CyberGhost VPN

cyberghost opinie
CyberGhost stworzony został przez rumuńską firmę, która wprowadziła usługę VPN CyberGhost do sieci w 2011 roku. Głównym celem firmy jest zobowiązanie do zachowania prywatności użytkowników. Lokalizacja firmy pozwala na uniknięcie jakichkolwiek unijnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych, jak również szpiegowania przez rząd. I chociaż CyberGhost nie jest najszybszą siecią VPN, jednak rekompensuje to niskim kosztem oferowanych pakietów. Sprawdź koniecznie, jeśli poszukujesz niedrogiej sieci VPN. Przyjrzyjmy się bliżej CyberGhost i poznajmy wszystkie wady i zalety tej usługi. Cyber Ghost opinie, czyli to co każdy użytkownik powinien wiedzieć!

Wideo-recenzja

VPN CyberGhost to przede wszystkim prywatność

Firma posiada swoje siedziby w Rumunii i Niemczech i jest tam bardzo dobrze znana. Cyber Ghost rozpoczęło swoją historię, oferując płatności gotówkowe w sklepach. Są firmą wspierającą prawa obywatelskie, wolne społeczeństwo i nieocenzurowaną kulturę internetową.

Centrala firmy w Rumunii jest niezastąpiona, gdyż jest to jeden z nielicznych krajów europejskich, w którym stosuje się krajowe przepisy dotyczące zatrzymywania danych w oparciu o europejską dyrektywę o zatrzymywaniu danych z 2006 r. Dlatego Twoja prywatność jest całkowicie zabezpieczona.

Dodatkowo firma organizuje ewent-y związane z prywatnością. Kilka lat temu poprowadzili kampanię na rzecz walki z turecką cenzurą, dając bezpłatne licencje tureckim obywatelom. W 2016 r. został uruchomiony program pod nazwą CyberFreedom. Jego głównym celem było i jest zapewnienie bezpłatnej ochrony premium – dziennikarzom i organizacjom pozarządowym wspierających wolność obywatelską i wolność słowa.

Ponad to, całkiem śmiało można stwierdzić, że jest to idealna strategia marketingowa. Jednak to nie wszystko, gdyż Ty możesz dodatkowo skorzystać z oferowanych przez firmę Gratisów! Poznaj zalety i Cyber Ghost opinie już dziś!

CyberGhost VPN: pakiety i ceny

cyberghost plany i ceny subskrypcji

Jak to zwykle bywa z dostawcami VPN, dostarczany jest tylko jeden pakiet z pięcioma połączeniami jednocześnie dla urządzeń (komputer, telefon i tablet). Możesz wybrać subskrypcje na 1 miesiąc, 1 rok,2 lat lub 3 lat. Roczna subskrypcja to specjalna oferta dla czytelników Prywatnośćwsieci.pl! Możesz otrzymać aż 3 miesięcy za darmo! Jest to bardzo dobra oferta, co sprawia, że VPN CyberGhost jest jedną z najtańszych na rynku.

Ponad to, możesz wypróbować tego dostawcę bez ryzyka, dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy przez 30 dni. Ze względu na wielojęzyczną witrynę, niektórzy użytkownicy twierdzą, że trudno jest anulować subskrypcję. W związku z tym zalecamy zapoznanie się z polityką firmy oraz Cyber Ghost opinie na ich stronie przed dokonaniem subskrypcji.

Idź do CyberGhost

CyberGhost – podsumowanie

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix US
Wielokrotne logowanie 7 jednoczesne połączenia
Kraje objęte 90+
Obsługiwany system operacyjny Windows, macOS, iOS, Android, Amazon Fire TV, Android TV, Linux
Gwarancja zwrotu pieniędzy 45 dni
Protokoły OpenVPN, L2TP-IPsec and PPTP
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 7 100+

CyberGhost VPN – szczegóły

Interfejs

Cyberghost vpn

Interferjs użytkownika VyberGhost 6 był naprawdę prosty. A w nowej, 7 wersji tego klienta VPN, jest jeszcze prostszy! Z głównego panelu można jednym kliknięciem połączyć się z najlepiej zlokalizowanym serwerem. Popularny schemat kolorów CyberGhost sprawia, że wygląd interfejsu jest przyjazny i pozwala na wygodne użytkowanie. Nawet jeśli nie jesteś maniakiem technologii informatycznych, w ciągu kilku minut będziesz w stanie korzystać z oprogramowania niczym zawodowiec.

Oczywiście masz także dostęp do wszystkich lokalizacji serwerów, na której możesz decydować o ich użyciu do specyficznych celów, np. torrentów i streamingu. Do wyboru jest całkiem sporo krajów a filtrowanie jest bardzo efektywne. Możesz także stworzyć listę ulubionych serwerów, by mieć do nich jeszcze szybszy dostęp. Co więcej, masz podgląd szczegółów każdego serwera, by wybrać najlepiej odpowiadający Twoim celom. Tę listę rzeczywiście można polubić i łatwo dostosowywać ją, gdy zajdzie potrzeba.

Cyberghost servers

Bogactwo zastosowań

U źródła powstania VPNów leżą potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa i zachowania prywatności w sieci. Użytkownicy podłączali się do jednego serwera, by anonimowo surfować w Internecie. Od tamtej pory oczekiwania wobec VPNów znacząco się zmienili, przez co producenci musieli dostosować swoje oprogramowanie. Ten rozdział recenzji Cyber Ghost jest poświęcony najbardziej popularnym zastosowaniom oprogramowania typu VPN.

Anonimowe surfowanie i omijanie cenzury

Jeżeli chcesz po prostu zachować prywatność w sieci, możesz wybrać jeden z serwerów i podłączyć się do niego. Im bliższa jest jego lokalizacja i mniejsze obciążenie, tym lepiej. Cyber Ghost zaszyfruje ruch, który generujesz, ale nie uruchomi przeglądarki w trybie incognito. Po prostu używaj komputera tak, jak robisz to na co dzień.

Potrzebujesz połączyć się z zastrzeżoną stroną, np. Facebook w Chinach? Nie ma problemu. Cyber Ghost zapewni Ci taką możliwość. Po prostu połącz się z serwerem poza Chinami i ciesz się Internetem bez cenzury.

Odblokowanie streamingu

Kolejną przyjazną i użyteczną funkcjonalnością jest omijanie blokad geograficznych. Przy użyciu Cyber Ghost możesz uzyskać dostęp do ponad 40 serwisów streamingowych na całym świecie. Możesz zatem bez trudu oglądać telewizję za granicą.

Najbardziej godną uwagi jest 100% gwarancja funkcjonalności. Usługa przesyłania strumieniowego dokłada wszelkich starań, aby blokować adresy IP serwerów VPN oraz kontrolować dostęp do ich treści. Podczas tej wojny pomiędzy strumieniowymi witrynami i VPN użytkownicy mogą utracić dostęp do treści podlegających ograniczeniom geograficznym. Dzięki VPN Cyber Ghost możesz być pewny, że serwer odblokuje tylko pożądane witryny.

[alert_box style=”success” close=”no”]VPN CyberGhost i Netflix – to działa!

Przy okazji poprzedniej recenzji Cyber Ghost próbowałem oglądać amerykańskiego Netflixa. Niestety nie udało mi się znaleźć serwera odblokowującego Netflix. Producenci odrobili jednak pracę domową i teraz mogę zapewnić Was, że możecie używać Cyber Ghost do oglądania Netflixa. Pojawił się nawet serwer dający dostęp do katalogi z Wielkiej Brytanii. A nie mówiłem, że tak się wkrótce stanie?[/alert_box]

P2P i torrent tylko na wybranych serwerach

Zasady działania Cyber Ghost w zakresie P2P są przyjazne torrentom. Dozwolone jest zatem pobieranie torrentów czy współdzielenie plików. Do tego celu można jednak wykorzystywać tylko wybrane serwery, przystosowane do anonimowego posługiwania się torrentami. Bez trudu możesz połączyć się z tymi serwerami, które zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas pobierania plików. Wybór jest bardzo bogaty.

Zgodnie z polityką prywatności Cyber Ghost, żadne dane dotyczące sposobu korzystania z sieci nie są zapisywane. Użytkownik nie pozostawia zatem żadnych śladów. Oczywiście, tak jak w przypadku innych VPNów, nie można jednak wykorzystywać Cyber Ghost do działań sprzecznych z prawem.

Brak polityki dzienników i zobowiązanie do przejrzystości

VPN CyberGhost zapewnia ścisłą politykę rejestrowania. Dlatego nie przechowują żadnego rejestru aktywności (ruchu) ani połączenia (znaczniki czasu, adres IP).

Co roku VPN Ghost publikuje raport na temat przejrzystości. Ma to na celu podkreślenie wglądu w różne prośby o ujawnienie tożsamości użytkowników Ghost VPN. Mimo że firma nie prowadzi dzienników.

Ustawienia VPN Ghost

Na początek, w głównej zakładce znajdziemy podstawowe ustawienia. Przede wszystkim sprowadzają się one do wyboru wersji językowych. W ostatniej wersji oprogramowania dostępne ustawienia zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

Cyberghost windows

Wciąż jednak większość opcji dostępna jest w regułach konfiguracyjnych: włączanie przy uruchamianiu, ochrona Wi-Fi oraz lista wyjątków. Nie ma co rozwodzić się nad włączaniem przy uruchamianiu – to standardowe reguły.

Warto wspomnieć kilka słów o ochronie połączeń Wi-Fi. Ta funkcjonalność uruchamia automatycznie VPNa podczas połączenia z nową siecią. Jeżeli jesteś stale w biegu, ta funkcja będzie wręcz niezbędna. Stanowi ona najlepsze zabezpieczenie przed ryzykami wynikającymi z publicznych sieci oraz szkodliwych stron internetowych.

Wyjątki to rodzaj podziału ruchu sieciowego. Jeżeli chcesz wejść na konkretną stronę internetową przy użyciu połączenia lokalnego, a nie poprzez VPN, jest to możliwe. Wystarczy dodać tę stronę właśnie do listy wyjątków.

Nasza Uwaga!

Uważaj na tę funkcję! Rzeczywiście tworzysz wyjątki, dla których ruch nie przechodzi przez tunel VPN. Pamiętaj, że wszystkie wrażliwe dane lub pliki do pobrania powinny zawsze korzystać z połączenia VPN!

Ponadto w zakładce „CONNECTIONS” można losowo wybrać port połączenia. Możesz zmienić protokół między UDP i TCP. Przypominam, że UDP jest szybszy niż TCP.

Kill Switch

Domyślnie VPN Ghost automatycznie włącza Kill Switch na Windowsie i Macu. Ta funkcja chroni twoją prywatność, jeśli twoje połączenie VPN spadnie. Rzeczywiście, klient zablokuje cały ruch urządzenia, aż VPN ponownie się połączy. A prawdziwy adres IP nigdy nie będzie jasny.

Prawie obowiązkowe jest posiadanie Kill Switch, gdy torrentujesz!

Własny DNS

Gdy jesteś w trybie online, usługodawca internetowy udostępnia swoje serwery DNS. Dlatego ma dostęp do wszystkich twoich żądań … Nie jest to dobre dla prywatności. Możesz łatwo rozwiązać ten problem i zmniejszyć cenzurę, zmieniając te DNS. A Cyber Ghost ma własne DNS, z którego możesz korzystać.

Ocena Cyber Ghost: dobra

Cyber Ghost 7 jest godnym zaufania rozwiązaniem, skupionym na zapewnieniu prywatności użytkownikowi. Będzie narzędziem odpowiednim dla osób poszukujących łatwego w obsłudze oprogramowania do surfowania w sieci lub pobierania torrentów, a także chcących korzystać z nieograniczonego streamingu. Usługa korzystania równoległego na różnych urządzeniach jest dość kosztowna, a dział obsługi klienta powinien zacząć korzystać z chata na żywo.

Cyber Ghost opinie poznaj nałatwiejsze VPN już dziś!

9 Wynik
CyberGhost recenzja

Prywatność i ochrona
9
Funkcje
9
Szybkość i wydajność
9
Wartość pieniądza
9.5
Łatwość użycia
9
PLUSY
  • Wysoka prędkość pobierania
  • Dostępne wersje klienta na Android i iOS
  • Dostęp do P2P i BitTorrent bez zapamiętywania danych
  • Przyjazny w obsłudze
MINUSY
  • Brak ochrony przed wyciekiem IPv6
  • Brak wbudowanego firewalla (NAT firewall)
  • Brak przydzielonego IP

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl