Gdzie oglądać Australian Open na żywo w 2023

Australian Open to jedne z najważniejszych wydarzeń dla każdego miłośnika tenisa. W naszym artykule sprawdzamy gdzie oglądać Australian Open na żywo i jak poradzić sobie z transmisjami w miejscach, w których nie są one dostępne.

Sprawdź ofertę
Oglądaj Australian Open wszędzie z ExpressVPN! 49% zniżki!

Globalne, szybkie serwery od ExpressVPN sprawią, że obejrzysz Australian Open z każdego miejsca bez ograniczeń. 3 miesiące za darmo i 30-dniowa gwarancja zwrotu.

Aktualizacja: 7 czerwiec 2024

Gdzie najlepiej oglądać Australian Open transmisje

Prawo do transmisji Australian Open mecze na żywo posiada Eurosport. Jest to stacja telewizyjna o profilu sportowym, której właścicielem jest Discovery. Program jest dostępny w płatnych sieciach kablowych. Mamy też wersję online, gdzie możemy oglądać mecze na żywo Australian Open, a także wiele innych interesujących wydarzeń sportowych.

australian open transmisje

Żeby korzystać z serwisu internetowego Eurosport musimy wykupić odpowiedni abonament. Dostęp do serwisu, a zarazem Australian Open na żywo uzyskujemy za pośrednictwem przeglądarki, a także dedykowanych aplikacji na urządzenia mobilne, telewizory oraz komputery.

Nie jest to jednak jedyna opcja, okazuje się, że mecz Australian Open na żywo możemy obejrzeć również w bezpłatnych miejscach. Informacje na ten temat znajdziemy poniżej.

Gdzie oglądać Australian Open mecze na żywo za darmo?

Jeśli nie przeszkadza nam komentarz w obcym języku, możemy skorzystać z darmowych serwisów internetowych, w których będziemy mogli obejrzeć mecze na zywo Australian Open.

Dla użytkowników znajdujących się na terenie Szwajcarii mamy do dyspozycji RTS. Jest to publiczne, Szwajcarskie Radio i Telewizja, które jest nadawane w języku francuskim oraz niektóre programy w języku angielskim. Mamy do dyspozycji serwis online RTS, w którym między innymi obejrzymy Australian Open mecze na żywo.

Użytkownicy, którzy logują się z terenu Australii mogą oglądać Australian Open transmisje na platformie 9NOW. Serwis oferuje usługi z serii wideo na żądanie i jest prowadzony przez grupę Nine Network.

W przypadku osób z Wielkiej Brytanii, darmowe transmisje są dostępne na BBC Sport. Na platformie online BBC Sport znajdziemy przede wszystkim transmisje sportowe. BBC ma wykupione liczne prawa do transmisji wydarzeń sportowych na terenie Wielkiej Brytanii, w tym Australian Open mecze na żywo.

Ponownie strony te zostały zablokowane, jeśli oglądasz je poza ich krajem.

Mecze na zywo Australian Open poza strefą dostępności

Dostęp do serwisów internetowych, gdzie możemy oglądać Australian Open mecze na żywo jest ograniczony. Wiąże się to przede wszystkim z prawami autorskimi, które określają na jakim terytorium może być emitowana dana transmisja.

Warunki transmisji są zapisane w umowach między twórcami i nadawcami treści. Nadawcy zobowiązani są do sprawdzania adresów IP logujących się użytkowników i blokowania dostępu do usługi dla użytkowników spoza strefy dostępności.

rts geo blokadę

Dostawcy usług Internetowych przypisują nam unikalny adres IP, przez co łatwo wykryć naszą lokalizację i blokować dostęp do różnych usług. Żeby poradzić sobie z tym problemem i odblokować Australian Open transmisje na żywo z dowolnego miejsca, wystarczy skorzystać z sieci VPN.

Dobra sieć VPN pozwala nam zmienić naszą wirtualną lokalizację poprzez połączenie się z serwerem jaki dostarcza VPN i tym samym zmienić nasz adres IP. Omijamy w ten sposób geo-blokadę i odblokowujemy dostęp do transmisji mecze na zywo Australian Open.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jak odblokować Australian Open na żywo z VPN?

Przedstawiamy krótki poradnik odnośnie tego w jaki sposób odblokować Australian Open transmisja online z dowolnego miejsca.

 1. Wybierz najlepszy VPN – polecamy ExpressVPN
 2. Zarejestruj konto i wybierz plan subskrypcji
 3. Pobierz oprogramowanie VPN na swoje urządzenie
 4. Uruchom program VPN i wybierz serwer zlokalizowany w:
   1. Szwajcaria aby oglądać RTS
   2. Wielkiej Brytanii aby oglądać BBC Sport
   3. Polsce aby oglądać Eurosport
 5. Oglądaj wygodnie Australian Open transmisje online!

Uzyskaj ExpressVPN za darmo!

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalny trik, za pomocą którego będziemy w stanie testować ExpressVPN za darmo przez 30 dni! Cała sprawa polega na odpowiednim wykorzystaniu 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów. W odróżnieniu do konkurencji, ExpressVPN nie zadaje pytań i szybko zwraca całą kwotę. Wystarczy, że skorzystamy z tego linku i zaczniemy testować usługę.

Korzystamy ze wszystkich funkcjonalności VPN, odblokowujemy Australian Open transmisje gdziekolwiek jesteśmy i zabezpieczamy nasze urządzenia. Następnie ustawiamy sobie przypomnienie, tak żeby przed końcem okresu próbnego przesłać prośbę o rezygnację i zwrot kosztów. Otrzymujemy zwrot i gotowe! Proste prawda? To doskonały sposób na sprawdzenie możliwości usługi VPN i oglądanie mecze na zywo Australian Open z dowolnego miejsca.

Najlepszy VPN aby oglądać Australian Open na żywo w internecie

Nasi eksperci otrzymali zadanie przetestowania popularnych sieci VPN tak aby wyłonić najlepsze rozwiązanie, które pozwoli nam oglądać transmisje Australian Open online z dowolnego miejsca.

Poniżej prezentujemy ranking najlepszych usługodawców.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Dobry VPN do korzystania z usługi Australian Open transmisje z dowolnego miejsca powinien spełniać poniższe wymagania:

 • Duży wybór serwerów – dostęp do serwerów na całym świecie pozwala odblokować Australian Open mecze na żywo w miejscach, gdzie transmisja jest niedostępna, lub wybrać wirtualną lokalizację do odblokowania darmowych transmisji.
 • Szybkie połączenie – VPN szyfruje dane, przez co mogą występować spowolnienie połączenia. Aby oglądać Australian Open na żywo potrzebujemy szybkiego połączenia bez opóźnień, tak żeby oglądać materiały w pełnej jakości i bez zacinania.
 • Funkcje dodatkowe – jeśli już wybieramy VPN to warto żeby posiadał dodatkowe udogodnienia, a nie tylko odblokowywał Australian Open transmisje. Powinien zapewniać bezpieczeństwo i anonimowość przez wykorzystanie odpowiednich protokołów zabezpieczeń.
 • Wsparcie klienta na wysokim poziomie – odpowiedni support przydaje się nie tylko w momencie, gdy pojawi się jakiś problem, ale również wtedy, gdy potrzebujemy porad odnośnie wyboru konkretnego serwera czy ustawień programu.
 • Stosunek jakości do ceny – jeśli chcemy oglądać mecze na zywo Australian Open za darmo to z pewnością nie chcemy też przepłacać za usługę VPN. Dobraliśmy takie oferty firm z branży VPN, które nie tylko oferują najlepsze usługi, ale również posiadają rozsądne ceny.

Dodatkowe korzyści ze stosowania VPN

 • Bardzo duża przepustowość serwerów – dzięki wysokiej jakości serwerom, płatne VPN bez problemu radzą sobie z oglądaniem plików wideo, czy transmisjami na żywo (mecze na zywo Australian Open, filmy z popularnych serwisów streamingowych itd.)
 • Możliwość ominięcia wszystkich blokad geolokalizacyjnych. Już nikt nie będzie musiał się martwić, czy konkretne treści zostały dopuszczone dla użytkowników z Polski. Dzięki płatnemu VPN posiadającym swoje serwery na całym świecie każdy może przynajmniej przez chwile pozornie zostać obywatelem każdego regionu świata. Dlatego Australian Open online będzie możliwy do oglądania z każdego miejsca z dostępem do sieci. Koniec z wypisywaniem w sieci „gdzie można obejrzeć Australian Open”, „Australian Open gdzie oglądać” itd. Wszystko będzie dostępne dla każdego.

australian open mecze na żywo

 • Szyfrowanie umożliwiające pozostanie całkowicie anonimowym w sieci. Nie od dzisiaj wiadomo, że bezpieczeństwo w sieci staje się niemal tak ważną sprawą, jak bezpieczeństwo w życiu na co dzień. Coraz większa część spraw prywatnych jest możliwa do załatwienia w Internecie i każdy powinien zadbać o odpowiednie zabezpieczenia. W końcu nikt nie pozwoli sobie na pozostawienie otwartych drzwi do domu, kiedy wyjeżdża. Płatne VPN mają niezwykle zaawansowane szyfrowania i zabezpieczenia, które uniemożliwiają jakiekolwiek przechwycenie danych użytkownika. W końcu, jeśli Australian Open online jest zablokowany w Polsce, to raczej nikt nie chciałby, aby ktoś mógł wyśledzić to, że konkretna osoba ogląda na żywo Australian Open.
 • Brak zapisywania logów przeglądarki. Płatne usługi VPN nie zapisują w swojej historii żadnych logów swoich użytkowników, co jest częstą praktyką przy płatnych serwisach tego typu. Nikt nie będzie wiedział, że ktoś ogląda sobie Australian Open na żywo, czy mecze na żywo Australian Open.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Gdzie oglądać Australian Open – podsumowanie

Korzystanie z sieci VPN zapewnia nam wiele dodatkowych korzyści jak wysoki poziom bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu, anonimowość, walka z cenzurą czy bezpieczeństwo w publicznych sieciach Wi-fi. Warto o tym pamiętać, po to żeby korzystać z naszych urządzeń bez obaw o różne zagrożenia.

Jeśli jesteśmy fanami tenisa warto przeczytać jak oglądać inne ważne wydarzenia: US Open, Wimbledon, French Open czy Madrid Open. Omawiamy gdzie najlepiej oglądać transmisje i jak omijać ewentualne geo-blokady.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl