Oglądaj tenis Cincinnati Masters na żywo w 2024

Cincinnati Masters ATP to prestiżowy turniej tenisowy mężczyzn odbywają się w Stanach Zjednoczonych. Postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda dostępność transmisji. Odpowiadamy jak i gdzie oglądać Cincinnati transmisja w tym roku.

Sprawdź ofertę
Oglądaj Cincinnati Masters z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI

Omiń geo-blokady i oglądaj tenis w pełnej prędkości i z dowolnego miejsca z ExpressVPN. Odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 27 maj 2024

Cincinnati gdzie oglądać?

Jak się okazuje tenis Cincinnati transmisja nie jest wcale tak łatwo dostępna. Do dyspozycji mamy dwa serwisy streamigowe, które oferują dostęp do wydarzenia.

Pierwszy z nich to Polsat Sport. Płatny serwis sportowy, który jest dostępny dla użytkowników z terytorium Polski. Dostęp do materiałów jest możliwy po opłaceniu abonamentu. Oprócz takich materiałów jak ATP Cincinnati transmisja znajdziemy tu również wiele innych interesujących wydarzeń sportowych na żywo i dużo bazę materiałów na życzenie.

Polsat Sport jest dostępny za pomocą dedykowanych aplikacji na urządzenia mobilne, Smart TV i komputery lub bezpośrednio za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

tenis cincinnati na żywo

Kolejny serwis, w którym jest dostępna WTA Cincinnati transmisja to Tennis Channel. Serwis w całości oddaje się tematyce gry w tenisa i sportów rakietowych jak racquetball, pickleball oraz badminton.

Tennis Channel jest płatny, więc aby korzystać z transmisji musimy najpierw opłacić dostęp. Spotykamy się również z ograniczeniami co do dostępności serwisu, ponieważ nie jest on przeznaczony dla wszystkich. Po wykupieniu dostępu można z niego korzystać przez przeglądarkę, a także za pomocą dedykowanych aplikacji na urządzenia mobilne, Smart TV czy komputery. Mogą z niego korzystać użytkownicy z Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Grecji, Austrii oraz Niemiec.

Tenis Cincinnati na żywo poza strefą dostępności

Jak wspominaliśmy tenis Cincinnati transmisja może być ograniczona do konkretnych terytoriów. Dlaczego tak jest? Wiąże się to z prawami telewizyjnymi. Twórcy treści określają gdzie i na jakich zasadach mogą być emitowane konkretne materiały.

W przypadku wydarzeń sportowych mamy do czynienia ze sprzedawaniem praw do ich emisji. Szczegółowe warunki co do emitowania transmisji są zapisywane w umowach pomiędzy twórcami i nadawcami treści.

tenis cincinnati transmisja

Nadawcy są zobowiązani do przestrzegania umów, a jednocześnie do sprawdzania, z jakich lokalizacji logują się użytkownicy. Do rozpoznawania lokalizacji wykorzystuje się odczytywanie adresów IP – są one przypisywane do użytkowników indywidualnie przez dostawców usług internetowych. Jeśli system wykrywa, że użytkownik loguje się spoza strefy dostępności, otrzymamy komunikat, że transmisja będzie dla nas niedostępna.

Czy można w jakiś sposób poradzić sobie z taką blokadą i oglądać tenis Cincinnati na żywo z dowolnego miejsca? Okazuje się, że tak. Można wykorzystać do tego sieć VPN. Za jej pomocą możemy zmienić nasze IP i skutecznie ominąć blokady geograficzne.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Jak odblokować tenis Cincinnati transmisja z VPN?

Jeśli chcemy oglądać tenis Cincinnati na żywo z dowolnego miejsca możemy po prostu zastosować się do tego krótkiego poradnika:

 1. Wybieramy najlepszy VPN na rynku – polecamy ExpressVPN
 2. Rejestrujemy konto i wybieramy subskrypcję
 3. Pobieramy oprogramowanie na nasze urządzenie
 4. Instalujemy i uruchamiamy VPN
 5. Łączymy się z serwerem w:
  1. Wielkiej Brytanii, aby oglądać Tennis Channel
  2. Polsce, aby oglądać Polsat Sport
 6. Oglądamy wydarzenie w pełnej prędkości, gdziekolwiek jesteśmy!

Jak testować ExpressVPN za darmo?

Jeśli chcemy oglądać tenis Cincinnati na żywo i omijać blokady geograficzne warto skorzystać z obecnej promocji oferowanej przez ExpressVPN. Okazuje się, że firma udziela 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów.

Oznacza to, że możemy korzystać ze wszystkich możliwości usługi przez całe 30 dni i pod koniec tego czasu zdecydować czy zostawiamy usługę czy rezygnujemy i otrzymujemy całkowity zwrot poniesionych kosztów. Jak uzyskać taką ofertę?

Wystarczy, że wejdziemy na oficjalną stronę usługi ExpressVPN i w normalny sposób zarejestrujemy konto. Teraz mamy 30 dni, żeby oglądać tenis, korzystać z torrentów czy po prostu zabezpieczyć nasze urządzenia, które łączą się z Internetem. Najlepiej ustawić sobie przypomnienie, żeby przed upływem 30 dni podjąć decyzję o korzystaniu z usługi.

Jeśli chcemy zrezygnować i otrzymać pełny zwrot kosztów, wystarczy przed upływem tego czasu przesłać do supportu prośbę o anulowanie usługi. Nie musimy nic wyjaśniać, nikt nas o nic nie pyta. W ciągu kilku dni otrzymujemy zwrot kosztów i po problemie!

Najlepszy VPN dla tenis Cincinnati transmisja w 2024

Nasi eksperci przetestowali wszystkie popularne usługi VPN, aby wyłonić najlepszą usługę do oglądania serwisów streamingowych, które transmitują tenisa. Poniżej stworzyliśmy ranking, który przedstawia najlepsze usługi VPN.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN maj 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja maj 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Wzięliśmy pod uwagę poniższe kwestie:

 • ilość serwerów – im więcej serwerów zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie tym większa swoboda korzystania z VPN i lepsze możliwości omijania blokad geograficznych.
 • prędkość połączenia – żeby wygodnie oglądać tenis Cincinnati na żywo połączenie musi być szybkie i stabilne. Przetestowaliśmy w praktyce jak wygląda kwestia prędkości łączy.
 • poziom bezpieczeństwa – jeśli szukamy VPN to patrzy na sprawę kompleksowo. Oprócz oglądania tenis Cincinnati transmisja warto również zwrócić uwagę na stosowanie szyfrowanie i protokoły bezpieczeństwa, tak żeby w pełni wykorzystać możliwość oprogramowania.
 • cena usługi – drogo nie zawsze znaczy dobrze. Szukając najlepszego VPN zwróciliśmy uwagę na jakość usługi, następnie sprawdziliśmy ceny i wybraliśmy najkorzystniejsze rozwiązania.
 • wsparcie klienta – support jest potrzebny w razie problemów, pytań czy wątpliwości. Dobrze jeśli usługa posiada różne formy kontaktu z supportem, a czas oczekiwania na odpowiedź jest krótki.

Korzyści ze stosowania VPN

Najważniejsza korzyść dla każdego fana sportu to możliwość oglądania tenis Cincinnati na żywo, ale VPN oferuje nam znacznie więcej możliwości. Prezentujemy je poniżej.

Omijanie geo-blokad i walka z cenzurą

Geo-blokady dotyczą wielu serwisów, nie tylko jeśli chodzi o sport i tenis online. Są one obecne również w popularnych serwisach streamingowych jak Netflix, HBO, Dinesy + czy Hulu. W przypadku niektórych serwisów dotyczy to samych baz materiałów. Oznacza to, że filmy, programy, seriale, które są dostępne w Polsce mogą być niedostępne w Niemczech czy Słowacji.

W innych przypadkach jak np. jeśli chodzi o Hulu widzimy, że serwis jest dostępny jedynie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Zarówno jeśli chodzi o bazy materiałów jak i ogólną dostępność serwisu z pomocą przychodzi VPN. Wystarczy, że połączymy się z odpowiednim serwerem, zmienimy nasze IP i po problemie.

cincinnati gdzie oglądać

Cenzura działa podobnie, ale jest nakładana odgórnie przez rządy danego kraju. Oznacza to, że kraj może zablokować dostęp do dowolnego serwisu. Blokowane są serwisy społecznościowe, informatyczne czy strony polityczne. Tu również z pomocą przychodzi VPN. Możemy całkowicie anonimowo ominąć cenzurę i korzystać z dowolnych stron, które istnieją w Internecie.

Zwiększenie ochrony i prywatności

To na czym skupia się VPN to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników. VPN służy do tego, żeby zabezpieczyć nasze urządzenia, które są podłączone do Internetu. Polega to na tym, że wszystkie dane, które wychodzą z naszego urządzenia są szyfrowane, przechodzą przez coś w rodzaju tunelu, w którym dane są całkowicie bezpieczne.

W dobrych sieciach VPN spotykamy wysokiej klasy protokoły bezpieczeństwa i silne szyfrowanie. Dzięki temu żadne haker nie jest w stanie złamać tych zabezpieczeń i sprawdzić co robimy w sieci. Nasze IP jest ukryte, więc unikamy inwigilacji i zbierania informacji o naszej aktywności.

VPN okazuje się również przydatny w przypadku korzystania z darmowych sieci Wi-Fi. Nie trzeba być ekspertem, żeby wiedzieć, że takie sieci posiadają poważne luki w zabezpieczeniach. W związku z tym hakerzy małą łatwą drogę do włamania się na podłączone urządzenia. Korzystając z VPN wszystkie dane między nami a Internetem są szyfrowane, przez co nikt nie jest w stanie włamać się na nasze urządzenie, jest ono całkowicie zabezpieczone.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Tenis Cincinnati transmisja – podsumowanie

Wyszukaliśmy miejsca, w których możemy oglądać tenis Cincinnati na żywo bez jakiegokolwiek problemu. Do dyspozycji mamy dwa płatne serwisy streamingowe. Pierwszy to Polsat Sport, serwis dostępny dla użytkowników z terytorium Polski. Drugi to Tennis Channel, który jest osiągalny dla użytkowników z Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Grecji, Austrii oraz Niemiec.

Problem pojawia się, gdy chcemy oglądać tenis Cincinnati transmisja z miejsca, które znajduje się poza strefą dostępności. Rozwiązaliśmy go, wystarczy wykorzystać VPN i możemy skutecznie ominąć blokady geograficzne i oglądać tenis z dowolnego miejsca na świecie.

Wytypowaliśmy najlepszy VPN dla oglądania wydarzenia – ExpressVPN. Otrzymujemy tu nie tylko możliwość unikania geo-blokad, ale również ochronę na najwyższym poziomie i wiele przydatnych funkcji. Obecnie możemy skorzystać z ciekawych promocji – 3 miesięcy za darmo i 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów.

W innych naszych artykułach można dowiedzieć się o tym, gdzie oglądać najważniejsze sportowe wydarzenia jak: US Open, French Open, Australian Open, Wimbledon, Madrid Open czy Miami Open. Zapraszamy do lektury!

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl