Recenzja CyberGhost VPN 2024

cyberghost vpn

CyberGhost VPN to jeden z liderów rynku, mający w zanadrzu lika ciekawych funkcji oraz konkurencyjne warunki. Kim są, co proponują oraz czy warto im zaufać? Odpowiadamy na te i wiele więcej pytań w naszej szczegółowej recenzji!

Ensure your security and privacy with CyberGhost VPN! 84% discount available – Check the offer now. CyberGhost offers fast servers worldwide and a range of features to ensure online security. Zero risk with a 45-day money-back guarantee!
Polish translation:
Zadbaj o bezpieczeństwo i prywatność z CyberGhost VPN! 84% zniżki – Sprawdź ofertę teraz. CyberGhost oferuje szybkie serwery na całym świecie i szereg funkcji, które zapewnią bezpieczeństwo w sieci. Zero ryzyka dzięki 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy!

Aktualizacja: 9 czerwiec 2024

Prezentacja

Ghost VPN działa od 2011 roku i powstał Bukareszcie. Obecnie firma zatrudnia ok. 70 osób w Rumunii oraz terenowym oddziale w Niemczech. Lokalizacja nie jest przypadkowa. Rumunii nie obejmują przepisy krajów tzw. 5, 9 i 14 oczu, które przez umowy międzynarodowe mogą wymieniać dane wywiadowcze na temat obywateli.

Spółka oferuje rozwiązania na rzecz ochrony anonimowości i bezpieczeństwa w sieci. Wszystkie rozwiązania to pochodne podstawowych wartości jakie wyznaje firma: prawo do prywatności, wolnego społeczeństwa oraz internetu bez cenzury.

CyberGhost VPN opinie buduje na bazie ponad 38 milion użytkowników na całym świecie, którzy zaufali marce i skorzystali z ich usług.

CyberGhost VPN cena i plany

Usługa nie jest darmowa, ale CyberGhost opinie na temat ceny wyróżniają Rumuńską firmę na tle konkurencji. Do dyspozycji mamy trzy plany:

 • 1 miesiąc. Najmniej korzystna cena, brak zniżki, ale dostajemy 14-dniową gwarancję zwrotu!
 • 6 miesięcy. Cena jest mniejsza o prawie połowę w stosunku do poprzedniej opcji, a na dodatek gwarancja zwrotu jest wydłużona do 45 dni!
 • 2 lata. Zdecydowanie najlepsza cenowo opcja, która wyróżnia Cyber Ghost VPN na rynku wirtualnych sieci prywatnych. Korzystając z naszego linku, można zgarnąć dodatkowe 3 miesiące, 84% zniżki oraz 45-dniową gwarancję zwrotu. Cena jest prawie sześciokrotnie mniejsza, niż przy miesięcznym zobowiązaniu.

cyberghost vpn cena

Niezależnie od wybranej opcji, mamy do dyspozycji dodatkową funkcję w postaci CG Security Suite dla Windowsa. To pakiet zawierający program antywirusowy oraz opcję Security Updater, który pomoże bezpiecznie aktualizować aplikacje na naszym urządzeniu. Opcja płatna ze zniżką 78% po skorzystaniu z naszego linku.

Transakcję zrealizujemy komfortowo jedną z kilku dostępnych metod. Do dyspozycji karty płatnicze (Visa, MasterCard, Amex, Discover), PayPal, Google Pay oraz Bitcoin.

Sprawdź ofertę

Kluczowe parametry

Dla doświadczonych użytkowników VPN zamieszczamy krótkie podsumowanie, na wypadek gdyby nie chcieli zagłębiać się w szczegóły. Wszystkich zapraszamy jednak to zapoznania się z detalami.

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix US, DE, FR, UK
Wielokrotne logowanie 7 jednoczesne połączenia
Kraje objęte 91+
Obsługiwany system operacyjny Windows, macOS, Android, iOS, Linux,Router, Smart TV, Amazon Fire TV Stick, Game console
Gwarancja zwrotu pieniędzy 45 dni
Protokoły WireGuard, OpenVPN, IKEv2
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 9 738+

CyberGhost VPN opinie i przykłady zastosowania

Wolny internet bez cenzury to jedno z głównych założeń i obszarów działania Ghost VPN. Ograniczenia dostępu do treści można spotkać na każdym kroku. Mogą one wynikać z polityki, umów licencyjnych oraz innych czynników. CyberGhost opinie milionów użytkowników zyskał dzięki skutecznym metodom na nieograniczony dostęp do treści.

Netflix i odblokowywanie streamingu

Restrykcje terytorialne w popularnych na całym świecie serwisach jak Netflix są już legendarne. Niezależnie od opłacenia subskrypcji, jeśli wyjedziemy za granicę, nasz dostęp zostanie ograniczony lub całkowicie wyłączony.

CyberGhost VPN opinie w tym zakresie ma wyłącznie pozytywne, ponieważ skutecznie moja geoblokady z pomocą dedykowanych serwerów. W jaki sposób to zrobić? Wszystkie szczegóły można znaleźć w naszym artykule – jak oglądać Netflixa z Ghost VPN!

Torrentowanie

Połączenia typu P2P znane są z ryzyka jakie oznacza korzystanie z nich. CyberGhost VPN opinie są tutaj szczególnie przychylne, ponieważ klienci otrzymali coś specjalnego. Do dyspozycji są specjalne serwery zoptymalizowane pod kątem ruchu P2P. Gwarantują bezpieczne torrentowanie, nieograniczoną przepustowość oraz imponującą szybkość.

Chiny

Najbardziej zaludniony kraj świata znany jest z polityki tłamszenia wolności słowa. Cenzura i kontrola przepływu informacji jest wszechobecna. Zmiana adresu IP poprzez połączenie z zewnętrznym serwerem pozwala na połączenie z Facebookiem oraz innymi zablokowanymi stronami, nawet będąc w Chinach.

Gry wideo

Gry komputerowe przez internet wymagają określonej szybkości to sprawnego działania. Korzystanie z VPN z definicji może zawyżać latencję (ping), ale o tym również pomyślano. CyberGhost opinie zawdzięcza specjalnym serwerom przeznaczonym do gier, które zapewnią najmniejszy możliwy ping. Należy jednak pamiętać, żeby wybierać serwery zlokalizowane jak najbliżej nas.

Najważniejsze funkcje

CyberGhost VPN opinie oraz bazę klientów zawdzięcza ofercie bogatej w nowoczesne i praktyczne rozwiązania. Z ich pomocą usługa ma uniwersalne zastosowanie i sprawdza różnych okolicznościach. Które kluczowe funkcje warto znać i dlaczego?

cyberghost vpn opinie

Pancerne zabezpieczenia

Bezpieczeństwo użytkowników zapewnia niezniszczalne, 256-bitowe szyfrowanie AES. Takiego samego standardu używa rząd USA! Z jego pomocą chronione są nasze dane, a w rezultacie cyberprzestępcy, reklamodawcy, dostawca internetu, a nawet rząd nie mogą nas szpiegować.

Zero logów

Logi to dane dotyczące odwiedzanych przez nas stron, pobieranych plików oraz wielu innych informacji cyfrowych, które tworzą naszą cyfrową tożsamość. Polityka zero logów sprawia, że dostawca internetu oraz organy rządowe nigdy nie mają dostępu do tych informacji, co gwarantuje nam bezpieczeństwo i anonimowość.

Darmowa funkcja ID Guard

CyberGhost opinie użytkowników zawdzięcza również dostępnej za darmo funkcji ID Guard. To rozwiązanie, które powiadomi nas automatycznie o ujawieniu adres e-mail w wyniku naruszenia danych oraz umożliwi szybką zmianę hasła. Dzięki temu nasze konta online są chronione, a my nie musimy obawiać się o utratę treści lub zasobów.

Ochrona przed wyciekiem DNS oraz IP

Wyciek danych DNS sprawia, że dostawca usług internetowych widzi wszystko co robimy w sieci. Jeśli źle trafimy może się okazać, że nasze dane takie jak historia przeglądania, lokalizacja itp. zostaną sprzedane . Na podobnej zasadzie można paść ofiarą cyberprzestępców. CyberGhost opinie zawdzięcza m. in. specjalnej funkcji ochrony przed wyciekiem DNS, dostępnej w aplikacji.

Automatyczny Kill Switch

Oprogramowanie od VPN Ghost zostało również wyposażone w automatyczny wyłącznik awaryjny. Jeśli połączenie z serwerem VPN zostanie przerwane, ruch internetowy zostanie całkowicie odcięty. Dzięki temu zachowamy prywatność wszystkich danych, przede wszystkim lokalizacji oraz IP.

Pakiet Security Suite dla Windowsa

Jeśli jesteśmy zainteresowani dodatkową ochroną urządzeń z Windowsem, za niewielką opłatą możemy uzyskać program antywirusowy. To rozwiązanie szczególnie skuteczne w walce z trojanami, oprogramowaniem szpiegowskim, reklamowym oraz wieloma innymi zagrożeniami krążącymi po internecie. Kompatybilność z praktycznie każdym urządzeniem.

Przeglądarka internetowa od Ghosta

CyberGhost VPN opinie klientów to także zasługa Private Browser – darmowej przeglądarki dla wszystkich użytkowników usługi. Program uniemożliwia śledzenie, blokuje reklamy oraz zapewnia szybsze ładowanie stron. Co więcej, w momencie zamknięcia przeglądarki zostają usunięte wszystkie dane sesji: historia, Cookie, hasła, itd.

Sprawdź ofertę

CyberGhost opinie na temat klienta Windowsa

Oprogramowanie jest dostępne praktycznie na każdy istotny system operacyjny. Nie ulega jednak wątpliwości, że największa baza odbiorców do użytkownicy Windowsa. Co można powiedzieć o wrażeniach z obsługi programu?

Interfejs

Aplikacja została przygotowana z myślą o szerokiej grupie odbiorców, dlatego jest łatwa w obsłudze i bardzo intuicyjna. Po zalogowaniu, nasze centrum dowodzenia, czyli panel główny, znajduje się po lewej stronie. Poziom zaawansowania w obsłudze programów komputerowych jest bez znaczenia, ponieważ każdy sobie poradzi.

ghost vpn

Opcje programu

Główna funkcja to oczywiście wybór serwerów. Możemy wybrać ręcznie lub pozwolić, żeby aplikacja dokonała wyboru za nas. Jeśli stremujemy lub torrentujemy, powiniśmy wybrać dedykowane na te okoliczności opcje. W ten sposób zyskamy najlepsze osiągi. Listę możliwości uzupełnia ustawienie dedykowanego IP.

Pozostałe aplikacje

CyberGhost VPN opinie zawdzięcza także szerokiej gamie innych urządzeń i systemów na których działa bez problemów: Windows, macOS, Android, iOS, Linux,Router, Smart TV, Amazon Fire TV Stick, Game console

Wyniki testów prędkości

CyberGhost VPN opinie w dużej mierze zależą od prędkości transmisji danych. Przepuszczenie połączenia przez zewnętrzne serwery naturalnie zmniejsza oryginalną prędkość i cała sztuka polega na tym, by stracić jak najmniej. Jak wypadły test prędkości?

Test z lokalnym serwerem w Polsce

cyberghost vpn serwerem w polsce

Po przeprowadzeniu testów na lokalnym, polskim serwerze utrata prędkości była marginalna lub żadna. Możliwe było swobodne korzystanie ze wszystkich możliwych operacji od streamingu po gry na żywo.

Test z odległym serwerem w USA

cyberghost serwerem w usa

Jakość połączenia zależy również od dystansu. Im większy, tym gorzej. Nie zmienia to jednak faktu, że spadek prędkości w połączeniu z serwerem amerykańskim był niewielki. Mogliśmy bez problemu odtwarzać filmy, a ping w grach mieścił się w granicach 50ms.

Wyciek DNS i Torrentowanie

Prywatność i jego ochrona to kluczowy element w polityce marki a dane DNS oraz korzystanie z torrentów to potencjalne zagrożenia. DNS ułatwiają poruszanie się po internecie, ale ich wyciek może demaskować naszą aktywność w sieci. Torreny z kolei działają w technologii peer-to-peer, która daje wszystkim hostom takie same uprawnienia.

CyberGhost opinie i zaufanie zyskał dzięki własnej usłudze DNS oraz dedykowanym serwerom do torrentów, które ochronią nas przez wszelkimi zagrożeniami. Dodatkowo polityka zero logów sprawia, że Ghost nie ujawni żadnych danych, ponieważ ich nie zbiera.

Wsparcie klienta

Użytkownicy usługi mogą liczyć na rozbudowaną sekcję pomocy w skład której wchodzi:

 • Czat na żywo
 • Sekcja FAQ
 • Bogata biblioteka instrukcji
 • Mail kontaktowy

Na szczególną uwagę zasługuje baza tutoriali, która w większości przypadków zupełnie wystarczy, żeby rozwiązać problemy we własnym zakresie. Jeśli jednak zajdzie potrzeba, pomoc od ręki uzyskamy z czatem na żywo. Informacje zwrotne z maila przychodzą nawet w kilkanaście minut. Całą sekcję pomocy znajdziemy tutaj.

Porównania z konkurencją

Pomimo, że CyberGhost opinie i ofertę posiada z absolutnej światowej czołówki, to jednak nie jedyna godna polecenia opcja. Jak wypada na tle największych rywali?

CyberGhost VPN vs. ExpressVPN

ExpressVPN to lider naszego zestawienia. Ustępuje Ghostowi jednie w obszarach ceny oraz ilości jednoczesnych połączeń. Zachęcamy do zapoznania się z pełną recenzją ExpressVPN.

CyberGhost VPN vs. Private Internet Access

Private Internet Access to druga najlepsza usługa VPN w naszej ocenie. Ghost ma niższe ceny, dłuższą gwarancję oraz jedno połączenie więcej. W pozostałych obszarach jest jednak nieco gorszy. Warto sprawdzić pełną recenzję Private Internet Access.

CyberGhost VPN vs. IPVanish

IPVanish zamyka podium. Ghost ponownie wygrywa ceną oraz 30-dniową gwarancją, ale minimalnie ustępuje w pozostałych obszarach. Polecamy kompletną recenzję IPVanish.

FAQ

Czy CyberGhost opinie to wynik oszustwa?

CyberGhost VPN to bezpieczny dostawca gwarantujący silnie szyfrowanie, politykę zero logów, dedykowane serwery, kill switch i wiele innych funkcji.

Jak zainstalować CyberGhost VPN?

Należy wejść na stronę operatora, wybrać plan cenowy i opłacić subskrypcję. W dalszej kolejności wystarczy pobrać plik instalacyjny i gotowe.

Który serwer CyberGhost wybrać?

Wszystko zależny od potrzeb. Największe biblioteki filmowe zapewniają serwery USA. Sporo możliwości jest również w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.

Sprawdź ofertę

Wnioski

CyberGhost VPN opinie są w pełni zasłużone. To sprawdzona i tania usługa, która zapewnia bezpieczeństwo i anonimowość w sieci, a dodatkowo ominie każdą cenzurą. Poza wszystkimi ciekawymi funkcjami, na szczególną uwagę zasługuje 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Z jej pomocą możemy testować wszystkie możliwości bez jakiegokolwiek ryzyka. Trudno powiedzieć nie!

9.6 Wynik
CyberGhost recenzja

Prywatność i ochrona
9.5
Funkcje
9.7
Szybkość i wydajność
9.7
Wartość pieniądza
9.7
Łatwość użycia
9.5
PLUSY
 • Wysoka prędkość pobierania
 • Dostępne wersje klienta na Android i iOS
 • Dostęp do P2P i BitTorrent bez zapamiętywania danych
 • Przyjazny w obsłudze
MINUSY
 • Brak ochrony przed wyciekiem IPv6
 • Brak wbudowanego firewalla (NAT firewall)
 • Brak przydzielonego IP
magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl