Jak oglądać HBO GO za granicą? 5 najlepszych VPN w 2024 roku

HBO Go, obok Netflix, to najbardziej popularny serwis VOD w Polsce. Aplikacja HBO jest dostępna na Smart TV, komputery, tablety oraz telefony, co sprawia, że korzystanie z serwisu HBO staje się bardzo proste. Oferuje on dobre filmy i seriale **produkcji HBO.** „Game of Thrones”, „Sopranos”, „The Wire” czy „True Detective”, to tylko kilka przykładów. Oczywiście, każdy ma swoje ulubione programy, które można znaleźć na tej popularnej platformie. Oraz oczywiście filmy, w tym blockbustery. Z drugiej strony, platforma zapewnia też **dostęp do programów HBO na żywo.** Wielu internautów chciałoby wiedzieć, jak oglądać HBO Go na komputerze za granicą. Warto także wspomnieć o HBO Now, który jest dostępny tylko na terenie Stanów Zjednoczonych. Czy sprawa korzystania z usługi HBO za granicą jest skomplikowana? Dziś kilka słów na ten temat.

Weź to!
Odblokuj Showtime w Polsce z ExpressVPN - 3 miesiące za darmo!

Uzyskaj dostęp do Showtime w Polsce z ExpressVPN. Omiń geo-blokady i skorzystaj z szybkiego połączenia. Odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów.

Aktualizacja: 19 lipiec 2024

Czy można oglądać HBO go za granicą?

Popularność kanału Home Box Office Inc, czyli HBO, czy też HBO HD, znacząco wzrosła w momencie wydania serialu Gra o Tron, czyli w 2011 roku. Wiele osób twierdzi, że bez tego cyklu, nigdy nie wykupiliby dostępu do tej platformy. Mamy nadzieję, że kolejne, równie dobre produkcje ukażą się najbliższych latach, ponieważ najpopularniejszy serial w ostatnich latach dobiegł końca.

HBO GO za granicą

Streaming Gry o Tron jest możliwy wyłącznie na płatnej platformie HBO. Jak ogladac HBO Go za granica? Okazuje się, że HBO za granicą to nie jest taka oczywista sprawa, ponieważ kiedy opuszczamy granice Polski, możemy stracić możliwość oglądania polskiej wersji platformy, która może być pozbawiona części oferty (w tym języka polskiego).

Geotargetowanie sprawia, że dostęp do treści jest ograniczony. Wiadomo — prawa telewizyjne… Możesz korzystać z platformy w Polsce oraz w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Jeśli jednak wybierasz się do innego kraju, nie będziesz mógł śledzić na bieżąco kolejnych odcinków swoich ulubionych filmów i seriali, ponieważ dostawca usług zablokował je w danym kraju. W jaki sposób oglądać HBO zagranicą? Jest na to sposób! Okazuje się, że coraz popularniejsze VPN HBO pomagają rozwiązać problemy tego typu i bez najmniejszego problemu pozwalają uzyskać dostęp na oglądanie HBO GO zagranicą.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Jak ogladać HBO Go za granica? Skuteczne rozwiązanie!

Poza Unią Europejską oglądanie VPN HBO jest (trochę) trudniejsze. Żadna organizacja nie strzeże Twojego prawa do oglądania programów. A przecież nie zastanawiasz się jak ogladac HBO za granica. Płacisz za to i powinieneś mieć dostęp! Niestety nie ma lekko — witaj w dżungli, w której nie masz dostępu do seriali, chociaż za nie zapłaciłeś. Opłacając abonament polski, nie koniecznie uzyskasz do HBO GO Polska za granica.

Mimo iż wcale mi się to nie podoba, rozumiem interes twórców. Sprzedają dostęp do swoich treści w wielu kanałach, by więcej zarobić. Korzystają na tym także widzowie, mając w kanałach lokalnych dostęp do produkcji w swoim języku. W przypadku dalszej podróży tracisz jednak możliwość oglądania ulubionych filmów i seriali — a to potrafi być wyjątkowo irytujące. Czas zatem dowiedzieć się, czy HBO GO można oglądać za granicą.

Istnieje rozwiązanie i w dodatku jest niezawodne! Jeśli masz dostęp do HBO oglądaj online gdzie tylko chcesz przy użyciu VPN (wirtualna sieć prywatna). To narzędzie zapewnia prywatność i w takich sytuacjach jest błogosławieństwem. Pozwala bowiem na połączenie się z serwisem tak, jakbyś był w Polsce. Nawet jeśli nie jesteś.

VPN HBO

Narzędziem, którego używam od lat, jest ExpressVPN. Jest to opcja, którą polecam w większości sytuacji, gdyż jest wszechstronna. Dzięki niemu możesz oglądać HBO Go za granicą z ich strony internetowej. Umożliwia także korzystanie z torrentów i oferty największego konkurenta HBO Go zagranicą i nie tylko — Netflixa. Dzięki sieci VPN, polityka wykorzystywania plików cookie różnych serwisów nie będzie dla Ciebie szkodliwa, ponieważ strony internetowe nie będą widziały, czy odwiedzasz je po raz pierwszy, czy też nie. Twój adres IP będzie bowiem niewidoczny, a ty będziesz identyfikowany po adresie IP serwera, przez który się łączysz.

Najlepsze narzędzie do oglądania HBO Go za granicą

ExpressVPN to najlepsze rozwiązanie. Twórcy dokładają wszelkich starań, aby ich usługi prezentowały jak najwyższy poziom, dlatego często można liczyć na różne promocje, jak okres próbny lub gwarancja zwrotu pieniędzy. Korzystając z tego VPN HBO z pewnością odblokujemy w dowolnym miejscu na Ziemi. Jak ogladac HBO GO za granica? Ta sieć VPN ten problem nigdy nie wystąpi i nawet nie będziesz musiał się nad tym zastanawiać.

Jeżeli chcesz poznać inne możliwości korzystania z VPN HBO, przyjrzyj się poniższym propozycjom:

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN lipiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja lipiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Dzięki tym trzem usługom oglądanie HBP GO VPN będzie możliwe w bardzo przystępny sposób. Jak oglądać HBO GO za granica? Po zainstalowaniu i uruchomieniu oprogramowania należy wybrać serwer zlokalizowany w Polsce. Dzięki temu będziesz poruszał się po sieci wykorzystując polskie IP – adres polskiego serwera. Serwisy, z którymi się połączysz uznają, że jesteś polskim użytkownikiem i udostępnią Ci swoje treści.

Do czego jeszcze można wykorzystać HBO GO VPN?

Obejrzenie ulubionej serii telewizyjnej za pomocą HBO GO VPN to z pewnością bardzo dobry pomysł i zakup abonamentu usługi do maskowania polskiego adresu IP jest tego wart, ale VPN to nie tylko usługi streamingowe. Oprócz udostępnienia HBO za granicą można skorzystać z całej masy innych pozytywów.

Najważniejszą rzeczą, którą zapewniają usługi HBO VPN to przede wszystkim zabezpieczenia, które utrzymują nas w całkowitej anonimowości. Dzięki temu, że wszystko przechodzi przez serwer VPN, a dopiero później zostaje przesyłane w miejsce docelowe — użytkownik jest całkowicie anonimowy.

jak ogladac hbo go za granica

Korzystając z HBO za granicą, można oglądać seriale, które w polskiej wersji platformy są zablokowane. Jeśli uda się uruchomić HBO VPN w Stanach Zjednoczonych (zakładając jednocześnie konto na amerykańskim HBO), można korzystać z jego pełnej oferty, która nieco różni się od tego, co możemy spotkać w Polsce.

Kolejną rzeczą, która jest tak samo ważna, jak odpowiedzenie sobie na pytanie, jak oglądać HBO Go za granica, jest dodatkowe szyfrowanie, które uniemożliwia jakiekolwiek przechwycenie danych. Duża część osób korzysta z usług, umożliwiających maskowanie adresu IP użytkownika, aby czuć się po prostu bezpiecznym, poruszając się po sieci. VPNy są wyposażone w silne protokoły szyfrujące, przez które przechodzi cały nasz ruch w sieci. W ten sposób użytkownik jest całkowicie zabezpieczony.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Czy mogę korzystać z darmowego VPN do oglądania HBO za granicą?

Niestety, jeśli ktoś szuka sposobu jak ogladac HBO GO za granica, srogo się zawiedzie. HBO GO Polska za granica to bardzo trudny jeśli chodzi o darmowe VPN, które charakteryzują się licznymi ograniczeniami — zarówno pod względem prędkości przesyłu danych, jak i bezpieczeństwa.

hbo za granicą

Śmiało można stwierdzić, że o ile ktoś nie korzysta z próbnej wersji płatnego HBO VPN, to nie uda mu się uruchomić żadnego filmu i serialu albo będzie to irytujący pokaz slajdów.

Podsumowanie

Możliwość oglądania HBO Go za granicą to coraz popularniejsza funkcja wśród fanów usług online VPN. HBO Go VPN to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia nie tylko to, czy HBO GO można oglądać za granicą, ale także zagraniczne wersje platformy, przebywając w Polsce.

Korzystanie z dostępu do treści z całego świata to nie lada gratka dla każdego fana najlepszych seriali i filmów. Dla fana fantastyki, bardzo ważne jest obejrzenie wszystkich sezonów Gry o Tron. Każdy fan seriali kryminalnych z pewnością będzie ucieszony, mogąc obejrzeć „True Detectives”. Miłym dodatkiem będzie też pełna anonimowość w sieci, a także dodatkowe zabezpieczenia szyfrujące, które zapobiegną jakimkolwiek włamaniom na konto.

Zatem, czy HBO GO można oglądać za granicą? Oczywiście, że tak. Dostępność HBO Polska za granica stała się niezwykle łatwa do uzyskania. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej sieci VPN, jak ExpressVPN. Możliwość oglądania ulubionych programów nigdy nie była tak łatwo dostępna.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl