Jak uzyskać ExpressVPN za darmo w 2024

ExpressVPN to topowy dostawca usług VPN, oferujący usługi wysokiej jakości. W naszym artykule podpowiadamy jak przetestować ExpressVPN za darmo za pomocą bezpłatnej wersji próbnej lub wykorzystując 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów. Co jest lepsze i jak korzystać z obu opcji? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule.

Wypróbuj teraz!
Wypróbuj ExpressVPN przez 30 dni

Najlepszy VPN na rynku, testuj za darmo na dowolnym urządzeniu z gwarancją zwrotu kosztów, anuluj kiedy chcesz i otrzmaj zwrot kosztów bez pytań!

Aktualizacja: 19 kwiecień 2024

ExpressVPN za darmo z 30-dniową gwarancją zwrotu kosztów

Jednym ze sposobów żeby przetestować bezpłatną wersję próbną ExpressVPN jest skorzystanie z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów. Ogólnie wszystko jest tu bardzo proste, testujemy usługę ze wszystkimi jej funkcjonalnościami i jeśli uznamy, że chcemy zrezygnować, możemy w ciągu 30-dni od rejestracji uzyskać całkowity zwrot kosztów.

Jak to zrobić? Poniżej prezentujemy krótki poradnik odnośnie ExpressVPN za darmo i zwrotu pieniędzy.

Gwarancja zwrotu pieniędzy:

 1. Przejdź na stronę ExpressVPN. Użyj naszego linku, aby skorzystać z oferty
 2. Wybierz interesujący Cię plan. Najdłuższy plan oferuje najniższą cenę
 3. Aktywuj subskrypcję (opłata zostanie pobrana podczas rejestracji)
 4. Ustaw przypomnienie w celu anulowania subskrypcji przez upływem okresu 30-dniowej gwarancji.
 5. Skontaktuj się z pomocą techniczną ExpressVPN za pomocą czatu lub poczty e-mail (support@expressvpn.com) w celu anulowania subskrypcji i otrzymania zwrotu kosztów – bez żadnych pytań i wyjaśnień.

Trik – darmowa wersja próbna ExpressVPN na dłużej niż 30 dni

Czy istnieje możliwość aby używać bezpłatną wersję próbną ExpressVPN przez dłuższy okres? Okazuje się, że tak, a my chętnie podzielimy się tym trikiem. Sztuczka polega na tym, że możemy skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów kilka razy jeśli za każdym razem będziemy zakładać konto na inny adres e-mail oraz dodatkowo zmienić kartę płatniczą lub metodę płatności.

darmowa wersja próbna ExpressVPN

Czy taki sposób działa i darmowa wersja próbna ExpressVPN jest dostępna wiele razy? Tak, wystarczy, że skorzystasz z naszego linku – Wypróbuj ExpressVPN za darmo i możesz korzystać z usługi wiele razy. Sprytne, prawda?

Darmowa wersja próbna ExpressVPN vs gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak wiadomo ExpressVPN za darmo możemy uzyskać na dwa sposoby – testując bezpłatną wersję próbną ExpressVPN przez 7 dni – opcja dostępna jedynie w przypadku aplikacji na smartfony z systemem Android lub iOS lub korzystając z 30 dniowej gwarancji zwrotu kosztów. Co jest lepsze? Przyjrzymy się bliżej dla obu rozwiązań.

express vpn za darmo

Na początek darmowa wersja próbna ExpressVPN na 7 dni. Jest to ciekawa opcja, ponieważ nie musimy nic wpłacać, mamy dostęp do wszystkich funkcji usług bez ograniczeń, ale z drugiej strony dostęp jest tylko na urządzenia mobilne i to nie wszystkie. Sam czas testów, czyli 7 dni, również nie pozwala nam na zbyt wiele.

Jak wygląda natomiast 30-dniowa gwarancja zwrotu kosztów? W tym przypadku możemy korzystać z usług na dowolnym urządzeniu, zarówno komputerach, telewizorach, routerach czy urządzeniach mobilnych. Jest to znacznie bardziej wygodne.  Testujemy usługę bez żadnych ograniczeń przez 30 dni i sami decydujemy czy pozostawiamy subskrypcję i korzystamy z niej dalej. Jeśli chcemy, zgłaszamy zwrot kosztów i otrzymujemy wszystkie pieniądze z powrotem.

Co jest lepsze? Z pewnością 30-dniowa gwarancja zwrotu kosztów, jest dłuższa, zapewnia możliwość testowania na dowolnym urządzeniu bez jakichkolwiek ograniczeń.

Wypróbuj teraz ExpressVPN za darmo!

Darmowa wersja próbna ExpressVPN na 7 dni

Jak skorzystać z 7-dniowej wersji ExpressVPN za darmo na urządzenia mobilne? To bardzo proste, jeśli chcesz skorzystać z tej usługi wystarczy, że wykonasz poniższe kroki z naszego poradnika:

 1. Zaloguj się do sklepu App Store dla systemu iOS lub Google Play dla Androida
 2. Znajdź aplikację EpressVPN, pobierz i zainstaluj na Twoim urządzeniu
 3. Kliknij – rozpocznij 7-dniowy okres próbny i aktywuj subskrypcję
 4. Ustaw przypomnienie w celu anulowania subskrypcji na 24 godziny przed zakończeniem wersji trial
 5. Zezwól na dodanie konfiguracji VPN do urządzenia
 6. Anuluj Twój darmowy trial. Sprawdź jak anulować w sekcji FAQ

Dlaczego warto wybrać ExpressVPN?

To że możemy testować bezpłatną wersję próbną ExpressVPN nie jest jedyną zaletą usługi. Czym wyróżnia się właśnie ten VPN spośród innych tego rodzaju usług? Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy usługi.

Duży wybór szybkich serwerów

W przypadku usług VPN oprócz wysokiego poziomu bezpieczeństwa, bardzo istotne okazuje się wybór serwerów i szybkość ich działania. Po co nam wiele serwerów? Jeśli z VPN korzysta wielu użytkowników i korzystają oni z jednego serwera jednocześnie to wiadomo, że będzie on mocno obciążony i co za tym idzie będzie działał mało stabilnie.

Dodatkowo często używamy usługi VPN żeby zmienić adres IP i odblokować niektóre materiały czy też walczyć z cenzurą. Potrzebujemy do tego serwerów praktycznie na całym świecie, a ExpressVPN właśnie zapewnia nam coś takiego.

Szybkość jest ważna nie tylko w przypadku zwykłych czynności, ale również korzystania z torrentów czy serwisów streamingowych. Obecnie wiele materiałów jest dostępnych w wysokiej rozdzielczości, w związku z czym potrzebujemy szybkiego i stabilnego połączenia. Pamiętajmy również, że możemy testować usługę ExpressVPN za darmo.

bezpłatną wersję próbną ExpressVPN

Wysoki poziom zabezpieczeń

Oprócz wysokiej szybkości i wygody użytkowania mamy również do dyspozycji silne szyfrowanie i sprawdzone protokoły bezpieczeństwa. Oznacza to, że nasza aktywność podczas korzystania z Internetu jest całkowicie anonimowa. Wszystko jest zabezpieczone a hakerom zajęłoby miliony lat, jeśli chcieliby złamać zabezpieczenia i dowiedzieć się o nas czegokolwiek.

Bardzo istotne podczas korzystania z usługi VPN jest również to, w jakim kraju jest zarejestrowana firma, ponieważ niektóre kraje nie wymagają przechowywania logów. ExpressVPN ma politykę zero-log, czyli nie zapisuje ani nie przechowuje żadnych informacji o aktywności użytkowników. W takim wypadku, niezależnie od tego czy korzystamy ze zwykłego przeglądania internetu, torrentów czy czegokolwiek innego, nikt nie ma dostępu do informacji o tym oraz niemożliwe są wycieki danych.

Omijanie geo-blokad i walka z cenzurą

Kolejna bardzo ważna funkcja, z której możemy korzystać testując bezpłatną wersję próbną ExpressVPN to omijanie geo-blokad i walka z cenzurą. W przypadku geo-blokad mamy do czynienia z kierowaniem materiałów do odbiorców z konkretnych lokalizacji. Jest to związane z prawami autorskimi i umowami między nadawcami i twórcami treści. W związku z tym możemy oglądać Hulu tylko w USA, polskie serwisy VOD jedynie w Polsce. Dzięki ExpressVPN możemy bez problemu omijać geo-blokady i interesujące nas materiały.

W przypadku cenzury jest ona nakładana przez rządy niektórych krajów odgórnie na różnego rodzaju serwisy związane z polityką, portale społecznościowe, strony informacyjne czy rozrywkowe. Wszystko odbywa się za pomocą blokowania treści dla adresów IP z danej lokalizacji. Wykorzystując ExpressVPN możemy zmieniać IP i omijać cenzurę, a dodatkowo robić wszystko anonimowo. Pełna recenzja jest dostępna w naszym artykule – ExpressVPN recenzja.

FAQ

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze pytania odnośnie przetestowania Express VPN za darmo.

Czy powinienem używać darmowy VPN?

Ogólnie nie polecamy korzystania z darmowych sieci VPN. Dlaczego tak jest? Usługi tego typu generują wysokie koszty na utrzymanie serwerów na całym świecie, szyfrowanie danych i obsługiwanie wielu połączeń w jednym czasie. Jeśli VPN reklamuje się jako darmowy nie jest w stanie utrzymać wysokiej jakości usług i zapewnić bezpieczeństwo dla użytkowników.

Może być też tak, że darmowe usługi VPN sprzedają dane o swoich klientach, o ich aktywności. To nic strasznego jeśli trafią one jedynie do reklamodawców, ale gorzej jeśli wpadną w ręce hakerów, którzy będą chcieli coś od nas wyłudzić. Bezpłatną wersję próbną ExpressVPN możemy przetestować bez problemu, ale nie polecamy usług VPN, które nie pobierają opłat od użytkowników.

Czy zostanie naliczona opłata po zakończeniu bezpłatnego trailu EpressVPN?

Jeśli chodzi o bezpłatną wersję próbną ExpressVPN na 7 dni, to po jej zakończeniu nasze konto zostanie obciążone – jeśli nie anulujemy subskrypcji. Najlepiej ustawić sobie przypomnienie, tak żeby zrobić to w odpowiednim momencie lub od razu anulować subskrypcję w ustawieniach telefonu i korzystać z niej tylko przez 7 dni.

Czy potrzebuję karty kredytowej do uruchomienia 7-dniowego triala w ExpressVPN

Tak, w przypadku 7-dniowego trailu na usługę ExpressVPN musimy podać dane karty kredytowej, dzięki temu uzyskujemy dostęp do usługi. Wystarczy, że pobierzemy aplikację na nasze urządzenie i aktywujemy bezpłatny trial.

Czy darmowy trial ExpressVPN działa na każdym urządzeniu?

ExpressVPN za darmo na 7 dni jest dostępny wyłącznie na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Nie ma możliwości testowania usługi na innych urządzeniach. Jeśli chcemy skorzystać z bezpłatnej wersji VPN na komputerze czy innym urządzeniu, najlepiej skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów.

Jak anulować bezpłatną wersję próbną ExpressVPN?

Jeśli chcemy anulować usługę jak darmowa wersja próbna ExpressVPN musimy wykonać poniższe kroki.

Dla urządzeń z systemem iOS:

 1. Zaloguj się na Twoje konto w App Store
 2. Przejdź do listy aktywnych subskrypcji
 3. Wybierz EpressVPN i kliknij anuluj
 4. Gotowe, możesz korzystać z subskrypcji do dnia jej wygaśnięcia.

Dla urządzeń z systemem Android:

 1. Otwórz sklep Google Play
 2. Przejdź do Twojego profilu
 3. Otwórz zakładkę płatności i subskrypcje, następnie kliknij subskrypcje
 4. Wybierz usługę ExpressVPN
 5. Kliknij anuluj

Jak długo czeka się na zwrot kosztów?

W przypadku korzystania z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów i zgłoszeniu chęci zwrotu, pieniądze przeważnie docierają do nas w ciągu 7 dni. Zwrot otrzymujemy oryginalną formą płatności – taką jaką wybraliśmy podczas opłacenia subskrypcji. Zwroty wykonywane są w walucie USD.

Wypróbuj teraz ExpressVPN za darmo!

Darmowa wersja próbna ExpressVPN – podsumowanie

Z naszego artykułu dowiedzieliśmy się wszystkiego co warto wiedzieć na temat 7-dniowej wersji trial, a także 30-dniowej gwarancji zwrotu środków na usługę ExpressVPN. W naszym porównaniu stwierdzamy, że najlepiej będzie skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów. Ta opcja zapewnia nam możliwość testowania usługi na dowolnym urządzeniu i bez ograniczeń funkcji.

W przypadku przesłania chęci na zwrot poniesionych kosztów nie musimy nic wyjaśniać i odpowiadać na żadne pytania. Zwrot następuje szybko i bez żadnych problemów. Darmowa wersja próbna ExpressVPN pozwala poznać zalety usługi, która z pewnością przyniesie nam wiele korzyści.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl