expressvpn
ExpressVPN jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych sieci VPN na rynku. I nic w tym dziwnego. Ma to wiele zalet: Kompatybilność z kilkoma lokalnymi wersjami Netflix, dużą prędkość i szerokie spektrum łączenia między krajami. Co więcej, te wszystkie różne, krajowe oprogramowania pozwalają łączyć się z łatwością na dowolnej platformie, nawet na Androidzie i iOS. Przeczytaj pełną recenzję Express VPN, która znajduje się poniżej.

Wideo-recenzja

ExpressVPN oferuje dalekosiężną sieć, która jest szybka i niezawodna

ExpressVPN jest obecny na rynku od wielu lat. Od samego początku ExpressVPN był chwalony przez użytkowników. Rzeczywiście jest to solidna sieć VPN, która zapewnia szybką i niezawodną prywatną sieć. Dlatego możesz oglądać BBC zza granicy lub uzyskać amerykański Netflix w Wielkiej Brytanii. Nie wspominając o tym, że ich klienci zajmują większość tej planety: 145 krajów, wśród nich Francja, Quebec, Belgia, Szwajcaria.

Ponadto ExpressVPN jest dostępny na wszystkich platformach dzięki krajowym-rodzimym aplikacjom. Chociaż zawsze można skonfigurować połączenie VPN ręcznie na telefonie komórkowym, to sposób ExpressVPN jest znacznie wygodniejszy.

Wreszcie, ExpressVPN jest przyjazny formatom torrent: możesz zrobić wymianę plików P2P oraz bezpieczny  torrent.

ExpressVPN cena i pakiety

ExpressVPN pricing

Może nie jest to najtańsza sieć VPN, ale jest wyposażona w usługę premium. Masz do wyboru trzy pakiety: 1 miesiąc, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Oczywiście najciekawszy pakiet to pakiet roczny z 35% zniżką. I nie jest to takie drogie, gdy myślisz o prywatności online. Rzeczywiście, bo jedyne ok. 30 złotych za miesiąc użytkowania, to cena biletu do Multikina w sobotę, oczywiście bez popcornu.

Ponadto, jeśli nie jesteś zadowolony, możesz anulować subskrypcję w ciągu pierwszego miesiąca. I nie będziesz musiał płacić za ten miesiąc. To gwarancja zwrotu pieniędzy.

Iść do ExpressVPN

Arkusz podsumowujący dla ExpressVPN

CECHY WALORY
Przechowywanie danych Brak przechowywania danych
Torrenty Przyjazny Torrentom
Netflix UK, US, CA, AU, DE, IT
Wielokrotne połączenia Możliwość 5 jednoczesnych połączeń
Kraje objęte programem 94+
Kompatybilność Windows, Mac, Linux, iOS, Android
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Protokoły OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP, PPTP
Transfer danych Nielimitowany
Szyfrowanie Militarny 256 bit
Adres IP Nieujawniony
Serwery 3000+

Początki korzystania z sieci VPN Express

Przechowywanie Danych

ExpressVPN oferuje ścisłą politykę braku przechowywania danych  twojej działalności. Dlatego torrenting nie jest problemem. Podczas gdy prawdziwe adresy IP nie są przechowywane, niektóre informacje o danych połączeniach są rejestrowane. Jak znaczniki czasu i szerokość pasma. Te informacje są rejestrowane tylko w celach statystycznych, aby firma mogła wiedzieć, czy powinna dodać nowe serwery lub modyfikować sieć.

Oglądanie USA Netflix z ExpressVPN

Netflix jest najpopularniejszym serwisem wideo. ExpressVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN do oglądania Netflix ze względu na dużą szybkość transmisji strumieniowej HD. Daje również dostęp nie tylko do biblioteki Netflix w USA, ale także do brytyjskich, kanadyjskich, australijskich, niemieckich lub włoskich bibliotek Netflix. Zasadniczo wszystkie biblioteki, gdzie jest serwer! Zachowaj czujność i sprawdź poniższą tabelę, aby sprawdzić zgodność VPN z Netflix, która może się zmieniać w czasie.

ExpressVPN najważniejsze funkcje

Wyłącznik awaryjny (Kill switch)

Przede wszystkim jest to funkcja dla użytkowników torrent. Rzeczywiście, głównym celem programu Kill Switch jest ochrona prywatności podczas pobierania. Ponieważ zawsze narażasz się na nieoczekiwane odłączenie VPN, nawet z najlepszymi. Twój prawdziwy adres IP może być jasny. Jeśli jednak włączysz usługę Kill Switch, blokuje ruch danych aż do momentu, gdy ExpressVPN połączy się ponownie. Zatem, Twój adres IP nie przecieknie w Internecie.

Oprogramowanie ExpressVPN

ExpressVPN software interface

Wnioski dotyczące ExpressVPN

Ekspres VPN to pełne rozwiązanie VPN, które może spełnić wiele różnych potrzeb. Dlatego jest idealny dla każdego, kto potrzebuje łatwej w użyciu sieci VPN i chce uzyskać dostęp do Netflix.

Ponadto można obejść cenzurę we wszystkich krajach (nawet w Chinach). Możesz zainstalować klienta sieci VPN na iPad, Android lub iPhone. Wreszcie jest odpowiedni dla użytkowników, którzy chcą oglądać telewizję strumieniową, pobierać torrenty bez żadnych ograniczeń.

Choć Express VPN nie jest idealna, nie ma najistotniejszych wad. Jeśli szukasz słabszych punktów: cena, która jest nieco powyżej średniej ceny, nie ma zintegrowanego firewalla NAT i nie ma wiążącego adresu IP. I pomimo polityki nieprzechowywania danych, niektóre dane są nadal przechowywane (bardzo ograniczone).

9.4 Wynik
ExpressVPN recenzja

Prywatność i ochrona
9.5
Funkcje
9.5
Szybkość i wydajność
9.2
Wartość pieniądza
8.7
Łatwość użycia
9.5
ZALETY
  • Wysoka prędkość
  • Kraje objęte programem
  • Rodzime aplikacje dla iPhone i Android
  • Brak przechowywania danych (z wyjątkiem zużycia)
  • Dozwolone P2P i BitTorrent
  • Przyjazny użytkownikowi
WADY
  • Nie najtańsza VPN
  • Kilka opcji konfiguracji
Piotr

Jako manager marketingu online, zdobyłem wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach cyfrowego świata. Z przyjemnością dzielę się teraz nimi na tym blogu. Lubię pisać o wspaniałych, ale i niebezpiecznych stronach Internetu – w tym także o kwestiach ochrony prywatności. Moje motto: nie zostawiaj drzwi otwartych, gdy wychodzisz z domu. Sądzę, że to samo dotyczy sfery online: nie zostawiaj swoich danych bez nadzoru będąc online!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl