Jak oglądać telewizję za granicą? Samouczek do oglądania telewizji za granicą

Podczas podróży poza krajem, większość osób będzie musiała radzić sobie z geograficznym blokowaniem. I to jest szczególnie prawdziwe w witrynach telewizyjnych. Rzeczywiście te witryny ograniczają dostęp do ich treści w oparciu o lokalizację użytkownika. Dlatego też, jeśli wyjdziesz z ojczyzny, prawdopodobnie nie będzie można oglądać telewizji za granicą. Jednak w tym artykule przedstawiono rozwiązanie dotyczące oglądania telewizji za granicą. Zatem możesz korzystać z telewizji z dowolnego miejsca Ciesz się polska telewizja przez internet oraz tv online za granicą już od dziś.

Dlaczego Nie Można Oglądać Polska Telewizja Przez Internet Za Granicą?

Ze względu na prawa autorskie i licencje. Rzeczywiście dostawcy programów mają licencjonowane wyłączne prawa dla różnych nadawców. W rezultacie mogą oferować podobne usługi specyficzne dla własnego regionu i oferować programy swoim klientom. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ zawartość jest łatwiej dostępna.

Oznacza to jednak, że nie można uzyskać dostępu do zawartości, gdy przebywasz na terenie innego nadawcy. Nawet jeśli za to zapłaciłeś. Dlatego jeśli Twój ulubiony program telewizyjny jest licencjonowany dla telewizji satelitarnej w Polsce, nie będzie można go uzyskać poza terytorium Polski. Jaki jest tego powód? Ponieważ inny kanał emituje tą sam program w Twojej obecnej lokalizacji.

30 dni testów bez żadnych opłat. Odbierz kupon!

Jeśli chcesz samodzielnie przetestować VPN i sprawdzić, cz przypadnie Ci do gustu, trafiłeś we właściwe miejsce. Mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która pozwoli Ci testować ExpressVPN przez 30 dni za darmo.

Darmowe testy możliwe są z naszym kuponem promocyjnym. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać ExpressVPN przy użyciu tego linku. W ten sposób otrzymasz możliwość testowania wszystkich funkcjonalności VPN z 30- dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeżeli nie będziesz zadowolony poinformuj o tym dział obsługi klienta ExpressVPN. Otrzymasz zwrot środków bez niepotrzebnych pytań. Nie musisz się usprawiedliwiać, nie musisz się tłumaczyć, nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków. Proste i przyjemne, prawda?

ExpressVPN to porządny VPN, który przypadł do gustu dziesiątkom tysięcy użytkowników na całym świecie, w tym wielu naszym czytelnikom. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć – gwarancja zwrotu pieniędzy tylko dla czytelników naszego serwisu!

Jaki dostęp do programów możesz uzyskać za zagranicą?

Prawdopodobnie żaden. Ponieważ dostawca usług telewizyjnych ma umowy licencyjne z setkami dostawców programów i wszystkie z nich oferują podobne warunki. Zatem logiczne jest ograniczenie dostępu do kanału, a nie programów.

Jeśli odwiedzisz witrynę telewizyjną lub używasz jej aplikacji, otrzymasz wiadomość, na przykład: „Nasze usługi nie są dostępne w tym kraju”. Nawet nie będzie można dotrzeć do strony głównej serwisu.

TV online za granicą: Jak Dostawca Usług Ogranicza Dostęp?

Ograniczenia zależą od położenia geograficznego użytkownika. Więc Twój dostawca musi określić, gdzie jest każdy użytkownik. Aby to zrobić, wspólną praktyką jest używanie technik geolokalizacji. Najbardziej popularnym jest sprawdzenie adresu IP użytkownika na białej liście (lub na czarnej liście). Wynik tej weryfikacji sprawdza, czy system zaakceptuje lub odmówi dostępu do zawartości.

Jak Oglądać Telewizję Za Granicą?

Nigdy nie jest za późno, aby obejść te ograniczenia. Rzeczywiście, istnieje 100% legalne rozwiązanie umożliwiające oglądanie telewizji za granicą. Dodatkowo możesz odblokować telewizję online za granicą zaledwiet w przeciągu kilku minut.

Rozwiązaniem technicznym jest VPN. Co to jest VPN? W celu ułatwienia: Virtual Private Network (VPN) to oprogramowanie, które może udawać Twoją lokalizację na całym świecie. Może nie gdziekolwiek, ale wszędzie gdzie Twój VPN oferuje serwer.

Jak oglądać telewizję za granicą

Po nawiązaniu połączenia z serwerem sieci VPN, działa on jako pośrednik między urządzeniem a witryną, do której chcesz dotrzeć. Cały ruch przebiega przez ten serwer, który odwiedza witrynę w Twoim imieniu.

Dlatego strona uważa, że odwiedzającym użytkownik jest serwer sieci VPN, a nie własne urządzenie. Adres IP serwera znajduje się na białej liście witryny telewizyjnej. Więc witryna daje pełny dostęp do jego zawartości. Serwer wysyła go z powrotem do urządzenia.

Wreszcie możesz oglądać telewizję za granicą, jak gdybyś był w domu. Serwer VPN jest Twoją bramą do odblokowania telewizji internetowej za granicą.

Na przykład z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii można oglądać BBC iPlayer. Ponadto z serwerem w USA można strumieniowo American Netflix!

Abonament VPN: ile to kosztuje?

Szukasz VPN, aby oglądać polska telewizja online za granicą. Możesz być na wakacjach lub w podróży służbowej na kilka dni. I nie chcesz wydawać dużo.

Polska telewizja online za granica, uważaj na darmowe VPN!

W związku z tym można zauważyć, że na rynku dostępne są bezpłatne rozwiązania VPN. Jednak nic w dzisiejszych czasach nic nie jest za darmo. Organizacje oferujące bezpłatne usługi VPN nie są organizacjami pozarządowymi (NGOs).

Za bezpłatnymi usługami kryje się sieć z sprzętem, oprogramowaniem i pracownikami. Taka infrastruktura jest bardzo kosztowna. Dlatego też muszą dostać coś w zamian. Twoja wartość znajduje się w danych nawigacyjnych. Wykorzystają więc te dane do celów komercyjnych i sprzedają je najwyższej ofercie. Zapomnij o prywatności online.

Co więcej, darmowa sieć VPN w większości przypadków zawiedzie w oglądaniu telewizji internetowej za granicą. Nie chodzi więc o to, jak oglądać telewizję za granicą za darmo. Jej prędkość będzie zbyt powolna, aby zapewnić odpowiednią transmisję.

Przystępna Opłata Miesięczna

Wiarygodna VPN nie jest darmowa. Ale nie jest to aż takie drogie: od ok. 20 do 40 złotych miesięcznie. A jeśli nie lubisz długoterminowych subskrybcji, czasami możesz zasubskrybować tylko jeden dzień. Jeśli jednak subskrybujesz ponad 6 miesięcy, możesz uzyskać znacznie lepsze ceny, z ponad 50% rabatem.

Ponadto większość VPN oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz subskrybować i wypróbować swoje usługi. Jeśli zmieniłeś zdanie, możesz łatwo anulować subskrypcję i uzyskać pełny zwrot.

Jakie Są Najlepsze Sieci VPN Na Potrzeby Transmisji Strumieniowej Za Granicą?

Chociaż porównanie sieci VPN nie jest tak proste, istnieją pewne kryteria, na które warto się skupić się by otrzymać dostęp do telewizji za granicą:

  • VPN jest przyjazna dla użytkownika: niektóre sieci VPN oferują lepszy interfejs niż inne …
  • Szybkość VPN: chcesz oglądać telewizję strumieniową, więc to jest konieczne.
  • VPN odblokowuje zawartość: zawsze, regularnie, od czasu do czasu …

Najlepsze 3 VPN rozwija się regularnie. Rzeczywiście, niektóre VPN mogą wygrać lub tracić swoje miejsce. Wszystkie usługi VPN z tej listy  zalecane w tym artykule, są na temat, jak oglądać telewizję za granicą.

Jak Odblokować Telewizję Online Za Granicą? Poradnik

Teraz prawie wiesz, jak oglądać telewizję za granicą. Z  tym bardzo prostym przewodnikiem krok-po-kroku będziesz mógł zacząć korzystać z VPN. Jest to lekcja ogólna, która powinna współpracować z większością usług VPN.

  1. Wybierz dostawcę VPN z listy powyżej
  2. Kliknij przycisk, aby uzyskać dostęp do oficjalnej witryny sieci VPN
  3. Utwórz konto i subskrybuj usługę VPN
  4. Pobierz, zainstaluj i uruchom VPN
  5. W oprogramowaniu wybierz serwer znajdujący się w Twojej ojczyźnie
  6. Kliknij przycisk „Połącz”
  7. Wróć do witryny lub aplikacji telewizyjnej i odśwież

Teraz możesz oglądać ulubione programy telewizyjne w internecie i na wszystkich inncyh urządzeniach!

Magda

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl