IPVanish VPN

ipvanish opinie
IPVanish działa na rynku VPN od ponad 15 lat.  Jeśli jesteś graczem, jest szansa, że już słyszałeś o jego reputacji. Rzeczywiście, jest znany ze swojego ekstremalnego bezpieczeństwa (włączona zapora sieci NAT), szybkości serwerów (większość graczy wybiera taką sieć VPN, aby grać wygodnie) i prostota obsługi. Czy jest to odpowiednia VPN dla Ciebie? Przeczytaj pełną recenzję IP Vanish.

IPVanish VPN, Gdy Potrzebujesz Ochrony i Dużych Prędkości

Chociaż IPVanish jest zalecany dla graczy, jest również odpowiedni dla wszystkich użytkowników Internetu. I fakt, że jest wykorzystywany przez graczy online tylko świadczy to o tym, że oferuje najlepszą prędkość VPN. Rzeczywiście, bo liczy się każda milisekunda. Dlatego potrzebujesz najlepszego połączenia, aby zapewnić wygraną.

Dzięki sieci najwyższej klasy i ponad 750 serwerom na całym świecie IP Vanish jest szybki i niezawodny. Dzięki temu możesz chronić prywatność, odblokować zawartość o ograniczonym zasięgu i oglądać filmy w jakości HD bez żadnych problemów.

Wreszcie, możesz używać VPN Vanish na wszystkich platformach, nawet w podróży z ich krajowymi aplikacjami.

Cena i Pakiety VPN IPVanish

IPVanish Pricing

W przeciwieństwie do większości firm VPN, IPVanish oferuje zniżkę na miesięczną subskrypcję. Jednak, aby uzyskać najlepszą cenę, musisz zapisać się na rok. W rzeczywistości z roczną subskrypcją otrzymasz atrakcyjne zniżki, co pozycjonuje go w średnich kosztach w porównaniu z innymi firmami VPN.

Chociaż nie ma darmowego okresu próbnego, możesz spróbować IPVanish przez 7 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Iść do IPVanish

Arkusz podsumowania dla IP Vanish

CECHY WALORY
Przechowywanie danych Brak przechowywania danych
Torrenty Przyjazny torrentom
Netflix NIE zgodny z jakimkolwiek Netflix
Wielokrotne połączenia Możliwość 10 jednoczesnych połączeń
Kraje objęte programem 60+
Kompatybilność PC (Windows, Mac, Linux), Android, iOS, Zgodne routery
Gwarancja zwrotu pieniędzy 7 dni
Protokoły OpenVPN, PPTP, L2TP/IPsec
Transfer danych Nielimitowany
Szyfrowanie Militarny 256 bit
Adres IP 40 000+
Serwery 1 000+

Początki korzystania z sieci VPN IPVanish

Oglądanie Netflix USA z IPVanish

Szczerze mówiąc, IPLanish nie jest zalecany dla Netflix, gdziekolwiek znajduje się biblioteka, do której chcesz uzyskać dostęp. Rzeczywiście, promuje on inne działania online dla różnych użytkowników. Więc mało prawdopodobne jest, że uda się uzyskać dostęp do Netflix, znając wojnę Netflix USA prowadzoną z VPN.

Polityka Przechowywania Danych & Torrent

VPN IPVanish wymusza bezwzględną politykę prywatności. Dlatego nie rejestruje żadnych aktywności ani dzienników połączeń.

Ponadto możesz łatwo korzystać z tej sieci VPN, aby pobrać i udostępnić torrenty i pliki P2P. Chociaż nie jest szyfrowany, program IP Vanish VPN udostępnia także SOCKS5 proxy do maskowania osobistego adresu IP podczas nawiązywania połączeń P2P.

Pamiętaj jednak, że pozostajesz odpowiedzialny za działania online, jeśli są nielegalne w kraju, w którym mieszkasz.

Ważne funkcje VPN IPVanish

NAT Firewall i ochrona DDoS

Przede wszystkim zapora Firewall NAT jest zawarta w subskrypcji i jest automatycznie włączana. Oznacza to, że IPVanish blokuje wszystkie niechciane próby połączenia z Twoim adresem IP. Nie będziesz nawet świadomy jakiegokolwiek ataku, ponieważ zapora jest skonfigurowana bezpośrednio na wszystkich serwerach VPN. Twoje urządzenia będą bezpieczne.

Ponadto gracze mogą być złośliwymi ludźmi, którzy mogą spróbować spowolnić połączenie przy użyciu złośliwego oprogramowania. W istocie jest to jeden ze sposobów osiągnięcia przewagi konkurencyjnej nad tobą podczas gry.

Ale z IPVanish jesteś chroniony. Zapewnia najlepszą ochronę przed wszystkimi atakami DDoS, nawet najbardziej zaawansowanymi. Więc możesz skoncentrować się na swojej aktywności i grać w najlepszych warunkach.

Wyłącznik awaryjny (Kill Switch)

Wyłącznik awaryjny to przydatna funkcja prywatności, która wyłącza cały ruch internetowy w przypadku, gdy połączenie VPN zostanie przerwane. Czemu? Ponieważ jeśli system operacyjny połączony jest bez VPN, nie jesteś chroniony. Więc jeśli pobierasz torrenty (z plikami, które nie mają być udostępniane), trolle z prawami autorskimi mogą identyfikować Twój prawdziwy adres IP.

Pomimo najlepszej sieci VPN na świecie, zawsze istnieje ryzyko odłączenia. Dlatego dostawcy VPN, np. VPN Vanish, z opcją wyłącznika awaryjnego (Kill Switch). Gdy Twoja VPN nie chroni połączenia, wyłącznik kończy usługę internetową.

Co do zasady, funkcja Kill Switch powinna być włączona, jeśli naprawdę poważnie zależy Ci na ochronie prywatności.

Oprogramowanie IPVanish

Wnioski o VPN Vanish

IPVanish jest idealną siecią VPN dla użytkowników, którzy potrzebują maksymalnej prędkości. Jest to jedna z najszybszych sieci VPN na rynku. Dlatego jest regularnie chwalona przez graczy online.

Ponadto można skorzystać z tej usługi VPN, aby obejść większość ograniczeń zawartości. Jego koncentracja nie jest wyraźnie widoczna w witrynach przesyłania strumieniowego. Więc lepiej znaleźć inną sieć VPN, jeśli planujesz ją używać by oglądać Netflix.

Ale jeśli chcesz pobrać torrenty bez ograniczeń, możesz zaufać tej sieci VPN. Rzeczywiście, istnieje zerowa polityka przechowywania danych i torrenting jest dozwolony na serwerach.

8.7 Wynik
IPVanish opinie

Value for money
9
Ease of use
9.5
Accessibility
9.5
Supported devices
8.5
Covered countries
9
ZALETY
  • Szybkość serwerów, idealna do gier
  • Włączona NAT Firewall
  • Doskonałe zasięg w USA i dla Europy
  • Brak przechowywania danych, idealny dla P2P i BitTorrent
WADY
  • Niewystarczające opcje
  • Nie jest kompatybilny z Netflix
Piotr

Jako manager marketingu online, zdobyłem wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach cyfrowego świata. Z przyjemnością dzielę się teraz nimi na tym blogu. Lubię pisać o wspaniałych, ale i niebezpiecznych stronach Internetu – w tym także o kwestiach ochrony prywatności. Moje motto: nie zostawiaj drzwi otwartych, gdy wychodzisz z domu. Sądzę, że to samo dotyczy sfery online: nie zostawiaj swoich danych bez nadzoru będąc online!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl