Top 5 VPN dla Netflixa w 2024: Płatne i darmowe alternatywy!

Netflix ma ponad 100 mln użytkowników na całym świecie, ale dostęp do samej platformy ma mniej globalny wymiar. Wystarczy, że przekroczymy granicę i stracimy połączenie, a posiadanie subskrypcji  nie ma znaczenia. Na pomoc przychodzą sieci VPN! W tym artykule podpowiemy jaki jest najlepszy VPN do Netflixa za darmo oraz w wersji płatnej! Przy okazji wskażemy kilka alternatyw.

Sprawdź ofertę
Wypróbuj ExpressVPN - najlepszy VPN dla Netflix – 49% ZNIŻKI

ExpressVPN pozwala odblokować biblioteki Netflix, gdy jest używany za granicą. Uzyskaj 3 MIESIĄCE ZA DARMO i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja: 24 maj 2024

Jaki jest najlepszy VPN dla Netflixa w 2024?

Zainteresowanie najlepszymi usługami do odblokowania streamingu w amerykańskim serwisie pozostaje na tyle duże, że stworzyliśmy specjalny ranking. Wyboru na najlepszy płatny i  darmowy VPN Netflix dokonaliśmy porównując oferty w kluczowych obszarach.  Po drodze testowaliśmy dziesiątki różnych rozwiązań, aż doszliśmy to poniższego zestawienia!

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN maj 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja maj 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Brak jakichkolwiek kompromisów w fundamentalnych kategoriach był jednym z podstawowych założeń naszego procesu audytowego. Jeśli jeden z parametrów osiągał ponadprzeciętne wyniki, ale którykolwiek był poniżej minimum jakie wyznaczyliśmy – oferta trafiała do kosza. Dlaczego?

Wybierając najlepszy VPN Netflix Polska wierzymy, że podstawowe kryteria są komplementarne, czyli uzupełniają się wzajemnie i tworzą spójną całość. Braki w dowolnym z nich mają wpływ na całokształt koncepcji. Na takie kompromisy nie pozwalamy.

W rezultacie otrzymaliśmy listę topowych usług, które pozwalają oglądać Netflix przez VPN z dowolnego miejsca. Zadziała również na innych serwisach streamngowych. Dowiedz się o jakich kluczowych parametrach jest mowa i dlaczego są takie ważne dla całej usługi!

Sprawdź jak to działa w przypadku najlepszych VPN z naszego rankingu: Netflix z ExpressVPN lub Netflix z CyberGhost!

Jak wybrać VPN dla Netflixa?

Zasięg serwerów

Ilość oraz rozmieszczenie serwerów to jeden kluczowych parametrów, który każdy VPN do Netflixa musi posiadać na odpowiednim poziomie. Od tego zależy przydatność całej usługi! Jaki sens ma VPN, który działa w kilku miejscach?

Najlepsze usługi oferują zasięgi w ponad 90 krajach, a z ich pomocą możesz oglądać filmy na Netflixie z dowolnego miejsca. Co ważne, biblioteki w poszczególnych państwach nie są takie same, dlatego im więcej lokalizacji, tym więcej możliwości.

darmowy vpn do netflixa

Jeden serwer w danym państwie też nie wystarczy. Im więcej użytkowników, tym większe obciążenie, dlatego w najczęściej odwiedzanych lokalizacjach, takich jak USA, potrzeba nawet kilkudziesięciu sprawnych serwerów! To także obowiązkowe zabezpieczenie, na wypadek jakichkolwiek awarii lub innych problemów.

Szybkość Połączenia

Zasięg to jedno, ale bez odpowiedniej prędkości połączenia – usługa nadal nie będzie miała większego sensu. Wie o tym każdy, kto próbował oglądać filmy przez słabej jakości, darmowy VPN do Netflixa. Tym samym trzeba zaznaczyć, że szybki VPN wymaga odpowiednich zasobów oraz technologii.

Odległość, wyjściowa przepustowość od naszego dostawcy internetu – to tylko niektóre zmienne, które mają wpływ na wynik końcowy. Dobry VPN powinien optymalizować prędkość dla płynnego odtwarzania i lepszych doświadczeń filmowych. W naszym rankingu znalazły się tylko najlepsze VPN dla Netflixa, które posiadają szybkie serwery na całym świecie.

Prywatność

VPN dla Netflixa to nie jedyne zastosowanie tego oprogramowania.  W przestrzeni internetowej uczymy się, pracujemy, robimy zakupy, płacimy rachunki i więcej. Jednym słowem, zostawiamy w sieci masę prywatnych, a jednocześnie ważnych danych. Ochrona tych informacji jest niezbędna, ze względu na powszechną obecność hakerów, złośliwego oprogramowania, śledzenia itp.

Wybraliśmy usługi, które nie tylko zapewniają skuteczny VPN dla Netflixa, ale również gwarantują bezpieczeństwo na co dzień z pomocą specjalnych funkcji. Szyfrowanie połączeń, polityka bez logów, kill switch – to tylko niektóre udogodnienia. Z ich pomocą możemy spokojnie oglądać filmy i korzystać z sieci.

Wsparcie Klienta

Usługi to jeden z tych sektorów w których wsparcie klienta jest niezbędne, a niekiedy kluczowe. Cały proces instalacji i uruchomienia jest bardzo prosty, ale nadal mamy prawo do sprawnej i skutecznej obsługi. Na co zwracaliśmy uwagę?

Kilka kanałów komunikacji to podstawa. Sam mail nie wystarczy, potrzebny jest też czat na stronie, ewentualnie infolinia. Czas reakcji to druga sprawa – nikt nie chce czekać w nieskończoność. Parę godzin to maks! Ocenialiśmy też kompetencje. Jeśli potrzebujemy wiedzieć, jaki jest najlepszy serwer VPN dla Netflixa w Ameryce lub innym państwie – oczekujemy, że obsługa potrafi udzielić takiej informacji.

Cena

Stosunek jakości do ceny to fundamentalna kwestia dla każdego produktu. Darmowy VPN Netflix to tańsza opcja, ale nie od dzisiaj wiadomo, że najtańsze rzeczy, często kosztują najwięcej. Najlepsze oferty jakie znaleźliśmy, oferują pakiety, które są korzystne dla każdej ze stron. Decydując się na najdłuższe plany subskrypcji, możemy liczyć na potężne zniżki.

Dostawcy usług swoje zarobią, a nasz budżet nie zostanie zrujnowany przy cenie, która spada nawet do kilku dolarów za miesiąc. Pozostaje kwestia zaufania. Dlatego nasze propozycje zapewniają gwarancje zwrotu pieniędzy – najczęściej na miesiąc. Opłacamy subskrypcję i korzystamy z usługi. Jeśli nam się nie spodoba, dajemy znać i odzyskujemy pieniądze. W praktyce, to po prostu darmowy VPN Netflix na miesiąc!

Po co potrzebujesz VPN Netflix?

Netflix nie jest zwyczajnym serwisem streamingowym. To platforma rozrywki, która zrewolucjonizowała transmisję filmów i seriali. Jako część rozrywkowej rewolucji stopniowo ogarnęła cały glob. Obecnie Netflix jest już dostępny w 190 krajach , zapewniając dostęp do nagrań na żądanie. Udostępnia także pluginy do popularnych odtwarzaczy, np. Kodi. A może przydałby Ci się VPN do Kodi?

Nie wszystkie kraje są jednak traktowane tak samo. Tak naprawdę każdy ma swój osobny katalog (lub bibliotekę), z większą lub mniejszą zawartością. Amerykański Netflix oferuje najlepsze i najnowsze produkcje. Nie można go jednak oglądać poza Stanami Zjednoczonymi.

darmowy vpn netflix

Dostęp do każdej z bibliotek Netflixa jest ograniczony geograficznie. Wynika to wprost z praw autorskich. Netflix negocjuje kontrakty z twórcami dla każdego kraju z osobna. Z tego powodu nie wszystkie filmy i seriale dostępne w amerykańskim Netflixie znajdują się także w polskiej bibliotece. I vice versa.

Jeśli zatem wyjedziesz za granicę, a chcesz oglądać polskiego Netflixa, nie będziesz mógł cieszyć się ulubionymi produkcjami.

Na szczęście istnieje w 100% skuteczne i legalne rozwiązanie, pozwalające korzystać z dowolnej biblioteki. Możesz zatem oglądać zarówno najnowsze produkcje ze Stanów, jak i cieszyć się ulubionymi pozycjami z polskiego katalogu. Mam tu na myśli coś realnego, a nie pirackie serwisy pseudo streamingowe.

Darmowe VPN bywają niebezpieczne!

Powiedzenie, że nic na świecie nie jest kompletnie za darmo, nie wzięło się znikąd! Wyjaśniliśmy już, że skuteczne VPN wymagają potężnych zasobów. Globalna baza serwerów, szybkie połączenia, funkcje bezpieczeństwa – to wszystko kosztuje. Skąd darmowy VPN Netflix może mieć na to środki? Niestety historia zna różne przypadki, nawet takie, jak sprzedaż danych o naszej aktywności.

W najlepszym wypadku, po prostu nie otrzymamy takich zabezpieczeń jak w przypadku jakościowych, płatnych subskrypcji. Do tego dochodzi też kwestia regularnych usprawnień. Serwisy streamingowe nie śpią i też poprawiają swoje technologie, np. geoblokady. Darmowy VPN do Netflixa nie ma zasobów, żeby nadążyć i wprowadzać nowe rozwiązania.

Co robić? Zdobądź darmowy VPN do Netflixa od najlepszych, płatnych dostawców! Oferty z gwarancją zwrotu udostępniają usługi w pełnym zakresie i ze wszystkimi funkcjami. W trakcie okresu próbnego, możemy zrezygnować i  odzyskać wszystkie pieniądze. W następnej sekcji znajdziesz najlepsze oferty na darmowy VPN do Netflixa! Wszystkie sprawdziliśmy i możesz z nich bezpiecznie korzystać!

Darmowy VPN Netflix – ranking najlepszych usług!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, których interesuje darmowy VPN do Netflixa, przygotowaliśmy również specjalne zestawienie na taką okazję. Wszystkie propozycje są bezpieczne i skuteczne, co potwierdzają nasi eksperci. Testowaliśmy czy gwarancje zwrotu są realizowane, a wypłaty odbywają się bez zbędnego utrudniania.

 1. ExpressVPN - Najlepszy
 2. Atlas VPN
 3. ProtonVPN
 4. TunnelBear VPN
 5. Hotspot Shield VPN

Wszyscy dostawcy dowożą rezultaty zgodnie z tym co obiecują. Sugerujemy korzystać z tych usług na co dzień, ponieważ darmowy VPN Netflix to tylko jedna z wielu korzyści, obok bezpieczeństwa, prywatności i szerokiego dostępu do treści w sieci. Szczególnie polecamy numer jeden rankingu, ExpressVPN. Znamy tego dostawcę od lat i z czystym sumieniem rekomendujemy ich usługi, ponieważ to absolutny top na darmowy VPN Netflix

Poradnik jak używać VPN Netflix

Jak za chwilę zobaczysz, że płatny i darmowy VPN do Netflixa jest bardzo prosty w obsłudze. Powinieneś w stanie być korzystać z tej metody w dowolnym kraju, w którym VPNy nie są zbanowane (Chiny). Sugeruję jednak wykupić subskrypcję przed opuszczeniem Polski, aby uniknąć stresu i nieprzemyślanych decyzji, gdy będziesz już za granicą.

 1. Wybierz ofertę na VPN Netflix darmowy lub płatny, jak ExpressVPN
 2. Kliknij przycisk, który przeniesie Cię na oficjalną stronę producenta
 3. Stwórz konto użytkownika i wybierz wariant subskrypcyjny
 4. Pobierz, zainstaluj i uruchom oprogramowanie
 5. W oprogramowaniu wybierz polski serwer, aby uzyskać dostęp do polskiej biblioteki (odpowiednio amerykański, brytyjski itd.)
 6. Kliknij przycisk „Connect”
 7. Przejdź na stronę lub do aplikacji Netflix i ciesz się ulubionymi audycjami

VPN dla Netflixa ma też inne funkcje

Wykorzystanie VPNa do korzystania z Netflixa czy Chill nie wyczerpuje jego możliwości. To przede wszystkim narzędzie zapewniające bezpieczeństwo w sieci. Jego wykorzystanie chroni połączenie internetowe dzięki wykorzystaniu szyfrowanego tunelu, łączącego z serwerem.

Dane przechodzące przez ten tunel są poza zasięgiem wszelkiej maści podglądaczy (dostawcy Internetu, agendy rządowe, hakerzy itd.). Różne sieci VPN stosują różne rodzaje szyfrowania. Warto mieć to na uwadze, niezależnie od tego, czy wybieramy płatny lub darmowy VPN do Netflixa. Szyfrowanie to ważna funkcjonalność i warto, aby było one na wysokim poziomie.

vpn dla netflix

Wreszcie, VPN zastępuje Twoje prawdziwe IP adresem serwera, z którym się łączysz. Przez to jesteś naprawdę anonimowy. Dzięki tej funkcjonalności, jesteś też w stanie omijać geoblokady nakładane na Ciebie przez serwisy streamingowe takiej jak Netflix czy Hulu. Przez Netflix VPN uzyskasz dostęp do zdumiewającej ilości filmów i seriali z całego świata, a dzięki VPN do Netflixa będziesz również bezpieczny!

FAQ

Dlaczego mój VPN dla Netflix nie działa?

Najczęściej występujące problemy z Netflixem, takie jak słynny błąd u7111 5059 dotyczą Proxy. To serwery pośredniczące w przekazywaniu połączenia. Kiedy serwisy streamingowe widzą takie połączenie, blokują dostęp.

Niemal każdy darmowy VPN do Netflixa posiada ten problem. Tylko najlepsze, płatne opcje posiadają odpowiednie narzędzia, dzięki którym takie szczegóły pozostają ukryte. Dowiedz się więcej o błędach Netflix tutaj!

Jaki jest najlepszy VPN dla Netflixa?

Polecamy numer jeden rankingu naszego portalu, ExpressVPN. Ten dostawca posiada wszystkie kluczowe parametry na poziomie ścisłej czołówki. W szczególności ilość serwerów, prędkość połączenia oraz zabezpieczenia. Nie musisz nikomu wierzyć na słowo! Dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy masz darmowy VPN Netflix na miesiąc!

Co oglądać na Netflixie w 2024?

Szeroka oferta dla każdego, to jeden z powodów, dla których Netflix ma ponad 100 mln użytkowników. Do dyspozycji pozostają najlepsze seriale z różnych kategorii, jak np. Breaking Bad, Dom z papieru, Stranger Things i wiele więcej. Sprawdź szczegóły w naszym artykule: Najlepsze seriale Netflixa w 2024.

Wnioski – płatny czy darmowy VPN Netflix?

Netflixa zna prawie każdy – to największy serwis VOD na świecie. Niestety po przekroczeniu granicy, stracimy dostęp, niezależnie od posiadanej subskrypcji. Wszystko przez tzw. geoblokady. Na szczęście jest rozwiązanie w postaci VPN! To oprogramowanie, które łączy się z zewnętrznym serwerem, zmienia adres IP i pozwala korzystać z Netflixa bez ograniczeń!

Przygotowując listę najlepszych ofert, braliśmy pod uwagę fundamentalne dla tych usług obszary. Zasięg serwerów, prędkość połączenia, bezpieczeństwo, obsługa klienta, cena. W rezultacie porównań dziesiątek ofert, wskazaliśmy najlepsze:

Jednocześnie darmowy VPN do Netflixa nie jest dobrym rozwiązaniem. Takie oferty nie mają odpowiednich zasobów, ani technologii, a często finansują się inaczej – kosztem naszej prywatności.

Lepszym wyborem jest ExpressVPN, który kosztuje kilka dolarów w najdłuższym planie subskrypcji. Co więcej, można skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu i w każdej chwili zrezygnować. Zero ryzyka, a w zamian niezawodny VPN!

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

2 komentarze
 1. Witam mam pytanko,Posiadam netflix polski,ale mieszkam w Niemczech.
  Niemcy maja malo tlumaczonych filmow na jezyk polski.
  Czy jak skorzystam z Vpn,to bede mial wiecej tlumaczonych na jezyk Polski filmow?
  Pozdrawiam Jacek

  • Cześć, Jacku!
   VPN to najlepszy sposób, aby uzyskać dostęp do filmów przetłumaczonych na język polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem i zainstalowania jednego z poleconych przez nas VPN.
   Pozdrawiamy!

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl