VPN odblokowujący Netflix – przegląd najlepszych VPN Netflix

Zapewne większość z Was, drodzy czytelnicy, czytało o VPNach dla Netflix i innych serwisów streamingowych. Gdy jesteś w zagranicznej podróży, taki VPN Netflix jest niezastąpiony. Niestety, nie każdy VPN potrafi odblokować Netflixa. Jeśli zatem jest to Twoja główna motywacja do zakupu VPN, bądź ostrożny! A jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz w stanie oglądać najlepszy VPN do Netflixa, czytaj dalej. W dalszej części artykułu znajdziesz najlepsze dostępne VPN i Netflix 2023.

Sprawdź ofertę
Wypróbuj ExpressVPN - najlepszy VPN dla Netflix – 49% ZNIŻKI

ExpressVPN pozwala odblokować biblioteki Netflix, gdy jest używany za granicą. Uzyskaj 3 MIESIĄCE ZA DARMO i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja: 29 Styczeń 2023

Jaki jest najlepszy VPN Netflix?

W skrócie – to zależy. Przede wszystkim od tego, która bibliotekę Netflixa chciałbyś odblokować. Nie zawsze VPN działający w Polsce umożliwi także dostęp do folderu amerykańskiego. Albo na odwrót. Przetestowaliśmy większość aktualnie dostępnych VPNów. Sprawdzaliśmy, czy jest to dobry VPN Netflix. Jeśli zatem wybierzesz któryś z poniższych VPNów, powinieneś uzyskać dostęp do Netflixa i nie obawiać się banowania.

A teraz kilka słów o tych VPNach. Powinny być w stanie zapewnić Ci dostęp do Netflixa – inaczej byłyby bezużyteczne. Oferują także szybki transfer, dzięki czemu będziesz mógł oglądać programy w HD. Co więcej, są przyjazne w użytkowaniu, zatem ich konfiguracja nie powinna sprawić Ci problemów.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2023
9.6
3 Recenzja Private Internet Access VPN (PIA VPN) 2023
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN 2023
9.3
5 NordVPN
9.1

Jak wybrać Netflix VPN? Kryteria wyboru VPN do Netflixa

Global Server Coverage

Czym jest Global Server Coverage? Jest to jedna z najważniejszych cech dobrej sieci Netflix VPN. Dzięki sieci VPN jesteś w stanie odblokować najfajniejsze filmy i seriale, jakie obecnie dostępne są w Internecie. Jak wiesz, Netflix, ale też inne serwisy streamingowe nakładają na użytkowników tak zwane geoblokady. Oznacza to, że niektóre filmy i seriale objęte są restrykcjami, a Ty nie możesz ich oglądać z niektórych regionów. Dzięki najlepszy VPN do Netflixa, jesteś w stanie obejść te geoblokady. Tworząc nasz ranking, zwracaliśmy uwagę na liczbę oraz lokalizację serwerów, czyli właśnie Global Server Coverage. Aby sieć najlepszy VPN do Netflixa postrzegana była jako dobra, musi mieć ona duży Global Server Coverage, czyli musi posiadać wiele serwerów w wielu lokalizacjach.

Najlepszy VPN do Netflixa posiadać będzie serwery dostępne na prawie całym świecie, i to nie na zasadzie jednego serwera w danym państwie. Aby najlepszy VPN do Netflixa działał na tyle sprawnie, abyś Ty mógł oglądać filmy online bez zacinania z każdego miejsca na świecie, taki serwis Netflix VPN musi posiadać co najmniej kilka serwerów. Zatem nie czekaj, zainstaluj Netflix VPN już dziś!

vpn do netflixa

Szybkość Połączenia

Powszechną prawdą jest, że nawet najlepszy VPN do Netflixa spowalnia Twoje połączenie z Internetem. Zanim zagłębimy się w pytanie, dlaczego nawet najlepszy VPN do Netflixa spowalnia połączenie z Internetem, ważne jest, aby zrozumieć, że nie wszystkie sieci VPN cierpią z powodu tej wady, zwłaszcza w miarę rozwoju technologii. Ponadto nawet najlepszy VPN do Netflixa może czasami ulegać spowolnieniu. Dzieje się tak głównie z powodu tymczasowych problemów technicznych i zazwyczaj nie trwa długo. Jednak w przypadku tych sieci Netflix VPN, które rutynowo cierpią z powodu problemów z szybkością, przyczyny mogą być następujące: poziom szyfrowania, lokalizacja serwerów, długość ładowania się strony na serwerze czy też rodzaj używanego przez dostawcę szyfru. Wszystkie te czynniki są ważne przy wyborze sieci Netflix VPN.

My wiemy, że Ty szukasz VPN Netflix właśnie po to, aby oglądać filmy i seriale online. Dlatego też wiemy, jak ważną rolę ma dla Ciebie szybkość połączenia. W naszym rankingu znajdują się tylko te sieci VPN, które zapewnią Ci bezproblemowe oglądanie Twoich filmów i seriali, a Ty nie będziesz musiał się martwić o to, że video zatnie się w kluczowym momencie. Szybkość VPN Netflix jest ważym czynnikiem, który wszyscy potencjalni użytkownicy powinni wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji i wyborem dostawcy. Zrozumienie tego faktu pomoże Ci wybrać odpowiednią sieć Netflix VPN do swoich potrzeb.

Prywatność

Wirtualna sieć prywatna, czyli Netflix VPN, może być kluczem do uzyskania prywatności w Internecie poprzez odcięcie się od podsłuchujących, takich jak hakerzy lub rządy, a także dostawcy usług internetowych. Połączenie Netflix VPN zwykle szyfruje wszystkie Twoje działania online i zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi w miejscach takich jak kawiarnie, hotele czy też lotniska. Liczba osób korzystających z VPN rośnie z dnia na dzień. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej osób korzysta z Internetu do większości codziennych potrzeb, a w obiegu znajduje się wiele poufnych i osobistych informacji, stąd potrzeba ochrony za pomocą Netflix VPN. W jaki sposób VPN Netflix zwiększa Twoją prywatność w Internecie?

VPN Netflix szyfruje połączenie internetowe, i właśnie to decyduje o tym, czy Twoje działania i dane są bezpieczne, czy nie. Obecnie jednym z najbezpieczniejszych protokołów szyfrowania jest OpenVPN, a wiele najlepszy VPN do Netflixa przeważnie go obsługuje. Twoja sieć VPN Netflix powinna być nie tylko szybka, o czym wspominaliśmy w poprzednim paragrafie, ale także bezpieczna. VPN Netflix umożliwia też przeglądanie Internetu z zachowaniem pełnej anonimowości.

Wsparcie Klienta

Gdy kupujesz nowy odkurzacz, oczekujesz, że będzie on działał bez zarzutu. Jeżeli tak nie jest, pierwsze co robisz, to łapiesz za telefon i zgłaszasz reklamację, czyż nie? Możesz zareklamować go u producenta, jak i w sklepie. Masz do kogo się zwrócić, w momencie, w którym potrzebujesz wsparcia. W przypadku większości produktów, jest to oczywista sprawa. W przypadku oprogramowania, nie jest to jednak oczywiste. Instalując VPN do Netflixa, wiele rzeczy może pójść nie tak. VPN do Netflixa operuje bowiem na Twoim połączeniu sieciowym, a w przypadku spraw takich jak konfiguracja sieci, przeważnie potrzebna jest pomoc informatyka. Domyślamy się, że Ty ani nikt z Twojej rodziny nie jest informatykiem, chyba że masz duże szczęście! Dlatego też, przy wyborze sieci VPN do Netflixa, tak ważne jest sprawdzenie, czy oferuje ona wsparcie klienta.

VPN Netflix jest ryzykowną instalacją, i jeżeli coś się zepsuje, to dobrze jest mieć gdzie zadzwonić lub napisać maila. Sieci Netflix VPN polecane w tym artykule mają dobrze działające działy obsługi klienta, tak więc gdy napotkasz problem, oni rozwiążą go w ciągu jednego dnia! Najlepszy VPN do Netflixa jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki!

Cena

Cena, to chyba najbardziej decydujący czynnik przy wyborze najlepszy VPN do Netflixa. Cena VPN Netflix może się znacznie różnić, ale Twój budżet może z łatwością wyeliminować niektóre opcje już na samym początku. Zobowiązanie się do dwunastu lub sześciu miesięcy zamiast miesięcznych subskrypcji znacznie obniży koszty. Jeśli czujesz, że dany dostawca jest dobry dla Ciebie, plan długoterminowy może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Ogólnie rzecz biorąc, płacąc za usługę VPN Netflix, chcesz mieć pewność, że będzie to warte Twoich pieniędzy. Darmowe sieci VPN do Netflixa nie pobierają żadnych opłat, ale Twoje dane, tożsamość i działania nie są z nimi bezpieczne. Poza tym mają również pewne ograniczenia dotyczące serwera i jego przepustowości. Ale to nie znaczy, że wszystkie opcje premium są dobre.

Wybierając odpowiednią sieć Netflix VPN, poszukaj takiej, która zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, ale nie powoduje problemów z zapłaceniem rachunków. Większość sieci Netflix VPN oferuje również gwarancje zwrotu pieniędzy, które zwykle wynoszą od tygodnia do miesiąca. Warto wybrać te sieci VPN Netflix, ponieważ w podanym okresie można łatwo w pełni przetestować ich usługi. Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Po co potrzebujesz VPN Netflix?

Netflix nie jest zwyczajnym serwisem streamingowym. To platforma rozrywki, która zrewolucjonizowała transmisję filmów i seriali. Jako część rozrywkowej rewolucji stopniowo ogarnęła cały glob. Obecnie Netflix jest już dostępny w 190 krajach, zapewniając dostęp do nagrań na żądanie. Udostępnia także pluginy do popularnych odtwarzaczy, np. Kodi. A może przydałby Ci się VPN do Kodi?

najlepszy vpn do netflixa

Nie wszystkie kraje są jednak traktowane tak samo. Tak naprawdę każdy ma swój osobny katalog (lub bibliotekę), z większą lub mniejszą zawartością. Amerykański Netflix oferuje najlepsze i najnowsze produkcje. Nie można go jednak oglądać poza Stanami Zjednoczonymi.

Dostęp do każdej z bibliotek Netflixa jest ograniczony geograficznie. Wynika to wprost z praw autorskich. Netflix negocjuje kontrakty z twórcami dla każdego kraju z osobna. Z tego powodu nie wszystkie filmy i seriale dostępne w amerykańskim Netflixie znajdują się także w polskiej bibliotece. I vice versa. Jeśli zatem wyjedziesz poza granice Polski, nie będziesz mógł cieszyć się ulubionymi produkcjami.

Na szczęście istnieje w 100% skuteczne i legalne rozwiązanie, pozwalające korzystać z dowolnej biblioteki Netflixa. Możesz zatem oglądać zarówno najnowsze produkcje ze Stanów, jak i cieszyć się ulubionymi pozycjami z polskiego katalogu. Mam tu na myśli coś realnego, a nie pirackie serwisy pseudo streamingowe.

Jak działa VPN Netflix?

Po pierwsze musisz wiedzieć na czym polega działanie VPN. Nie chcę jednak skupiać się w tym miejscu na szczegółach. Wystarczy wspomnieć, że VPN potrafi zasymulować dowolną lokalizację jego użytkownika. A zatem wszędzie tam, gdzie Twój dostawca VPN ma serwer, możesz korzystać z Netflixa.

vpn netflixSerwery VPN działają jak pośrednik między użytkownikiem a stroną internetową lub aplikacją. Łączą się za Ciebie ze stroną WWW. Netflix udostępni im z kolei swoje treści, gdyż IP serwera znajduje się na liście dozwolonych adresów. Gdy serwer otrzyma interesujące Cię treści, umożliwi Ci ich oglądanie. Będzie Ci jednak potrzebny najlepszy VPN za Netflix, gdyż zdarza się też, że Netflix blokuje VPN.

Najlepszy darmowy Netflix VPN to…

Możesz próbować używać darmowych VPNów, ale w większości przypadków będzie to strata czasu. Netflix już dawno temu zbanował większość najpopularniejszych, darmowych VPNów. Możesz zatem spodziewać się regularnych błędów. Co więcej, szybkość transferu zazwyczaj też będzie pozostawiała wiele do życzenia (wielu użytkowników, niewiele serwerów).

Co więcej, używanie darmowych VPNów jest często ryzykowne. Przecież w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo. Jeśli nie płacisz za dostęp do usługi, jej producenci muszą zarobić w inny sposób. Na przykład wykorzystując dane o Twoim zachowaniu w sieci. Niejednokrotnie informacje o tym, co robisz w sieci, są sprzedawane temu, kto da za nie najwięcej. Oznacza to koniec marzeń o prywatności.

Ekspercka porada od Prywatność w Sieci

Większość dystrybutorów VPN jak ExpressVPN oferuje darmowe okresy próbne lub gwarancje zwrotu pieniędzy. Jeśli chcesz korzystać z ich pomocą z Netflixa, warto skorzystać z takiej możliwości. Upewnisz się, że najlepszy VPN do Netflixa rzeczywiście będzie działał.

Poradnik jak używać VPN Netflix

Jak za chwilę zobaczysz, korzystanie z najlepszy VPN do Netflixa jest bardzo proste. Powinieneś w stanie być korzystać z tej metody w dowolnym kraju, w którym VPNy nie są zbanowane (Chiny). Sugeruję jednak wykupić subskrypcję przed opuszczeniem Polski, aby uniknąć stresu i nieprzemyślanych decyzji, gdy będziesz już za granicą.

 1. Wybierz producenta VPN Netflix jak ExpressVPN
 2. Kliknij przycisk, który przeniesie Cię na oficjalną stronę producenta
 3. Stwórz konto użytkownika i wybierz wariant subskrypcyjny
 4. Pobierz, zainstaluj i uruchom oprogramowanie
 5. W oprogramowaniu wybierz polski serwer, aby uzyskać dostęp do polskiej biblioteki (odpowiednio amerykański, brytyjski itd.)
 6. Kliknij przycisk „Connect”
 7. Przejdź na stronę lub do aplikacji Netflix i ciesz się ulubionymi audycjami

Pamiętaj, że Netflix blokuje VPN, dlatego jeśli jakiś serwer nie działa, wypróbuj inny. Jeśli jest ich zbyt wiele, by wypróbować wszystkie, skontaktuj się z działem obsługi klienta VPN. Powinieneś uzyskać informację o aktualnie dostępnych serwerach. Większość powyższych VPNów posiada pomoc na żywo, dzięki czemu odblokowanie Netflixa nie powinno zająć więcej, niż kilka minut.

Netflix VPN ma też inne funkcje

Wykorzystanie VPNa do korzystania z Netflixa czy Chill nie wyczerpuje jego możliwości. To przede wszystkim narzędzie zapewniające bezpieczeństwo w sieci. Jego wykorzystanie chroni połączenie internetowe dzięki wykorzystaniu szyfrowanego tunelu, łączącego z serwerem. Dane przechodzące przez ten tunel są poza zasięgiem wszelkiej maści podglądaczy (dostawcy Internetu, agendy rządowe, hakerzy itd.). Różne sieci Netflix VPN stosują różne rodzaje szyfrowania. Warto mieć to na uwadze, wybierając swoją preferowaną sieć VPN Netflix. Szyfrowanie to ważna funkcjonalność i warto, aby było one na wysokim poziomie.

Wreszcie, VPN zastępuje Twoje prawdziwe IP adresem serwera, z kórym się łączysz. Dzięki temu jesteś naprawdę anonimowy. Dzięki tej funkcjonalności, jesteś też w stanie omijać geoblokady nakłądane na Ciebie przez serwisy streamingowe takiej jak Netflix czy Hulu. Dzięki Netflix VPN uzsykasz dostęp do zdumiewającej ilości filmów i seriali z całego świata, a dzięki najlepszy VPN do Netflixa będziesz również bezpieczny!

FAQ

Dlaczego mój VPN dla Netflix nie działa?

Wpisałeś w wyszukiwarce VPN Netflix Polska, Netflix VPN Polska albo podobną kombinację. Pobrałeś pierwszą znalezioną darmową aplikację i próbowałeś się połączyć z Netflix. Bezskutecznie. Potem testujesz inny Netflix z VPN – też bez skutku. Zastanawiasz się co robisz nie tak. Odpowiedź jest prosta: tak naprawdę nie korzystasz z VPN na Netflix, a jedynie oprogramowania, które tylko udaje, że potrafi udostępnić Ci filmy i seriale z tej platformy.

Z uwagi na prawa autorskie Netflix blokuje VPN. Tak naprawdę najchętniej zablokowaliby wszystkie. Wymagają tego właściciele praw autorskich, twórcy programów i seriali. Ten wymóg jest zapisany w umowach między nimi, a Netflixem, których to trzeba przestrzegać. Jeśli zatem widzisz komunikat „Coś poszło nie tak…”, najprawdopodobniej Twój „Netflix VPN” został zablokowany.

Tak naprawdę nic z tym nie możesz zrobić. Albo poszukasz innego serwera, na którym Netflix zadziała, albo wybierzesz inny VPN. Jeśli jednak wybierzesz jeden z najlepszych VPN Netflix, nie będziesz miał żadnych problemów. Albo będą one sporadyczne. Najlepsi dostawcy wciąż aktualizują swoją listę serwerów i ich adresy IP. Dzięki temu zawsze posiadają co najmniej kilka lokalizacji, na których Netflix działa bez zarzutów.

Netflix prowadzi bezlitosną wojnę z producentami VPNów. Wielu z nich już się poddało. Walka ta jest bowiem niezwykle kosztowna, przez co niewielu dystrybutorów stać na stałe utrzymywanie dostępu do Netflixa. Ci, którzy nie radzą sobie z Netflixem, koncentrują się na innych platformach, jak SkyGo, BBC iPlayer lub Sling. Albo kompletnie odpuszczają sobie streaming i skupiają się na torrentach lub grach.

Jaki najlepszy VPN do Netflixa?

Na rynku dostępnych jest tak wiele różnych opcji związanych z Netflix przez VPN. Jak wybrać ten najlepszy VPN do Netflixa? Wybór jest bardzo trudny, ale z naszym artykułem Ty nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu. Jednym z najlepszy VPN do Netflixa jest ExpressVPN. Używając ExpressVPN uzyskasz szykie prędkości podczas korzystania z Internetu, dzięki czemu bez problemu oraz bez zacinania będziesz oglądać swoje ulubione filmy oraz seriale. Ale to nie wszystko. ExpressVPN zapewni Ci bezpieczeństwo w Internecie, ponieważ będzie szyfrować Twoje połączenie oraz bez zarzutu zmieni też twój adres IP, dzięki czemu będziesz anonimowy oraz ominiesz nakłądane na Ciebie geoblokady.

Jak zmienić VPN Netflix?

Chcesz zmienić swój Netflix VPN na najlepszy VPN do Netflixa? Nie ma problemu! Wybierz najlpeszy VPN do Netflixa przedstawiany przez nas w tym artykule!

Wybór sieci VPN jest obecnie ogromny. Każdy producent odznacza się nowymi, ciekawymi funkcjonalnościami, coraz to większą szybkością połączenia i lepszymi sposobami na szyfrowanie Twoich danych i twojego połączenia z Internetem. Aby wybrać tę najlepszy VPN do Netflixa, wystarczy, że zarzysz w ranking aprezentowany przez nas powyżej. Tak jak pisaliśmy, jednym z wiodących sieci Netflix VPN jest ExpressVPN. Dzięki używaniu ExpressVPN odblokujesz ulubione filmy i seriale, będziesz anonimowy a Twoje hasła i numery kart będą bezpieczne. Nawet, jeśli korzystasz z darmowej sieci Wi-Fi na lotnisku, w kawiarni czy też w hotelu.

Zakończenie

Mój ulubiony VPN, od lat na topie rankingu najlepszych VPNów, to ExpressVPN. Jest to zdecydowanie najlepszy VPN do Netflixa w 2023. Oferuje on ciekawe funkcjonalności i ma świetny dział wsparcia użytkownika. Polecam zwłaszcza czat na żywo, dzięki któremu błyskawicznie można uzyskać wszelkie potrzebne informacje. Dzięki ExpressVPN staniesz się anonimowy w Internecie, a Twoje hasła i dane płatnicze będą bezpieczne. Wszystko to dzięki dobrze ulokowanym serwerom oraz wysokiej jakości szyfrowania, jaką oferuje najlepszy VPN do Netflixa. Nie czekaj, zainstaluj go już dziś!

To już koniec naszego poradnika najlepszy VPN do Netflixa w 2023. Odwiedzaj częściej tę stronę, by pozostać na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami specjalnymi.

Jestem pisarką, która kocha nowe technologie, a szczególnie tematy związane z cyber-bezpieczeństwem. W ten sposób trafiłam na strony na temat VPN oraz blogi dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Dzięki temu, że tworzę artykuły dla tego serwisu, mam też możliwość pomagania wielu osobom. Jest to dla mnie sposób, w jaki mogę odwdzięczyć się społeczeństwu, a także wciąż zyskiwać inspirację do robienia tego, co robię najlepiej.

2 komentarze
 1. Witam mam pytanko,Posiadam netflix polski,ale mieszkam w Niemczech.
  Niemcy maja malo tlumaczonych filmow na jezyk polski.
  Czy jak skorzystam z Vpn,to bede mial wiecej tlumaczonych na jezyk Polski filmow?
  Pozdrawiam Jacek

  • Cześć, Jacku!
   VPN to najlepszy sposób, aby uzyskać dostęp do filmów przetłumaczonych na język polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem i zainstalowania jednego z poleconych przez nas VPN.
   Pozdrawiamy!

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl