ExpressVPN Święta 2021

expressvpn
ExpressVPN jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych sieci VPN na rynku. I nic w tym dziwnego. Ma to wiele zalet: Kompatybilność z kilkoma lokalnymi wersjami Netflix, dużą prędkość i szerokie spektrum łączenia między krajami. Co więcej, te wszystkie różne, krajowe oprogramowania pozwalają łączyć się z łatwością na dowolnej platformie, nawet na Androidzie i iOS. Przeczytaj pełną recenzję Express VPN, która znajduje się poniżej.

Express VPN oferuje dalekosiężną sieć, która jest szybka i niezawodna

Express VPN jest obecny na rynku od wielu lat. Od samego początku Express VPN był chwalony przez użytkowników. Rzeczywiście jest to solidna sieć VPN, która zapewnia szybką i niezawodną prywatną sieć. Dlatego możesz oglądać BBC zza granicy lub uzyskać amerykański Netflix w Wielkiej Brytanii. Nie wspominając o tym, że ich klienci zajmują większość tej planety: 145 krajów, wśród nich Francja, Quebec, Belgia, Szwajcaria.

Ponadto Express VPN jest dostępny na wszystkich platformach dzięki krajowym-rodzimym aplikacjom. Chociaż zawsze można skonfigurować połączenie VPN ręcznie na telefonie komórkowym, to sposób Express VPN jest znacznie wygodniejszy.

Wreszcie, ExpressVPN jest przyjazny formatom torrent: możesz zrobić wymianę plików P2P oraz bezpieczny  torrent.

ExpressVPN cena i pakiety

expressvpn ceny subskrypcji

Może nie jest to najtańsza sieć VPN, ale jest wyposażona w usługę premium. Masz do wyboru trzy pakiety: 1 miesiąc, 6 miesięcy lub 15 miesięcy. Oczywiście najciekawszy pakiet to pakiet roczny z 49% zniżką. I nie jest to takie drogie, gdy myślisz o prywatności online. Rzeczywiście, bo jedyne ok. 12,95 USD za miesiąc użytkowania, to cena biletu do Multikina w sobotę, oczywiście bez popcornu.

Ponadto, jeśli nie jesteś zadowolony, możesz anulować subskrypcję w ciągu pierwszego miesiąca. I nie będziesz musiał płacić za ten miesiąc. To gwarancja zwrotu pieniędzy.

Idź do ExpressVPN

Arkusz podsumowujący dla Express VPN

CECHA WARTOŚĆ
Zero logów? Tak, Twoje dane i tożsamość są bezpieczne
Działa z torrentami? Tak
Netflix US, UK, CA, AU, DE, FR,
Wielokrotne logowanie 5 jednoczesne połączenia
Kraje objęte 94+
Obsługiwany system operacyjny Windows, Android, iOS, macOS, Chrome, Firefox, Router, Console, Apple TV, PlayStation, Xbox, Amazon Fire TV, Roku, Kindle
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 days
Protokoły Lightway, OpenVPN (UDP/TCP), L2TP-IPsec, SSTP, PPTP
Dane o ruchu Nieograniczony
Szyfrowanie Mocny: wojskowy AES 256 bitów
Adresy IP Nieujawnione
Serwery 3 000+

Wideo-recenzja

Początki korzystania z sieci VPN Express

Przechowywanie Danych

Express VPN oferuje ścisłą politykę braku przechowywania danych  twojej działalności. Dlatego torrenting nie jest problemem. Podczas gdy prawdziwe adresy IP nie są przechowywane, niektóre informacje o danych połączeniach są rejestrowane. Jak znaczniki czasu i szerokość pasma. Te informacje są rejestrowane tylko w celach statystycznych, aby firma mogła wiedzieć, czy powinna dodać nowe serwery lub modyfikować sieć.

Oglądanie USA Netflix z ExpressVPN

expressvpn

Netflix jest najpopularniejszym serwisem wideo. ExpressVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN do oglądania Netflix ze względu na dużą szybkość transmisji strumieniowej HD. Daje również dostęp nie tylko do biblioteki Netflix w USA, ale także do brytyjskich, kanadyjskich, australijskich, niemieckich lub włoskich bibliotek Netflix. Zasadniczo wszystkie biblioteki, gdzie jest serwer! Zachowaj czujność i sprawdź poniższą tabelę, aby sprawdzić zgodność VPN z Netflix, która może się zmieniać w czasie.

ExpressVPN najważniejsze funkcje

Wyłącznik awaryjny (Kill switch)

Przede wszystkim jest to funkcja dla użytkowników torrent. Rzeczywiście, głównym celem programu Kill Switch jest ochrona prywatności podczas pobierania. Ponieważ zawsze narażasz się na nieoczekiwane odłączenie VPN, nawet z najlepszymi. Twój prawdziwy adres IP może być jasny. Jeśli jednak włączysz usługę Kill Switch, blokuje ruch danych aż do momentu, gdy ExpressVPN połączy się ponownie. Zatem Twój adres IP nie przecieknie w Internecie. Wbrew pozorom funkcja kill switch jest niezwykle ważna dla większości użytkowników Internetu. Bez względu na to, w jakiś sposób korzysta się z usług VPN – funkcja zabezpieczająca podczas utraty połączenia z VPN. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, że korzystamy z naszej ulubionej usługi, np. Expressvpn chomikuj i przez przypadek serwer wykryje, że łączymy się w nieodpowiedni sposób. W niektórych przypadkach witryna może automatycznie zablokować dostęp do konta użytkownika, co może być bardzo przykre w skutkach.

Możliwość utraty dostępu do konta w serwisie, w którym działamy od wielu lat, może spędzać sen z powiek każdego użytkownika Internetu. W końcu każdy dzisiejszy internauta posiada konta w przynajmniej kilkunastu serwisach. Serwery VPN pomimo tego, że mają najnowocześniejsze rozwiązania, także ulegają chwilowym awariom, a wtedy użytkownik jest narażony na niepotrzebne niebezpieczeństwo. To właśnie wtedy najbardziej przydaje się opcja kill switch. Całkowicie odcina ona dostęp do sieci, uniemożliwiając jakimkolwiek osobom z zewnątrz uzyskanie informacji o naszym adresie IP. W końcu o to chodzi w używaniu VPN – żeby być jak najbardziej bezpiecznym, co zapewniają wszystkie najważniejsze usługi tego typu. Opcja ta zapewnia, że Express VPN opinie są bardzo pozytywne.

Split tunneling

To bardzo interesująca funkcja, która znacząco ułatwia korzystanie z Internetu przy uruchomionej aplikacji do maskowania IP. Zasada działania jest bardzo prosta. Użytkownik może sam wybrać, który program będzie korzystał z VPN, a który nie. Biorąc pod uwagę różne aspekty związane z działaniem Internetu pod wpływem wirtualnej sieci prywatnej, okazuje się to być idealnym rozwiązaniem. Bez względu na to, czy ktoś korzysta z ExpressVPN Netflix, czy innych aplikacji systemowych lub przeglądarek – zawsze może wybrać czy przesył danych odbywa się przez serwery ExpressVPN, czy nie.

Przebywając na przykład w Polsce, wiele stron internetowych lepiej będzie działało bez wymogu korzystania z sieci maskujących prawdziwy adres IP użytkownika. Dzisiejszy internauta jest wielozadaniowy i jeśli chce jednocześnie korzystać z portalu internatowego dostępnego wyłącznie w Polsce i jednocześnie przełączać się na ExpressVPN Netflix – nie ma w tym żadnego problemu. Wystarczy uruchomić odpowiednią opcję w programie i wybrać która aplikacja ma działać na zasadach VPN, a która ma łączyć się za pomocą standardowego łącza internetowego. Użytkownicy tej usługi, bardzo chwalą sobie, co widać w ExpressVPN opinie, które co jakiś czas pojawiają się w sieci. Split Tunneling to doskonała funkcja, która w najbliższym czasie zrewolucjonizuje świat usług maskujących IP, ułatwiając poruszanie się po Internecie  w maksymalny możliwy sposób.

Zintegrowany DNS

Pomimo tego, że wysokiej jakości usługa VPN bardzo skutecznie chroni cię przed wyciekiem jakichkolwiek danych na temat twojego ruchu w sieci, nadal jest szansa, że pewne dane mogą wyciec. Sytuacja taka nazywa się wyciekiem DNS, który może być spowodowany przez dostawcę Internetu. Wydaje się, że nie można z tym nic zrobić, ale to nie prawda. Funkcja ta zapewnia, że zawsze jesteśmy chronieni, a zintegrowany DNS znacząco usprawnia bezpieczne poruszanie się po Internecie. Ludzie bardzo często korzystają z różnych zagranicznych aplikacji za pomocą ExpressVPN Netflix, HBO lub jakakolwiek inna popularna w Polsce witryna. Dzięki zintegrowanemu DNS możemy bezpiecznie poruszać się po całym świecie Internetu. W końcu usługa zapewnia dostęp do serwerów w około 94 krajach, co jest jednym z najlepszych wyników na świecie. Mało kto może równać się z tak obszerną, a zarazem w pełni zabezpieczoną ofertą.

Najlepszym dowodem na skuteczne działanie usługi będą recenzje samych użytkowników – osób, które zaufały i zdecydowały się na to, żeby ExpressVPN opinie ujrzały światło dzienne. Znakomita większość osób bardzo chwali sobie opcję zintegrowanego DNS, jako ostatecznej ochrony przed atakami z zewnątrz. Wybierając tę usługę, można być pewnym, że nie tylko jest się całkowicie bezpiecznym, ale także, że dodatkowa ochrona nie będzie miała negatywnego wpływ na jej działanie.

Nowy protokół Lightway

Podczas recenzji ExpressVPN, nasz zespół odkrył, że firma wykorzystała swoje dziesięcioletnie doświadczenie w branży usług VPN, aby opracować przyszłościowy protokół łączności wirtualnej. Ten nowy protokół umożliwia użytkownikom ultraszybkie połączenie z żądanym serwerem wirtualnym i zachowanie sesji połączenia podczas zmian w typach i jakości połączeń internetowych.

Według naszego zespołu oceniającego ExpressVPN oznacza to, że połączenie z wybranym serwerem odbywa się szybciej niż zwykle dzięki technologii Lightway. Ponadto, gdy połączenie przełącza się z Wi-Fi na komórkowe, nie następuje rozłączenie z serwerem wirtualnym. Nie dochodzi też do typowych rozłączeń i ponownych połączeń, których doświadczasz, gdy siła łącza szerokopasmowego się zmienia.

Idź do ExpressVPN

Oprogramowanie ExpressVPN

Interfejs klienta Windows

expressvpn windows

Twórcy dołożyli wszelkich starań, żeby ich aplikacja była tak samo przystępna na wszystkich systemach operacyjnych. Żeby aplikacja działała, należy ją pobrać, a następnie zainstalować na swoim urządzeniu z systemem Windows. Proces instalacji przebiega bardzo sprawnie i polega na wykonywaniu odpowiednich kroków, które wykonujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Następnie uruchamiamy program, który na pierwszy rzut oka wygląda bardzo prosto. O to właśnie twórcom chodziło. Prostota obsługi zapewnia ExpressVPN opinie jednego z najprzystępniejszych programów do zmiany IP. Bez względu na zaawansowanie techniczne, każdy powinien z łatwością uruchomić swój pierwszy zagraniczny serwer VPN.

Program to niewielkie okno, na którym wyświetla się duży przycisk odpowiadający za uruchomienie połączenia oraz informacja o aktualnie używanym serwerze (jego lokalizacja). Jeśli ktoś chce zmienić serwer, po prostu klika w pasek z lokalizacją i wybiera coś innego. W przypadku, gdy ktoś chce oglądać ExpressVPN Netflix z USA, powinien wybrać jakikolwiek serwer, znajdujący się w granicach USA.

Warto zwrócić uwagę na to, że poniżej paska z serwerem znajdują się ikony z konkretnymi programami. To właśnie jest split tunneling i możliwość wybierania, które programy będą się łączyły z siecią standardowym trybem, a które będą przesyłać wszystkie dane za pomocą VPN. W lewym górnym rogu znajduje się przycisk związany z ustawieniami, gdzie można dostosować wszystkie najważniejsze aspekty działania programu.

Ustawienia programu dla systemu Windows

Zakładka z ustawieniami to coś dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy mają duże wymagania względem usługi. Przechodząc we właściwości, pojawia się okno z pięcioma różnymi zakładkami. Są to opcje ogólne (General), dotyczące protokołów (Protocol), konto (Account), przeglądarki (Browsers), zaawansowane (Advanced).

 • General – podstawowe ustawienia programu jak uruchamianie ze startem systemu, automatyczne łączenie się z ostatnio wybranym serwerem, czy uruchomienie funkcji kill switch lub split tunneling.
 • Protocol – ustawienie preferowanego protokołu, z którym usługa będzie połączona. Domyślnie wybrana jest opcja automatycznego dostosowania. Oprócz tego można ustawić UDP, TCP, L2TP.
 • Account – opcje związane z kontem użytkownika. Możliwość wylogowania i zalogowania na nowe konto.
 • Browsers – wszystkie najważniejsze opcje związane z przeglądarkami. Twórcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że większość osób będzie używać ich usług w przeglądarkach. Dlatego udostępnili dodatkowe opcje, dzięki którym przeglądanie sieci stanie się jeszcze łatwiejsze.
 • Advanced – zaawansowane opcje dla tych użytkowników, którzy potrzebują bardziej specjalistycznego dostosowania funkcji programu.

Użytkownicy bardzo sobie chwalą możliwości dostosowania programu, które zapewniają, że ExpressVPN opinie są głównie pozytywne. Bez względu na to, czy ktoś przegląda Internet, czy używa ExpressVPN Netflix – każdy powinien być zadowolony. Możliwości ustawienia programu nie są zbyt skomplikowane, ale zostały skonstruowane w taki sposób, żeby każdy bez problemu mógł możliwie jak najbardziej wygodnie korzystać z programu.

Idź do ExpressVPN

Inne aplikacje

Jeszcze jakiś czas temu praktycznie cały ruch w Internecie był generowany przez komputery z systemem Windows. Nadeszła era urządzeń przenośnych i wszyscy musieli dostosować się do nowych zasad i warunków. Powstało wiele różnych aplikacji ExpressVPN, które zostały dostosowane do urządzenia, na którym mają działać. Tak samo, jak w przypadku aplikacji na Windows, wszystko jest możliwie najbardziej przystępne. Ze względu na niewielkie różnice w działaniu nowoczesnych systemów, inne programy są do siebie łudząco podobne.

expressvpn

Oto największe platformy i przeglądarki, na które przygotowano aplikację umożliwiającą łączenie się z zagranicznymi serwerami:

 • Mac,
 • Windows,
 • iOS,
 • Android,
 • Linux,
 • Chrome,
 • Firefox.

Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie prezentują się bardzo podobnie. Ekran główny jest łudząco podobny w każdym przypadku i uruchomienie usługi lub zmiana serwera jest łatwa bez względu na to, z której aplikacji ktoś korzysta. W przypadku, gdy dany użytkownik nauczył się użytkować wybraną wersję programu, już od pierwszych chwil doskonale poradzi sobie na wszystkich innych wersjach. W dzisiejszym świecie nie ma większej różnicy, czy ktoś korzysta z komputera, czy telefonu komórkowego. Dlatego wszystko musi wyglądać identycznie. Jedyna różnica pomiędzy aplikacjami to ich obsługa. Ze względu na to, czy korzysta się z myszki i klawiatury, czy ekranu dotykowego, niektóre funkcje mogą znajdować się w innych miejscach, żeby udostępnić możliwie najłatwiejszy dostęp do nich.

Obsługa klienta

Twórcy postarali się o to, żeby każdy użytkownik otrzymał możliwie najlepsze wsparcie. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie lub problem, powinien przejść do specjalnego działu „Pomoc techniczna”. Znajdują się tam odpowiedni na najczęściej zadawane pytania związane z użytkowaniem wszystkich wersji programów. Wszystko zostało podzielone na działy, żeby każdy mógł jak najszybciej odnaleźć odpowiedź na nurtujące go kwestie.

Poniżej znajdują się filmy z przedstawieniem instalacji i użytkowania programów na Windows oraz przeglądarce Chrome. Wideo zostało nagrane w języku angielskim, ale jeśli ktoś będzie podążał za obrazem, z łatwością wywnioskuje wszystkie najważniejsze rzeczy, które mogły mu umknąć.

Najważniejszym miejscem działu pomocy technicznej jest możliwość bezpośredniego skontaktowania się ze specjalistą. Pomimo tego, że Brytyjskie Wyspy Dziewicze to siedziba firmy, nie ma żadnego problemu z kontaktem. W końcu to Internet. Tutaj nie ma granic. Postarano się o 3 opcje kontaktu: wiadomość e-mail, zgłoszenie poprzez specjalny formularz oraz czat na żywo. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się jak uruchomić Express VPN Netflix, uzyska bardzo szybką odpowiedź.

Możliwości rozwiązania problemów i prędkość odpowiedzi na pytania użytkowników zapewnia, że ExpressVPN opinie w Internecie są przede wszystkim pozytywne. Konsultanci są bardzo przyjaźnie nastawieni i zawsze gotowi na odpowiedź zarówno na łatwe, jak i trudne pytania.

Wnioski dotyczące ExpressVPN

Ekspres VPN to pełne rozwiązanie VPN, które może spełnić wiele różnych potrzeb. Dlatego jest idealny dla każdego, kto potrzebuje łatwej w użyciu sieci VPN i chce uzyskać dostęp do Netflix.

Ponadto można obejść cenzurę we wszystkich krajach (nawet w Chinach). Możesz zainstalować klienta sieci VPN na iPad, Android lub iPhone. Wreszcie jest odpowiedni dla użytkowników, którzy chcą oglądać telewizję strumieniową, pobierać torrenty bez żadnych ograniczeń.

Choć Express VPN nie jest idealna, nie ma najistotniejszych wad. Jeśli szukasz słabszych punktów: cena, która jest nieco powyżej średniej ceny, nie ma zintegrowanego firewalla NAT i nie ma wiążącego adresu IP. I pomimo polityki nieprzechowywania danych, niektóre dane są nadal przechowywane (bardzo ograniczone).

9.7 Wynik
ExpressVPN recenzja

Prywatność i ochrona
9
Funkcje
9
Szybkość i wydajność
9
Wartość pieniądza
9
Łatwość użycia
9
PLUSY
 • Wysoka prędkość
 • Kraje objęte programem
 • Rodzime aplikacje dla iPhone i Android
 • Brak przechowywania danych (z wyjątkiem zużycia)
 • Dozwolone P2P i BitTorrent
 • Przyjazny użytkownikowi
MINUSY
 • Nie najtańsza VPN
 • Kilka opcji konfiguracji

Jako manager marketingu online, zdobyłem wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach cyfrowego świata. Z przyjemnością dzielę się teraz nimi na tym blogu. Lubię pisać o wspaniałych, ale i niebezpiecznych stronach Internetu – w tym także o kwestiach ochrony prywatności. Moje motto: nie zostawiaj drzwi otwartych, gdy wychodzisz z domu. Sądzę, że to samo dotyczy sfery online: nie zostawiaj swoich danych bez nadzoru będąc online!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl