nordvpn opinie
NordVPN jest nowością w sieci VPN. Ale nie daj się nabrać temu niedługiemu istnieniu na rynku. Firma rozwija się w bardzo szybkim tępie od 2012 roku, ma siedzibę w Panamie, gdzie nie istnieją przepisy dotyczące przechowywania danych i oferuje w pełni wyposażone usługi. W rzeczywistości VPN Nord łączy VPN brakiem przechowywania danych z dużą prędkością i maksymalnym bezpieczeństwem. Dlatego jest to jedno z najlepszych rozwiązań przeciw cenzurze internetu i kontroli rządowej. Przeczytaj poniżej pełny przegląd sieci VPN firmy Nord.

Wideo-recenzja

NordVPN jest ekspertem ds. Prywatności i Bezpieczeństwa

Przede wszystkim celem NordVPN jest obejście cenzury, kontroli treści i nadzoru rządowego. Dlatego usługi VPN zapewniają wszystkie istotne funkcje, aby chronić Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Ale to nie tylko to! Rzeczywiście, ich szeroka sieć (ponad 900 serwerów na całym świecie) jest tak szybka, jak to tylko możliwe. Możesz więc odblokować zawartość strumieniową i obejrzeć amerykański Netflix bez buforowania. Ponadto, jeśli lubisz torrenting, możesz zaufać Nord VPN w celu ochrony anonimowości. Rzeczywiście, ich obsługa jest torrent-przyjaznay i nie przechowuje danych.

Oto kilka powodów, dla których NordVPN jest obecnie jednym z najlepszych sieci VPN na rynku.

NordVPN Cena

nordvpn cena

Iść do NordVPN

Arkusz Podsumowujący dla VPN Nord

CECHY WALORY
Logs Całkowity brak przechowywanie danych
Torrenty Przyjazny torrentom
Netflix US, CA, AU, NL
Wielokrotne połączenia Możliwość 6 jednoczesnych połączeń
Kraje objęte programem 72+
Kompatybilność PC (Windows), Mac, Android, iOS
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Protokoły OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSEC, TCP/UDP
Transfer danych Nielimitowany
Szyfrowanie Militarny 256 bit
Adres IP Nieujawniony
Serwery 1 000+

Początki korzystania z sieci VPN

Oglądanie USA Netflix z NordVPN

Jeśli chodzi o dostęp do amerykańskiego Netflix lub innej zagranicznej biblioteki, to VPN Nord to Twoja VPN. W rzeczywistości odblokuje większość bibliotek Netflix i pozwala oglądać Netflix z najlepszą jakością strumieni. Wystarczy wybrać serwer w kraju, który chcesz oglądać  Netflix, połączyć się z tym serwerem i odświeżyć stronę Netflix. I to tyle!

Oczywiście można uzyskać dostęp do amerykańskiego Netflix, ale także do Netflix z Wielkiej Brytanii i Francuskiego Netflix. Nie zapomnij wybrać serwera Ultra Fast TV, aby uzyskać najlepsze doświadczenie w transmisji strumieniowej! Pamiętaj jednak, aby sprawdzić tabelę na stronie głównej, aby sprawdzić zgodność tej sieci VPN z Netflix. Ponieważ zgodność ta może się zmieniać w czasie …

Dokumentacja danych & Torrent

Prywatność to prawo, o którym czasami przedsiębiorstwa i rządy zapominają. Musisz więc upewnić się, że dostawca usług VPN znajduje się na tej samej stronie co Ty. Na szczęście NordVPN dotyczy totalnej prywatności i nie przechowuje danych. Ta polityka zerowego przechowywania danych gwarantuje, że Twoje dane są bezpieczne, ponieważ nie istnieją na własnych serwerach!

Popularne funkcje NordVPN

Dedykowany adres IP (dodatkowa opłata)

Jeśli potrzebujesz statycznego adresu IP w celu uzyskania dostępu do niektórych sieci, baz danych lub serwerów, możesz uzyskać własny dedykowany adres IP. Musisz jednak zapłacić za tę funkcję. Dedykowane adresy IP są dostępne w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii.

Podwójny VPN

Podczas gdy większość ludzi potrzebuje tylko standardowego połączenia VPN, możesz również korzystać z podwójnego połączenia VPN. Jeśli potrzebujesz wyższego poziomu szyfrowania danych, to specjalne połączenie zaszyfruje Twoje dane dwukrotnie dzięki ich wstępnie skonfigurowanej sieci multi-hop. Podwójne połączenia VPN obejmują np. USA-Kanadę, Wielką Brytanię-Holandię, Tajwan- Hong Kong.

Onion over VPN

Dzięki temu połączeniu NordVPN najpierw szyfruje dane na jednym z ich serwerów i wysyła pakiet przez sieć TOR. W rezultacie Twój ruch dociera do Internetu przez jeden z węzłów wyjściowych Tora. I jest to praktycznie niemożliwe do wyśledzenia go z powrotem do urządzenia.

Wreszcie jest to doskonałe rozwiązanie do nawigacji w ukrytej sieci!

Ultra Szybka TV

Usługi strumieniowe są obecnie bardzo popularne. A VPN Nord pokrywa serwery Ultra Szybkiej TV, zoptymalizowane pod kątem najszybszego przesyłania strumieniowego. Rzeczywiście wystarczy połączyć się z jednym z tych serwerów, aby odblokować zawartość o ograniczoneniach geograficznych i oglądać filmy HD.

Ponadto możesz cieszyć się tymi serwerami, aby grać online w konsolę Xbox lub PlayStation z optymalną prędkością.

Zapora NAT (NAT Firewall)

Również wszystkie serwery NordVPN mają firewall NAT, który działa jak zwykła, ale skuteczna zapora, blokując cały niechciany ruch. Dlatego też jesteś chroniony przed hakerami, którzy używają różnych technik, aby wstawić złośliwe pakiety do komputera.

Zapoznaj się z Oprogramowaniem NordVPN

Wnioski o NordVPN

NordVPN to doskonała VPN pod względem bezpieczeństwa i ochrony prywatności. Ale oferuje również ścisłą politykę braku przechowywania danych. Jest to zgodne z USA Netflix. Ponadto oferuje 6 jednoczesnych połączeń. Dzięki temu możesz dzielić się kosztami z rodziną i przyjaciółmi.

Wreszcie roczna cena abonamentowa jest bardzo atrakcyjna. VPN Nord jest zdecydowanie jedną z najlepszych sieci VPN na rynku!

9.7 Wynik
NordVPN recenzja

Prywatność i ochrona
9
Funkcje
9.5
Szybkość i wydajność
9
Wartość pieniądza
9
Łatwość użycia
9.5
ZALETY
  • Serwery do przeglądania Onion.
  • Zawiera HTTP Proxy
  • NAT Firewall w zestawie
  • Połączenie DoubleVPN (multi-hop)
  • Polityka braku przechowywania danych i Torrent przyjazne
  • Aplikacje kajowe dla iPhone i Android
  • Możliwość 6 jednoczesnych połączeń
WADY
  • Wymagana konfiguracja ręczna do używania protokołu PPTP / L2TP
Piotr

Jako manager marketingu online, zdobyłem wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach cyfrowego świata. Z przyjemnością dzielę się teraz nimi na tym blogu. Lubię pisać o wspaniałych, ale i niebezpiecznych stronach Internetu – w tym także o kwestiach ochrony prywatności. Moje motto: nie zostawiaj drzwi otwartych, gdy wychodzisz z domu. Sądzę, że to samo dotyczy sfery online: nie zostawiaj swoich danych bez nadzoru będąc online!

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl