Jak oglądać WP Pilot za granicą

Chcesz korzystać z platformy streamingowej Wp Pilot za granicą, ale okazuje się, że usługa nie jest dostępna? W naszym artykule dowiesz się co jest tego powodem i w jaki sposób poradzić sobie z tą blokadą i uzyskać pełny dostęp do usługi z dowolnego miejsca na świecie.

Sprawdź ofertę!
Odblokuj Wp Pilot z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI

ExpressVPN omija blokadę geograficzną, aby oglądać Wp Pilot za granicą. BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE - tylko dla naszych czytelników, gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni.

Aktualizacja: 19 kwiecień 2024

Dostępność usługi

Wp Pilot to telewizja internetowa dostępna dla użytkowników z Polski lub osób, które czasowo przebywają za granicą – na terytorium Unii Europejskiej. W przypadku krótkiego pobytu zagranicznego, dostawca usługi wymaga potwierdzenia stałego zamieszkania na terytorium polski.

Możemy skorzystać z bezpłatnego pakietu Wp Pilot, gdzie mamy do dyspozycji 33 kanały telewizyjne lub wykupić odpowiedni pakiet z większą ilością kanałów, lepszą jakością odtwarzania i brakiem reklam. Jest to ciekawe rozwiązanie, bo możemy korzystać z usługi na wielu urządzeniach, zarówno telewizorze, komputerze czy naszym komputerze, wystarczy pobrać aplikację Pilot Wp.

Pilot Wp za granicą – informacje

Dlaczego usługa jest dostępna jedynie w Polce i Wp Pilot za granicą jest niedostępny? Wszystko prze prawa telewizyjne, które pozwalają emitować treści w określonych krajach. Podpisane umowy wymagają od dostawcy usług wprowadzenia geograficznych ograniczeń, które są egzekwowane za pomocą odczytywania adresu IP użytkowników.

wp pilot za granicą

Przy włączonej geo-blokadzie jedynie użytkownicy z polskim IP są w stanie korzystać z serwisu. Jeśli nasze urządzenie posiada zagraniczne IP, nie możemy korzystać z serwisu. Mamy jednak rozwiązanie, które pozwoli dla naszych użytkowników oglądać Wp Pilot za granicą. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jak odblokować Wp Pilot za granicą

Jeśli chcesz oglądać Pilot Wp za granicą bez problemów, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi VPN. Co to VPN? To usługa, która zabezpiecza nasze urządzenia przed atakami hakerów, chroni naszą prywatność i pozwala odblokować wiele przydatnych funkcji na stronach internetowych. Łącząc się z Internetem za pomocą VPN wybieramy serwery i adresy IP praktycznie z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu mamy możliwość ominięcia blokad geograficznych i odblokowania interesujących nas serwisów streamingowych.

Żeby oglądać Wp Pilot z dowolnego miejsca na świecie wystarczy wykonać poniższe kroki:

  1. Zarejestruj się w usłudze VPN (Zalecamy korzystanie ExpressVPN.) i pobierz program na swoje urządzenie.
  2. Wybierz serwer w Polce i połącz się z nim
  3. Przejdź na stronę Pilot.Wp.pl i zacznij oglądać telewizję.

Wypróbuj ExpressVPN za darmo

Najprostszym sposobem na odblokowanie Pilot Wp za granicą jest ExpressVPN. Nasi czytelnicy mogą testować ten VPN bezpłatnie z wszystkimi jego funkcjami przez 30 dni z gwarancją zwrotu kosztów, jeśli usługa nie spełni naszych oczekiwań. Nie trzeba spełnić żadnych warunków, nikt o nic nie pyta, wystarczy zgłosić chęć rezygnacji w ciągu pierwszych 30 dni od zakupu usługi.

Nie musimy się na niczym znać, obsługa VPN jest prosta i oprócz odblokowania możliwości oglądania polskiej telewizji za granicą, zapewnia nam wysokiej klasy ochronę podczas korzystania z Internetu. To niezwykle ważne, gdy na każdym kroku spotykamy się z różnego rodzaju próbami wyłudzeń naszych danych czy ataków na nasze komputery.

Najlepszy VPN do oglądania Pilot Wp za granicą

Stworzyliśmy ranking usług VPN, które pozwalają korzystać z telewizji Wp Pilot praktycznie z dowolnego miejsca. W naszych testach sprawdziliśmy różne aspekty:

  • Szyfrowanie danych – w jaki sposób dane są szyfrowane, jakie protokoły są wykorzystywane i w jaki sposób chronią one użytkownika.
  • Szybkość połączenia – bardzo ważne podczas korzystania z serwisów streamingowych jest szybkie połączenie, które zapewnia komfort oglądania telewizji nawet w najwyższej jakości obrazu
  • Wygoda użytkownika – VPN powinien być intuicyjny i prosty w obsłudze
  • Cena – dobra usługa wcale nie musi być droga, przetestowaliśmy najlepsze rozwiązania i sprawdziliśmy, które z nich posiadają najlepszy stosunek jakości do ceny.

Poniżej prezentujemy wyniki naszych testów:

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Jakie korzyści zapewnia korzystanie z VPN

Odblokowanie Pilot Wp za granicą to nie jedyna korzyść jaką niesie ze sobą korzystanie z sieci VPN. Dzięki tej usłudze możesz zyskać znacznie więcej, a konkretnie:

Geo-blokady i cenzura

Wykorzystanie VPN pozwala nam bez problemu walczyć z geo-blokadami. Dzięki temu bez problemu skorzystamy z serwisów typu Netflix, HBO czy Wp Pilot za granicą. Przez prawa autorskie serwisy można oglądać jedynie z polskim IP, a wykorzystując VPN możemy bez problemu zmienić nasze IP na polskie.

wp pilot za granicą

Kolejna sprawa to cenzura, która jest nakładana w wielu miejscach na świecie. Może ona blokować serwisy społecznościowe, portale informacyjne czy strony o tematyce rozrywkowej. Dzięki usłudze VPN bez problemu zmieniamy naszą wirtualną lokalizację korzystając z dowolnego serwera na świecie, dzięki czemu unikamy cenzury i uzyskujemy dostęp do wszystkich stron, które nas interesują, również Pilot Wp za granicą.

Bezpieczeństwo i prywatność

Niezależnie od tego w jaki sposób korzystamy z Internetu, czy oglądamy Pilot Wp za granicą, pobieramy pliki z torrentów czy po prostu logujemy się na stronę banku, warto chronić nasze dane i dbać o anonimowość. Bez żadnej ochrony, wszelka nasza aktywność jest monitorowana i zapisywana, a jeśli dostanie się w niepowołane ręce, może przysporzyć nam wielu problemów.

Wykorzystując bezpieczne połączenie za pomocą VPN nasza aktywność jest szyfrowana i co najważniejsze nikt jej nie zapisuje i nie przechowuje, co gwarantuje nam, że nie spotkamy się z żadnymi wyciekami danych. To szczególnie istotne, gdy korzystamy z bankowości elektronicznej, serwisów społecznościach czy logujemy się na strony internetowe.

pilot wp za granicą

Szczególnie niebezpieczne mogą być nieznane sieci Wi-fi, z których korzystamy w parku, galerii handlowej czy restauracji. Za ich pośrednictwem hakerzy mogą w prosty sposób zdobyć dostęp do naszych urządzeń. Jeśli korzystamy jednak z sieci VPN, możemy mieć pewność, że nasze urządzenia będą w pełni bezpieczne.

Ukrywanie adresu IP

Adres IP jest unikatowym ciągiem liczb, który zostaje przypisany dla każdego urządzenia, które jest podłączone do Internetu przez dostawcę usług Internetowych. Zmiana IP nie tylko przydaje się do oglądania Wp Pilot za granicą, ale również wpływa na naszą anonimowość. Bez zabezpieczeń nasze IP zdradza wiele informacji o naszej aktywności, a nawet lokalizacji. Jeśli zależy nam na anonimowości i jednocześnie bezpieczeństwie, warto pomyśleć o usłudze VPN, która pozwala ukrywać nasz rzeczywisty adres IP i korzystać z adresu IP konkretnego serwera VPN.

Korzystanie ze zmiany adresu IP może przynieść nam także dosyć duże oszczędności. Czy słyszeliście o dyskryminacji cenowej? Oznacza ona, że przykładowo bilety lotnicze czy ceny usług różnią się w zależności od tego z jakiego miejsca na świecie się logujemy. Sprawdzając kilka serwerów z różnych krajów, bez problemu znajdziemy najtańszą opcję, która pozwoli nam zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

FAQ

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze pytania i odpowiedzi odnośnie używania Pilot Wp za granicą:

Wp Pilot co to jest?

Wp Pilot to polski serwis, który umożliwia oglądanie telewizji i wydarzeń online za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Usługa działa na komputerach, telefonach komórkowych, a także telewizorach z funkcją Smart TV. Wp Pilot to legalna firma, która jest częścią Holdingu Wirtualna Polska.

Czy Wp Pilot działa za granicą?

Ogólnie usługa jest dedykowana dla osób z terytorium Polski. Pilot Wp za granicą mogą oglądać osoby, które przebywają na terenie Europy tymczasowo i zweryfikują swój stały pobyt na terenie Polski. Jeśli posiadasz zagraniczne IP, Twoje połączenie z serwisem zostanie automatycznie zablokowane.

Jak oglądać Wp Pilot za granicą?

Usługa jest przeznaczona dla użytkowników, którzy przebywają na terytorium Polski. Żeby oglądać Pilot Wp za granicą musimy dokonać weryfikacji stałego pobytu w Polsce lub skorzystać z usługi VPN, która pozwala nam na ustawienie naszej wirtualnej lokalizacji na polską. Wykonując jedną z tych czynności uzyskamy dostęp do wszystkich możliwości usługi z dowolnego miejsca.

Podsumowanie

Jeśli chcemy oglądać Wp Pilot za granicą, a dodatkowo skorzystać z bezpiecznego i szybkiego połączenia, najlepiej jest skorzystać ze sprawdzonego dostawcy VPN. Testując różne rozwiązania doszliśmy do wniosku, że najwyższą jakość usług zapewnia ExpressVPN. Dzięki tej usłudze uzyskamy dostęp do wielu stron, które wcześniej nie były dla nas dostępne przez geo-blokadę, ukryjemy nasz adres IP, czy po prostu uchronimy się przed różnego rodzaju podstępami hakerów.

Jeśli interesuje cię więcej polskich serwisów, w których można oglądać polską telewizję za granicą i co zrobić żeby korzystać z nich bez problemu i blokad, przeczytaj nasz artykuł: jak oglądać polską telewizję za granicą.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl