Oglądanie turnieju Roland Garros na żywo w Internecie w 2024

Rozgrywany w Paryżu to French Open to jeden z najważniejszych turniejów tenisowych w Europie i na świecie. Każdego roku na przełomie maja i czerwca (lub 28 maja – 11 czerwca 2023 roku w tym roku), miliony kibiców korzystają z przekazów online, ale po przekroczeniu granicy pojawiają się komplikacje. W tym artykule dowiesz się gdzie i jak oglądać Roland Garros na żywo w internecie za darmo!

Sprawdź ofertę
Oglądaj French Open wszędzie z ExpressVPN! 49% zniżki!

ExpressVPN ma szybkie serwery na całym świecie które ominą geoblokady i obejrzysz Rollanda Garrosa z każdego miejsca. 3 miesiące za darmo i 30-dniowa gwarancja zwrotu.

Aktualizacja: 8 czerwiec 2024

Najlepsze strony do oglądania French Open na żywo

Polscy kibice tenisa wiedzą, że od wielu lat tenis Roland Garros na żywo transmituje telewizja Eurosport.

Po koniec 2022 roku nastąpiły jednak istotne zmiany w przekazie internetowym. Eurosport Player, który pozwalał oglądać tenisa i inne sporty mobilnie, został wycofany z Polski. Na szczęście można dalej oglądać mecze Roland Garros na żywo w serwisie należącym do TVN – player.pl.

roland garros na żywo w internecie

Player działa na wszystkich popularnych przeglądarkach, smart TV oraz pozostałych urządzeniach przenośnych z systemem Android i iOS. Aplikację pobierzemy za darmo, bezpośrednio ze sklepów Google Play oraz App Store.

Płatne subskrypcje to jednak nie wszystkie opcje! Zaleźliśmy sposoby na to, żeby Roland Garros transmisja była dostępna za darmo!

Jak oglądać Roland Garros mecze na żywo bez opłat?

Jeśli płatne subskrypcje na oglądanie Eurosport w playerze nam nie odpowiadają, jest kilka alternatywnych sposobów, które nie wymagają dodatkowych nakładów pieniężnych! Niektóre telewizje i serwisy krajowe emitują French Open na żywo w otwartych kanałach. Na podobnej zasadzie stacja TVP udostępnia piłkarskie mecze reprezentacji Polski.

roland garros transmisja

Oto najlepsze, darmowe opcje:

 • France TV. To francuska telewizja publiczna, która jest finansowana przez francuski rząd. Posiadają kilka kanałów, stronę przeglądarkową oraz darmową aplikację na Androida i iOS. Co najważniejsze – Roland Garros transmisja na żywo jest u nich dostępna!
 • RTBF. Belgijska, publiczna telewizja i radio, które nadają w języku francuskim. Oni również są finansowani przez państwo, posiadają serwis internetowe i aplikacje na popularne systemy. Można u nich obejrzeć Roland Garros na żywo w internecie.
 • RTS. Telewizja i radio ze Szwajcarii, które podobnie jak u poprzedników, są dostępne po francusku. Udostępniają mecze Rollanda Garrosa za darmo, za pośrednictwem transmisji online na stronach www lub aplikacji mobilnych.
 • 9now. Australijska platforma internetowa, która udostępnia filmy, seriale, sport i inne programy – jest też French Open transmisja bez opłat. Serwis działa praktycznie na wszystkich powszechnie użytkowanych urządzeniach.

Wszystkie te rozwiązania łączy jedna zależność. Działają wyłącznie w strefie dostępu, czyli na terenie państw, które odpowiadają za emisję.

Jeśli wyjedziemy za granice, przestaną być dostępne. Dlaczego tak jest i co można z tym zrobić?

Dlaczego Roland Garros transmisja nie działa poza strefą dostępu?

Wiele stacji TV i VOD, które nadają Roland Garros na żywo w internecie, ogranicza dostęp do swoich treści w zależności od regionu, w którym użytkownik się znajduje. To oznacza, że ​​streaming jest niedostępny poza strefą transmisji i nie ma tutaj znaczenia czy chodzi o płatną czy darmową subskrypcję.

Powodem takich restrykcji jest poszanowanie umów o prawa telewizyjne, które zawierają stacje telewizyjne z właścicielami praw autorskich. Licencje zawierają konkretne zapisy, według których udostępniane treści jest możliwe tylko w określonych regionach. Serwisy internetowe muszą przestrzegać tych wymogów, aby uniknąć konsekwencji prawnych.

Realizacja postanowień, które znajdują się w umowach, opiera się na tzw. geoblokadach. To oprogramowanie, które sprawdza adres IP odwiedzającego, a jeśli lokalizacja się nie zgadza – blokuje dostęp i Roland Garros transmisja pozostaje niedostępna. W ten sam sposób ograniczane są niemal wszystkie współczesne portale.

Jednym z rozwiązań dla osób, które chcą obejść te ograniczenia i oglądać turniej French Open na żywo z zagranicy, jest korzystanie z VPN, czyli wirtualnej sieci prywatnej. VPN pozwala zmienić adres IP i symulować pochodzenie z kraju, w którym treści są dostępne. Dzięki temu mamy dostęp do relacji z dowolnego miejsca, które zapewnia dostęp do internetu.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jak oglądać Roland Garros na żywo w internecie przez VPN?

Uruchomienie VPN to prosta operacja z którą każdy poradzi sobie bez problemu. Nie trzeba tutaj żadnych specjalnych umiejętności, a wszystko jest bardzo intuicyjne. Oto co dokładnie należy zrobić, żeby oglądać French Open na żywo przez VPN:

 1. Wybierz dopasowaną do swoich potrzeb ofertę. My polecamy ExpressVPN, który sprawdzisz bez ryzyka z 30-dniową gwarancją.
 2. Ustal i potwierdź subskrypcję. Najdłuższe plany są jednocześnie najtańsze.
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację od dostawcy usługi.
 4. Uruchom aplikację i połącz się z odpowiednim serwerem. Wybór zależy od stacji z którą chcesz oglądać Roland Garros na żywo w internecie:
  1. Eurosport – Polska
  2. FranceTV – Francja
  3. RTBF – Belgia
  4. RTS – Szwajcaria
  5. 9Now – Australia
 5. Przejdź na stronę wybranego przez siebie serwisu i oglądaj tenis na najwyższym poziomie!

Całość nie zajmie więcej, niż kilka minut od momentu wyboru dostawcy!

Wypróbuj ExpressVPN za darmo i oglądaj French Open na żywo!

Jeśli nie wiesz od czego zacząć z VPN – sprawdź ExpressVPN! To usługa z absolutnego topu, ale najlepsze jest to, że niczego nie ryzykujesz. Wszystko za sprawą 30-dniowej gwarancji zwrotu. Korzystasz, a jeśli w tym czasie zrezygnujesz – dostajesz całą kasę z powrotem w ciągu 5 dni!

Żadnych pytań, ani ukrytych warunków! Wiemy, ponieważ sami to sprawdziliśmy! Wystarczy dać znać na czacie lub mailowo i po sprawie. Jeśli chcesz spróbować, po prostu wejdź w nasz link! Roland Garros transmisja to tylko jedna z wielu korzyści. Dodatkowo zapewnisz sobie szeroki dostęp do treści i bezpieczeństwo w sieci na co dzień!

Najlepszy VPN do oglądania French Open na żywo w 2024

Najlepszy VPN powinien posiadać szereg cech, które połączone w całość, dają niezawodną usługę, która nie tylko sprawi, że Roland Garros transmisja będzie dostępna, ale także bezpieczna i każdy jej użytkownik pozostanie całkowicie anonimowy w sieci.

Pragniemy ułatwić ten wybór naszym użytkownikom, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może pozwolić sobie na sprawdzenie tych wszystkich informacji przed zakupem odpowiedniej usługi.

Oto ranking z najlepszymi usługami maskującymi IP, z którymi uruchomienie Roland Garros na żywo w internecie będzie łatwe, a oglądanie nie będzie zakłócone żadnymi problemami.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Jak wybieramy najlepszą sieć VPN do oglądania French Open?

 • Wysoka prędkość przesyłania danych – obowiązkowa cecha dobrego VPN, która zapewni, że transmisja Roland Garros nie będzie się zacinać. Stream na żywo ma bardzo duże wymagania, jeśli chodzi o przepustowość sieci, a wiele usług VPN może bardzo mocno ją zaniżać. Dlatego podczas wyboru należy kierować się przede wszystkim tą cechą.
 • Duża liczba serwerów – jeśli chcemy odblokować lokalną francuską telewizję, potrzebujemy dostępu do serwera znajdującego się w granicach Francji. Tak samo ma się sytuacja z wszystkimi innymi kanałami telewizyjnymi, których transmisję chcemy aktualnie oglądać. Warto zawsze sprawdzić, czy wybrany VPN ma odpowiednią liczbę serwerów, a także gdzie są one ulokowane.
 • Niezachowywanie logów użytkowników – bardzo kontrowersyjna kwestia, jeśli chodzi o niektóre darmowe VPNy. Usługi tego typu, zapisują cały nasz ruch w sieci i wykorzystują te dane dla własnych korzyści (najczęściej odsprzedają te informacje stronom trzecim).
 • Dodatkowe zabezpieczenia – VPN to przede wszystkim bezpieczeństwo w sieci. Warto wybrać taką usługę, która korzysta z najnowszych standardów, jednocześnie całkowicie zabezpieczając nas przed czyhającymi na nas niebezpieczeństwami.

Do czego może się jeszcze przydać VPN?

Inwestycja w VPN to nie tylko możliwość oglądania French Open na żywo. To także cała masa innych korzyści, które warto wziąć pod uwagę. Usługi VPN z roku na rok zyskują coraz większe grono fanów, ponieważ dają nieograniczony dostęp do zawartości Internetu, bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy.

Tak samo, jak w przypadku odblokowywania możliwości oglądania Roland Garros na żywo, tak samo można wyobrazić sobie dziesiątki innych sytuacji, kiedy usługa tego typu może się nam przydać.

french open na żywo

Polska telewizja niestety nie zapewnia nam pełnego dostępu do wszystkich największych imprez sportowych na świecie, szczególnie jeśli chodzi o sport uważany w Polsce za niszowy. O ile nie skorzysta się z VPN – trzeba będzie obejść się smakiem.

Oprócz tego warto wziąć pod uwagę popularne serwisy streamingowe jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime, czy Disney+. Wiele z nich jest już dostępnych w Polsce, ale co jeśli wyjeżdżamy za granicę i chcemy obejrzeć nasz ulubiony serial na Netflixie, a w państwie, w którym przebywamy, jest blokada geolokalizacyjna?

W tym wypadku wystarczy skorzystać z VPN i ustawić polski serwer – serwis potraktuje nas tak samo, jakbyśmy przebywali w Polsce.

Niezwykle istotną kwestią związaną z użytkowaniem VPN jest anonimowość w sieci. Nawet przeglądanie naszej strony zgadzasz się na korzystanie z niektórych ciasteczek. Wiele serwisów internetowych wymaga od użytkownika zaakceptowanie korzystania z plików śledzących.

Dzięki skorzystaniu z VPN śledzenie nas w sieci staje się niezwykle trudne. Wiele osób decyduje się na zakup profesjonalnego VPN wyłącznie ze względów bezpieczeństwa.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

FAQ

Roland Garros gdzie oglądać?

Jeśli interesuje Cię opcja z płatną subskrypcją, sprawdź ofertę Eurosportu! Roland Garros transmisja jest dostępna w ramach usługi telewizyjnej lub online w serwisie Player.pl. Alternatywnie możesz wykorzystać VPN i oglądać na darmowych kanałach: France TV (Francja), RTBF (Belgia), RTS (Szwajcaria) lub 9now (Australia).

Gdzie można obejrzeć finał Rolland Garros?

Finałowy pojedynek Roland Garros na żywo w internecie jest dostępny na kilku platformach. W Polsce jest płatna usługa Player.pl. Za granicą są darmowe France TV, RTBF, RTS i 9now, ale żeby z nich korzystać, będzie potrzeba usługa VPN!

Wnioski – gdzie najlepiej oglądać French Open na żywo?

Każdego roku na przełomie maja i czerwca, cały tenisowy świat skupia się na paryskim Wielkim Szlemie. Miliony osób zasiadają do transmisji, ale Ci którzy przebywają za granicą, mają utrudnione zadanie. Ze względu na umowy licencyjne, Roland Garros transmisja jest dostępna tylko w zasięgu krajowym.

Na pomocą przychodzą sieci VPN. Pozwalają zmienić adres IP, a tym samym lokalizację, którą widzą geoblokady. W ten sposób możemy skutecznie ominąć restrykcje i oglądać Roland Garros na żywo w internecie bez ograniczeń!

Transmisje są dostępne w kilku miejscach. Płatny serwis Player.pl w Polsce lub darmowe: France TV (Francja), RTBF (Belgia), RTS (Szwajcaria) lub 9now (Australia).

Najlepiej do tego zdania sprawdzi się ExpressVPN! To czołowy dostawca, który posiada wszystkie potrzebne zasoby. Zapewnia też gwarancję zwrotu w ciągu 30 dni, dlatego niczego nie ryzykujesz!

Jeśli ten artykuł był pomocny i chcesz więcej tenisa, sprawdź nasze poradniki! Tłumaczymy jak oglądać pozostałe turnieje Wielkoszlemowe: Australian OpenWimbledon i US Open.

Sprawdzaliśmy też  Davis Cup i turnieje Masters: Miami Open oraz Madrid Open!

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl