Oglądaj amerykańskiego Netflixa w Polsce w 2024

Platformy Netflix nie trzeba nikomu przedstawiać. Szacuje się, że największy na świecie serwis streamingowy posiada bazę ok. 220 mln subskrybentów na całym świecie. Niestety mało kto wie, że biblioteka filmów w USA jest dużo większa, niż ta którą mamy do dyspozycji w Polsce. Co zrobić, żeby skutecznie odblokować amerykański Netflix w 2024? Wyjaśniamy!

Sprawdź ofertę
Odblokuj Netflix USA z ExpressVPN – 49% ZNIŻKI

ExpressVPN skutecznie omija blokadę geograficzną, aby oglądać Netflix US. BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE - tylko dla naszych czytelników, z gwarancją zwrotu pieniędzy 30 dni.

Aktualizacja: 7 czerwiec 2024

Dostępność – amerykański Netflix w Polsce i nie tylko

Netflix to popularny serwis VOD, który udostępnia potężną bazę kilku tysięcy filmów i seriali po wykupieniu subskrypcji. W Polsce można z niego korzystać od 2016 roku, a obecnie jest dostępny niemal na całym świecie.

Z serwisu można korzystać praktycznie na każdym urządzeniu od przeglądarek, po konsole, telefony, telewizory i nie tylko. Co więcej, Netflix amerykański znacznie odbiega od subskrypcji wykupionych na terenie innych państw. Biblioteka w USA jest bogatsza nawet o parę tysięcy pozycji w stosunku do innych państw. 

Problemy polega na tym, że usługa jest dostępna jedynie na terenie państwa w którym wykupiliśmy subskrypcję. Oznacza to, że po przekroczeniu granicy będziemy mogli przeglądać jedynie lokalne treści lub serwis będzie w ogóle niedostępny.

Jeśli chcesz oglądać Netflix US z Polski, zamiast tego dostaniesz polski Netflix.

Amerykańska biblioteka Netflix jest dostępna tylko w USA, dlaczego?

Wszystko za sprawą umów licencyjnych i praw do transmisji, które z nich wynikają. Netflix poza własnymi produkcjami, nie jest właścicielem filmów, ani seriali. Na podstawie zawartych kontraktów uzyskuje dopiero prawa to udostępniania poszczególnych treści na danym terenie. 

netflix amerykański

Dystrybutorzy mają obowiązek przestrzegania treści umów na danym terytorium. Podstawowym narzędziem są tzw. geoblokady. Sprawdzają nasz adres IP i w zależności od wyniku – blokują lub udostępniają usługę. To metoda stosowana szeroko na całym świecie, nie tylko w przypadku Netflixa oraz platform typu VOD. W ten sam sposób są blokowane witryny internetowe w niemal każdej branży.

Jest jednak sprawdzone rozwiązanie w postaci wirtualnej sieci prywatnej. Oprogramowanie VPN stworzy pozory, jakbyś był w innym kraju. Twoje połączenie internetowe zostanie przepuszczone przez zewnętrzny serwer znajdujący się na terenie innego państwa. Dzięki temu, adres IP zmieni się na adres serwera. Dzięki temu amerykański Netflix w Polsce będzie na wyciągnięcie ręki! To prosty zabieg, którego skuteczność nie podlega dyskusji.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jak oglądać amerykańskiego Netflixa w innym kraju?

Jak oglądać Netflix z biblioteką USA? Oto krótki przewodnik krok po kroku, aby wyjaśnić, jak uzyskać Netflix amerykański niezależnie od tego gdzie jesteśmy. Chociaż To ogólna instrukcja, ale powinieneś być w stanie używać jej dla każdej sieci VPN z innym (lub podobnym) procesem. Netflix amerykański tak naprawdę dostępny jest dla każdego Polaka.

  1. Wybierz najlepszy VPN. Nasz wybór to ExpressVPN. Posiada wiele szybkich serwerów zlokalizowanych w USA i bez problemu omija geoblokady. Dodatkowo gwarantuje płynne odtwarzanie wszystkich filmów i seriali.
  2. Wybierz i potwierdź konkretny plan, a następnie pobierz i zainstaluj aplikację na Twoim urządzeniu. Jest kompatybilna praktycznie ze wszystkimi aparatami na rynku, dlatego nie musisz się martwić czy u Ciebie zadziała.
  3. W oprogramowaniu wybierz serwer, który znajduje się w USA i połącz się z nim. Bardzo ważne. Inaczej amerykański Netflix w Polsce nie zadziała. Na szczęście do dyspozycji masz cały wachlarz możliwości z różnych stanów.
  4. Przejdź na stronę Netflix lub odśwież stronę w przeglądarce. Jak oglądać Netflix z biblioteką USA? Teraz już wiesz. Nie musisz zakładać nowego konta!

Wypróbuj ExpressVPN za darmo

ExpressVPN to solidne narzędzie, które dzięki licznym wbudowanym funkcjonalnościom zapewni Ci bezpieczeństwo, spokojną głowę i pełną anonimowość. Teraz możesz przetestować to narzędzie za darmo, pobierając je przy użyciu tego linku!

Skorzystaj z naszego kuponu, zapewniającego 30- dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Testuj bez ograniczeń i sprawdź, czy ExpressVPN sprosta wyzwaniom, które przed nim postawisz! Jeżeli ExpressVPN nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy. Bez gwiazdek, ani dopisków małą czcionką w umowie – 100% gwarancji zwrotu środków. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi użytkownika. Można wysłać maila lub napisać na czacie dostępnym na stronie. Nie ma żadnego zadawania pytań.

amerykański netflix w polsce

ExpressVPN został sprawdzony przez dziesiątki naszych czytelników oraz tysiące użytkowników na całym świecie. Z całą pewnością to jedno z najlepszych dostępnych obecnie narzędzi tego typu. Przekonaj się sam!

Poza bezpieczeństwem w sieci i anonimowością, usługa sprawdza się świetnie do odblokowywania Netflixa oraz innych VOD. Chcesz dokładnie wiedzieć jak to działa? Sprawdź nasz artykuł o tym jak ExpressVPN działa z Netflixem. Dowiesz się tam ze szczegółami jak używać usługi na swoim komputerze, żeby odblokować amerykański Netflix w Polsce i wiele więcej!

Najlepsze VPN dla VOD. Nie tylko Netflix amerykański!

Ten wybór sieci VPN w celu uzyskania amerykańskiego Netflix oparty jest na trzech kryteriach:

  1. Doświadczenie z VPN: niektóre sieci Netflix USA VPN są lepsze od innych …
  2. Szybkość Netflix USA VPN: To bardzo ważne, widząc, jak chcesz oglądać filmy strumieniowe w amerykańskim Netflix
  3. VPN blokuje się: nigdy, czasem, często …

Jak można zrozumieć, ten Top 5 regularnie ewoluuje. Niektóre sieci VPN mogą wygrać lub stracić miejsce. Ale wszystkie usługi VPN na tej liście umożliwiają odblokowanie amerykańskiego Netflix.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Najlepsze oferty, które sprawią, że amerykański Netflix w Polsce będzie dostępny muszą spełniać określone warunki. Bez nich nie ma mowy o usłudze wysokiej jakości. Zasięg i szybkość serwerów, prywatność, wsparcie klienta i oczywiście cena do fundamenty. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasz artykuł o najlepszych VPN do NetflixaDowiesz się tam jaki jest najlepszy VPN do Netflixa i dlaczego.

Wspominając o cenie – nie chcesz wydawać pieniędzy na VPN? Szczególnie jeśli nigdy nie korzystałeś z tego typu usługi? Koniecznie sprawdź najlepsze darmowe VPN do Netflixa tutaj! Przygotowaliśmy kilka skutecznych pomysłów jak zgarnąć Netflix amerykański i nie tylko bez rozbijania skarbonki! To idealna opcja dla wszystkich niezdecydowanych, którzy bez ryzyka sprawdzą czy potrzebują VPN.

Korzyści VPN – amerykański Netflix w Polsce to nie wszystko!

Bezpieczeństwo w sieci, wolny internet i walka z cenzurą to hasło przewodnie wszystkich dostawców wirtualnych sieci prywatnych. Okazuje się, że rozrywka jak Netflix amerykański to tylko dodatek do szeregu możliwości, jakie oferuje koncepcja VPN.

Świat przenosi się do internetu. Przeciętny Polak spędza ok. 50 godzin tygodniowo w sieci. Robimy tam zakupy, uczymy się, pracujemy i wiele więcej. Przy okazji przetwarzamy sporo wrażliwych danych. Często nie mamy świadomości o towarzyszących zagrożeniach, na które jesteśmy narażeni praktycznie bez przerwy.

Złośliwe oprogramowanie, hakerzy, wyłudzanie i nielegalna dystrybucja naszych danych to niestety chleb powszedni. Z pomocą VPN nasze połączenie będzie szyfrowane i przepuszczone przez zewnętrzny serwer. W rezultacie zapewnimy sobie anonimowość i skutecznie zabezpieczymy wszelkie dane. Działa nawet w takich warunkach jak otwarte sieci Wifi.

jak oglądać amerykańskiego netflixa

Cenzura to inny problem. Wyzwania jak ogladac amerykanski Netflix w Polsce to tylko kropla w morzu ograniczeń, jakie czekają na nas w dobie współczesnego internetu. Podobne problemy mają użytkownicy wszystkich międzynarodowych serwisów VOD. W ten sam sposób rozwiążemy problemy z HBO Max, Disney+, ViaPlay i wiele więcej!

Ograniczenie dostępu do treści nie musi dotyczyć wyłącznie streamingu! Podobnie może być z artykułami naukowymi lub prasowymi i nie tylko! Mało kto wie, że lokalizacja może wpływać nawet na cenę biletów lotniczych! W zależności od tego skąd kupujemy – możemy uzyskać lepszą lub gorszą cenę! Z pomocą dobrego VPN, zmienimy swój adres IP i ominiemy te wszystkie problemy!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

FAQ

Jakie są najlepiej oceniane seriale Netflix?

Najłatwiej sprawdzić nasz artykuł o najlepszych serialach Netflixa w 2024. Znajduje się tam ranking Top 10 z rzeczowym opisem wszystkich pozycji. Nie brakuje znanych na całym świecie hitów jak Dom z papieru, czy House of Cards!

Jak naprawić kod błędu Netflixa?

Niekiedy usługa Netflixa nie działa i wyświetla błąd u7111 5059. W naszym artykule wyjaśniamy szczegółowo co to za problem. Dowiesz się również jak w prosty sposób rozwiązać tę przeszkodę i korzystać z serwisu bez dalszych komplikacji.

Jak oglądać Netflixa po polsku za granicą?

Wystarczy odwrócić proces opisany w dziale amerykański Netflix w Polsce. Musimy połączyć się z polskim serwerem przebywając za granicą! Szczegółowe informacje jak to zrobić, można znaleźć w naszym artykule tutaj.

Jak zainstalować wtyczkę Netflix do Kodi?

Kodi to popularna platforma do treści wideo. Szczegółowy proces instalacji Netflixa do Kodu opisujemy w naszym dedykowanym artykule tutaj. Znajdują się tam rzeczowe i proste opisy każdego korku. Dodatkowo wskazujemy zalety korzystania z Kodi i więcej! Każdy sobie poradzi!

Wnioski

Netflixa zna praktycznie każdy i wielu z nas korzysta z niego na co dzień. Mało kto wie jednak, że Netflix amerykański posiada największą bibliotekę na świecie. Nawet o kilka tysięcy więcej filmów i seriali więcej, niż w innych krajach. Na szczęście z pomocą VPN, amerykański Netflix w Polsce jest na wyciągnięcie ręki każdego.

Naszym wyborem pozostaje ExpressVPN. Posiadają szybkie serwery na całym świecie, bardzo wiele zlokalizowanych w USA. Z ich pomocą bez problemu odblokujemy streaming. Jednocześnie zapewnimy sobie bezpieczeństwo i anonimowość. Wszystko bez jakiegokolwiek ryzyka, za sprawą 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy! Po prostu ciężko powiedzieć nie.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl