Jak oglądać HBO GO za granicą? 3 najlepsze VPN

HBO Go, obok Netflix, to chyba najbardziej popularny serwis VOD w Polsce. Z jednej strony oferuje możliwość oglądania dobrych seriali produkcji HBO. „Gra o Tron”, „Sopranos”, „The Wire” czy „True Detective” by wspomnieć o kilku. Oraz oczywiście filmów, w tym blockbusterów. Z drugiej strony, oferuje też dostęp do programów HBO na żywo. Wielu internautów chciałoby wiedzieć jak oglądać HBO Go na komputerze za granicą. Dziś kilka słów na ten temat.

Pobierz ExpressVPN
HBO Go jak oglądać? Najlepiej z ExpressVPN!

Oto najlepsza odpowiedź na pytanie jak oglądać HBO Go za granicą: użyj ExpressVPN - VPNa rekomendowanego przez czytelników Prywatność w Sieci! Szybki streaming i nawet 3 miesiące za darmo dzięki naszej ofercie.

Z HBO oglądaj online Grę o Tron – Nadchodzi Zima!

Popularność kanału Home Box Office, czyli HBO, znacząco wzrosła w momencie wydania serialu Gra o Tron, czyli w 2011 roku. Wiele osób twierdzi, że bez tego cyklu, nigdy nie wykupiliby dostępu do tej platformy. Mamy nadzieję, że kolejne, równie dobre produkcje ukażą się wkrótce, gdyż w 2019 roku pojawi się ostatni z 69 odcinków GoT.

Streaming Gry o Tron jest możliwy wyłącznie na płatnej platformie HBO. Gdzie obejrzeć grę o tron za darmo? Nie znajdziesz innego (legalnego) źródła. Nie powiemy Ci gdzie obejrzeć Grę o Tron za darmo – trzeba wykupić subskrypcję. Na HBO Go Gra o Tron jest rzecz jasna dostępna, podobnie jak dziesiątki innych seriali, ale i tu jest haczyk.

Geotargetowanie sprawia, że dostęp do treści jest ograniczony. Wiadomo – prawa telewizyjne… Możesz korzystać z platformy w Polsce oraz w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Jeśli jednak wybierasz się do innego kraju, nie będziesz mógł śledzić na bieżąco kolejnych odcinków. Jak oglądać HBO Go? Jest na to sposób! A zatem jak oglądać HBO Go na komputerze za granicą?

Jak oglądać HBO Go za granicą? Skuteczne rozwiązanie!

Poza Unią Europejską oglądanie HBO jest (trochę) trudniejsze. Żadna organizacja nie strzeże Twojego prawa do oglądania programów. A przecież nie zastanawiasz się w przypadku HBO Go jak oglądać za darmo. Płacisz za to i powinieneś mieć dostęp! Niestety nie ma lekko – witaj w dżungli, w której nie masz dostępu do seriali, chociaż za nie zapłaciłeś.

Mimo, iż wcale mi się to nie podoba, rozumiem interes twórców. Sprzedają dostęp do swoich treści w wielu kanałach, by więcej zarobić. Korzystają na tym także widzowie, mając w kanałach lokalnych dostęp do produkcji w swoim języku. W przypadku dalszej podróży tracisz jednak możliwość oglądania ulubionych nagrań – to potrafi być wyjątkowo irytujące. Czas zatem dowiedzieć się jak oglądać HBO GO.

Istnieje rozwiązanie i w dodatku jest niezawodne! Jeśli masz dostęp do HBO oglądaj online gdzie tylko chcesz przy użyciu VPN (wirtualna sieć prywatna). To narzędzie zapewnia prywatność i w takich sytuacjach jest błogosławieństwem. Pozwala bowiem na połączenie się z serwisem tak, jakbyś był w Polsce. Nawet jeśli nie jesteś.

Narzędziem, którego używam od lat, jest ExpressVPN. Jest to opcja, którą polecam w większości sytuacji, gdyż jest wszechstronna. Dzięki niemu możesz oglądać HBO Go za granicą. Podobnie zresztą jak Netflixa, jak również ściągać torrenty.

Najlepsze narzędzie do oglądania HBO Go za granicą

ExpressVPN to najlepsze rozwiązanie. Możesz go używać przez 30 dni za darmo. Musisz co prawda wykupić abonament, ale pieniądze będą Ci zwrócone po prostym żądaniu zwrotu. Wystarczy zwrócić się do konsultanta, a środki zostaną zwrócone w ciągu 5 dni.

Jeżeli chcesz poznać inne możliwości, przyjrzyj się poniższym trzem propozycjom:

Dzięki tym trzem usługom oglądanie Gry o Tron również będzie możliwe. Jak oglądać HBO Go? Po zainstalowaniu i uruchomieniu oprogramowania należy wybrać serwer zlokalizowany w Polsce. Dzięki temu będziesz poruszał się po sieci wykorzystując polskie IP – adres polskiego serwera. Serwisy, z którymi się połączysz uznają, że jesteś polskim użytkownikiem i udostępnią Ci swoje treści.

Do czego jeszcze można wykorzystać VPN?

Gra o Tron HBO Go zmierza ku końcowi – już tylko kilka odcinków zostało do końca tej 69- częściowej serii. A zatem czy naprawdę warto wykupić np. roczny abonament VPN? Szczerze mówiąc: warto!

Po pierwsze, dłuższy okres abonamentowy oznacza zniżki. ExpressVPN oferuje naprawdę duże rabaty przy rocznej umowie i nawet 3 miesiące za darmo!

Po drugie, na HBO możesz obejrzeć wiele innych seriali, np. The Walking Dead, Sześć Stóp Pod Ziemią albo Banshee. Dzięki VPN możesz odblokować wszystkie strony i kanały regionalne. Możesz zatem oglądać nawet amerykańskiego Netflixa, polską telewizję itd.

Po trzecie VPN zapewnia bezpieczeństwo i chroni Twoją tożsamość, gdy korzystasz z sieci. To jedyne narzędzie pozwalające na ukrycie adresu IP i zaszyfrowanie przesyłanych danych. Dzięki temu podglądacze (instytucje rządowe, firmy, dostawcy Internetu) nie wiedzą co robisz w sieci.

Podsumowanie

Osobiście nie mogę się doczekać ostatniego odcinka Gry o Tron. Uważam, że możliwość oglądania tego serialu z dowolnego miejsca na ziemi dzięki VPN jest bardzo przydatna.

HBO udostępnia w Polsce masę dobrych treści. Kilka ciekawych seriali wymieniłem wcześniej. Ale jest ich o wiele więcej! Już obejrzałem (po raz drugi) Oz oraz Sześć Stóp Pod Ziemią. Mam dość nieznośną tendencję do hurtowego oglądania całych sezonów. Aby móc się temu poświęcić, muszę mieć dostęp do HBO. A jak oglądać HBO Go za granicą? Korzystając z ExpressVPN.

A na zakończenie warto wspomnieć, że nawet jeśli nie zamierzasz przedłużać subskrypcji na HBO Go, VPNa i tak warto sobie zostawić na stałe.

Piotr

Jako manager marketingu online, zdobyłem wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach cyfrowego świata. Z przyjemnością dzielę się teraz nimi na tym blogu. Lubię pisać o wspaniałych, ale i niebezpiecznych stronach Internetu – w tym także o kwestiach ochrony prywatności. Moje motto: nie zostawiaj drzwi otwartych, gdy wychodzisz z domu. Sądzę, że to samo dotyczy sfery online: nie zostawiaj swoich danych bez nadzoru będąc online!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl