Jak oglądać Netflix USA z dowolnego miejsca?

Netflix nie wymaga wprowadzenia. W rzeczywistości firma amerykańska była liderem przesyłu strumieniowego na żądanie od kilku lat. Ich filmy i biblioteka serii są ogromne, i oferują wysokiej jakości oryginalne treści, na przykład House of Cards, Narcos lub Orange Is the New Black. Dostęp do Netflix można uzyskać ze 190 różnych krajów, w każdym kraju z własną biblioteką. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do amerykańskiego Netflix z Polsce i cieszyć się najnowszymi seriami, jesteś we właściwym miejscu, w tym artykule wyjaśnimy, jak oglądać amerykańskiego Netflixa.

Przejdź na ExpressVPN
Potrzebujesz najlepszego VPN?

Nie szukaj więcej i pobierz ExpressVPN, najlepsza aktualnie dostępna usługa VPN - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Odblokuj Netflix USA, aby uzyskać dostęp do treści zastrzeżonych

Twoja subskrypcja Netflix w Polsce umożliwia dostęp tylko do Netflix Polska i własnej biblioteki. Ponieważ Netflix oferuje coś w rodzaju „globalnej subskrypcji”. Jedyną biblioteką, którą można oglądać, jest kraj, w którym jesteś. To kwestia praw odbiorców telewizyjnych i kinowych. Dlatego firma Netflix musi rozliczyć pewne ograniczenia treści zgodnie z Twoim krajem i adresem IP.

Dlatego nie możesz oglądać amerykańskiej biblioteki Netflix podczas pobytu w Polsce lub polskiej biblioteki za granicą. I to jest naprawdę złe. Ponieważ Netflix USA oferuje znacznie więcej serii i wszystkie finalne epizody, które są najbardziej popularne. Ale mamy dla Was sztuczkę! Zobaczmy, jak oglądać Netflix USA z dowolnego miejsca!

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak korzystać z VPN za darmo? To proste!

Chcesz chronić swoją prywatność w sieci. Zależy Ci na bezpieczeństwie danych i anonimowości. Potrzebny Ci VPN, ale jak wybrać ten najlepszy? Możesz przeczytać recenzje, ale najlepiej przetestować coś samodzielnie!

ExpressVPN to solidne narzędzie, które dzięki licznym wbudowanym funkcjonalnościom zapewni Ci spokojną głowę i pełną anonimowość. Teraz możesz przetestować to narzędzie za darmo, pobierając je przy użyciu tego linku!

Skorzystaj z naszego kuponu, zapewniającego 30- dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Testuj bez ograniczeń i sprawdź, czy ExpressVPN sprosta wyzwaniom, które przed nim postawisz!

Jeżeli ExpressVPN nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy. Bez gwiazdek ani dopisków małą czcionką – 100% gwarancji zwrotu środków. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi użytkownika.

ExpressVPN został sprawdzony przez dziesiątki naszych czytelników oraz tysiące użytkowników na całym świecie. Z całą pewnością to jedno z najlepszych dostępnych obecnie narzędzi tego typu. Przekonaj się sam!

Jak oglądać amerykańskiego Netflixa? Mamy rozwiązanie!

Rzeczywiście, jesteś na dobrej stronie, dzięki Google! Zatem to jest sztuczka: by odblokować Netflix USA i uzyskać dostęp do ograniczonej zawartości, potrzebujesz tylko VPN Netflix USA. To naprawdę takie proste, nawet jeśli Netflix nie lubi tego ani trochę!

vpn netflix usa

Więc nie wiesz, czym jest VPN? Cóż, VPN to Wirtualna Sieć Prywatna. To oprogramowanie, które pozwala udawać, że jesteś w innym kraju. Więc twoja sieć VPN sprawi, że Netflix uwierzy, że jesteś w USA, podczas gdy jesteś w centrum Warszawy.

Zgadza się, jeśli Netflix uważa, że jesteś w USA, umożliwi Ci dostęp do biblioteki Netflix w Stanach Zjednoczonych. I pozamiatane Netflix!

Dzięki temu oprogramowanie VPN będzie wyglądało tak, jakbyś był w innym kraju. Po pierwsze utworzy tunel pomiędzy komputerem, a serwerem sieci VPN znajdującym się w kraju, w którym chcesz udawać, że jesteś. Ponadto serwer łączy się z firmą Netflix w Twoim imieniu, aby uzyskać dostęp do zawartości i przesłać ją do Ciebie.

jak oglądać netflix usa

Na rynku dostępne są liczne usługi VPN. Ale niektóre z nich nie współpracują z Netflix. Ze względu na prawa do telewizji, jak wyjaśniono powyżej. Musisz więc być bardzo ostrożny i wybrać właściwą usługę. Teraz, gdy Netflix blokuje VPN, po prostu musisz postępować zgodnie z wszystkimi zaleceniami tej witryny, aby znaleźć dobrą sieć VPN dla amerykańskiego Netflix.

Dostępnych jest też wiele darmowych sieci VPN. Ale powinieneś być z znimi ostrożny. Mogą one w tym przypadku nie działać poprawnie z Netflix. Jeśli potrzebujesz dobrej sieci VPN, która współpracuje z Netflix, musisz zapłacić abonament od ok. 20 złotych do nawet 40 złotych miesięcznie.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wojna Netflix: VPN odbijają się z powrotem

Istnieje prawdziwa walka między Netflix, a sieciami VPN. Netflix blokuje serwery VPN ustawione w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii itd., blokując adresy IP.

Firmy VPN muszą odbijać i stale odnawiać adresy IP swoich serwerów. W innym wypadku nie można było oglądać Netflix amerykański z Polski czy inego kraju.

W tej walce są nieoczekiwane ofiary: amerykańscy internauci, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych i korzystają z sieci VPN ze względów bezpieczeństwa. W rzeczywistości mogą wymagać chwilowej dezaktywacji własnej VPN w celu obejrzenia Netflix USA. W przeciwnym razie, jak Netflix uważa, że mogą być „nie-Amerykanami” używającymi VPN, Netflix mógłby ich zablokować.

VPN Netflix USA: Która sieć VPN by odblokować amerykański Netflix?

To kluczowe pytanie jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć amerykański Netflix. Netflix Inc. nie oszczędza kosztów monitorowania sieci VPN i blokuje je tak szybko, jak to możliwe.

Ich ekipy regularnie odwiedzają takie witryny jak ta, by być na bieżąco z dostawcami sieci VPN, ktore współpracują z Netflix amerykański. Oczywiście, ta strona jest tylko jednym z wielu innych źródeł informacji.

Niektóre „małe” firmy VPN prosiły już o nie wspomnieć o swoich usługach, nawet jeśli ich oprogramowanie współpracuje z firmą Netflix amerykański. Powodem tego jest to, iż nie mogą walczyć i zmieniać serwerów adresów IP tak szybko, jak są one zakazywane. W ten sposób nie znajdziesz żadnej małej sieci VPN w Top 3 VPN dla Netflix poniżej.

Najlepsze sieci VPN Netflix USA, aby uzyskać amerykański Netflix

Ten wybór sieci VPN w celu uzyskania amerykańskiego Netflix oparty jest na trzech kryteriach:

  1. Doświadczenie z VPN: niektóre sieci VPN Netflix USA są lepsze od innych …
  2. Szybkość VPN: To bardzo ważne, widząc, jak chcesz oglądać filmy strumieniowe w amerykańskim Netflix
  3. VPN blokuje się: nigdy, czasem, często …

Jak można zrozumieć, ten Top 3 regularnie ewoluuje. Niektóre sieci VPN mogą wygrać lub stracić miejsce. Ale wszystkie usługi VPN na tej liście umożliwiają odblokowanie amerykańskiego Netflix.

Jak oglądać amerykańskiego Netflixa?

Oto krótki przewodnik krok po kroku, aby wyjaśnić, jak uzyskać amerykański Netflix. Chociaż jest to rodzaj ogólny, powinieneś być w stanie używać go dla każdej sieci VPN z innym (lub podobnym) procesem.

  1. Wybierz VPN z listy powyżej: ExpressVPN
  2. Kliknij pomarańczowy przycisk, aby uzyskać dostęp do strony głównej VPN i najnowszych promocji
  3. Utwórz konto i subskrybuj tę usługę
  4. Pobierz, zainstaluj i uruchom oprogramowanie (jest to bardzo proste)
  5. W oprogramowaniu wybierz serwer, który znajduje się w USA – Bardzo ważne
  6. Kliknij przycisk „Połącz”
  7. Przejdź do Netflix lub odśwież stronę w przeglądarce. Dobrze! Jesteś w Netflix USA.

To wszystko! Jesteś teraz w amerykańskim Netflix. Możesz oglądać całą zawartość (Stranger Things, House of Cards, itp.) bez żadnych ograniczeń.

Magda

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl