Oglądaj Cyfrowy Polsat GO przez internet w 2024

Jeśli jesteś aktualnie na emigracji lub po prostu na wyjeździe za granicę, możesz spotkać się z uciążliwym problemem dostępu do informacji. Nie chodzi o to, że nie działa internet, ale o możliwość oglądania telewizji. Mam na myśli tę polską telewizję. Jeśli w kraju jesteś abonentem Cyfrowego Polsatu, to dlaczego nie możesz go obejrzeć na terenie unii europejskiej, a nawet na całym świecie? Cyfrowy Polsat GO powinien działać wszędzie, gdzie jest dostęp do sieci!

Sprawdź ofertę
Oglądaj Polsat Go z zagranicy z ExpressVPN - ZNIŻKA 49%

Dzięki ExpressVPN usuwasz ograniczenia geograficzne. Odbierz 3 miesiące za darmo, plus 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy - oferta ograniczona czasowo.

Aktualizacja: 19 kwiecień 2024

Cyfrowy Polsat GO za granicą

Pisząc do internetowego centrum obsługi klienta, możesz się dowiedzieć, że opcja On The GO, działa na wielu urządzeniach mobilnych i komputerach. Z pewnością usłyszysz – przeczytasz, że uzyskujesz dostęp do 80 kanałów online.

Nikt jednak nie wspomina, że usługa nie działa za granicą.

Dzieje się tak za sprawą zgód i ustaleń licencyjnych, które zobowiązują wszystkich dostawców telewizji. Wymagania licencyjne nakładają obowiązek ograniczenia wyświetlania filmów, seriali, czy też wydarzeń sportowych, wyłącznie na terenie kraju, który je wykupił.

Jest to nie lada problem dla odbiorców. Płacisz za dostęp do usługi, a kiedy relaksujesz się podczas wakacji, ona nie działa. Można się wściec. Cyfrowy Polsat GO przez internet powinien przecież działać wszędzie, gdzie jest dostęp do sieci!

Jak uruchomić Cyfrowy Polsat GO za granicą?

Sprawa na szczęście jest prosta. Zaglądając tutaj, na pewno już znasz odpowiedź na to pytanie. Jeśli nie, to zaraz przybliżę sprawę. Dekoder evobox to nie jest jedyne rozwiązanie do oglądania telewizji. Z aplikacją Cyfrowy Polsat GO online masz możliwość oglądać telewizję w każdym miejscu. W domu, w aucie, pociągu, czy autobusie. Wystarczy dostęp do neta. To szybkie połączenie internetowe czyni Cyfrowy Polsat GO dostępnym.

Aplikacja, używając połączenia z internetem, ma tę zależność, że zawsze zna Twoje położenie. Dostęp do neta niesie za sobą konsekwencje. Aby połączyć się z siecią, musisz użyć sieci WiFi lub połączenia 3G / LTE. Każde takie połączenie to oznaczenie Twojej lokalizacji. No, prawie każde.

Rozwiązaniem jest łączenie się przez VPN. Usługa VPN, to taka specyficzna usługa, której zadaniem jest nadanie użytkownikowi cech, których nie ma. Konkretnie – łącząc się z aplikacją Cyfrowy Polsat GO online przez serwer VPN, znajdujący się w Polsce, każda usługa będzie myśleć, że jesteś tam gdzie wspomniany serwer.

Jeśli łączysz się przez serwer w Krakowie, apka myśli, że jesteś właśnie tam. Jeśli serwer znajduje się w Warszawie lub we Wrocławiu, to arka dostaje informację, że stamtąd się łączysz. Aplikacja nie wie, że jesteś właśnie na wakacjach w Hiszpanii lub we Włoszech i opalasz się na plaży.

Jeśli wykorzystujesz VPN, to znaczy, że jesteś tam, gdzie serwer, który wybierzesz. Nieźle, prawda? Co więcej, nawet jak na stałe mieszkasz w USA, Irlandii, czy UK, to zawsze możesz łączyć się przez VPN i usługodawcy będą widzieć połączenia, jako rodzime.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jaki jest najlepszy VPN, który wyświetla Cyfrowy Polsat GO online?

Usługodawców VPN jest całe mnóstwo, a to, które z nich uznasz za najlepsze zależy od wielu czynników. Różnie są wymagania, różne oczekiwania, w końcu różne są też możliwości i umiejętności techniczne. Jeden widzi ekstremalnie przydatną funkcję, a drugi bajer, dla którego nie ma zastosowania. Polsat Cyfrowy za granicą działać będzie z większością usług VPN.

Należy pamiętać, że należy szukać usług, które działają urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS, mają działającą wtyczkę do Chrome lub Firefox bez dodatkowych opłat. Nie może być tak, że w ramach świadczenia usług, za coś trzeba zapłacić ekstra. Nie chcesz przecież zawężać opłaconej już oferty dostępnych kanałów telewizyjnych.

Zwykle nie oglądasz tylko jednego programu, np. Polsat Sport Premium i koniec. VPN trzeba traktować jak ofertę na Cyfrowy Polsat GO online. To znaczy, że zamiast jednej, jedynej zalety VPN – czyli odblokowania lokalizacji, trzeba patrzeć też na inne właściwości.

Wszystkie właściwości potraktuj jak program telewizyjny telewizji satelitarnej. Pomimo, że nie każda pozycja Cię zainteresuje, to dlaczego z niej nie skorzystać, jak będzie akurat potrzebna.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Pakiet telewizji mam już opłacony, chcę VPN za darmo!

Jak oglądać Polsat Cyfrowy za granicą i czy jest to w ogóle możliwe za pomocą darmowego VPN? Oczywiście. Są na to 2 metody. Po pierwsze, możesz skorzystać z darmowych usług VPN. Jest to bardzo użyteczne, jeśli jedziesz na 1-2 dni do hotelu i chcesz okazjonalnie obejrzeć Polsat Cyfrowy za granicą.

Zwykle odpokutujesz to reklamami, przycinaniem się obrazu i niskim komfortem oglądania serialu, czy filmu w niskiej jakości. Ale hej, udało Ci się odpalić Polsat Cyfrowy za granicą, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kolejna metoda jest dużo lepszą. Płatne VPN, mają tę zaletę, że masz 30 dni gwarantowanego zwrotu pieniędzy. Możesz kupić usługę na okres, który Cię interesuje i zrezygnować z usługi przed upływem 30 dni.

Moim zdaniem jest to jedyny darmowy VPN, który ma sens. Dlaczego dostawcy tak robią? Dobrze wiedzą, że jak poznasz kilka zalet płynących z ich usług, to Cyfrowy Polsat GO za granicą, stanie się jedynie wymówką.

Wracając do całkowicie darmowych usług VPN – jeśli korzystasz z nich więcej niż 1-2 razy na rok, to szkoda Twojego czasu. Ograniczenia transferu, niskie prędkości, czy losowo wybrane serwery, dyskwalifikują takie usługi. Większość z nich jest też zablokowana u dostawców telewizji, więc oglądanie może się okazać całkowicie niemożliwe.

Inne zalety VPN

Natomiast już sama geolokalizacja, wymaga tego, żeby VPN spełniał kilka warunków. Po pierwsze, usługa musi dawać Ci do dyspozycji wybór lokalizacji serwerów. Tanie VPN często oferują możliwość losowego wyboru lokalizacji VPN. To bez sensu. Jeśli wylosuje się inny kraj niż Polska, to przecież Cyfrowy Polsat GO online, nie będzie działać.

Następną ważną cechą jest prędkość przesyłu danych. Wiesz na pewno, że do oglądania strumieniowanego obrazu, potrzebne jest stabilne i szybkie połączenie. Jeśli Twoje połączenie z serwerem VPN spełnia te wymogi, to fajnie.

Natomiast jeśli serwer VPN, łączy się z usługami, poprzez dużo wolniejsze połączenie niż Twoje, to może się okazać, że Twój wysiłek poszedł na marne, a Cyfrowy Polsat GO za granicą, będzie tylko wspomnieniem wiecznego ładowania się treści.

Kolejną sprawą jest limit wysyłanych danych. Żeby strumieniowane filmy i seriale na platformie Cyfrowy Polsat GO za granicą, działały prawidłowo, koniecznie musisz mieć nieograniczoną transmisję. Przesyłanie filmów zjada gigabajty transferu. Jeśli ten jest ograniczony, to może się okazać, że po włączysz sobie np. mecz finałowy Mistrzostw Świata i obejrzysz pierwszą połowę…

Na początku możesz uważać, że to pierdoła, ale liczy się też ilość jednoczesnych połączeń. Polsat Cyfrowy za granicą, to przecież nie tylko usługa dla jednej osoby. Jeśli płacisz za usługę ze współlokatorem lub rodziną, to zapewne macie kilka kont i możecie oglądać różne programy jednocześnie, w ramach usługi Cyfrowy Polsat GO online.

Jeśli wyjedziecie razem (lub osobno, ale wszyscy za granicę), to dobrze, żeby nikt nie utracił możliwości oglądania ulubionych programów.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Podsumowanie

Podsumowując, napiszę tylko, że żadna bezpłatna usługa nie ma sensu, a wybór cenowy i jakościowy, jest naprawdę ogromny. Ja osobiście sprawdziłbym rankingi i wybrał usługę, którą poleca najwięcej użytkowników. Patrząc na zalety korzystania z VPN, warto zdecydować się na dłuższy okres abonamentowy i po prostu cieszyć się niską opłatą i rabatami.

Dobrze dobrana usługa VPN, będzie pozwalać na bezwzględnie anonimowe przeglądanie treści internetowych. Co więcej, nie będzie gromadzić żadnych logów o połączeniach i sposobie używania internetu. Wiesz, że dostawcy internetowi śledzą każdy Twój ruch w sieci?

To dlatego odkąd szukasz jak uruchomić Polsat Cyfrowy za granicą, zaczną za Tobą podążać reklamy różnych telewizji internetowych. Gdyby tak używać VPN cały czas, taka sytuacja nie miałaby miejsca.

To, że chcesz wiedzieć jak odpalić Cyfrowy Polsat GO za granicą, to Twoja sprawa. Zatem VPN to nie tylko oglądanie TV za granicą. To też prywatność i bezpieczeństwo.

bartek

Bartek, inżynier ochrony przed utratą danych, jest często uważany za uosobienie internetu, zagłębiając się w głębiny świata online. Posiadając wykształcenie na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki na Politechnika Rzeszowska, z pasją śledzi każdą nową technologię. Jego ekspertyza leży w bezpieczeństwie sieci i metodach ochrony przed zagrożeniami elektronicznymi. W razie jakichkolwiek pytań, proszę wysłać wiadomość na adres bartek@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl