Jak oglądać Netflix po polsku za granica?

Kolejny raz to samo. Nie jesteś w domu, może jesteś na wakacjach za granicą czy na wyjeździe służbowym, a chcesz obejrzeć (lub dopiero zacząć) kolejny odcinek serii, który właśnie został udostępniony na polskim Netflix. Ale kiedy leżysz zrelaksowany na łóżku w hotelu i sprawdzasz bibliotekę w telewizji idzie tylko zwariować, bo właściwie nic nie możesz znaleźć! Witamy w świecie ograniczonym prawami telewizyjnymi i filmowymi. Dobra wiadomość jest taka, że znalazłeś się teraz we właściwym miejscu. Za kilka minut, będziesz w stanie odblokować Netflix Polska za granicą i obejrzeć bez problemu swoje ulubione filmy Netflix po polsku za granica.

Przejdź na ExpressVPN
Dostęp do Netflix z dowolnego miejsca z ExpressVPN

Skorzystaj z ekskluzywnej oferty na ExpressVPN i ciesz się najlepszym streamingiem!

Dlaczego nie mogę oglądać Polski Netflix za granicą?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Właściciele i producenci sprzedali program telewizyjny Netflix za granicą tylko na potrzeby transmisji w Polsce. Musisz być zatem w Polsce, aby obejrzeć swój ulubiony program. Jeśli nie jesteś w Polsce, nie będziesz mieć dostępu do żadnego programu czy filmu, który jest wyłącznie udostępniony dla naszego krajowego rynku. Nie będzie też żadnego komunikatu o błędzie w stylu: „Udostępniający ten materiał wideo nie udostępnił go w Twoim kraju”. Nic, tylko nie masz dostępu do biblioteki w Polsce. Ale masz dostęp do biblioteki w kraju, w którym się znajdujesz.

reed hastings netflix po polsku za granica

Chcesz oglądać polski Netflix w Niemczech, ale twój ulubiony serial „House of Cards” jest po niemiecku czy hiszpańsku? Co to jest? Chcesz oryginalnej polskiej wersji językowej, chcesz House of Cards (Polska), z Franciszkiem Urquhartem! Gdzie jest Twój epizod S1: E3? „Ok, może zbyt karytykuję i wolisz program w innym języku. Jednak żaden z polskich tytułów katalogowych nie jest dostępny poza terytorium Polski z dodatkami takimi jak napisy czy lektor. Ale nie poddawać się jeszcze bo możesz coś zrobić, aby odblokować Netflix Polska. Tak samo ma się sytucja z polski Netflix w UK.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Przetestuj VPN za darmo przez 30 dni

Na naszej stronie zamieściliśmy już dziesiątki recenzji różnych VPN. Sprawdzamy je pod względem dostępnych funkcjonalności, weryfikujemy producentów, testujemy w różnych sytuacjach. Wielu naszych czytelników chciałoby jednak samodzielnie zweryfikować jakość oprogramowania. Jeśli jesteś jednym z nich, mamy coś dla Ciebie!

Teraz możesz pobrać i zweryfikować ExpressVPN bez narażania się na koszty. Korzystając z naszego kuponu promocyjnego, otrzymasz 30- dniową gwarancję zwrotu środków, jeżeli VPN nie przypadnie Ci do gustu. To wszystko bez żadnych dodatkowych warunków i irytujących pytań – wystarczy jeden kontakt z pomocą techniczną producenta, by odzyskać pieniądze.

Wszystko, co trzeba zrobić, to pobrać oprogramowanie z tej lokalizacji. Gwarancja zwrotu środków będzie aktywna, a Ty będziesz mógł niezwłocznie przystąpić do testów. Sam sprawdź, czy ten VPN jest dokładnie tym, czego szukasz. Wierzymy, że tak, ale nawet jeśli nie, to i tak nic nie tracisz!

Jak oglądać Netflix po polsku: rozwiązania

Oczywiście istnieją nielegalne rozwiązania: nielegalne witryny transmisji internetowej tv i witryny torrent, które są najbardziej popularne. Ale te rozwiązania mają wiele wad: Przede wszystkim piractwo jest przestępstwem. Po drugie, potrzebujesz kogoś (powiedzmy, że jest on fanem), aby przesłać odcinki. Po trzecie, jakość nie zawsze jest taka dobra. I tak naprawdę otworzenie Netflix po polsku za granica i obejrzenie pokazu w HD to taki oryginalny Kowalski, a nie kiepski sobowtór.

Dlatego zawsze polecam to samo rozwiązanie. Jest w 100% legalne i będziesz mógł oglądać polski Netflix za granicą. I to cudowne rozwiązanie to: (fanfary) użycie oprogramowania VPN polski Netflix. Ale co to jest VPN? Zasadniczo to oprogramowanie zarządza wszystkimi Twoimi danymi (zarówno tymi, które wysyłasz, jak i tymi, które otrzymujesz). Dane będą poruszać się po serwerze zlokalizowanym w Polsce, zamiast korzystać z sieci dostawcy usług internetowych w miejscu w którym obecnie przebywasz (Niemcy, Hiszpania etc.)

Dlatego Netflix otrzyma adres IP serwera w Polsce (a nie adres IP swojego dostawcy usług internetowych, z państwa, w którym się znajdujesz). Oznacza to, że firma Netflix pomyśli, że twoja lokalizacja to Polska i połączy się z biblioteką Netflix po polsku za granica. Misja zakończy się sukcesem!

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Najlepszy VPN do oglądania Netflix Polska

W tym aspekcie skupiłem się na trzech kryteriach:

Pierwszym kryterium jest prostota. Wiem, że chcesz prostego oprogramowania, nie musisz być tu ekspertem. Wolę oprogramowanie, które jest uruchamiane raz i zapomniane.

Drugie kryterium jest równie ważne jak pierwsze: szybkość usługi. Rzeczywiście, gdy oglądasz film, musisz mieć doskonałe połączenie i dużą szybkość. W przeciwnym razie będziesz oglądać ekran ładowania zamiast filmu.

Ostatnie kryterium jest ważne, ale nie na tyle jeśli jesteś na wakacjach: jest to stosunek jakości do ceny. Mówimy tutaj o około 30 zł … Jeśli to ci odpowiada, otrzymasz wysoką jakość usługi za niewielką cenę.

Dzięki temu będziesz mógł oglądać ulubione filmy i seriale w języku polskim. Bez względu na to, czy używasz polskich napisów, lektora – lista filmów i seriali jest tak ogromna, że oglądając Netflix za granicą nie można się nudzić.

Czas na konkrety, jak oglądać netflix za granicą?

Przepraszam za to, dużo piszę, ale staram się ci pomóc i wytłumaczyć wszystko! Zobaczmy jak zdobyć dostęp do polskiego Netflix z zagranicy. Jest na to bardzo prosty przewodnik krok po kroku. Powinien działać z nim większość usług VPN. Daj mi znać, jeśli gdzieś utkniesz.

  1. Wybierz oprogramowanie VPN z mojej listy powyżej (z ręką na sercu wszystkie są godne polecenia)
  2. Kliknij przycisk kierujący do „STRONY”, aby uzyskać dostęp do oficjalnej strony sieci VPN
  3. Utwórz konto i subskrybuj usługę
  4. Pobierz, zainstaluj i uruchom oprogramowanie (tak łatwe, jak bułka z masłem)
  5. W oprogramowaniu wybierz serwer w Polsce
  6. Kliknij przycisk „Połącz”
  7. Wróć do Netflix, zaloguj się

Stał się cud i wszystko działa!

Ile kosztuje VPN?

Nie tak dużo, ale nie jest darmowy. Oczywiście możesz znaleźć darmowy VPN, ale zazwyczaj nie odblokuje on Netflix Polska, lub jego prędkość będzie zbyt powolna, aby uzyskać odpowiednią transmisję. Zrób sobie prezent i zainwestuj w odpowiednią sieć VPN, aby cieszyć się polskim Netflix w pełni. Jeśli jesteś na wakacjach, możesz subskrybować tylko miesiąc. To proste i nie będziesz mieć żadnych niemiłych niespodzianek.

Większość usług VPN Netflix kosztuje od 30 do 60 złotych miesięcznie. Ale jeśli subskrybujesz od 6 miesięcy do 2 lat, można uzyskać lepsze ceny, z ponad 50% zniżką.

Czy jest to bezpieczne dla moich danych?

To zależy. Nie mogę zagwarantować tego przy korzystaniu z darmowych sieci VPN Netflix. Znasz powiedzenie: „Nie ma nic za darmo”. Twoje dane nawigacyjne mają wartość dla firm i sprzedawców. Niektóre pozbawione skrupułów firmy mogą je wykorzystać w celach komercyjnych …

Z oprogramowaniem VPN Netflix po polsku za granica, które recenzuję w tej witrynie, takiego ryzyka nie ma. Żadnego. Firmy te nie będą gromadziły Twoich danych. Większość z nich została stworzona do walki z nadzorem i cenzurą online. Cenią Twoją prywatność i bezpieczeństwo. Powinieneś wiedzieć, że wszystkie duże firmy używają tego rodzaju oprogramowania do zabezpieczania połączeń internetowych swoich pracowników, gdy Ci są za granicą.

Czy mogę go używać jedynie do oglądania Polski Netflix za granicą?

Nie, przy użyciu sieci VPN można odblokować całą zawartość, która jest blokowana geograficznie. Jeśli używasz polskiego serwera, będziesz mieć dostęp do całej polskiej zawartości: Netflix po polsku za granica i innych polskich programów telewizyjnych w swoim języku. Jeśli używasz serwera amerykańskiego, będziesz mieć dostęp do całej zawartości Stanów Zjednoczonych itd. Wszystko to z jedną i tą samą subskrypcją.

netflix po polsku

Muszę wspomnieć, że VPN zwiększa Twoją prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Będziesz mógł surfować anonimowo i chronić dane przed hakerami i wścibskim rządem.

W przypadku niektórych sieci VPN można też zwiększyć szerokość pasma, ograniczyć dane używane w telefonie, pobierać torrenty lub grać w sieci.

Możliwości są nieograniczone, naprawdę.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Podsumowanie

Teraz wiesz jak uzyskać dostęp Netflix Polska z zagranicy. Czujesz się jak w domu? Ale nie zapomnij wyjść jutro z pokoju hotelowego. Byłoby szkoda, gdybyś nie zdążył na swój lot czy ważne spotkanie.

To był mój przewodnik: jak odblokować Netflix Polska z zagranicy? Zapoznaj się z dalszymi artykułami.

Magda

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl