Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024

private internet access vpn

Private Internet Access VPN to usługa typu VPN, która umożliwia swoim użytkownikom na przekierowanie swojego połączenia przez zewnętrzne serwery. Dzięki temu każdy może uzyskać prywatny dostęp do praktycznie każdej usługi w Internecie. VPN stało się standardem w Internecie. Każdy, kto korzysta z jakichkolwiek platform internetowych, powinien zwrócić uwagę na to, czy nie powinien zainwestować w usługę VPN. To nie tylko anonimowość w sieci, ale także zapewnienie ochrony prywatności na inne sposoby.

Sprawdź ofertę
Zdobądź Private Internet Access -TOP VPN - 82% TANIEJ!

Postaw na bezpieczeństwo, anonimowość i wolność z PIA, skorzystaj z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów i 2 miesięcy za darmo!

Aktualizacja: 10 czerwiec 2024

Prezentacja VPN PIA

Private Internet Access VPN to obecnie jeden z czołowych VPN service, który obsługuje użytkowników z całego świata i zapewnia liczne funkcje, które spełniają kluczową funkcję w poruszaniu się po sieci w dzisiejszych, niebezpiecznych czasach.

Firma działa już na rynku ponad 8 lat, co pozwoliło jej na uzyskanie ogromnego doświadczenia w kwestii prywatności w sieci. Wszystko to sprawia, że usługa Private Internet Access opinie są bardzo przystępne, co dowodzi tylko temu, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych VPN na rynku.

Sieć VPN obejmująca imponującą liczbę serwerów – ponad 35 000 serwerów rozlokowanych po całym świecie. Te liczby mówią same za siebie i zapewniają, Private Internet Access opinie o najwyższej jakości usług.

Plany i ceny subskrypcji Private Internet Access VPN

Twórcy postarali się, żeby cena ich usługi była przystępna dla każdej kieszeni, dlatego zdecydowano się na zastosowanie zróżnicowanych planów subskrypcji. VPN PIA oferuje 3 plany subskrypcji dla każdego typu użytkownika. Nie trzeba od razu zawierać umowy na rok. W zależności od potrzeb użytkownika można skorzystać z 3 różnych opcji subskrypcji.

 • 1-miesięczna subskrypcja – idealne rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuje chwilowej zmiany IP adres ze względu na wyjazd służbowy, wycieczkę lub po prostu do przekonania się, czy Private Internet Access VPN jest dla niego.
 • 6-miesięczna subskrypcja – przystępniejsza cenowo opcja dla osób, które są pewne, że VPN będzie im potrzebny przez około pół roku. Idealne rozwiązanie, jeśli ktoś chce odblokować ulubiony serial na wybranej platformie streamingowej.
 • 2-letnia subskrypcja – najbardziej opłacalna forma subskrypcji, która jest skierowana dla tych osób, które są pewne, że będą nieustannie korzystać z usług VPN. Najlepsza cena i najlepsze PIA VPN opinie.

vpn pia
Ceny planów subskrybentkach zapewniają Private Internet Access opinie o bardzo pozytywnym wydźwięku. Warto zwrócić uwagę na to, że Private Internet Access VPN zapewnia dodatkowy poziom ochrony przez udostępnienie programu antywirusowego i dedykowanego adresu IP w cenie. Takie rozwiązanie nie tylko skutecznie zabezpiecza nasze urządzenia, ale również oferuje nam możliwość oszczędzenia znacznej kwoty, wspominają o tym PIA VPN opinie.

Za niewielką cenę można uzyskać ogromne możliwości z licznymi dodatkowymi funkcjami. Firma stosuje politykę 30-dniowego zwrotu pieniędzy, dlatego zawsze (do pewnego momentu) można zrezygnować i odzyskać wydane pieniądze.

Warto zaznaczyć, że karty podarunkowe ze znanych sieci handlowych, także mogą służyć jako formy płatności, co jeszcze bardziej zwiększa anonimowość potencjalnego użytkownika.

Idź do VPN PIA

Arkusz Podsumowujący dla VPN PIA

Przygotowaliśmy podsumowanie, które pomoże przeanalizować wszystkie najważniejsze parametry usługi oraz Private Internet Access opinie w jednym miejscu.

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix N/A
Wielokrotne logowanie ∞ jednoczesne połączenia
Kraje objęte 84+
Obsługiwany system operacyjny Windows, macOS, Linux, Android, Android TV, iOS, gaming consoles, smart TVs, and routers
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Protokoły WireGuard, OpenVPN, IKEv2/IPSec
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 35 000+

Użytkowanie Private Internet Access VPN

Stworzona przez nas recenzja PIA VPN podsumowuje najważniejsze udogodnienia i sposób w jaki możemy z nich korzystać.

Netflix

Wiele osób decyduje się na skorzystanie z sieci VPN po to, żeby korzystać z różnego rodzaju serwisów streamingowych. Przykładowo jeśli chodzi o Netflix nie ma problemu z jego dostępnością na świecie, ale problem pojawia się wówczas, gdy chcemy obejrzeć materiały, które nie są dostępne w naszej lokalizacji. Przeglądając PIA VPN opinie stwierdzamy, że PIA działa z Netflixem, ale zdarza się, że Netflix blokuje ten VPN.

private internet access opinie

Private Internet Access opinie potwierdzają także, że usługa współpracuje z innymi serwisami streamingowymi jak Disney+ czy HBO. Tego typu serwisy nie są dostępne we wszystkich lokalizacjach. Wykorzystanie VPN pozwala używać ich tam, gdzie tylko jest to dla nas wygodne.

Jeśli napotykamy problem z tym, że Netflix czy inny serwis streamingowy blokuje Private Internet Access VPN możemy skorzystać z rozwiązania jakim jest ExpressVPN. Nasi eksperci potwierdzili, że ExpreesVPN nie spotyka się z blokadami nakładanymi przez serwisy streamingowe.

Torrenty

Kolejny powód dla, którego warto wykorzystać zabezpieczenia VPN to torrentowanie, czyli wymiana plików między urządzeniami. Czasami możemy natknąć się na pliki, które są chronione prawami autorskimi, co może przysporzyć nam kłopotów. Nasza recenzja Private Internet Access potwierdza, że VPN PIA jest skuteczny i bezpieczny do korzystania z torrentów. PIA VPN opinie również są bardzo dobre. Przetestowaliśmy jego możliwości w praktyce i stwierdzamy, że nie ma żadnego sposobu na wyciek naszych danych.

Jest to związane z kilkoma sprawami, dzięki którym PIA doskonale nadaje się do torrentowania. Zacznijmy od szybkiego połączenia, które sprawia, że wymiana nawet plików o dużych rozmiarach nie trwa długo. Kolejna sprawa to polityka firmy związana z brakiem logów. Oznacza to, że żadne dane na temat użytkowników usługi nie są ani zapisywane, ani przechowywane. Pozwala to uniknąć wycieku danych.

Warto wspomnieć również o ukryciu naszego rzeczywistego IP. Podczas połączenia z VPN nasze IP zostaje ukryte, a uzyskujemy IP serwera, z którym się łączymy. Na koniec dodajmy, że za szyfrowanie danych odpowiada jeden z najlepszych standardów na świecie AES-256, a o bezpieczeństwo wycieku danych dba specjalne zabezpieczenie o nazwie leak protection, o którym często wspominają Private Internet Access opinie.

Chiny

Usługa VPN PIA może być wykorzystywana w Chinach do łączenia się z Chińskimi serwerami. Jeśli jednak mamy problem z takim połączeniem możemy zmienić protokół bezpieczeństwa, ponieważ usługa posiada kilka różnych protokołów. PIA VPN opinie potwierdzają, że takie rozwiązanie pozwala rozwiązać problem.

Wiele osób decyduje się na korzystanie z VPN w Chinach z racji na restrykcyjną cenzurę, która jest tu wszechobecna. Cenzura polega na blokowaniu dostępu do stron informacyjnych, politycznych czy po prostu serwisów społecznościowych jak Facebook czy Instagram dla użytkowników, którzy posiadają chińskie IP. Żeby ominąć cenzurę należy połączyć się za pośrednictwem sieci VPN z serwerem znajdującym się poza Chinami, gdzie cenzura na konkretny portal nie jest stosowana. Private Internet Access opinie na temat korzystania w Chinach to same pozytywy.

Gaming

Private Internet Access VPN opinie potwierdzają, że usługa świetnie sprawdza się w przypadku gamingu. Gry to nie tylko zabawa, ale często rywalizacja sportowa i zajęcie, które przynosi dochody. Liczy się nie tylko sprzęt o wysokich parametrach, ale również szybkie połączenie i przede wszystkim niski ping. Okazuje się, że VPN PIA pozwala skutecznie obniżyć ping, dzięki czemu nie mamy żadnych opóźnień i mamy większą szansę na wygraną.

Aplikacja jest dostępna nie tylko na komputery, ale również na wszelkiego rodzaju konsole jak Xbox, Nintendo Switch, PS4 czy PS5. Jeśli nasze urządzenie jest na tyle nietypowe, że nie jest ono obsługiwane, możemy skonfigurować VPN na routerze i uzyskać odpowiednie korzyści na wszystkich urządzeniach, które będą podłączone do naszego routera.

Pamiętajmy również, że VPN może zapewnić nam również lepsze ceny gier czy uzyskanie szybszego dostępu do konkretnych tytułów, czytamy o tym przeglądając PIA VPN opinie. Wystarczy, że zmienimy naszą wirtualną lokalizację i skorzystamy z odpowiednich udogodnień.

Idź do VPN PIA

Funkcje PIA

Twórcy Private Internet Access VPN dołożyli wszelkich starań, żeby ich usługa charakteryzowała się licznymi dodatkowymi funkcjami, które jeszcze bardziej usprawnią idee VPN. Ma być jeszcze bezpieczniej i przystępniej dla każdego użytkownika. Bez względu na to, czy ktoś zna się na VPN, czy nie. Mówią również o tym PIA VPN opinie.

Brak logów

Zarówno PIA VPN opinie jak i nasze testy potwierdzają, że firma nie zapisuje logów na temat użytkowników. Oznacza to, że żadne nasze dane nie są ani przechowywane, ani zapisywane. W ten sposób chroni się bezpieczeństwo użytkowników i uniemożliwia osobom trzecim uzyskania dostępu do wrażliwych danych. Jeśli interesuje nas ochrona naszej prywatności i pełna anonimowość w Internecie warto wybierać usługi, które kierują się zasadą braku logów.

Prywatny DNS

Bez użycia VPN korzystamy z publicznych adresów DNS, które zapewnia dla nas dostawca naszych usług internetowych. W tym wypadku cała nasza aktywność jest śledzona, zapisywana i przechowywana. W VPN PIA mamy dostęp do prywatnego DNS, który zapewnia nam prywatność i bezpieczeństwo przez kontrolowanie adresów IP i dostępu do sieci.

Nie ma tu możliwości śledzenia naszej aktywności, więc jesteśmy w pełni anonimowi i bezpieczni, niezależnie od tego co robimy w Internecie. Private Internet Access opinie potwierdzają, że to istotna funkcja dla użytkowników.

Kill Switch

Jak już wspominaliśmy VPN gwarantuje nam bezpieczeństwo i anonimowość, ale co w przypadku gdyby połączenie zostało zerwane? Okazuje się, że PIA zapewnia  nam ochronę również w tym przypadku. Oprogramowanie korzysta z wbudowanej funkcji Kill Switch, za pomocą której cały ruch jest odcinany w momencie wykrycia utraty połączenia z VPN.

Oznacza to, że oprogramowanie zabezpiecza nas przed przejściem do niechronionego połączenia – bez VPN. Dzięki Kill Switch mamy pewność, że również w nietypowych i awaryjnych sytuacjach, nikt nie będzie w stanie wyśledzić naszej aktywności.

SOCKS5 Proxy

Usługa posiada serwer SOCKS5 Proxy, ale należy wiedzieć, że nie jest to włączone automatycznie, a należy samodzielnie skonfigurować i włączyć tą opcję ręcznie. SOCKS5 zapewnia dodatkowy poziom ochrony, a także pozwala na zwiększenie prędkości Internetu co jest bardzo korzystne dla osób korzystających z torrentów, serwisów streaamingowych czy miłośników gier.

Włączając opcję SOCKS5 za pomocą PIA otrzymujemy podwójną korzyść – wszystko to co zapewnia nam usługa VPN i dodatki od serwera proxy. To najlepsze połączenie, które sprawdza się nawet w przypadku najbardziej wymagających użytkowników.

Szyfrowanie VPN

Szyfrowanie danych i naszej aktywności nie zostało stworzone z myślą o osobach, które mają coś do ukrycia, ale o zwykłych użytkownikach, którzy cenią sobie prywatność i anonimowość. Usługa wykorzystuje 128 lub 256-bitowe szyfrowane AES, które wykorzystują również agencje rządowe czy wojsko.

Korzystając z niego mamy pewność, że wszystkie informacje o naszej aktywności są w pełni chronione, a hakerzy, którzy chcieliby uzyskać do nich dostęp musieliby poświęcić tysiące lat na złamanie zabezpieczeń. Przeglądając PIA VPN opinie na temat szyfrowania stwierdzamy, że wszystko działa jak należy.

MACE – wbudowana blokada reklam

Nikt chyba nie lubi wyskakujących okienek czy natrętnych reklam, które pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Private Internet Access VPN wychodzi naprzeciw użytkownikom i zapewnia wbudowaną funkcję o nazwie MACE, która automatycznie blokuje reklamy.

Dzięki temu spokojnie przeglądamy Internet, wszystko działa znacznie szybciej i przede wszystkim zyskujemy wyższy poziom bezpieczeństwa. MACE blokuje nie tylko reklamy, ale również moduły śledzące i witryny, które próbują atakować nas za pomocą złośliwego oprogramowania.

Światowej klasy protokoły bezpieczeństwa

Żeby zagwarantować bezpieczeństwo usług na najwyższym poziomie należy wykorzystywać również najlepsze protokoły zabezpieczeń. PIA wykorzystuje wysokiej klasy protokoły Wire Guard oraz OpenVPN, a w przypadku urządzeń mobilnych są to odpowiednio IPsec oraz IOS. Wykorzystanie takich zabezpieczeń sprawia, że możemy być pewni naszej usługi w każdej sytuacji, niezależnie od tego do jakich czynności wykorzystujemy VPN.

Zaawansowane dzielone tunelowanie

Funkcja dzielonego tunelowania przydaje się w różnych sytuacjach, a polega na tym, że możemy określić, które aplikacje mają korzystać z połączenia VPN, a które działać poza nim.

Umożliwia to odpowiednie działanie aplikacji i programów, które nie współpracują z VPN lub po prostu zapewnia nam możliwość swobodnego ustawiania co ma działać z VPN a co nie. To wygodne i proste rozwiązanie, daje nam możliwość ustawiania dowolnej konfiguracji.

Idź do VPN PIA

Funkcje dodatkowe

Decydując się na zakup subskrypcji VPN PIA możemy w promocyjnej cenie dodać do zamówienia również takie dodatki jak Antywirus oraz prywatny adres IP.

Antywirus

Jeśli oprócz ochrony, którą zapewnia nam sieć VPN, chcemy dodatkowo chronić nasze urządzenia, warto dodać Antywirus od PIA. Program jest nastawiony na ochronę naszej prywatności, ale nie zapominajmy również o jego innych zaletach jak ochrona w czasie rzeczywistym, definicje wirusów w chmurze, rozbudowane możliwości skanowania czy mechanizmy prewencyjne, które chronią przed atakami typu zero-day. PIA VPN opinie na temat antywirusa są bardzo pozytywne.

Dedykowane IP

Za dodatkową opłatą możemy dodać do naszego abonamentu również dedykowany adres IP. Standardowo serwery i adresy IP w VPN są dostępne dla wszystkich użytkowników i wielu korzysta z jednego IP w tym samym czasie. Dedykowany adres IP może przynieść nam wiele korzyści.

Brak obciążenia dedykowane IP to płynniejsze działanie. Stały IP pozwala nam bez problemu logować się do miejsc, które wykrywają częste zmiany IP. Możemy dodać taki adres do białej listy i chronić nasze urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem. Private Internet Access opinie użytkowników mają jedynie pozytywny wydźwięk.

Program VPN Private Internet Access dla systemu Windows

Korzystanie z Private Internet Access VPN na systemie Windows jest dziecinnie proste. Wystarczy się zarejestrować i pobrać odpowiednią aplikację. Polityka prywatności to kluczowa sprawa, z jaką należy się zapoznać, zanim podejmie się decyzję o instalacji programu.

Interfejs

Jakie są Private Internet Access opinie na temat interfejsu? Twórcy dołożyli wszelkich starań, żeby ich aplikacja była jak najbardziej przystępna. Użytkownikom, którzy nie znają się na tych sprawach i chcą po prostu skorzystać z jego funkcji.

Ekran główny jest bardzo prosty i zawiera kilka przycisków funkcyjnych, które odpowiadają za uruchomienie VPN oraz ustawienie kraju i serwera, z którym zamierzamy się połączyć.

Właściwości

Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą spróbować dostosować usługę do swoich indywidualnych wymagań.

private internet access

Twórcy udostępnili możliwość ingerowania w szyfrowanie danych, ustawienie typu połączenia, portów oraz wiele innych interesujących możliwości, które zapewniają Private Internet Access opinie świadczące o najwyższej jakości usług.

Aplikacje VPN PIA na inne systemy operacyjne

Private Internet Access VPN to usługa dostępna także na MacOS, Linux, Android, iOS oraz jako dodatek do Firefoxa i Opery. Wszystkie prezentują się bardzo podobnie lub identycznie, do wersji na system Windows. Twórcy starali się oddać możliwie jak najwięcej pierwotnych możliwości programu dla każdej wersji usługi – bez względu na to, czy chodzi o telefon, tablet, czy dodatek do przeglądarki.

pia vpn

Wyniki testów

Sprawdziliśmy jak prezentują się PIA VPN opinie, ale postanowiliśmy również przekonać się jak usługa działa w praktyce.

Prędkość

 • Podczas połączenia z serwerem w Polsce – generalnie zasada jest taka, że im bliżej fizycznej lokalizacji serwera się znajdujemy, tym lepsze powinny być parametry połączenia. Podczas testowania serwerów zlokalizowanych w Polsce stwierdzamy, że VPN praktycznie nie zmienił parametrów naszego połączenia. Szybkość pozostaje na takim samym poziomie jak w przypadku bezpośredniego łączenia się z Internetem – bez VPN.

recenzja private internet access

 • Gdy łączymy się z oddalonym serwerem w USA – przeważnie jest tak, że w sieciach VPN obserwuje się spowolnienie połączenia, które jest wywołane przez duży dystans dzielący nas od serwera. Z naszego testu wynika, że Private Internet Access VPN nie ma tego problemu i możemy swobodnie korzystać z serwerów z dowolnych lokalizacji na świecie.

private internet access vpn opinie

Wycieki DNS i torrentowanie

Przeprowadziliśmy testy, które miały sprawdzić jak VPN PIA radzi sobie z zabezpieczeniem naszej aktywności podczas torrentowania. Wykonaliśmy różnego rodzaju próby i stwierdzamy, że usługa jest całkowicie bezpieczna. Połączenie jest stabilne, a w razie problemów cały ruch zostaje odcięty przez zabezpieczenie jakim jest funkcja kill switch.

Private Internet Access opinie potwierdzają, że usługa jest bardzo dobra do korzystania z torrentów. Nie tylko gwarantuje nam bezpieczeństwo i anonimowość, ale również zapewnia szybkie i stabilne połączenie, które świetnie sprawdza się podczas torrentowania.

Obsługa klienta

Na stronie producenta zawsze można porozmawiać z obsługą klienta. Postarano się o bardzo przystępne narzędzie, które w łatwy i szybki sposób umożliwi rozwiązanie każdego zaistniałego problemu. Wystarczy jedynie podać swoje dane osobowe, adres e-mail i temat, na który chce się uzyskać wyjaśnienia.

Następne kroki to wybranie sposobu, w jaki korzysta się z usług PIA, systemu operacyjnego, wersji programu i nazwę używanego programu antywirusowego. Po wypełnieniu takiej ankiety można opisać dokładniej zaistniały problem, a specjalista otrzyma wszystkie potrzebne informacje, dzięki którym będzie mógł nam odpowiedzieć.

Cała procedura jest bardzo przystępna i zapewnia Private Internet Access opinie o najwyższej jakości usług. Mało który dostawca VPN przykłada tak dużą uwagę do obsługi klienta, jak robi to PIA.

Idź do VPN PIA

Porównanie z konkurencją

VPN PIA vs. ExpressVPN

Obie usługi odznaczają się wysoką jakością usług i zaufaniem wśród klientów. Jeśli chodzi o PIA VPN opinie i opinie na temat konkurencji, te i te są bardzo dobre. W niektórych aspektach prowadzi ExpressVPN, który lepiej spisuje się w serwisach streamingowych jak Netflix. W obu przypadkach mamy również możliwość skorzystania z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów. Więcej na temat konkurenta znajdziemy w recenzji ExpressVPN.

VPN PIA vs. CyberGhost VPN

W przypadku tych dwóch sieci VPN CyberGhost VPN okazuje się znacznie droższą opcją, ale za to otrzymujemy dostęp do większej ilości szybkich serwerów. Private Internet Access VPN jest tańszy dla naszego portfela, ale za to otrzymujemy odrobinę mniej, o czym wspominają PIA VPN opinie. Aby podjąć decyzję co będzie dla nas najlepsze zachęcamy do przeczytania recenzji CyberGhost VPN.

VPN PIA vs. IPVanish

Usługi używają tego samego szyfrowania i protokołów bezpieczeństwa, mają również siedzibę w tym samym miejscu – Stanach Zjednoczonych. IPVanish może poszczycić się możliwością korzystania na nieograniczonej liczbie urządzeń jednocześnie, natomiast VPN PIA posiada więcej serwerów. Private Internet Access opinie są tak samo dobre jak opinie konkurenta. Pełna recenzja IPVanish do przeczytania tutaj IPVanish.

FAQ

PIA co to?

PIA to Private Internet Access, czyli firma z branży VPN z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. To jedna z najpopularniejszych usług VPN na świecie. Zapewnia prywatność, bezpieczeństwo i anonimowość poprzez dostarczane oprogramowanie na komputery i urządzenia mobilne. Co ważne spotykamy tu politykę braku logów, która gwarantuje całkowitą anonimowość dla osób korzystających z jej usług.

VPN PIA jak korzystać?

Żeby korzystać z usług VPN PIA musimy wybrać interesujący nas plan subskrypcji i zarejestrować konto. Następnie pobieramy oprogramowanie na nasze urządzenie. Przechodzimy do instalacji programu VPN wykonując kolejne kroki proponowane przez instalator. Następnie włączamy program, wybieramy interesujący nas serwer i klikamy „połącz”. Korzystamy z bezpiecznego i anonimowego połączenia.

Ile urządzeń jednocześnie?

Private Internet Access VPN zapewnia nam możliwość korzystania na urządzeniach w ramach jednego abonamentu. Dzięki temu, że VPN wspiera wszystkie główne systemy operacyjne, możemy z niego korzystać praktycznie na każdym urządzeniu – zarówno komputerach jak i urządzeniach mobilnych jak telefony czy tablety, mówią o tym również PIA VPN opinie.

Podsumowanie

VPN PIA to bardzo dobry VPN, który może zapewnić bezpieczeństwo i anonimowość podczas korzystania z Internetu nawet na urządzeniach jednocześnie w ramach jednego abonamentu. Decydując się na tą usługę możemy korzystać z takich zalet jak szyfrowanie w standardzie AES-256, zaawansowane dzielone tunelowanie, wysokiej jakości protokoły czy dodatkowo płatne udogodnienia jak antywirus czy dedykowany adres IP.

PIA oferuje 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów, co oznacza, że możemy testować usługę przez 30 dni, a jeśli uznamy, że cokolwiek nie spełnia naszych oczekiwań, możemy przesłać prośbę o zwrot kosztów. Doceniają to użytkownicy co potwierdzają Private Internet Access opinie.

Podsumowując PIA VPN opinie są bardzo dobre i użytkownicy są zadowoleni z działania usługi. Tak jak wspominaliśmy problemem może być jedynie kompatybilność z Netflixem. Jeśli szukamy dobrego VPN do korzystania z serwisów streamingowych, nasi eksperci polecają ExpressVPN, który jest liderem w branży VPN.

Private Internet Access
9.5 Wynik
Private Internet Access - recenzja VPN

Prywatność i ochrona
9.7
Funkcje
9.5
Szybkość i wydajność
9.5
Wartość cena
9.5
Łatwość użycia
9.3
PLUSY
 • 3 plany subskrypcji
 • Niska cena
 • Ponad 3000 serwerów
 • Liczne funkcje dodatkowe
 • Aplikacje na wszystkie najważniejsze systemy
MINUSY
 • Strona internetowa w języku angielskim
 • Kontakt z obsługą w języku angielskim
magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl