Private Internet Access VPN

oferty expressvpn swieta 2022

private internet access

Private Internet Access to usługa typu VPN, która umożliwia swoim użytkownikom na przekierowanie swojego połączenia przez zewnętrzne serwery. Dzięki temu każdy może uzyskać prywatny dostęp do praktycznie każdej usługi w Internecie. VPN stało się standardem w Internecie. Każdy, kto korzysta z jakichkolwiek platform internetowych, powinien zwrócić uwagę na to, czy nie powinien zainwestować w usługę VPN. To nie tylko anonimowość w sieci, ale także zapewnienie ochrony prywatności na inne sposoby.

Idź do PIA VPN
Private Internet Access - jeden z najlepszych VPN na rynku

Zapoznaj się z ofertą Private Internet Access, aktualnie jednego z najlepszych VPN na rynku, który zachwyca ceną i mnogością funkcji dodatkowych.

Aktualizacja: 27 Listopad 2022

Prezentacja VPN PIA

VPN Private Internet Access to obecnie jeden z czołowych VPN service, który obsługuje użytkowników z całego świata i zapewnia liczne funkcje, które spełniają kluczową funkcję w poruszaniu się po sieci w dzisiejszych, niebezpiecznych czasach. Firma działa już na rynku ponad 8 lat, co pozwoliło jej na uzyskanie ogromnego doświadczenia w kwestii prywatności w sieci. Wszystko to sprawia, że usługa Private Internet Access opinie są bardzo przystępne, co dowodzi tylko temu, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych VPN na rynku.

Sieć VPN obejmująca imponującą liczbę serwerów – ponad 13 761 serwerów rozlokowanych po całym świecie. Te liczby mówią same za siebie i zapewniają, Private Internet Access opinie o najwyższej jakości usług.

Plany i ceny subskrypcji VPN Private Internet Access

private internet access opinie
Twórcy postarali się, żeby cena ich usługi była przystępna dla każdej kieszeni, dlatego zdecydowano się na zastosowanie zróżnicowanych planów subskrypcji. VPN PIA oferuje 3 plany subskrypcji dla każdego typu użytkownika. Nie trzeba od razu zawierać umowy na rok. W zależności od potrzeb użytkownika można skorzystać z 3 różnych opcji subskrypcji.

  • 1-miesięczna subskrypcja – idealne rozwiązanie dla kogoś, kto potrzebuje chwilowej zmiany IP adress ze względu na wyjazd służbowy, wycieczkę lub po prostu do przekonania się, czy VPN PIA jest dla niego.
  • 6-miesięczna subskrypcja – przystępniejsza cenowo opcja dla osób, które są pewne, że VPN będzie im potrzebny przez około pół roku. Idealne rozwiązanie, jeśli ktoś chce odblokować ulubiony serial na wybranej platformie streamingowej.
  • 2-letnia subskrypcja – najbardziej opłacalna forma subskrypcji, która jest skierowana dla tych osób, które są pewne, że będą nieustannie korzystać z usług VPN.

Ceny planów subskrybentkach zapewniają Private Internet Access opinie o bardzo pozytywnym wydźwięku. Za niewielką cenę można uzyskać ogromne możliwości z licznymi dodatkowymi funkcjami. Firma stosuje politykę 30-dniowego zwrotu pieniędzy, dlatego zawsze (do pewnego momentu) można zrezygnować i odzyskać wydane pieniądze. Warto zaznaczyć, że karty podarunkowe ze znanych sieci handlowych, także mogą służyć jako formy płatności, co jeszcze bardziej zwiększa anonimowość potencjalnego użytkownika.

Idź do PIA VPN

Arkusz Podsumowujący dla VPN PIA

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix US, UK, FR, CA, AU, DE
Wielokrotne logowanie 10 jednoczesne połączenia
Kraje objęte 74+
Obsługiwany system operacyjny Windows, macOS, Linux, Android, iOS, DD-WRT, Tomato, Raspberry pi, Kodi, Windows Phone
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Protokoły WireGuard, PPTP, OpenVPN and L2TP/IPSec
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 13 761+

Użytkowanie VPN Private Internet Access

Sieci VPN mają bardzo szerokie zastosowanie. W teorii można przyznać, że za ich pomocą, adres IP można ukryć na całym świecie. Wystarczy, żeby ktoś miał dostęp do Internetu i bez względu na to, czy przebywa w Stanach Zjednoczonych, czy korzysta z Wi Fi w tamtejszych coffe shops – VPN PIA zawsze sobie poradzi.

Ponad wszystko możemy wyróżnić dwa główne podwody, dla których połączenie VPN jest czymś, bez czego nie można się obejść.

Netflix

Odblokowanie amerykańskiego Netflixa, który ma najlepszą na świecie bibliotekę filmów i seriali, to najczęstszy powód decydowania się na usługi VPN.

Torrent

W wielu kręgach torrentowanie jest czymś zakazanym prawnie. Żeby nie naciąć się na sankcje ze względu na niewiedzę o naruszeniu zakazów, warto zaopatrzyć się w połączenie VPN, które skutecznie zablokuje wszelkie możliwości wyśledzenia adresu IP użytkownika.

Wszystkie te opcje i wiele więcej są tutaj dostępne, co zapewnia PIA VPN opinie o najwyższej jakości usług. Klienci chwalą sobie tę usługę za przystępność cenową oraz użytkową.

Idź do PIA VPN

Funkcje PIA

Twórcy dołożyli wszelkich starań, żeby ich usługa charakteryzowała się licznymi dodatkowymi funkcjami, które jeszcze bardziej usprawnią idee VPN. Ma być jeszcze bezpieczniej i przystępniej dla każdego użytkownika. Bez względu na to, czy ktoś zna się na VPN, czy nie.

Przekierowywanie portów (port forwarding)

bardzo interesująca funkcja, która umożliwia uzyskanie dostępu do dowolnego urządzenia lub serwera. Bardzo przydatna funkcja w przypadku VPN, kiedy ktoś łączy się różnymi serwerami na całym świecie.

Wbudowana ochrona przed wyciekiem DNS

Dodatkowe zabezpieczenie, które uniemożliwia przechwycenie DNS użytkownika.

Osłona w razie utraty połączenia internetowego

W przypadku zerwania połączenia internetowego, użytkownik przez chwilę jest narażony na ataki z zewnątrz. Opcja ta uniemożliwia ten proceder.

Proxy SOCKS5

Protokół internetowy, który przerzuca pakiety danych pomiędzy serwerem a klientem z wykorzystaniem serwera proxy.

VPN PIA Mace (blokowanie reklam)

Narzędzie, które uniemożliwia otwierania się natrętnych reklam.

Żaden z darmowych VPN nie zapewnia swoim użytkownikom na skorzystanie z wyżej wymienionych opcji. Dlatego warto jest zapłacić te kilka dolarów miesięcznie i uzyskać kompleksową oraz profesjonalną usługę VPN.

Program VPN Private Internet Access dla systemu Windows

Korzystanie z VPN Private Internet Access na systemie Windows jest dziecinnie proste. Wystarczy się zarejestrować i pobrać odpowiednią aplikację. Polityka prywatności to kluczowa sprawa, z jaką należy się zapoznać, zanim podejmie się decyzję o instalacji programu.

Interfejs

Twórcy dołożyli wszelkich starań, żeby ich aplikacja była jak najbardziej przystępna. Użytkownikom, którzy nie znają się na tych sprawach i chcą po prostu skorzystać z jego funkcji.

private internet access opinie

Ekran główny jest bardzo prosty i zawiera kilka przycisków funkcyjnych, które odpowiadają za uruchomienie VPN oraz ustawienie kraju i serwera, z którym zamierzamy się połączyć.

Właściwości

Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą spróbować dostosować usługę do swoich indywidualnych wymagań.

private internet access opinie

Twórcy udostępnili możliwość ingerowania w szyfrowanie danych, ustawienie typu połączenia, portów oraz wiele innych interesujących możliwości, które zapewniają Private Internet Access opinie świadczące o najwyższej jakości usług.

Idź do PIA VPN

Aplikacje VPN PIA na inne systemy operacyjne

VPN Private Internet Access to usługa dostępna także na MacOS, Linux, Android, iOS oraz jako dodatek do Firefoxa i Opery. Wszystkie prezentują się bardzo podobnie lub identycznie, do wersji na system Windows. Twórcy starali się oddać możliwie jak najwięcej pierwotnych możliwości programu dla każdej wersji usługi – bez względu na to, czy chodzi o telefon, tablet, czy dodatek do przeglądarki.

Obsługa klienta

Na stronie producenta zawsze można porozmawiać z obsługą klienta. Postarano się o bardzo przystępne narzędzie, które w łatwy i szybki sposób umożliwi rozwiązanie każdego zaistniałego problemu. Wystarczy jedynie podać swoje dane osobowe, adres e-mail i temat, na który chce się uzyskać wyjaśnienia.

Następne kroki to wybranie sposobu, w jaki korzysta się z usług PIA, systemu operacyjnego, wersji programu i nazwę używanego programu antywirusowego. Po wypełnieniu takiej ankiety można opisać dokładniej zaistniały problem, a specjalista otrzyma wszystkie potrzebne informacje, dzięki którym będzie mógł nam odpowiedzieć.

Cała procedura jest bardzo przystępna i zapewnia Private Internet Access opinie o najwyższej jakości usług. Mało który dostawca VPN przykłada tak dużą uwagę do obsługi klienta, jak robi to PIA.

Podsumowanie

Private Internet Access to bardzo dobra usługa VPN, która plasuje się w światowej czołówce. Ogromna liczba serwerów, duże możliwości i zaawansowane funkcje, sprawiają, że spełniają wymagania praktycznie każdego użytkownika sieci. Wystarczy zapoznać się z ofertą usługodawcy i zdecydować, czy bezpieczeństwo w Internecie jest warte kilku dolarów miesięcznie.

Biorąc pod uwagę fakt, że dzisiejsze życie w dużej mierze toczy się w sieci, posiadanie VPN to sprawa oczywista. Kwestia, jaka pozostaje to, czy ktoś chce mieć do czynienia z często niebezpiecznymi darmowymi formami, czy w pełni wyspecjalizowanymi wersjami płatnymi, jak PIA.

Private Internet Access
9.5 Wynik
Private Internet Access - recenzja VPN

Prywatność i ochrona
9
Funkcje
8
Szybkość i wydajność
9
Wartość cena
8.5
Łatwość użycia
8
PLUSY
  • 3 plany subskrypcji
  • Niska cena
  • Ponad 3000 serwerów
  • Liczne funkcje dodatkowe
  • Aplikacje na wszystkie najważniejsze systemy
MINUSY
  • Strona internetowa w języku angielskim
  • Kontakt z obsługą w języku angielskim

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl