Jak oglądać Netflix Polska w Niemczech lub gdziekolwiek jesteś?

Kolejny raz to samo. Nie jesteś w domu, może jesteś na wakacjach za granicą czy na wyjeździe służbowym, a chcesz obejrzeć (lub dopiero zacząć) kolejny odcinek serii, który właśnie został udostępniony na polski Netflix. Ale kiedy leżysz zrelaksowany na łóżku w hotelu i sprawdzasz bibliotekę w telewizji idzie tylko zwariować, bo właściwie nic nie możesz znaleźć! Witamy w świecie ograniczonym prawami telewizyjnymi i filmowymi. A więc nie da się oglądać Netflix za granicą? Oczywiście, że się da! Dobra wiadomość jest taka, że znalazłeś się teraz we właściwym miejscu. Za kilka minut, będziesz w stanie odblokować Netflix Polska za granicą i obejrzeć bez problemu swoje ulubione filmy Netflix po polsku za granica. Netflix w niemczech po Polsku też jest dostępny! Zapraszamy do czytania.

Sprawdź ofertę
Polski Netflix z ExpressVPN — BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE

ExpressVPN pozwala odblokować biblioteki Netflix, gdy jest używany za granicą. Skorzystaj z ekskluzywnej oferty 49% i gwarancji zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

Aktualizacja: 3 Luty 2023.

Dlaczego nie mogę oglądać Netflix za granicą?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Właściciele i producenci sprzedali program telewizyjny Netflix za granicą tylko na potrzeby transmisji w Polsce. Tak więc nie obejrzysz Netflix w Niemczech po Polsku, a Netflix za granicą będzie stwarzał problemy ze zmianą języka. Musisz być zatem w Polsce, aby obejrzeć swój ulubiony program. Netflix w Niemczech po Polsku po prostu nie działa. Jeśli nie jesteś w Polsce, nie będziesz mieć dostępu do żadnego programu czy filmu, który jest wyłącznie udostępniony dla naszego krajowego rynku. Nie będzie też żadnego komunikatu o błędzie w stylu: „Udostępniający ten materiał wideo nie udostępnił go w Twoim kraju”. Nic, tylko nie masz dostępu do biblioteki w Polsce. Ale masz dostęp do biblioteki w kraju, w którym się znajdujesz. Zakłądając, że pojechałeś do pracy do Niemiec, niestety niestety Netflix w Niemczech po Polsku staje się dla Ciebie nieosiągalny. Netflix za granicą dostępny będzie tylko w języku kraju, w jakim się znajdujesz.

reed hastings netflix po polsku za granica

Chcesz oglądać polski Netflix w Niemczech, ale twój ulubiony serial „House of Cards” jest po niemiecku czy hiszpańsku? Co to jest? Netflix w Niemczech po Polsku też jest dostępny! Chcesz oryginalnej polskiej wersji językowej, chcesz House of Cards (Polska), z Franciszkiem Urquhartem! Gdzie jest Twój epizod S1: E3? „Ok, może zbyt karytykuję i wolisz program w innym języku. Jednak żaden z polskich tytułów katalogowych nie jest dostępny poza terytorium Polski z dodatkami takimi jak napisy czy lektor. Ale nie poddawać się jeszcze bo możesz coś zrobić, aby odblokować Netflix Polska. Tak samo ma się sytucja z polski Netflix w UK.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Luty 2023

Przetestuj VPN za darmo przez 30 dni i oglądaj Netflix za granicą

Na naszej stronie zamieściliśmy już dziesiątki recenzji różnych VPN. Sprawdzamy je pod względem dostępnych funkcjonalności, weryfikujemy producentów, testujemy w różnych sytuacjach. Wielu naszych czytelników chciałoby jednak samodzielnie zweryfikować jakość oprogramowania. Jeśli jesteś jednym z nich, mamy coś dla Ciebie!

Teraz możesz pobrać i zweryfikować ExpressVPN bez narażania się na koszty. Korzystając z naszego kuponu promocyjnego, otrzymasz 30- dniową gwarancję zwrotu środków, jeżeli VPN nie przypadnie Ci do gustu. To wszystko bez żadnych dodatkowych warunków i irytujących pytań – wystarczy jeden kontakt z pomocą techniczną producenta, by odzyskać pieniądze.

Wszystko, co trzeba zrobić, to pobrać oprogramowanie z tej lokalizacji. Gwarancja zwrotu środków będzie aktywna, a Ty będziesz mógł niezwłocznie przystąpić do testów. Sam sprawdź, czy ten VPN jest dokładnie tym, czego szukasz. Wierzymy, że tak, ale nawet jeśli nie, to i tak nic nie tracisz!

Jak oglądać Netflix w Niemczech po Polsku: rozwiązania

Oczywiście istnieją nielegalne rozwiązania: nielegalne witryny transmisji internetowej tv i witryny torrent, które są najbardziej popularne. Na nich też oglądniesz Netflix Polska w Niemczech oraz Netflix po Polsku za granica generalnie. Ale te rozwiązania mają wiele wad: Przede wszystkim piractwo jest przestępstwem. Po drugie, potrzebujesz kogoś (powiedzmy, że jest on fanem), aby przesłać odcinki. Po trzecie, jakość nie zawsze jest taka dobra. I tak naprawdę otworzenie Netflix Polska w Niemczech za granica i obejrzenie pokazu w HD to taki oryginalny Kowalski, a nie kiepski sobowtór.

Dlatego zawsze polecam to samo rozwiązanie. Jest w 100% legalne i będziesz mógł oglądać Netflix w Niemczech po Polsku. I to cudowne rozwiązanie to: (fanfary) użycie oprogramowania VPN polski Netflix. Ale co to jest VPN? Zasadniczo to oprogramowanie zarządza wszystkimi Twoimi danymi (zarówno tymi, które wysyłasz, jak i tymi, które otrzymujesz). Dane będą poruszać się po serwerze zlokalizowanym w Polsce, zamiast korzystać z sieci dostawcy usług internetowych w miejscu w którym obecnie przebywasz (Niemcy, Hiszpania etc.). Netflix w Niemczech po POlsku wreszcie jest w Twoim zasięgu!

Dlatego Netflix otrzyma adres IP serwera w Polsce (a nie adres IP swojego dostawcy usług internetowych, z państwa, w którym się znajdujesz). Oznacza to, że firma Netflix pomyśli, że twoja lokalizacja to Polska i połączy się z biblioteką Netflix po polsku za granica. Misja zakończy się sukcesem!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Luty 2023

Najlepszy VPN do oglądania Netflix za granicą

W tym aspekcie skupiłem się na trzech kryteriach:

Pierwszym kryterium jest prostota. Wiem, że chcesz prostego oprogramowania, nie musisz być tu ekspertem. Wolę oprogramowanie, które jest uruchamiane raz i zapomniane.

Drugie kryterium jest równie ważne jak pierwsze: szybkość usługi. Rzeczywiście, gdy oglądasz film, musisz mieć doskonałe połączenie i dużą szybkość. W przeciwnym razie będziesz oglądać ekran ładowania zamiast filmu.

Ostatnie kryterium jest ważne, ale nie na tyle jeśli jesteś na wakacjach: jest to stosunek jakości do ceny. Mówimy tutaj o około 30 zł … Jeśli to ci odpowiada, otrzymasz wysoką jakość usługi za niewielką cenę. Dzięki temu, Netflix Polska w Niemczech będzie dla Ciebie dostępny.

Dowiedz się więcej na kryteriach tutaj.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2023
9.6
3 Recenzja Private Internet Access VPN (PIA VPN) 2023
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN 2023
9.3
5 NordVPN
9.1

Dzięki temu będziesz mógł oglądać ulubione filmy i seriale w języku polskim. Netflix Polska w Niemczech dostaniesz od ręki! Netflix po Polsku z każdego innego kraju! Bez względu na to, czy używasz polskich napisów, lektora – lista filmów i seriali jest tak ogromna, że oglądając Netflix za granicą nie można się nudzić. Netflix za granicą to doskonała rozrywka, i sam dobrze o tym wiesz.

Czas na konkrety, jak oglądać Netflix za granicą?

Przepraszam za to, dużo piszę, ale staram się ci pomóc i wytłumaczyć wszystko! Zobaczmy jak zdobyć dostęp do polskiego Netflix z zagranicy. Jest na to bardzo prosty przewodnik krok po kroku. Powinien działać z nim większość usług VPN. Daj mi znać, jeśli gdzieś utkniesz.

  1. Wybierz oprogramowanie VPN z mojej listy powyżej (z ręką na sercu wszystkie są godne polecenia)
  2. Kliknij przycisk kierujący do „STRONY”, aby uzyskać dostęp do oficjalnej strony sieci VPN
  3. Utwórz konto i subskrybuj usługę
  4. Pobierz, zainstaluj i uruchom oprogramowanie (tak łatwe, jak bułka z masłem)
  5. W oprogramowaniu wybierz serwer w Polsce
  6. Kliknij przycisk „Połącz”
  7. Wróć do Netflix strona i zaloguj się. Stał się cud i wszystko działa!

Ile kosztuje VPN?

Nie tak dużo, ale nie jest darmowy. Oczywiście możesz znaleźć darmowy VPN, ale zazwyczaj nie odblokuje on Netflix Polska, lub jego prędkość będzie zbyt powolna, aby uzyskać odpowiednią transmisję. Zrób sobie prezent i zainwestuj w odpowiednią sieć VPN, aby cieszyć się polskim Netflix w pełni. Jeśli jesteś na wakacjach, możesz subskrybować tylko miesiąc. To proste i nie będziesz mieć żadnych niemiłych niespodzianek.

Większość usług VPN Netflix kosztuje od 30 do 60 złotych miesięcznie. Ale jeśli subskrybujesz od 6 miesięcy do 2 lat, można uzyskać lepsze ceny, z ponad 50% zniżką.

Czy jest to bezpieczne dla moich danych?

To zależy. Nie mogę zagwarantować tego przy korzystaniu z darmowych sieci VPN Netflix. Znasz powiedzenie: „Nie ma nic za darmo”. Tak więc, jeśli chcesz oglądać Netflix po Polsku za granica, prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić. Netflix w Niemczech po Polsku także Ci nie zadziała! Twoje dane nawigacyjne mają wartość dla firm i sprzedawców. Niektóre pozbawione skrupułów firmy mogą je wykorzystać w celach komercyjnych…

Z oprogramowaniem VPN Netflix po polsku za granica, które recenzuję w tej witrynie, takiego ryzyka nie ma. Żadnego. Firmy te nie będą gromadziły Twoich danych. Większość z nich została stworzona do walki z nadzorem i cenzurą online. Cenią Twoją prywatność i bezpieczeństwo. Powinieneś wiedzieć, że wszystkie duże firmy używają tego rodzaju oprogramowania do zabezpieczania połączeń internetowych swoich pracowników, gdy Ci są za granicą. Tak więc, jeśli bardzo chcesz oglądać Netflix po Polsku za granica, lepiej jest troszeczkę zainwestować, lecz być pewnym swojego bezpieczeństwa. Nawet, gdy jedziesz tylko do Niemiec, które wydają się tak blisko! Neflix po Polsku w Niemczech Ci nie zadziała. Będziesz miał tam niemiecką wersję językową swoich ulubionych programów.

Czy mogę go używać jedynie do oglądania Polski Netflix za granicą?

Nie, przy użyciu sieci VPN można odblokować całą zawartość, która jest blokowana geograficznie. Jeśli używasz polskiego serwera, będziesz mieć dostęp do całej polskiej zawartości: Netflix po polsku za granica i innych polskich programów telewizyjnych w swoim języku. Bez problemu oglądniesz Netflix Polska w Niemczech. Jeśli używasz serwera amerykańskiego, będziesz mieć dostęp do całej zawartości Stanów Zjednoczonych itd. Wszystko to z jedną i tą samą subskrypcją.

netflix po polsku

Muszę wspomnieć, że VPN zwiększa Twoją prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Będziesz mógł surfować anonimowo i chronić dane przed hakerami i wścibskim rządem.

W przypadku niektórych sieci VPN można też zwiększyć szerokość pasma, ograniczyć dane używane w telefonie, pobierać torrenty lub grać w sieci.

Możliwości są nieograniczone, naprawdę. Odblokujesz też Netflix Polska w Niemczech lub zewsząd!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Luty 2023

Podsumowanie

Teraz wiesz jak uzyskać dostęp Netflix Polska w Niemczech. Czujesz się jak w domu? Ale nie zapomnij wyjść jutro z pokoju hotelowego. Byłoby szkoda, gdybyś nie zdążył na swój lot czy ważne spotkanie.

To był mój przewodnik: jak odblokować Netflix Polska z zagranicy? Jak oglądać Netflix po Polsku? Netflix Polska w Niemczech i Netflix po Polsku za granica. Zapoznaj się z dalszymi artykułami.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl