IPVanish VPN

oferty expressvpn swieta 2022

ipvanish opinie

Czy jest to odpowiednia VPN dla Ciebie? Z pewnością można stwierdzić, że tak. Obecnie każda osoba powinna mieć w zanadrzu usługę tego typu, a VPN IpVanish może zaspokoić potrzeby każdego internauty. Przeczytaj pełną recenzję usługi i przekonaj się, czy nie potrzebujesz go na swoim urządzeniu. Jedno jest pewne Ip Vanish opinie w sieci są na tyle pozytywne, że nalezy przyjrzeć się, czym charakteryzuje się ta usługa.

Idź do IPVanish
Ta usługa z pewnością zaspokoi potrzeby każdego internauty

Jest znana z zabezpieczeń najwyższej jakości (włączona zapora sieci NAT), szybkich serwerów (większość graczy wybiera właśnie taką sieć VPN, aby rozgrywka przebiegała bez żadnych problemów) i prostoty obsługi.

Prezentacja

Usługa działa na rynku VPN od ponad 15 lat. Jeśli ktoś jest graczem, istnieje duża szansa, że już kiedyś już o nim słyszał.

Oczywiście VPN Vanish nie powstał dla graczy. To tylko duża część internautów, która często jest świadoma zagrożeń związanych z poruszaniem się po sieci. Usługa ta z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią od czasu do czasu obejrzeć dobry film lub serial za udostępniony za pomocą torrentów, a nawet tym, którzy po prostu chcą w pełni bezpiecznie przeglądać strony Internetowe. W dzisiejszym świecie na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo i ryzyko wycieknięcia naszych danych osobowych i innych cennych plików, które ktoś może wykorzystać dla własnych korzyści materialnych.

Chociaż VPN Vanish jest zalecany dla graczy, jest również odpowiedni dla wszystkich użytkowników Internetu. I fakt, że jest wykorzystywany przez graczy internetowych, świadczy tylko to o tym, że oferuje najlepszą prędkość VPN. W końcu liczy się każda milisekunda. Dlatego potrzebujesz najlepszego połączenia, aby zapewnić wygraną. Kto jak kto, ale gracze internetowi mają najwyższe wymagania, jeśli chodzi o prędkość i płynność działania Internetu. Nie od dzisiaj wiadomo, że usługi zmieniające IP mogą znacząco zmniejszać przepustowość sieci. W końcu każdy nasz ruch jest najpierw przesyłany na serwery VPN, a następnie do miejsca docelowego. Droga jest o wiele dłuższa i powstają opóźnienia.

VPN Vanish

Dzięki sieci najwyższej klasy, zawierającej ponad 1300 serwerów w 61 krajach, IP Vanish jest szybki i niezawodny. Dane użytkownika przechodzą przez najbliższy serwer z miejscem docelowym, dlatego opóźnienia są w praktyce niezauważalne. Dostawca usług nieustannie się rozwija. W ostatnich latach do oferty doszło blisko 600 nowych serwerów (w tym duża część na terenie Stanów Zjednoczonych), co niekiedy przewyższa to, co mają w swoje ofercie konkurencyjne firmy. Dzięki temu możesz chronić prywatność, odblokować zawartość o ograniczonym zasięgu i oglądać filmy w jakości HD bez żadnych problemów. Tak ogromna sieć znajduje uznanie wśród internautów, którzy zapewniają IPVanish opinie świadczące w głównej mierze o bardzo wysokiej jakości usług.

Wreszcie, możesz używać VPN Vanish na wszystkich platformach, nawet w podróży z ich krajowymi aplikacjami.

Plany i ceny

W przeciwieństwie do większości firm VPN IPVanish oferuje zniżkę na miesięczną subskrypcję. Jednak, aby uzyskać najlepszą cenę, musisz zapisać się na cały rok. W rzeczywistości z roczną subskrypcją otrzymasz największą zniżkę, dzięki której usługa plasuje się na dolnej półce cenowej. Przy tak rozbudowanej sieci serwerów i tak dużej liczbie funkcji dodatkowych, śmiało można uznać, że jest to jedna z najniższych cen, jeśli chodzi o stosunek cena/jakość. Cena jest jedną z rzeczy, które zapewniaja IP Vanish opinie o pozytywnym znaczeniu.

Ipvanish
Od 10 dolarów za miesiąc przy planie jednomiesięcznym, poprzez 8,99 za miesiąc przy 3-miesięcznej subskrypcji, po 3,99 dolarów dla tych, którzy wykupią IPVanish VPN na cały rok z góry. Usługodawca postarał się także o specjalną wersję dla firm, gdzie cena za osobę waha się od 7,99 do 5,99 dolarów, w zależności od tego, jak duża będzie grupa.

Chociaż nie ma darmowego okresu próbnego, możesz spróbować VPN Vanish przez 7 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy – jeśli komuś nie przypadnie do gustu to, jak działa usługa, kontaktuje się z obsługą klienta i prosi o zwrot pieniędzy.

Idź do IPVanish

Arkusz podsumowania dla IP Vanish VPN

CECHA WARTOŚĆ
Przechowywanie danych Brak logowania danych
Torrenty Torrenty działają
Netflix US
Wielokrotne połączenia Nielimitowany
Kraje objęte programem 75+
Kompatybilność Windows, Mac, Linux, iOS, Android
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Protokoły OpenVPN (TCP, UDP), L2TP/IPsec, IKEv2
Transfer danych Nielimitowany
Szyfrowanie Militarne 256 bit
Adres IP 40000+
Serwery 1400

Korzystanie z VPN Tottent/Netflix

Dla dużej części społeczności internetowej możliwość korzystania z torrentów i najpopularniejszych platform streamingowych odgrywa kluczową rolę. To właśnie torrenty i oglądanie filmów najbardziej obciąża sieć i w tym momencie najłatwiej jest przekonać się o prawdziwej wartości wybranej usługi maskującej nasze IP.

Oglądanie Netflix USA

VPN Vanish nie jest zalecany dla Netflix. Gigant streamingowy prowadzi otwartą wojnę z VPN i niezwykle trudno jest nadążyć nad tymi wszystkimi zmianami, które sprawiają, że oglądanie zagranicznej wersji Netflixa jest niemożliwe. To oczywiście duża rysa, która sprawia, że IPVanish opinie są mieszane w tej kwestii.

Korzystanie z torrentów

Można bez najmniejszego problemu korzystać z sieci IP Vanish VPN, aby pobrać i udostępnić torrenty i pliki w systemie P2P. Pomimo tego, że połączenie tego typu nie jest szyfrowane, program IPVanish VPN udostępnia także SOCKS5 proxy do maskowania osobistego adresu IP podczas nawiązywania połączeń P2P. Dzięki temu każdy może czuć się bezpieczny, podczas swobodnej wymiany danych z komputerami użytkowników z całego świata.

Jak powszechnie wiadomo, przy pobieraniu plików z torrentów, należy zachować szczególną ostrożność. Warto jednak mieć na uwadze, że w niektórych krajach, nieodpowiednie korzystanie z torrentów może być niezgodne z prawem i bez względu na to, czy ktoś niewidoczny dla osób z zewnątrz, czy nie – nie powinien tego robić.

Idź do IPVanish

Funkcje VPN IPVanish

Funkcje, które IPVanish VPN zapewnia swoim użytkownikom, z pewnością przypadną do gustu każdemu użytkownikowi Internetu. Twórcy postarali się o zaspokojenie potrzeb praktycznie każdej osoby, bez względu na to, czym w głównej mierze zajmuje się na co dzień.

Liczne funkcje zabezpieczające wszystkich swoich użytkowników zapewniają IPVanish opinie o najwyższej jakości usług.

Kill Switch

Wyłącznik awaryjny to przydatna funkcja dotycząca prywatności, która wyłącza cały ruch internetowy w przypadku, gdy połączenie VPN zostanie przerwane. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ jeśli system operacyjny połączy się bez VPN, użytkownik nie jest chroniony. Więc jeśli ktoś pobiera torrenty (z plikami, które nie mają być udostępniane), osoby z zewnątrz mogą identyfikować prawdziwy adres IP użytkownika.

Pomimo najlepszej sieci VPN na świecie, zawsze istnieje ryzyko odłączenia. Dlatego dostawcy VPN, np. VPN Vanish, z opcją wyłącznika awaryjnego (Kill Switch). Gdy Twoja usługa maskująca IP nie chroni połączenia, wyłącznik przerywa połączenie internetowe. Jeśli naprawdę zależy komuś na ochronie prywatności funkcja kill switch powinna być zawsze uruchomiona. W takim przypadku nie ma najmniejszego prawdopodobieństwa, że ktoś zdąży przechwycić cenne dane.

Zintegrowany DNS

Bardzo przydatna funkcja, która w dodatkowy sposób zabezpiecza użytkownika. Wiele z usług ukrywających adres IP, nie robi nic z DNS, co niekiedy przysparza dodatkowych problemów z działaniem całej usługi. Zintegrowany DNS sprawia, że te problemy nie występują, a użytkownik nie musi przejmować się tym, co dzieje się z jego DNS.

NAT firewall

Zapora NAT jest automatycznie uruchamiana, jeśli ktoś tylko zdecyduje się na zakup subskrypcji IPVanish VPN. Jej działanie polega na blokowaniu wszelkich niechcianych prób połączeń z aktualnym adresem IP użytkownika.

Ochrona przed wyciekiem DNS

VPN Vanish skutecznie szyfruje kanał, poprzez który może dojść do wycieku DNS.

Proxy SOCKS5

IP Vanish korzysta najnowszego protokołu serwerów proxy – SOCKS5, który odpowiada za odpowiednie przekierowywanie adresu IP.

Aplikacja dla Windows (interfejs/ustawienia)

Twórcy postarali się o przygotowanie przystępnej aplikacji dla użytkowników systemu Windows. Na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco skomplikowana, ale interfejs został zaprojektowany w ten sposób, że po uruchomieniu, wystarczą dosłownie dwa kliknięcia i VPN IPVanish będzie aktywny.

ipvanish vpn berło

Jeśli ktoś jest bardziej zaawansowanym użytkownikiem Internetu i jego wymagania są odpowiednio wyższe, może przejść do ustawień programu, gdzie dostosuje wszystkie kluczowe funkcje.

ipvanish ogólne opcje

Twórcy domyślnie ustawili je w taki sposób, aby działały w optymalny sposób dla ogółu użytkowników. Dlatego, jeśli ktoś ma specyficzne wymagania, może je bez problemu dostosować. Program dla systemu Windows to jedna z tych części składowych, które zapewniają IP Vanish opinie o bardzo pozytywnym wydźwięku.

Idź do IPVanish

Inne aplikacje

Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby ich usługi mogły dotrzeć do jak największej liczny osób. Dlatego VPN jest dostępny na urządzeniach z systemami:

 • Mac,
 • Android,
 • iOS,
 • Linux,
 • Chrome OS,

a także routery i telewizory z Fire TV. Wszystkie wersje korzystają z pełni możliwości standardowej usługi, dlatego nie ma w nich żadnych różnic w działaniu.

Obsługa klienta

Jeśli ktoś ma problem z działaniem VPN lub chce po prostu zadać pytanie obsłudze, może to zrobić za pomocą specjalnego formularza na stronie producenta. Wystarczy podać swój adres e-mail, opisać swoją sprawę i załączyć ewentualny plik i czekać na odpowiedź.

W przypadku, kiedy sprawa nie może cierpieć zwłoki, użytkownik może dołączyć do czatu na żywo, gdzie porozmawia w czasie rzeczywistym z konsultantem i rozwiąże swój problem. Dział obsługi klienta został bardzo dobrze zorganizowany i zapewnia IPVanish opinie w sieci o bardzo pozytywnym wydźwięku.

Podsumowanie

VPN IPVanish jest idealną siecią VPN dla użytkowników, którzy potrzebują maksymalnej prędkości. Jest to jedna z najszybszych sieci VPN na rynku. Dlatego jest regularnie chwalona przez graczy online.

Ponadto można skorzystać z tej usługi VPN, aby obejść większość ograniczeń zawartości internetu na świecie. Niestety usługa ma problem z umożliwieniem oglądaniem zagranicznej wersji Netflixa. Dlatego, jeśli ktoś poszukuje usług tego typu do oglądania platform streamingowych, może się zawieźć.

Ale jeśli jednak ktoś chce pobierać torrenty bez ograniczeń, może zaufać tej sieci VPN. Ponadto twórcy stosują politykę całkowitej prywatności swoich użytkowników i nie zachowują danych o ich poruszaniu się po sieci. W ogólnym rozrachunku jest to jedna z nalepszych usług VPN na rynku. Ogromna liczba serwerów rozsianych po całym świecie, duża prędkość przesyłu danych i masa funkcji zabezpieczających, sprawiają, że IPVanish opinie w Internecie są głownie pozytywne.

9.3 Wynik
IPVanish opinie

Value for money
9
Ease of use
7
Accessibility
9
Supported devices
9
Covered countries
9
PLUSY
 • Szybkość serwerów, idealna do gier
 • Włączona NAT Firewall
 • Doskonałe zasięg w USA i dla Europy
 • Brak przechowywania danych, idealny dla P2P i BitTorrent
MINUSY
 • Drogi plan jednomiesięczny
 • Nie jest kompatybilny z Netflix

Jako manager marketingu online, zdobyłem wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach cyfrowego świata. Z przyjemnością dzielę się teraz nimi na tym blogu. Lubię pisać o wspaniałych, ale i niebezpiecznych stronach Internetu – w tym także o kwestiach ochrony prywatności. Moje motto: nie zostawiaj drzwi otwartych, gdy wychodzisz z domu. Sądzę, że to samo dotyczy sfery online: nie zostawiaj swoich danych bez nadzoru będąc online!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl