Gdzie oglądać IndyCar na żywo w 2024?

Indycar to najwyższa klasa regionalnych jednomiejscowych samochodów wyścigowych formuły północnoamerykańskiej z otwartymi kołami w Stanach Zjednoczonych. Jednak opcje serwisów streamingowych mogą być ograniczone ze względu na blokady geograficzne. W tym przewodniku pokażmy najlepsze sposoby oby oglądać IndyCar na żywo w 2024 roku.

Sprawdź ofertę
Oglądaj IndyCar z dowolnego miejsca z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Omijaj geo-blokady i oglądaj najlepsze wyścigi dzięki ExpressVPN. Kliknij i odbierz 3 miesiące za darmo i 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 22 maj 2024

Najlepsze serwisy dla IndyCar transmisja na żywo

Viaplay to płatny serwis streamingowy oferujący usługi z serii wideo na życzenie. Wykupując abonament mamy dostęp do takich materiałów jak filmy, seriale, transmisje sportowe – również zawody IndyCar. Okazuje się, że to jedyna usługodawca, który pozwala na oglądanie wydarzenia w Polsce, ma do tego wyłączne prawa.

indycar na żywo

Viaplay działa dla użytkowników z terenu UE, a również Norwegii i Stanów Zjednoczonych. Viaplay możemy oglądać bezpośrednio przez przeglądarkę jak i za pomocą udostępnionych aplikacji na urządzenia do stremingu, telewizory smart, urządzenia Pc oraz Mac, sprzęty mobilne z iOs oraz Android, a także konsole służące do gier.

Pamiętajmy, że serwis jest dostępny tylko na określonym obszarze, poza nim transmisje nie będą dostępne!

Oglądaj IndyCar gdziekolwiek jesteś!

Dlaczego IndyCar transmisja na żywo jest dostępna jedynie w niektórych lokalizacjach, a w innych nie? Jest to przede wszystkim związane z prawami autorskimi i prawami do emisji wydarzeń. Przeważnie prawa do emisji ważnych wydarzeń sportowych są kupowane. Do tego nadawcy materiałów są związani umowami, które określają w jakich lokalizacjach mogą wyświetlać dane materiały.

indycar transmisja na żywo

Wykorzystuje się tu rozpoznawanie adresów IP. Ten adres przypisuje nam dostawca usług internetowych, przez co łatwo sprawdzić naszą lokalizację. Jeśli nasze IP znajduje się poza strefą dostępności, otrzymujemy komunikat, że transmisja nie jest dla nas dostępna – następuje blokada materiałów.

Czy możemy rozwiązać ten kłopot?

Okazuje się, że tak, wystarczy zastosować dobrą usługę VPN. Za jej pomocą zmieniamy nasze IP i omijamy geo-blokady. Możemy w ten sposób oglądać IndyCar na żywo z dowolnego miejsca.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Odblokuj IndyCar transmisja na żywo z VPN

Postanowiliśmy przygotować poradnik dzięki któremu odblokujemy serwis Viaplay gdziekolwiek jesteśmy. Oto co należy zrobić:

 1. Wybieramy najlepszy VPN – rekomendujemyExpressVPN
 2. Rejestrujemy konto i wybieramy interesujący nas abonament
 3. Pobieramy oprogramowanie na nasze urrządzenie
 4. Instalujemy aplikację na naszym sprzęcie
 5. Wybieramy serwer w PL aby odblokować serwis Viaplay
 6. Zrobione, oglądaj IndyCar gdziekolwiek jesteś!

Jak przetestować ExpressVPN bezpłatnie?

Lubimy oszczędzać, więc czemu nie skorzystać z darmowego testowania najlepszej usługi VPN? Specjalnie dla czytelników naszego serwisu przygotowaliśmy trik, który umożliwi przetestować usługę za darmo.

Wchodzimy na stronę usługi za pomocą podanego linku ExpressVPN i normalnie wybieramy subskrypcję i rejestrujemy konto. Następnie możemy korzystać z usługi przez całe 30 dni. ExpressVPN gwarantuje nam 30 dniową opcję zwrotu poniesionych kosztów.

Przed upływem tego czasu wysyłamy wiadomość o rezygnacji z usługi i chęci otrzymania zwrotu opłaty.

Najlepsze jest to, że nie trzeba nic wyjaśniać i odpowiadać na żadne pytania. Zwrot opłaty odbywa się szybko i bez zarzutu.

Najlepszy VPN do IndyCar na żywo 2024

Dobry VPN nie tylko powinien skutecznie radzić sobie z blokadami geograficznymi, ale wspierać nas na różnych płaszczyznach. Nasi eksperci porównali najlepszych dostawców VPN i wybrali te, które sprawdzają się najlepiej dla IndyCar transmisja na żywo.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN maj 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja maj 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Na co zwróciliśmy uwagę?

 • Liczbę serwerów i ich lokalizacje – większa ilość serwerów daje to, że inaczej rozkłada się ilość korzystających i dzięki temu nie spotykamy się z przeciążeniami i ograniczeniem prędkości. Jeśli serwery są rozmieszczone w różnych lokalizacjach łatwiej omijamy geo-blokady i uzyskujemy takie IP jakie jest nam w danym momencie potrzebne.
 • Szybkość serwerów – dla takich transmisji jak IndyCar na żywo ważne jest to, żeby serwery były szybkie i pozwalały nam korzystać z materiałów w najlepszej jakości. Tylko wówczas będziemy w stanie na 100% cieszyć się z oglądania zmagań i unikniemy zacinania czy innych problemów.
 • Cena a jakość – czy najlepsza usługa, która pozwoli nam oglądać IndyCar transmisja na żywo z dowolnego miejsca musi być droga – wcale nie! Nasi eksperci wyszukali najwyższą jakość usług w rozsądnej cenie.
 • Dodatki – oprócz naszego głównego celu, warto zwrócić również uwagę na dodatkowe korzyści – poziom ochrony, możliwość walki z cenzurą, korzystania z anonimowości w sieci czy dodatkach jak menadżer haseł. Przydatne okazują się również opcje bezpłatnego testowania usługi czy też gwarancja zwrotu środków.
 • Obsługa klienta – obsługa klienta powinna być szybka i merytoryczna. Warto sprawdzić jakie są opinie na ten temat, w jaki sposób możemy się kontaktować i jak szybko otrzymujemy odpowiedzi. Jest to przydatne w razie awarii czy też chęci uzyskania jakiejkolwiek pomocy.

Co więcej daje VPN?

To, że możemy oglądać IndyCar w Polsce czy w dowolnym miejscu na świecie to nie jedyna zaleta. Należy pamiętać, że VPN to znacznie więcej możliwości, które są bardzo pomocne podczas codziennego korzystania z Internetu.

Blokady geograficzne i cenzura

Jeśli interesuje nas coś takiego jak oglądaj IndyCar i korzystamy z VPN w tym celu to zyskujemy jeszcze więcej. Możemy odblokować różne serwisy streamingowe jak Hulu, HBO, Disney+ czy uzyskać dostęp do bibliotek Netflixa niedostępnych w miejscu, w którym się znajdujemy.

Dzięki połączeniu z danym serwer z konkretnej lokalizacji na świecie zyskujemy jego IP i skutecznie omijamy geo-blokady.

oglądaj IndyCar

Kolejna istotna sprawa, to możliwość walki z cenzurą. Dzięki VPN możemy uzyskać dostęp do stron internetowych, które normalnie nie są dla nas dostępne. Rządy wielu krajów nakładają cenzurę na różnego rodzaju strony internetowe, ponieważ uznają je za nieodpowiednie czy niebezpieczne.

W wielu krajach blokowane są nawet serwisy społecznościowe jak Facebook czy Twitter. Jeśli chcemy ominąć cenzurę, VPN umożliwia nam to, niezależnie od miejsca gdzie się znajdujemy.

Zabezpieczenia i prywatność

Jeśli IndyCar na żywo z dowolnego miejsca to ciągle za mało, warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo jakie zapewnia nam korzystanie z sieci VPN. Przy jej pomocy tworzymy coś w rodzaju tunelu, przez który przechodzą wszystkie dane. Tam są one szyfrowane i odpowiednio chronione.

Zabezpieczenia, które wykorzystuje się w VPN są również stosowane w wojskowości czy agencjach rządowych. Gwarantuje to, że nawet najlepsi hakerzy nie mają szansy dostępu do naszych danych. Dodatkowo ukrywany nasz rzeczywisty adres IP, przez to unikamy śledzenia.

Następnie wspomnieć o tym, że zyskujemy zyskujemy skuteczną ochronę podczas korzystania z publicznych sieci Wi-fi. Są one powszechne w bibliotekach, hotelach, restauracjach, czy szkołach. Jednak w związku z tym, że wszyscy mogą z tego korzystać, są one często wykorzystywane do ataków hakerskich.

Zastosowanie VPN zapewnia nam całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych Wi-fi niezależnie od tego czy wykonujemy aktywność jak oglądaj IndyCar, korzystamy z torrentów czy po prostu przeglądamy strony www.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Oglądaj IndyCar na żywo – podsumowanie

Żeby oglądać IndyCar transmisja na żywo musimy posiadać abonament w serwisie Viaplay. Jest on dostępny dla użytkowników z terytorium Polski. Jednak jeśli wyjeżdżamy i znajdujemy się poza strefą dostępności, aby ominąć geo-blokady możemy skorzystać z VPN. Za pomocą sieci VPN zmieniamy adres IP i odblokowujemy interesujące nas materiały – niezależnie od tego gdzie się znajdujemy. Rekomendujemy ExpressVPN jako najlepszy VPN do odblokowania zmagań IndyCar.

Jeśli jesteśmy fanami motorsportu warto sprawdzić również więcej artykułów jak Formuła 1, Formuła E, WRC, znajdziemy w nich informacje jak i gdzie oglądać wydarzenia na żywo, bez względu na naszą lokalizację.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl