Oglądanie turnieju Roland Garros na żywo w Internecie

Roland Garros to legendarny już turniej tenisowy, zaliczany do Wielkiego Szlema. Zawsze jest rozgrywany w Paryżu i sprawia, że cały świat tenisa ekscytuje się tym, kto w tym roku sięgnie po zwycięstwo. Niestety w Polsce sytuacja jest nieco utrudniona. Kiedy we Francji każdy może obejrzeć mecze Roland Garros na żywo w telewizji za darmo, w Polsce transmisje prowadzi Eurosport, który jak wszyscy wiemy, wymaga opłacenia abonamentu. Czy istnieje sposób, aby oglądać Roland Garros 2020 na żywo bez ponoszenia wysokich opłat za abonament? Oczywiście, że tak – wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie usługi VPN, a popularny finale French Open będzie można obejrzeć całkowicie za darmo. Kontynuując przeglądanie naszej strony zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek. Aby strona działała poprawnie ustaw prywatność zgadzam i kontynuuj przeglądanie.

Sprawdź ofertę
Oglądaj French Open wszędzie z ExpressVPN! 49% zniżki!

ExpressVPN ma szybkie serwery na całym świecie które ominą geoblokady i obejrzysz Rollanda Garrosa z każdego miejsca. 3 miesiące za darmo i 30-dniowa gwarancja zwrotu.

Aktualizacja: 24 Marzec 2023

Gdzie oglądać Roland Garros online?

Roland Garros 2019, a także wiele starszych turniejów, obfitowały w niezwykłe wydarzenia. Niestety wiele osób było zmuszonych odpuścić sobie ten turniej, ze względu na brak dostępu do płatnej telewizji. Warto się dobrze przygotować w tym roku i zabezpieczyć odpowiednio, aby taka sytuacja już nigdy więcej nie miała miejsca. Batalienajwiększych gwiazd tenisa potrafią przysporzyć nie lada emocji.

roland garros online

Roland Garros obfituje w niezwykłe wydarzenia. Wystarczy przytoczyć wydarzenia sezonu, kiedy to Novak Djoković poległ w półfinale naprzeciwko Dominikowi Thiemowi, a Roger Federer uległ swojemu odwiecznemu rywalowi Rafaelowi Nadalowi. Finał Rolanda Garrosa należał już tylko do Hiszpana, który uległ  młodemu Austriakowi jedynie w drugim secie. W dalszej części finału Nadal nie pozostawił żadnych wątpliwości, rozbijając przeciwnika do 1 punktu. Takie wydarzenia zdarzają się praktycznie co roku, dlatego każdy fan tego pięknego sportu powinien miec do niego dostęp.

Dzięki możliwości skorzystania z usług VPN można ominąć blokady geolokalizacyjne i oglądać Roland Garros na żywo online całkowicie za darmo.

 • Polski Eurosport. Najpopularniejsza opcja w Polsce, która wiąże się z bardzo drogim abonamentem. Jeśli ktoś interesuje się wyłącznie tenisem, to nie opłaca mu się wykupywać dostępu do Eurosportu jedynie po to, aby obejrzeć turniej Roland Garros na żywo.
 • France TV (za darmo) – darmowa telewizja francuska, która ma prawa do turnieju. Oglądając France TV, nie ma najmniejszego problemu z uzyskaniem dostępu do Roland Garros relacja na zywo. Jak to jednak zawsze bywa w świecie – musi pojawić się jakiś haczyk. W tym przypadku jest to zablokowanie dostępu do telewizji, dla osób znajdujących się poza granicami Francji. Niestety telewizja jest opłacana przez francuskich obywateli i zdecydowano się o jej nieudostępnianiu jej dla osób z zewnątrz.
 • ITV (za darmo) – publiczna telewizja brytyjska, która także ma prawa do Roland Garros transmisja na żywo, ale tak samo, jak w przypadku francuskiej telewizji, jest ona zablokowana dla osób zza granicy.
 • Player.pl lub Canal+ Online – Aby streamować French Open przez Internet, trzeba włączyć Player.pl lub Canal+ Online.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Marzec 2023

Jak oglądać Roland Garros transmisja na żywo za darmo?

VPN to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji. Korzystanie z tych technologii sprawia, że korty Rolanda Garrosa staną otworem przed każdym fanem – bez względu na to, gdzie aktualnie się znajduje. Usługi zmieniające IP, pozwalają na sprawienie, że zagraniczne serwisy będą nas traktować tak, jakbyśmy przebywali w granicach ich dostępu. Wystarczy dobry VPN, który posiada szybkie serwery we Francji lub Wielkiej Brytanii.

Oglądanie France TV za pomocą Usługi VPN

 1. Wybierz VPN charakteryzujący się wysokimi prędkościami przesyłu, a także posiadający serwery we Francji – zalecamy nasz numer 1 – ExpressVPN.
 2. Uruchom aplikację, zaloguj się i wybierz francuski serwer.
 3. Przejdź na stronę francetvinfo.fr/directs i oglądaj Roland Garros relacja na zywo.

Jak widać, wszystko wydaje się w miarę proste i klarowne. Aby jeszcze bardziej ułatwić powyższy poradnik, omówimy dokładniej poszczególne punkty.

 • Zdobądź VPN – wybierz odpowiedni VPN, który będzie zapewniał wysoką prędkość przesyłu danych. Stream online ma bardzo duże wymagania pod tym względem i śmiało można stwierdzić, że praktycznie żadna darmowa usługa tego typu, nie poradzi sobie z tym zadaniem.
 • Wybierz serwer znajdujący się we Francji lub Wielkiej Brytanii – wybrany VPN musi posiadać serwery w kraju, z którego chcemy oglądać Roland Garros na żywo online. W przeciwnym wypadku sytuacja będzie wyglądała zupełnie tak samo, jakbyśmy próbowali uruchomić Roland Garros na żywo, korzystając z naszego rodzimego Internetu bez użycia VPN.
 • Stwórz konto na stronie operatora. Telewizja transmitująca w Internecie może wymagać od użytkowników zalogowania się. Aby to zrobić, należy podać dane w ten sposób, aby serwis uznał nas za osoby mieszkające w granicach kraju, z którego oglądamy transmisję.
 • Oglądaj zawody – najprzyjemniejsza część procesu. Jeśli wszystko zostało poprawnie zrobione, to można oglądać Roland Garros relacja na zywo całkowicie za darmo.

Powyższy schemat zadziała tak samo z każdą inną telewizją, udostępniającą transmisję z wydarzenia sportowego dla swoich obywateli za darmo.

Najlepszy VPN do oglądania Roland Garros online

Najlepszy VPN powinien posiadać szereg cech, które połączone w jedność, dają niezawodną usługę, która nie tylko umożliwi oglądanie Roland Garros mecze na żywo, ale także będzie bezpieczna i sprawi, że jej użytkownik pozostanie całkowicie anonimowy w sieci.

 • Wysoka prędkość przesyłu danych – obowiązkowa cecha dobrego VPN, która zapewni, że transmisja Roland Garros nie będzie się zacinać. Stream na żywo ma bardzo duże wymagania, jeśli chodzi o przepustowość sieci, a wiele usług VPN może bardzo mocno ją zaniżać. Dlatego podczas wyboru należy kierować się przede wszystkim tą cechą.
 • Duża liczba serwerów – jeśli chcemy odblokować lokalną francuską telewizję, potrzebujemy dostępu do serwera znajdującego się w granicach Francji. Tak samo ma się sytuacja z ITV i wszystkimi innymi kanałami telewizyjnymi, których transmisję chcemy aktualnie oglądać. Warto zawsze sprawdzić, czy wybrany VPN ma odpowiednią liczbę serwerów, a także gdzie są one ulokowane.
 • Niezachowywanie logów użytkowników – bardzo kontrowersyjna kwestia, jeśli chodzi o niektóre VPNy. Usługi tego typu, zapisują cały nasz ruch w sieci i wykorzystują te dane dla własnych korzyści (najczęściej odsprzedają te informacje stronom trzecim).
 • Dodatkowe zabezpieczenia – VPN to przede wszystkim bezpieczeństwo w sieci. Warto wybrać taką usługę, która korzysta z najnowszych standardów, jednocześnie całkowicie zabezpieczając nas przed czyhającymi na nas niebezpieczeństwami.

Pragniemy ułatwić ten wybór naszym użytkownikom, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może pozwolić sobie na sprawdzenie tych wszystkich informacji przed zakupem odpowiedniej usługi. Oto ranking z najlepszymi usługami maskującymi IP, z którymi uruchomienie Roland Garros transmisja na żywo będzie łatwe, a oglądanie nie będzie zakłócone żadnymi problemami.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2023
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN Marzec 2023
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja Marzec 2023)
9.3
5 NordVPN
9.1

Czy można oglądać Roland Garros na żywo, używając darmowego VPN?

Oczywiście, że tak. Roland Garros online przy użyciu darmowych usług VPN jest możliwy do uruchomienia. Jednak nie będzie to najprzyjemniejsze przeżycie. Darmowe usługi tego typu mają bardzo dużo ograniczeń, które uwypuklają się przede wszystkim przy streamingu online. Nikt chyba nie chciałby, aby w finale Rolanda Garrosa pojawił się czarny ekran z pokazem slajdów, ponieważ przepustowość sieci będzie wielokrotnie niższa, niż wymagana do oglądania transmisji na żywo.

roland garros na zywo

Ograniczona możliwość śledzenia Roland Garros relacja na zywo to jedno. Darmowe wersje posiadają zazwyczaj ograniczoną liczbę serwerów. Kiedy ktoś chce obejrzeć Roland Garros online za pośrednictwem francuskiej telewizji, może okazać się, że VPN nie zapewnia dostępu do francuskiego serwera. Wtedy nie ma już żadnej możliwości na śledzenie ulubionych rozgrywek poprzez telewizje z tego państwa.

roland garros relacja na zywo

Jak widać Roland Garros transmisja na żywo za pośrednictwem telewizji internetowej to nie taka prosta sprawa, jeśli chodzi o darmowe VPN. W przypadku Polski teoretycznie nie ma żadnej możliwości ominięcia opłat. Ponieważ koszt dobrego VPN to zawsze kilka dolarów miesięcznie, ale to chyba i tak o wiele lepsza opcja, niż wykupienie abonamentu na Eurosport Player.

Do czego może się jeszcze przydać VPN?

Inwestycja w VPN to nie tylko możliwość oglądania Roland Garros online. To także cała masa innych korzyści, które warto wziąć pod uwagę. Usługi VPN z roku na rok zyskują coraz większe grono fanów, ponieważ dają nieograniczony dostęp do zawartości Internetu, bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy.

roland garros transmisja na zywo

Tak samo, jak w przypadku odblokowywania możliwości oglądania Roland Garros relacja na zywo, tak samo można wyobrazić sobie dziesiątki innych sytuacji, kiedy usługa tego typu może się nam przydać. Polska telewizja niestety nie zapewnia nam pełnego dostępu do wszystkich największych imprez sportowych na świecie, szczególnie jeśli chodzi o sport uważany w Polsce za niszowy. O ile nie skorzysta się z VPN – trzeba będzie obejść się smakiem.

Oprócz tego warto wziąć pod uwagę popularne serwisy streamingowe jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime, czy Disney+. Wiele z nich jest już dostępnych w Polsce, ale co jeśli wyjeżdżamy za granicę i chcemy obejrzeć nasz ulubiony serial na Netflixie, a w państwie, w którym przebywamy, jest blokada geolokalizacyjna? W tym wypadku wystarczy skorzystać z VPN i ustawić polski serwer – serwis potraktuje nas tak samo, jakbyśmy przebywali w Polsce.

Niezwykle istotną kwestią związaną z użytkowaniem VPN jest anonimowość w sieci. Nawet przeglądanie naszej strony zgadzasz się na korzystanie z niektórych ciasteczek. Wiele serwisów internetowych wymaga od użytkownika zaakceptowanie korzystania z plików śledzących. Dzięki skorzystaniu z VPN śledzenie nas w sieci staje się niezwykle trudne. Wiele osób decyduje się na zakup profesjonalnego VPN wyłącznie ze względów bezpieczeństwa.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Marzec 2023

Podsumowanie

Możliwość śledzenia Roland Garros relacja na żywo to nie lada gratka dla każdego fana sportu. W dzisiejszych czasach, kiedy tenis nie jest popularny w naszym kraju, każdy musi zmierzyć się z problemem dostępności do meczów na żywo.

Kto wie może nasza zwyciężczyni juniorskiego French Open – Iga Świątek sprawi, że wszystko się zmieni? W końcu, kiedy Polacy osiągają sukcesy na arenie międzynarodowej w jakiejś dyscyplinę, dostęp do transmisji staje się o wiele prostszy.

Do tego czasu musimy korzystać z usług VPN, które umożliwiają oglądanie Roland Garros transmisja na żywo z zagranicznych telewizji. Korzystając z najlepszych VPNów, możemy być pewni, że wszystko będzie bardzo proste i przyjemne, a także, że nie wystąpią żadne niepożądane problemy z odbiorem transmisji. Z naszej strony możemy zapewnić, że skorzystanie z ExpressVPN zapewni bezproblemowe oglądanie ulubionych rozgrywek sportowych.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl