Gdzie oglądać Puchar Davisa transmisja w 2024

Puchar Davisa to największe i najważniejsze zawody tenisowe drużyn męskich. Zmagania odbywają się co roku i są rozgrywane w sposób kołowy, pucharowy lub mieszany. W naszym artykule sprawdzamy co zrobić żeby Puchar Davisa transmisja była dostępna za darmo z dowolnego miejsca.

Sprawdź ofertę
Oglądaj Davis Cup wszędzie z ExpressVPN! 49% TANIEJ

Szybkie i dostępne globalnie serwery od ExpressVPN odblokują streaming Davis Cup z każdego miejsca. Zero ryzyka z 30-dniową gwarancją + 3 miesiące za darmo.

Aktualizacja: 21 maj 2024

Puchar Davisa gdzie oglądać w 2024?

Dla wielu miłośników tenisa będzie to prawdziwe rozczarowanie, ale mamy taką sytuację, że nikt nie ma wykupionych praw do transmisji wydarzenia w Polsce.

Okazuje się, że dostęp na żywo posiadają jedynie użytkownicy płatnego serwisu Tennis Channel Plus, który jest dostępny wyłącznie dla użytkowników z terytorium Wielkiej Brytanii. Serwis posiada dosyć drogi abonament, który zapewnia nam dostęp do najważniejszych zawodów tenisowych.

puchar davisa transmisja

Żeby oglądać Tennis Channel Plus możemy skorzystać z przeglądarki internetowej i bezpośrednio korzystać z materiałów na komputerach z różnymi systemami operacyjnymi. Możemy również skorzystać z pobrania aplikacji na nasze urządzenie i oglądanie transmisji za jej pomocą. Serwis udostępnia aplikacje na takie systemy jak iOS, Android, Roku oraz Amazon Fire TV.

Dlaczego jest tak, że Puchar Davisa transmisja nie jest dostępna wszędzie gdzie się znajdujemy, a jedynie w niektórych krajach?

Puchar Davisa transmisja – jak oglądać z dowolnego miejsca?

Wszystko jest związane z tym, że aby transmitować tego rodzaju wydarzenie sportowe, należy wykupić do nich prawa. Czasami wykupuje je kilku dostawców, w przypadku Davis Cup jest to jedynie Tennis Channel Plus.

davis cup transmisja

Nadawcy muszą wprowadzać ograniczenia geograficzne co do emisji konkretnych materiałów, ponieważ wymagają tego twórcy treści. Wszystko jest zapisane w umowach pomiędzy nimi. Działa to w ten sposób, że dostęp do transmisji jest dozwolony jedynie dla adresów IP z danego terytorium. Jeśli więc nie mamy danego IP i próbujemy się zalogować i obejrzeć transmisję, jak przykładowo Davis Cup transmisja- będzie ona po prostu zablokowana.

Żeby pozbyć się tego problemu możemy wykorzystać proste rozwiązanie. Wystarczy, że zainstalujemy na naszym urządzeniu aplikację VPN, za pomocą której zmienimy naszą wirtualną lokalizację – adres IP i ominiemy blokady geograficzne.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Puchar Davisa transmisja – jak z niej skorzystać z VPN

Odblokowanie transmisji i ominięcie blokad geograficznych to nic trudnego. Żeby to zrobić wystarczy wykonać poniższe czynności:

  1. Wchodzimy na stronę najlepszego VPN – ExpressVPN
  2. Rejestrujemy konto i pobieramy aplikację
  3. Uruchamiamy VPN
  4. Łączymy się z serwerem w Wielkiej Brytanii
  5. Wchodzimy na stronę Tennis Channel Plus i oglądamy transmisję

Nie kupuj kota w worku – testuj ExpressVPN za darmo!

Zanim coś kupimy czy też sprawdzimy przydatność konkretnego rozwiązania, dobrze jest przetestować daną rzecz. Możemy to również zrobić z najlepszą siecią VPN, czyli ExpressVPN. Już wyjaśniamy jak możemy to zrobić.

Na początku musimy wejść na stronę wykorzystując ten link – ExpressVPN. Następnie tak jak zawsze rejestrujemy konto i wybieramy subskrypcję, pobieramy oprogramowanie na nasze urządzenie.

Przez 30 dni korzystamy z VPN. Dostępne są wszystkie jego funkcje i możliwości bez żadnych ograniczeń – możemy oglądać Davis Cup transmisja gdziekolwiek jesteśmy.

Następnie przed upływem czasu – 30 dni, musimy wysłać do ExpressVPN wiadomość odnośnie tego, że chcemy zrezygnować z usługi i otrzymać zwrot kosztów.

Firma nie zadaje pytań i nie musimy wyjaśniać dlaczego tak zdecydowaliśmy. Wystarczy poczekać kilka dni na zwrot kosztów i finalnie nie ponosimy żadnych kosztów za test usługi przez 30 dni.

Jaki VPN będzie najlepszy do oglądania Davis Cap?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie musieliśmy przetestować praktycznie wszystkie najlepsze sieci, które oferują usługi VPN. Sprawdziliśmy ich parametry i oceniliśmy ich jakość po przeprowadzeniu praktycznych testów.

  • Bez spowolnienia – niektóre serwisy VPN zapewniają wysoką ochronę urządzeń, ale za to cechują się tym, że połączenie staje się powolniejsze, w porównaniu z tym, które oferuje nasz dostawca usług Internetowych. Wybraliśmy takie sieci VPN, które nie mają tego problemu.
  • Wybór serwerów – interesowała nas jak największa ilość serwerów, nie tylko w Wielkiej Brytanii aby oglądać Davis Cup transmisja, ale na całym Świecie, tak żeby w pełni korzystać z możliwości VPN.
  • Przystępna cena – usługi z naszego rankingu odznaczają się rozsądną ceną, co nie wpływa na ich jakość. Zwróciliśmy również uwagę na darmowe okresy próbne, czy gwarancje zwrotu kosztów podczas testowania usługi.
  • Support – w usługach z branży IT ważny jest dobry support. Sprawdziliśmy w praktyce czy da się wygodnie skontaktować z obsługą klienta i ile czasu trzeba czekać na odpowiedź.
  • Poziom ochrony – VPN służy głównie do zabezpieczenia naszych urządzeń i ochrony naszej prywatności. Sprawdziliśmy jak to wygląda w praktyce, jakie protokoły i rodzaje szyfrowania są stosowane.

Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej stworzonemu przez nas rankingowi.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN maj 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja maj 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Co tam naprawdę oferuje VPN?

To, że możemy oglądać Davis Cup transmisja gdziekolwiek się znajdujemy to nie jedyna korzyść, z którą się spotykamy. Ogólnie VPN to mnóstwo możliwości, a oto najważniejsze z nich.

Walka z cenzurą Internetu i Geo-blokady

Jeśli samodzielnie nie spotkaliśmy się z cenzurą w Internecie, czyli z blokowaniem dostępu do określonych stron Internetowych to z pewnością słyszeliśmy informacje na ten temat. Niektóre kraje blokują serwisy społecznościowe, strony informacyjne, czy po prostu takie portale, które się im nie podobają.

Jeśli chcemy odblokować strony, które są cenzurowane w naszym kraju, wystarczy, że za pomocą VPN zmienimy nasze IP. W ten sposób odblokujemy dostęp do stron, które nas interesują.

davis cup transmisja na zywo

Geo-blokady, które są widoczne w takich miejscach jak Davis Cup transmisja, są również powszechne w serwisach jak Netflix (serwis stosuje różne biblioteki treści w zależności od tego gdzie się znajdujemy), czy Hulu, które jest dostępne jedynie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak w przypadku cenzury, tak i blokad geograficznych zmiana IP rozwiązuje cały problem i możemy oglądać co tylko się nam podoba.

Najwyższy poziom ochrony i prywatności

Zabezpieczenia, które są wykorzystywane w dobrych sieciach VPN są praktycznie nie do przepicia. Dowodem na to jest fakt, że protokoły, które są wykorzystywane w zabezpieczeniu naszych połączeń poprzez VPN stosuje się także w Wojsku, gdzie poziom ochrony musi być na najwyższym poziomie.

Nie tylko nasze dane są bezpieczne i nikt nie jest w stanie sprawdzić tego czy w danym momencie oglądamy Puchar Davisa transmisja, logujemy się do banku czy do serwisu społecznościowego, ale również nasze realne IP jest ukryte.

VPN przydaje się również w momencie, gdy często korzystamy z publicznych sieci Wi-fi, które bez odpowiedniej ochrony są dla nas bardzo niebezpieczne. Jednak z wykorzystaniem VPN wszystkie nasze dane są szyfrowane, również w publicznych Wi-fi. Oznacza to, że nikt nie jest w stanie dokonać ataku na nasze urządzenie, jeśli mamy włączony VPN.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Jak oglądać Davis Cup transmisja – podsumowanie

Okazuje się, że miłośnicy tenisa nie są w dobrej sytuacji i muszą się sporo natrudzić, żeby obejrzeć Davis Cup na żywo. Wydarzenie jest dostępne dla użytkowników, którzy posiadają IP należące do Wielkiej Brytanii. Wówczas możemy korzystać z Tennis Channel Plus – płatnego serwisu, który udostępnia takie materiały jak Puchar Davisa transmisja na żywo.

Jeśli chcemy oglądać Davis Cup przebywając w innym kraju, możemy zrobić to wykorzystując VPN do zmiany naszego IP. Nasze serwis dokonał testów i poleca ExpressVPN do oglądania tego wydarzenia.

Za jego pomocą nie tylko obejrzymy tenis na najwyższym poziomie, ale również zabezpieczymy nasze urządzenia, ominiemy geo-blokady i unikniemy cenzury w Internecie.

Jeśli jesteśmy fanami tenisa warto przeczytać jak oglądać inne ważne wydarzenia: US OpenWimbledonAustralian Open, French Open, Madrid Open czy mecze tenisa na żywo.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl