CyberGhost Recenzja 2018: VPN – super łatwe w użyciu!

CyberGhost Recenzja 2018: VPN – super łatwe w użyciu!

CyberGhost stworzony został przez rumuńską firmę, która wprowadziła usługę VPN CyberGhost do sieci w 2011 roku. Głównym celem firmy jest zobowiązanie do zachowania prywatności użytkowników. Lokalizacja firmy pozwala na uniknięcie jakichkolwiek unijnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych, jak również szpiegowania przez rząd. I chociaż CyberGhost nie jest najszybszą siecią VPN, jednak rekompensuje to niskim kosztem oferowanych pakietów. Sprawdź koniecznie, jeśli poszukujesz niedrogiej sieci VPN. Przyjrzyjmy się bliżej CyberGhost i poznajmy wszystkie wady i zalety tej usługi. Cyber Ghost opinie, czyli to co każdy użytkownik powinien wiedzieć!

VPN CyberGhost to przede wszystkim prywatność

Firma posiada swoje siedziby w Rumunii i Niemczech i jest tam bardzo dobrze znana. Cyber Ghost rozpoczęło swoją historię, oferując płatności gotówkowe w sklepach. Są firmą wspierającą prawa obywatelskie, wolne społeczeństwo i nieocenzurowaną kulturę internetową.

Centrala firmy w Rumunii jest niezastąpiona, gdyż jest to jeden z nielicznych krajów europejskich, w którym stosuje się krajowe przepisy dotyczące zatrzymywania danych w oparciu o europejską dyrektywę o zatrzymywaniu danych z 2006 r. Dlatego Twoja prywatność jest całkowicie zabezpieczona.

Dodatkowo firma organizuje ewent-y związane z prywatnością. Kilka lat temu poprowadzili kampanię na rzecz walki z turecką cenzurą, dając bezpłatne licencje tureckim obywatelom. W 2016 r. został uruchomiony program pod nazwą CyberFreedom. Jego głównym celem było i jest zapewnienie bezpłatnej ochrony premium - dziennikarzom i organizacjom pozarządowym wspierających wolność obywatelską i wolność słowa.

Ponad to, całkiem śmiało można stwierdzić, że jest to idealna strategia marketingowa. Jednak to nie wszystko, gdyż Ty możesz dodatkowo skorzystać z oferowanych przez firmę Gratisów! Poznaj zalety i Cyber Ghost opinie już dziś!

CyberGhost VPN: pakiety i ceny

CyberGhost VPN: pakiety i ceny 2018

Jak to zwykle bywa z dostawcami VPN, dostarczany jest tylko jeden pakiet z pięcioma połączeniami jednocześnie dla urządzeń (komputer, telefon i tablet). Możesz wybrać subskrypcje na 1 miesiąc, 6 miesięcy lub 1 rok. Roczna subskrypcja to specjalna oferta dla czytelników Prywatnośćwsieci.pl! Możesz otrzymać aż 6 miesięcy za darmo! Jest to bardzo dobra oferta, co sprawia, że VPN CyberGhost jest jedną z najtańszych na rynku.

Ponad to, możesz wypróbować tego dostawcę bez ryzyka, dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy przez 30 dni. Ze względu na wielojęzyczną witrynę, niektórzy użytkownicy twierdzą, że trudno jest anulować subskrypcję. W związku z tym zalecamy zapoznanie się z polityką firmy oraz Cyber Ghost opinie na ich stronie przed dokonaniem subskrypcji.

Przejdź do strony CyberGhost

CyberGhost - podsumowanie

CECHY WALORY
Przechowywanie danych Brak przechowywania danych
Torrenty Przyjazny Torrentom
Netflix US
Wielokrotne połączenia Możliwość 7 jednoczesnych połączeń
Kraje objęte programem 59+
Kompatybilność PC (Windows, Mac, Linux), Smartphones and tablets (Android, iOS)
Gwarancja zwrotu pieniędzy 45 dni
Protokoły PPTP, L2TP, OpenVPN (TCP, UDP)
Transfer danych Nielimitowany
Szyfrowanie Militarny 256 bit
Adres IP Nieujawniony
Serwery 3000+

CyberGhost VPN - szczegóły

Interfejs użytkownika CyberGhost jest naprawdę bardzo prosty. Na stronie głównej znajdziesz pięć profili i możliwość wyboru serwera. Po prostu wybierz aktywność, a klient dalej Cię poprowadzi.

cyberghost Interfejs

Po kliknięciu opcji Wybierz mój serwer VPN pojawi się nowy ekran z listą wszystkich serwerów. Filtrowanie jest bardzo wydajne. Możesz dodać ulubione serwery, aby uzyskać szybszy dostęp. Ponadto można uzyskać szczegółowe informacje o każdym serwerze: obciążenie, ping i czy akceptuje torrenty. To naprawdę rodzaj listy serwerów, którą lubię.

cyberghost serwery

Serfuj w sieci anonimowo z VPN Ghost

Jeśli chcesz chronić swoją prywatność w Internecie, możesz skorzystać z anonimowego profilu surfowania. Po prostu wybierz kraj, z którym chcesz się połączyć i włącz odpowiednią funkcje. Cyber Ghost VPN połączy Cię z najlepszym serwerem, jak również uruchomi przeglądarkę w trybie incognito!

Odblokuj streaming

Inną przyjazną dla użytkownika funkcją są profile umożliwiające ominięcie geo-ograniczeń. Dzięki Cyber-Ghost VPN możesz uzyskać dostęp do ponad 40 serwisów strumieniowych z całego świata. Dlatego możesz łatwo oglądać telewizję za granicą.

Najbardziej godną uwagi jest 100% gwarancja funkcjonalności. Usługa przesyłania strumieniowego dokłada wszelkich starań, aby blokować adresy IP serwerów VPN oraz kontrolować dostęp do ich treści. Podczas tej wojny pomiędzy strumieniowymi witrynami i VPN użytkownicy mogą utracić dostęp do treści podlegających ograniczeniom geograficznym. Dzięki VPN Cyber Ghost możesz być pewny, że serwer odblokuje tylko pożądane witryny.

VPN CyberGhost i Netflix - działa z US Netflix!

W ostatniej recenzji z gry Cyber Ghost, w której postanowiliśmy pokazać efekty oglądania amerykańskiej wersji Netflix, nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego serwera. Serwera, który odblokowałby US Netflix. Nieustanna praca, sprawiła. że możemy się cieszyć dostępem do US Netflix właśnie dzięki Cyber-Ghost. Niestety dalej nie działa w Wielkiej Brytanii. Jednak mamy nadzieje, że wkrótce się to zmieni. Oczywiście będziemy Was informować na bieżąco!

Chroń swoją sieć

Ten profil jest bardzo podobny do anonimowego surfowania. Ale zgrabną cechą jest fakt, że Cyber Ghost automatycznie wykryje prywatne i publiczne Wi-Fi i odpowiednio zabezpieczy Twoje połączenie.

P2P i torrent tylko na wybranych serwerach

Twoje zdrowie! Zasady P2P Cyber Ghost są przyjazne torrentom. Tak więc działania P2P, takie jak torrentowanie, są całkowicie dozwolone. Niestety tylko na wybranych serwerach. Jednak wybór jest odpowiednio duży, nawet w Polsce.

W związku z tym stworzono specjalne profile i zoptymalizowano serwery pod kątem anonimowych torrentów. Dzięki czemu możesz łatwo uzyskać dostęp do tych konkretnych serwerów, które chronią Cię podczas ich używania.

Ponadto, zgodnie z polityką prywatności firmy, nie ma prowadzonych dzienników na temat korzystania z VPN i rodzaju ruchu. W rezultacie używanie VPN Ghost nie pozostawia żadnych śladów. Jednak tak jak w przypadku innych dostawców VPN zabronione jest angażowanie się w nielegalne działania poprzez ich połączenie.

Odblokuj proste witryny

Potrzebujesz dostępu do ograniczonej strony internetowej, takiej jak Facebook w Chinach? Nie ma problemu. VPN Ghost Ci pomoże. Po prostu wybierz witrynę z listy i połącz się z najlepszym serwerem, aby to osiągnąć. Dzięki temu profilowi możesz naprawdę cieszyć się internetem całkowicie wolnym od cenzury!

Kill Switch

Domyślnie VPN Ghost automatycznie włącza Kill Switch na Windowsie i Macu. Ta funkcja chroni twoją prywatność, jeśli twoje połączenie VPN spadnie. Rzeczywiście, klient zablokuje cały ruch urządzenia, aż VPN ponownie się połączy. A prawdziwy adres IP nigdy nie będzie jasny.

Prawie obowiązkowe jest posiadanie Kill Switch, gdy torrentujesz!

Własny DNS

Gdy jesteś w trybie online, usługodawca internetowy udostępnia swoje serwery DNS. Dlatego ma dostęp do wszystkich twoich żądań ... Nie jest to dobre dla prywatności. Możesz łatwo rozwiązać ten problem i zmniejszyć cenzurę, zmieniając te DNS. A Cyber Ghost ma własne DNS, z którego możesz korzystać.

Ustawienia VPN Ghost

Najpierw w zakładce "General" znajdziesz podstawowe ustawienia. Obejmują one wybór języka, automatyczne uruchamianie przy uruchomieniu systemu i domyślny profil (jeśli głównie przesyłasz filmy, możesz zaoszczędzić sekundy!)

Ponadto Cyber Ghost oferuje rodzaj funkcji podziału tunelowania na karcie "EXCEPTIONS". Jeśli potrzebujesz dostępu do stron internetowych z lokalnego połączenia, nawet jeśli jest podłączony do serwera VPN, jest to możliwe. Możesz dodać te witryny na liście wyjątków.

Nasza Uwaga!

Uważaj na tę funkcję! Rzeczywiście tworzysz wyjątki, dla których ruch nie przechodzi przez tunel VPN. Pamiętaj, że wszystkie wrażliwe dane lub pliki do pobrania powinny zawsze korzystać z połączenia VPN!

Jeśli potrzebujesz serwera proxy, możesz go skonfigurować na karcie Proxy. Cyber Ghost obsługuje proxy SOCKS5 i HTTP.

Ponadto w zakładce "CONNECTIONS" można losowo wybrać port połączenia. Możesz zmienić protokół między UDP i TCP. Przypominam, że UDP jest szybszy niż TCP.

Aby uzyskać najlepszą ochronę przed publicznymi zagrożeniami Wi-Fi, możesz włączyć ochronę WiFi. Zasadniczo, automatycznie uruchomi połączenie VPN na każdym nowym WiFi. Jeśli zawsze jesteś w drodze, musisz.

Ostatnia, ale nie najmniej ważna jest karta Ochrona aplikacji - App Protection, w której możesz zdecydować, które aplikacje mają być chronione za pomocą VPN CyberGhost. Na przykład możesz upewnić się, że torrent będzie ściągany zawsze poprzez VPN. Możesz nawet wybrać profil do wykorzystania.

Brak polityki dzienników i zobowiązanie do przejrzystości

VPN CyberGhost zapewnia ścisłą politykę rejestrowania. Dlatego nie przechowują żadnego rejestru aktywności (ruchu) ani połączenia (znaczniki czasu, adres IP).

Co roku VPN Ghost publikuje raport na temat przejrzystości. Ma to na celu podkreślenie wglądu w różne prośby o ujawnienie tożsamości użytkowników Ghost VPN. Mimo że firma nie prowadzi dzienników.

Cyber Ghost opinie poznaj nałatwiejsze VPN już dziś!

PROS:

  • Wysoka prędkość
  • Rodzime aplikacje na smartfony (iOS, Android)
  • Brak dzienników
  • P2P i torrenty dozwolone
  • Przyjazny użytkownikowi
CONS:

  • Brak ochrony przed wyciekiem IPv6
  • Brak wbudowanej zapory ogniowej (NAT firewall)
  • Brak wiązania IP

Przejdź do strony CyberGhost

Comments are closed.