CyberGhost VPN Netflix – jak oglądać materiały za pomocą VPN?

W naszym artykule podpowiadamy jak odblokować pełną bazę materiałów w Netflix niezależnie od naszej lokalizacji z wykorzystaniem Ghost VPN Netflix. Dowiesz się tu jak skonfigurować CyberGhost do efektywnego korzystania z Netflixa, jakie serwery wybrać i jak rozwiązać najczęstsze problemy z korzystaniem z usługi. Czytaj dalej i sprawdź jak korzystać z wszystkich dostępnych materiałów serwisów streamingowych.

Sprawdź ofertę
Oglądaj Netflix z CyberGhost VPN gdzie chcesz - Oferta Specjalna!

Odblokuj wszystkie biblioteki Netflix i streamuj w pełnej prędkości z CyberGhost VPN - odbierz darmowy trial i 45-dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 9 czerwiec 2024

Jak używać CyberGhost VPN Netflix?

Korzystanie z Ghost VPN Netflix jest bardzo proste, przygotowaliśmy poradnik, który pomoże skorzystać z usługi. Wystarczy wykonać kroki opisane poniżej.

  • Wejdź na stronę CyberGhost VPN
  • Wybierz interesujący cię abonament i zarejestruj konto
  • Pobierz oprogramowanie dedykowane dla Twojego urządzenia.
  • Zainstaluj oprogramowanie na komputerze lub urządzeniu mobilnym
  • Połącz się z wybranym serwerem i:
    • Oglądaj Polski Netflix – wybierz serwer zlokalizowany w Polsce
    • Oglądaj USA Netflix – wybierz serwer zlokalizowany w USA
  • Przejdź na stronę Netflix i ciesz się z odblokowanych materiałów i oglądaj w pełnej prędkości!

Dlaczego warto korzystać z CyberGhost VPN z Netflix?

Dlaczego najlepiej używać Ghost VPN Netflix? Nasi  specjaliści przetestowali wiele rozwiązań, aby znaleźć najlepszego dostawcę usług do oglądania Netflix z dowolnego miejsca i w pełnej funkcjonalności. Z naszych testów wynika, że CyberGhost VPN to najlepsze rozwiązanie, które możemy polecić z czystym sumieniem.

Usługodawca zapewnia szybkie połączenie w nieograniczonej przepustowości i serwery na całym świecie, co pozwala na wybór praktycznie dowolnego IP i odblokowanie takich bibliotek Netflix, jakie tylko nas interesują jak np amerykańskiego Netflixa.

cyberghost netflix polska

Odpowiednia prędkość sprawia, że najlepszy serial Netflixa nawet w najwyższej jakości obejrzymy bez zacinania czy czekania na buforowanie, co jest bardzo ważne podczas oglądania materiałów online.

Plusem jest również wiele serwerów VPN, dzięki czemu nie są one tak mocno obciążone, nawet wówczas gdy jednocześnie korzysta z nich wiele osób. CyberGhost Netflix Polska zapewnia wszystko to czego potrzebujemy do wygodnego oglądania serwisów streamingowych jak Netflix.

Kolejna sprawa to fakt, że nie ma problemów podczas współpracy oprogramowania CyberGhost VPN z Netflix. W związku z surową polityką Netflixa, niektóre VPN-y są po prostu blokowane. Testowany przez nas CyberGhost VPN działa bez problemu, niezależnie od tego z jakim serwerem się łączymy i jakie biblioteki serwisu chcemy odblokować w naszej lokalizacji.

Jeśli chcemy używać CyberGhost Netflix Polska czy też streamować materiały z innych regionów świata najlepiej skorzystać z dobrego VPN. Jak to możliwe, że VPN odblokowuje interesujące nas materiały? Wszystko opiera się na zasadzie działania sieci VPN, gdzie nie łączymy się bezpośrednio z Interentem, ale jesteśmy połączeni przez swojego rodzaju tunel, który zabezpiecza cały ruch płynący z naszego komputera.

Najlepszy serwer CyberGhost VPN dla Netflix

Jak wybrać dobry serwer Ghost Vpn Netflix? Wybranie odpowiedniej lokalizacji to nie wszystko, należy pamiętać również o takich rzeczach jak prędkość i przepustowość serwera. Możemy sprawdzać manualnie, które serwery zapewniają nam najlepszą jakość usług lub po prostu skorzystać z naszego poradnika i od razu wybrać serwer, który będzie działał jak należy.

Najlepsze serwery, które pozwalają oglądać Netflix bez zacinania i problemów z łączem, a także odblokować popularne biblioteki w zależności o lokalizacji użytkownika to przede wszystkim serwer USA, Kanada, Holandia, Szwajcaria oraz Polska.

Szczególnie polecamy serwery zlokalizowane w USA, gdzie odblokujemy najwięcej dodatkowych materiałów Netflix, a także serwer w Polsce, które umożliwiają oglądanie polskiego Netflixa z zagranicy.

Spróbuj Teraz

Korzyści z używania CyberGhost VPN

Poza tym ,że dzięki usłudze możemy bez problemu oglądać Cyberghost Netflix Polska, możemy też uzyskać wiele innych udogodnień. Przede wszystkim usługa VPN służy do zwiększenie ochrony i prywatności w Internecie.

Łączymy się za pomocą zaszyfrowanego połączenia, które przechodzi przez wybrany przez nas serwer. Dzięki temu to co robimy w Internecie nie jest widoczne dla innych użytkowników Internetu czy też dla dostawców usług Internetowych.

cyberghost netflix

Kolejna korzyść poza Ghost VPN Netflix to możliwość omijania cenzury, która jest obecnie wszechobecna w Internecie. W wielu krajach rząd blokuje różnego rodzaju strony informacyjne, serwisy społecznościowe czy portale streamingowe.

Wykorzystuje się do tego rozpoznawanie adresów IP użytkowników. Wykorzystując VPN bez problemu omijamy cenzurę i uzyskujemy dostęp do takich serwisów internetowych jakie tylko istnieją.

VPN to również skuteczna walka z geo-blokadami i możliwość odblokowania interesujących nas materiałów, nie tylko Cyberghost Netflix Polska, ale również takich serwisów jak Hulu czy Amazon Prime. Przydatne okazuje się także zabezpieczenie naszych urządzeń podczas korzystania z ogólnodostępnych sieci Wi-F. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do przeczytania pełnej recenzji CyberGhost VPN.

Wypróbuj bezpłatną wersję próbną CyberGhost VPN

To fakt, że Cyberghost Netflix Polska wygląda bardzo interesująco, a kolejna dobra wiadomość jest taka, że możemy przetestować CyberGhost VPN całkowicie za darmo! Przede wszystkim mamy dostępny free trial, za pomocą którego możemy bez problemu przetestować wszystkie możliwości usługi – bez żadnych ograniczeń przez 24 godziny.

To bardzo interesujące, ponieważ możemy przetestować jak działa Cyberghost Netflix Polska czy sprawdzić jak działają serwery zlokalizowane w różnych krajach na świecie.

Jeśli ilość czasu na testy nie jest dla nas wystarczająca, możemy przetestować usługę w jeszcze inny sposób. CyberGhost VPN zapewnia również 45-dniową gwarancję zwrotu środków, co oznacza, że możemy testować usługę przez ten czas i jeśli uznamy, że coś nam nie odpowiada, zgłaszamy się po zwrot kosztów i otrzymujemy całość wydanych pieniędzy. Oznacza to w praktyce, że możemy testować usługę przez 45 dni za darmo.

Rozwiązywanie problemów

Tak samo jak w większości innych programów, tak i w przypadku Ghost VPN Netflix mogą przydarzyć się błędy i różnego rodzaju problemy. Jeśli przykładowo nie działa Cyberghost Netflix Polska poniżej podpowiadamy w jaki sposób rozwiązać ten problem.

cyber ghost netflix

1. Rozłącz i ponownie połącz VPN

Jeśli występują jakiekolwiek problemy z Ghost Vpn Netflix przede wszystkim postarajmy się rozłączyć i ponownie połączyć z usługą VPN. Najlepiej dodatkowo uruchomić ponownie oprogramowanie. Ogólnie może to rozwiązać większość błędów i problemów z połączeniem. Jeśli problem występuje nadal należy przejść do poniżej opisanych kroków.

2. Wyczyść pamięć podręczną

W pamięci podręcznej przeglądarki są zapisywane informacje o odwiedzanych stronach, ustawienia i wiele innych rzeczy, które mogą powodować problemy podczas zmian adresu IP i połączeń z różnymi serwerami wybieranymi za pośrednictwem oprogramowania VPN.

Przykładowo Cyberghost Netflix Polska może nie działać poprawnie, ponieważ pamięć podręczna będzie zawierała informacje o naszej rzeczywistej lokalizacji. Wyczyść pamięć w ustawieniach przeglądarki i dopiero po tym przejdź do Netflixa.

3. Zmień serwer

Raczej nie zdarza się to często, ale problem z działaniem usługi może powodować serwer z którym się łączymy. Jeśli chcemy korzystać z CyberGhost Netflix Polska, ale występują problemy z serwerem (mogą być przyczyną przepełnienia serwera, awarii czy też innych sytuacji) należy wybrać inny serwer w tej samej lokalizacji.

W przypadku sprawdzonych dostawców usług jak CyberGhost w każdej lokalizacji dostępnych jest przynajmniej kilka serwerów, więc nawet w przypadku awarii jednego z nich nie ma problemu z działaniem usługi.

4. Kontakt z obsługą klienta

Jeśli wykonaliśmy powyższe kroki, ale nadal mamy problem z usługą Ghost VPN Netflix pozostaje nam kontakt z obsługą klienta CyberGhost. Do dyspozycji mamy bardzo rozbudowany support, który jest dostępny 24 godziny na dobę. Mamy do wyboru kontakt telefoniczny, czat, e-mail czy też możliwość rozmowy za pomocą serwisów społecznościowych. Bez względu na to jaki rodzaj kontaktu z działem obsługi klienta wybierzemy, możemy być pewni, że wszystko przebiegnie szybko i profesjonalnie.

Spróbuj Teraz

Podsumowanie

Z naszego artykułu dowiedzieliśmy się jak korzystać z CyberGhost Netflix Polska i jakie możliwości zapewnia wykorzystanie sieci VPN do korzystania z takich serwisów streamingowych jak Netflix, Hulu, Amazon prime czy Ipla.

Za pomocą CyberGhost VPN odblokowujemy dostęp do rozrywki, które wcześniej nie była dostępna dla naszej lokalizacji, ale także uzyskujemy narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu walczyć z cenzurą czy po prostu zwiększyć nasze bezpieczeństwo w Internecie.

Stwierdzamy, że CyberGhost VPN sprawdza się doskonale w przypadku oglądania Netflix z dowolnego miejsca. Zapewnia wiele serwerów zlokalizowanych w każdym zakątku kuli ziemskiej, przez co możemy odblokować takie biblioteki serwisu, jakie tylko nas interesują. Szybkie serwery i pełna przepustowość sprawiają, że osoby, które korzystają z Ghost VPN Netflix są bardzo zadowoleni z usługi.

Jeśli wolisz inną najlepszą alternatywną sieć VPN dla Netflix, naszym ulubionym jest ExpressVPN, sprawdź, jak ExpressVPN współpracuje z Netflix. Potem zdecydujesz, który Ci odpowiada.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl