Dlaczego serwis Netflix nie działa (błąd u7111 5059)

Netflix jest tą telewizją internetową, która stara się walczyć z użytkownikami korzystającymi w usług Netflix proxy. Nie bez powodu firma blokuje treści amerykańskie dla widzów Europy itd. Nagle okazało się, że Netflix nie działa i pomimo tego, że sieć VPN jest uruchomiona, pojawia się słynny błąd Netflix u7111 5059. Sytuacja wydaje się beznadziejna, ale rozwiązanie jest względnie łatwe. Powodem wykrycia tego, że usługa proxy jest aktywna, jest jej słaba jakość. Wystarczy zaopatrzyć się w wysokiej jakości VPN, a problem z Netflixem zniknie bezpowrotnie.

Weź to!
Niezawodność i szybkość Netflix z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

ExpressVPN gwarantuje pełną szybkość i niezawodność podczas streamingu w przypadku Netflix oraz innych serwisów. Odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów.

Aktualizacja: 21 kwiecień 2024

Czym jest błąd Netflix u7111 5059?

Netflix jako najpotężniejsza firma na świecie, która może przesyłać strumieniowo miliony plików wideo na całym świecie, ma bardzo wysokiej klasy zabezpieczenia.

Gdy ktoś chce uruchomić swój najlepszy serial Netflix z miejsca, w którym nie jest on jeszcze dostępny i wykorzystuje do tego zagraniczną wersję platformy Netflix oraz korzysta z pierwszego lepszego serwera proxy – mogą pojawić się kłopoty z Netflix.

Może to być niezwykle rozczarowujące, kiedy już ktoś uruchamia wybrany serial i nagle otrzymuje błąd Netflix u7111 5059, który jest niczym innym, jak wykryciem przez platformę, że wybrany użytkownik łączy się z serwerem proxy.

Najprościej rzecz ujmując oznacza to, że w serwisie Netflix pojawiła się informacja. Mówi ona o tym, że łączy się z nim użytkownik, który rzeczywiście nie przebywa przykładowo w Stanach Zjednoczonych, tylko w Polsce.

To właśnie w tej chwili użytkownik przekonuje się na własnej skórze, dlaczego sieci VPN tak silnie reklamują swoje zabezpieczenia. Okazuje się, że najwyższej jakości VPN, bez problemu radzi sobie z aplikacją Netflix, a jego użytkownicy przestają zadawać w sieci pytanie „Dlaczego nie działa Netflix?”

Netflix proxy

Reasumując, Netflix u7111 5059 pojawia się wtedy, kiedy na serwerach pojawi się informacja, że dana osoba korzysta z usługi VPN. Prostsze usługi maskujące IP zawsze będą wykrywane. Firma streamingowa stosuje na tyle zaawansowane zabezpieczenia, że niewiele VPNów na rynku jest się przez nie przebić.

W tym momencie należy zastanowić się nad zakupem odpowiedniego Netflix proxy, z którym ten kłopot nie będzie występował. Niestety wiele osób nie zna się na tych sprawach i nadal brną w swej niewiedzy w usługi wątpliwej jakości.

W ten sposób można nie tylko się zawieźć, ale także narazić na niebezpieczeństwo w sieci. W dalszej części artykułu przedstawimy najważniejsze informacje na temat odpowiedniej usługi, a także sposobów na to, żeby w serwisie Netflix nikt nie wykrył, że dana osoba łączy się przez VPN.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jak można naprawić błąd Netflix proxy ?

Kiedy na ekranie telewizora lub monitora zobaczymy, że serwis wykrył nieprawidłowe połączenie – nie należy się martwić. To częsty problem wielu internautów, którzy chcą obejrzeć zagraniczną ofertę lub przebywają za granica i chcą obejrzeć polskiego Netflixa.

Problem z Netflixem

Netflix korzystając z najnowocześniejszych zabezpieczeń, z łatwością wykrywa usługi VPN, z niższej półki. W takim przypadku zawsze wyświetli się niesławny błąd Netflix u7111 5059. Nie jest to jednak koniec świata i wbrew pozorom istnieje bardzo dużo możliwości na rozwiązanie tego problemu.

Najprostszym i wbrew pozorom wcale nie najdroższym sposobem będzie skorzystanie z aktualnego numeru jeden w naszym rankingu ExpressVPN.

Korzystając z usług najwyższej klasy narzędzia do maskowania IP, każdy będzie mógł oglądać, co mu się żywnie podoba. Oczywiście istnieją pewne okoliczności, kiedy pomimo tego, że użyto dobrego VPN, Netflix nie działa.

Najlepszą opcją w takim wypadku będzie kontakt z obsługą klienta. Odpowiednio wykwalifikowani specjaliści wytłumaczą wszystkie najważniejsze zagadnienia i przeprowadza użytkownika przez niekiedy zawiłe procesy odblokowania Netflix VPN.

Najczęściej problem nie leży po stronie dostawcy usługi, a urządzenia, na którym Netflix nie działa.

Netflix nie działa

Warto spróbować powrócić do ustawień fabrycznych urządzenia, ponieważ mogą na nim zostać informacje, jaki jest stary adres IP. Następnie spróbuj ponownie połączyć się z usługą.

Jeśli nie można uzyskać dostępu do treści, użytkownik ma prawo skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, która występuje u wszystkich największych dostawców usług VPN.

VPN, które rozwiążą problem z Netflixem

Nasi eksperci nieustannie przeszukują ogromny rynek VPN, żeby problem z Netflix Proxy nigdy więcej nie spędzał snu z powiek żadnemu użytkownikowi. Wysokiej klasy VPN, który poradzi sobie z tym problemem, musi posiadać następujące cechy:

  • Duża liczba serwerów, ulokowanych we wszystkich najważniejszych regionach świata. Tylko wtedy można mieć pewność, że wybrany VPN zapewni dostęp do usług z dowolnego miejsca na ziemi.
  • Duża liczba jednoczesnych połączeń. Oglądanie platform streamingowych najczęściej odbywa się przy użyciu telewizora smart TV. Odpowiedni VPN umożliwi na dodatkowe jednoczesne połączenia na telefonie, komputerze lub Kodi.
  • 256-bitowe szyfrowanie. Zapewnia, że funkcje Netflixa nie wykryją, że ktoś korzysta z VPN.
  • Dodatkowe funkcje chroniące użytkownika. Spełniają dodatkową funkcję zabezpieczającą.
  • Duża prędkość przesyłu danych. Dzięki temu oglądanie filmów i seriali będzie komfortowe w wysokiej rozdzielczości.

Oto ranking z aktualnie najlepszymi rozwiązaniami VPN, które z pewnością poradzą sobie z sytuacją, kiedy Netflix nie działa.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Sprawdź nasz artykuł o tym jak ExpressVPN działa z Netflixem lub CyberGhost działa z Netflixem.

FAQ

1. Dlaczego Netflix blokuje ruch VPN?

Skorzystanie z usług Netflix proxy to naruszenie zasad regulaminu Netflixa, który specjalnie podzielił swoją ofertę na różne państwa. Wszystko to jest związane z prawami autorskimi, które zostają naruszone, kiedy ktoś łączy się z ofertą innego kraju, niż ten, w którym aktualnie przebywa.

2. Czy darmowe VPN rozwiążą problem z Netflixem?

Rozwiązanie problemu Netflix proxy za pomocą darmowych usług maskujących IP, jest bardzo trudnym zadaniem. Nawet jeśli wybrany VPN poradzi sobie z zabezpieczeniami Netflixa, pojawią się inne problemy, które skutecznie utrudnią poruszanie się po platformie lub w ogóle jej uruchomienie.

Darmowe usług najczęściej nie zapewniają wysokiej prędkości łącza, która jest wymogiem przy platformach streamingowych. Ponadto oferują zaledwie kilka serwerów, wśród których może nie być państwa, z którym ktoś chce się połączyć. Darmowe VPN mają także dużą listę innych niedogodności, ale te dwie skutecznie uniemożliwia oglądanie Netflixa.

3. Dlaczego Netflix lepiej działa z VPN?

Powszechnie wiadomo, że Netflix ma inną ofertę w zależności od kraju, w którym działa. Duża część osób sądzi, że Stany Zjednoczone mają najlepszą bibliotekę dlatego, jeśli ktoś uruchom wersję amerykańską, śmiało można stwierdzić, że za pomocą VPN ulepszył swojego Netflixa. Warto dowiedzieć się, jak skutecznie odblokować amerykańskiego Netflixa.

4. Czy przy uruchomionym programie VPN, nadal mogę przeglądać stronę lokalnego Netflixa?

Uruchomienie VPN wcale nie musi oznaczać, że lokalna usługa zostanie zablokowana. Mimo wszystko, jeśli ktoś ma uruchomiony serwer ze Stanów Zjednoczonych, może mieć problemy z uruchomieniem Polskiej wersji usługi. Wszystko zależy od polityki firmy i tego, z których krajów można oglądać ofertę dla danego państwa.

Netflix u7111 5059

Przyjęło się jednak, że aby oglądać polskiego Netflixa, trzeba mieć polskie IP i tak samo wygląda sytuacja ze wszystkimi innymi wersjami usługi.

5. Jak mogę rozwiązać problem z Netflixem na Fire Stick, Smart TV lub Androidzie/iOS?

Wbrew pozorom rozwiązanie problemu Netflix Proxy nie jest dużym wyzwaniem. Okazuje się, że wiele z topowych usług VPN ma w swojego ofercie możliwość instalacji a wszystkich najpopularniejszych systemach operacyjnych. W tym także telewizory z funkcją smart. Jeśli ktoś zaopatrzy wybrane urządzenie w VPN, który radzi sobie z tym popularnym problemem, z łatwością ominie go w ten sam sposób, co na komputerze.

Podsumowanie

Niedziałająca platforma Netflix w dobie coraz częstszych podróży po całym świecie staje się nie lada problemem. Okazuje się, że wysokiej klasy zabezpieczenia serwisu mogą uniemożliwić oglądanie ulubionych seriali. Wykorzystaniem odpowiednich do tego usług maskujących IP może nie wystarczać.

W tym miejscu warto zastanowić się nad tym, która usługa poradzi sobie z tym zadaniem. Z naszego punktu widzenia, możemy polecić ExpressVPN, serwis, który ma wszystko to, co potrzeba, żeby ulubiona usługa streamingowa działała w komfortowy sposób.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl