Jak zainstalować NetfliXBMC? Kompletny przewodnik 2024

Kodi w ostatnich latach stało się doskonałą platformą do oglądania wszelkiego rodzaju treści wideo. Wygodna obsługa i praktycznie nieograniczone możliwości dodatków, sprawiają, że program stał się prawdziwym światowym fenomenem. Nie ma w tym nic dziwnego, że coraz więcej ludzi przekonuje się do tej platformy, skoro każda nowsza wersja Kodi Netflix wnosi bardzo dużo udogodnień i nowych możliwości. Okazało się, że możliwość zainstalowania Kodi Netflix, to ogromna szansa dla wielu fanów filmów i seriali.

Sprawdź ofertę
Pobieraj bepiecznie rozszerzenia na Kodi z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Pobierz bezpiecznie plugin Kodi i oglądaj Netflix w pełnej prędkości z ExpressVPN. Omiń geo-blokady, odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów.

Aktualizacja: 25 luty 2024

Jak zainstalować Netflix Kodi?

Jeśli ktoś korzystał wcześniej z Kodi, z pewnością bez najmniejszego problemu poradzi sobie z instalacją dodatku Netflix XBMC. Proces przebiega prawie identycznie w stosunku do tego, jak wygląda instalacja innych dodatków do Kodi. Zawsze jednak przyda się szczegółowy poradnik, dzięki któremu wszystko przebiegnie szybko i sprawnie.

netflixbmc

1. Użyj VPN, żeby odblokować połączenie kodi Netflix

Do odblokowania Netflixa na Kodi przyda się dobrej jakości VPN. Warto zwrócić uwagę na to, że darmowa usługa nie zapewni komfortu potrzebnego do wyświetlania treści wideo. Żeby móc wyświetlać strumieniowane duże pliki z filmami, należy zaopatrzyć się w usługę, która będzie cechowała się wysoką przepustowością łącza.

 • Wybierz VPN z listy, jak ExpressVPN, i wykup subskrypcję. Zalecamy skorzystać z aktualnego numeru jeden na naszej liście. Wybierając tę usługę, można mieć pewność, że uda się oglądać NetfliXBMC. Serwis, który słynie z tego, że blokuje mniej zaawansowane usługi VPN.
 • Pobierz, zainstaluj i uruchom program na swoim urządzeniu. Instalacja każdej usługi VPN jest bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy postępować według poleceń instalatora i na pewno uda się uruchomić usługę.
 • Połącz się z wybranym serwerem. Po uruchomieniu VPN należy zdecydować o tym, który serwer wybrać do połączenia. Wszystko zależy od tego, jaki serwer Netflix Kodi używamy. Najczęściej używaną zagraniczną ofertą dla NetfliXBMC są Stany Zjednoczone, więc taki serwer należy wybrać na VPN Netflix. (Zobacz, jak nasza ExpressVPN współpracuje z Netflix lub CyberGhost współpracuje z Netflix.)

2. Odblokuj źródła nieznane

Żeby móc zainstalować dodatek Netflix Kodi, należy odpowiednio dostosowań ustawienia programu. W domyślnych ustawieniach, z powodów bezpieczeństwa. Nie zezwala on na instalację repozytoriów z zewnętrznych źródeł. My jednak wiemy, że Netflix XBMC jest całkowicie bezpiecznym dodatkiem, dlatego możemy pozwolić sobie jego instalację.

 • Kliknij ikonę właściwości systemowe w lewym górnym rogu okna.
 • Wybierz System setting.
 • Kliknij zakładkę Add-ons, która znajduje się po lewej stronie.
 • Wybierz Unknown sources i przełącz przycisk, żeby był włączony.
 • Potwierdź wiadomość z ostrzeżeniem i kliknij Tak

3. Dodaj źródło repozytorium Netflixbmc

 • Kliknij ikonę System setting w lewym górnym rogu okna.
 • Wybierz menadżera plików.
 • Kliknij dodaj źródło.
 • Kliknij żadne (None).
 • Wprowadź repo URL (https://zips.ovh/castagnait) i kliknij OK.
 • Nazwij źródło (na przykład Netflixbmc) i kliknij OK.
 • Potwierdź, że wszystko się zgadza i kliknij OK.

4. Zainstaluj repozytorium Netflix Xbmc

Proces instalacji jest jednorazowy i wystarczy go przeprowadzić jeden raz dla każdego instalowanego dodatku. Bez względu czy chodzi o Netflix Kodi, czy jakikolwiek inny dodatek.

 • Kliknij zakładkę z dodatkami, która znajduje się po lewej stronie.
 • Kliknij ikonę Instalator Paczek Dodatków, znajdującą się w lewym górnym rogu.
 • Wybierz Instaluj z pliku ZIP.
 • Zaznacz źródło, które dodałeś.
 • Wybierz plik ZIP z repozytorium i kliknij OK.
 • Zaczekaj, aż repozytorium zostanie zainstalowane.

5. Zainstaluj dodatek Kodi Netflix

Najważniejsza cześć procesu, po której Netflix XBMC zostaje na stałe aktywowany na naszej platformie Kodi dla danego urządzenia.

 • Wybierz Instalator Paczki Dodatki z repozytorium.
 • Poszukaj repozytorium.
 • Wybierz dodatki wideo.
 • Wybierz dodatek.
 • Poczekaj, aż dodatek zostanie zainstalowany.

Jak widać, wszystko jest bardzo proste i czytelne. Proces jest na tyle uniwersalny, że można go użyć przy innych dodatkach, które w przyszłości będziemy chcieli instalować. Po poprawnym wykonaniu wszystkich czynności platforma Netflix powinna pojawić się w Kodi i umożliwić korzystanie z całej swojej biblioteki.

kodi netflix

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do oglądania Netflix Kodi, trzeba będzie zalogować się na konto, na którym usługa jest aktywna (opłacona). W przeciwnym wypadku będziemy mieli jedynie poprawnie zainstalowaną platformę do filmów, bez dostępu do nich.

Dlaczego powinieneś używać VPN do Netflixbmc?

Usługi VPN stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Mnogość zastosowań i zapewnienie dodatkowego, niepodważalnego bezpieczeństwa, sprawia, że prawie każdy użytkownik Internetu powinien rozważyć zakup odpowiedniej usługi VPN.

Netflix xbmc

Wirtualna sieć prywatna (VPN) to w dużym uproszczeniu zewnętrzna siec serwerów, pod które możemy się podszyć. Kiedy korzystamy z Internetu bez uruchomionego programu do zmiany IP, właściciel strony otrzymuje bardzo dużo istotnych danych o osobie, ją przeglądającej. Są to: adres IP oraz przybliżone miejsce zamieszkania. Na co dzień nie dzielimy się z obcymi naszym adresem. Dlatego taka wiedza może być trochę niebezpieczna.

Oto inne bardzo ważne aspekty działania VPN, dla których warto rozważyć jego zakup.

 • Odblokowanie wszystkich wersji popularnych platform srtreamingowych. Wszystkie największe platformy do przesyłania strumieniowego, blokują treści z innych krajów. Może to być Netflix, HBO GO, czy Disney+, który na początku w ogóle nie był dostępny w Europie. Korzystając z VPN można mieć pewność, że wszystko uda się odblokować bez najmniejszego problemu.
 • Odblokowanie stron internetowych i innych treści, podczas pobytu za granicą. Na wyjazdach służbowych lub wycieczce może okazać się, że strona internetowa, z której korzystaliśmy na co dzień, została zablokowana. W taki wypadku wystarczy przejść do VPN i uruchomić odpowiedni serwer (w tym przypadku Polski). Strona internetowa potraktuje nas tak, jakbyśmy mieszkali w Polsce i umożliwi przeglądanie swojej zawartości. Pozwól nam również odblokować Netflix US, który zawiera najciekawsze treści lub nawet najlepsze seriale na Netflix z całego świata.
 • Bezpieczne torrentowanie. Pobieranie plików za pomocą torrentów zawsze wzbudzało kontrowersje. Model przesyłania jest bardzo trudny do opanowania przez władze i pozwala na szerzenie się piractwa. W wielu krajach korzystanie z torrentów jest zablokowane. W Polsce co jakiś czas pojawia się plotka, że ktoś został ukarany za pobieranie nielegalnych plików z torrentów. Bez względu na to, czy są to wyssane z palca historie, które mają nastraszyć użytkowników torrentów, czy nie – warto zaopatrzyć się w VPN i mieć czyste sumienie.
 • Dodatkowe zabezpieczenia. VPN wysokiej klasy stosuje dodatkowe zabezpieczenia szyfrowania. Dzięki temu standardowe przeglądanie stron internetowych jest jeszcze bezpieczniejsze. Oprócz tego, że nikt nie może wyśledzić, skąd pochodzi połączenie – zaszyfrowany ruch uniemożliwia osobom trzecim przechwycenie jakichkolwiek danych o szczególnym znaczeniu.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca luty 2024

Jaki jest najlepszy VPN Kodi Netflix?

Zakup VPN to bardzo ważna sprawa. Jednak nie każdy wie, jaki serwis wybrać. Poniżej znajduje się ranking z aktualnie najlepszymi usługami VPN w sieci. Wybierając jedną z nich, można być pewnym, że oglądanie Kodi Netflix będzie wygodne i przyjemne.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN luty 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja luty 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Podsumowanie

Możliwość oglądania Netflixa na wygodnej platformie Kodi to ogromna szansa dla każdego fana filmów i seriali. Kodi słynie z tego, że nowe osoby nie potrafią instalować nowych dodatków. Dlatego powyższy przewodnik można uznać za uniwersalny sposób instalacji większości dodatków do Kodi – nie tylko Netflix XBMC.

Jeśli podczas korzystania z VPN z Netflix pojawi się błąd kodu, sprawdź tutaj, jak go naprawić.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl