Oglądaj formuła 1 na żywo: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2022

Grand Prix Formuły 1 to bez wątpienia największe wydarzenie motoryzacyjne roku. Superszybkie samochody F1 online, najlepsi kierowcy na świecie i ogromne rozsiane po całym świecie tory, na których odbywają się wyścigi.  Żaden fan sportów motorowych nie może przejść obojętnie obok tego wydarzenia. Co, jeśli F1 stream nie jest dostępny? Wtedy pojawia się problem, ale jak to w Internecie bywa – wszystko da się załatwić.

Kolejny Grand Prix
Drogie Panie i Szanowni Panowie, nie przegapcie Formula 1 Grand Prix De Monaco 2022 ! Wyścig odbędzie się na Circuit de Monaco, Monaco, termin 29 maja, 2022. Poniżej znajdziecie informację jak uzyskać dostęp do streama Formuły 1. W celu odblokowania kanałów polecam ExpressVPN !

Dostępność F1 na żywo w Polsce

W Polsce Formuła 1 na żywo jest dostępna przez bardzo długi czas i na stale zagościła w ramówce telewizji Polsat. Jeszcze wtedy, kiedy wyścigi formuły odbywały się z Polakiem, przyciągały przykładowo w niedzielę 2 sierpnia o godzinie 15 miliony osób spragnionych emocji związanych z walką o podium. Robert Kubica był dosłownie motorem napędowym, który sprawił, że wyścigi formuły były w lecie czymś tak popularnym, jak skoki narciarskie w czasie zimy.

Runda Wyścig Rot Data
1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022 Bahrajn 18/03 – 20/03
2 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX 2022 Arabia Saudyjska 25/03 – 27/03
3 HEINEKEN AUSTRALIAN GRAND PRIX 2022 Australia 08/04 – 10/04
4 ROLEX GRAN PREMIO DEL MADE IN ITALY E DELL’EMILIA-ROMAGNA 2022 Włochy 22/04 – 24/04
5 CRYPTO.COM MIAMI GRAND PRIX 2022 Stany Zjednoczone 06/05 – 0/05
6 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPAÑA 202 Hiszpania 20/05 – 22/05
7 GRAND PRIX DE MONACO 202 Monako 27/05 – 29/05
8 AZERBAIJAN GRAND PRIX 2022 Azerbejdżan 10/06 – 12/06
9 GRAND PRIX DU CANADA 2022 Kanada 17/06 – 19/06
10 LENOVO BRITISH GRAND PRIX 2022 Wielka Brytania 01/07 – 03/07
11 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2022 Austria 08/07 – 10/07
12 LENOVO GRAND PRIX DE FRANCE 2022 Francja 22/07 – 24/07
13 ARAMCO MAGYAR NAGYDÍJ 2022 Węgry 29/07 – 31/07
14 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX 2022 Belgia 26/08 – 28/08
15 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX 2022 Holandia 02/09 – 04/09
16 PIRELLI GRAN PREMIO D’ITALIA 2022 Włochy 09/09 – 11/09
17 SINGAPORE GRAND PRIX 2022 Singapur 30/09 – 02/10
18 JAPANESE GRAND PRIX 2022 Japonia 07/10 – 09/10
19 ARAMCO UNITED STATES GRAND PRIX 2022 Stany Zjednoczone 21/10 – 23/10
20 GRAN PREMIO DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2022 Meksyk 28/10 – 30/10
21 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022 Brazylia 11/11 – 13/11
22 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2022 Abu Dabi 18/11 – 20/11

Czasy się jednak zmieniły i dzisiaj o wiele trudniej jest śledzić zmagania kierowców F1 na zywo. Dzisiaj Formula 1 transmisja jest dostępna w naszym kraju na dwóch kanałach sportowych zarówno jeśli chodzi o telewizję naziemną, jak i F1 stream online. Mowa o kanałach sportowych Polsat Sport oraz Eleven Sports. Od lat tylko one zapewniają dostęp do transmisji poprzez F1 stream Live.

formuła 1 na żywo

Wyścigi Formuły 1 najczęściej odbywają się latem, czyli w okresie, kiedy najwięcej podróżujemy. W takim wypadku może okazać się, że F1 stream może nie działać ze względu na blokady geolokalizacyjne. Wtedy możliwość oglądania GP Wielkiej Brytanii za pośrednictwem Polsat Sport lub Eleven Sports w polskiej wersji może okazać się niemożliwe. Z pomocą przychodzi nowoczesne rozwiązanie – VPN.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak uzyskać dostęp do F1 stream?

VPN to bardzo proste narzędzie, które odblokowuje praktycznie cały Internet w dowolnym miejscu na ziemi z dostępem do sieci. Najprościej rzecz ujmując, sprawia, że wszystkie serwisy internetowe widzą użytkownika, jakby łączył się z dowolnie wybranego kraju. Dlatego Formuła 1 na żywo online w wersji polskiej można oglądać, przebywając w Niemczech, USA itd. Pomimo tego, że mogą być zablokowane. Żeby F1 online za darmo z dowolnej transmisji na świecie było dostępne, należy wykonać kilka prostych kroków.

  1. Instalacja oprogramowanie do VPN. Wybór odpowiedniej usługi. Na rynku działa wiele firm, dlatego polecamy skorzystać z aktualnego numeru jeden.
  2. Wybór odpowiedniego serwera i połączenie się z nim. W zależności od tego, z jakiego kraju chce się oglądać F1 online, wybiera się odpowiedni serwer. Dla Polsat Sport oraz Eleven Sports serwer powinien być z Polski. W przypadku F1 na żywo relacja z zagranicznej telewizji powinien być to serwer z wybranego państwa.
  3. Przejście na wybraną platformę do oglądania. Wybór konkretnej platformy do oglądania. F1 online z polskiej telewizji jest dostępna pod następującymi adresami: Polsat Sport, Eleven Sports.

Oglądanie formuła 1 na żywo z darmowymi VPN może być niebezpieczne

W sieci można natknąć się na wiele darmowych VPN, które rzekomo nie różnią się niczym od swoich płatnych odpowiedników. Należy bezwzględnie unikać tego typu usług maskujących IP, ponieważ mogą one przynieść więcej szkody niż pożytku. Możliwość oglądania Formuła 1 na żywo za pomocą darmowego VPN będzie mocno ograniczona. Prędkość przesyłu danych nie pozwoli na obejrzenie transmisji ze względu na ograniczenia prędkości.

f1 na żywo

Z kolei ograniczenie ilości transferu sprawi, że nawet trzeci trening może być problemem, ponieważ MB mogą się skończyć. Największym problemem są jednak zagrożenia. Ponieważ VPNy tego typu sprzedają dane o swoich użytkownikach oraz instalują na ich komputerach niechciane pliki cookie, oraz inne narzędzia śledzące.

Najlepsze VPN do oglądania F1 na żywo

W Internecie można natknąć się na całą masę usług VPN, które według opisu twórców idealnie będą się nadawać do wyświetlania Formuła 1 na żywo. Niestety nie zawsze tak jest. Żeby nie dać się naciąć, warto zapoznać się z podstawowymi funkcjami, jakie powinien posiadać VPN wysokiej jakości. Możliwości oglądania live stream z F1 na żywo sezonu 2020 to duże wyzwanie dla wielu usług z branży. Dlatego tylko najlepsze z nich sprawią, że Grand Prix Wielkiej Brytanii oraz GP 70-lecia będzie wyświetlać się w odpowiedniej rozdzielczości.

Oto najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać VPN z najwyższej półki, który poradzi sobie z wyświetleniem F1 online:

  • Wysoki transfer danych – niższej jakości VPN znacząco obniżają prędkość Internetu. W przypadku F1 trwa relacja na żywo, może to być kluczowa sprawa, ponieważ wymaga ona stosunkowo szybkiego przesyłania danych. Nikt nie chciałby oglądać F1 online, jako zacinającego się pokazu slajdów.
  • Dużo serwerów w różnych krajach świata – dobra usługa maskująca IP powinna zapewniać jak największą liczbę serwerów. Tego nigdy za wiele. Jeśli ktoś chce obejrzeć transmisję nadawaną z USA – potrzebuje serwer z USA. W przypadku relacji Polskiej – serwer z Polski. Oglądanie F1 stream z dowolnej stacji telewizyjnej w Internecie wygląda analogicznie. Dlatego potencjalny użytkownik VPN powinien wybierać usługi zapewniające możliwe największy dostęp do serwerów.
  • Odpowiednie zabezpieczenia – mało osób zwraca na to uwagę, ale VPN powinien szyfrować połączenie oraz stosować różne dodatkowe zabezpieczenia. Jeśli dany serwis wykryje, że korzystamy z niego przez VPN, żeby oglądać F1 online, może zablokować połączenie. Jeśli jednak nie wykryje tego, ponieważ usługa stosuje wszystkie nowoczesne rozwiązania, wtedy nie trzeba się przejmować niczym i można zająć się wyścigiem o Grand Prix

Korzyści użytkowania VPN do oglądania F1 stream i nie tylko

Oczywiście VPN zapewnia o wiele więcej możliwości niż obserwowanie najnowszego sezonu F1 online. Kiedy ktoś zdecyduje się już na zakup usługi, może liczyć na to, że w identyczny sposób odblokuje wszystkie inne wydarzenia sportowe oraz całą zawartość Internetu. Bez względu na to, gdzie aktualnie przebywa. F1 stream, finał Ligi Mistrzów, olimpiada… Co tylko ktoś sobie wymyśli. Do tego dochodzą wszystkie popularne serwisy streamingowe jak Netflix, czy HBO GO.

f1 stream

Warto zwrócić także na zabezpieczenia i anonimowość, jakie daje VPN. Wiele osób decyduje się na zakup usług tego typu wyłącznie z tych pobudek. Przeglądając Internet z uruchomionym serwerem VPN, nikt nie może wyśledzić danego użytkownika.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

FAQ

Gdzie oglądać formułę 1?

F1 na żywo można oglądać w wielu miejscach w sieci. W Polsce oficjalne transmisje udostępniają Polsat Sport oraz Eleven Sports.

Jak oglądać F1 stream w Internecie za darmo?

Jeśli ktoś chce oglądać F1 za darmo w sieci i obserwować drużynę Alfa Romeo oraz przekonać się, czy Lewis Hamilton ponownie sięgnie po zwycięstwo, wystarczy, że wykona 3 proste kroki i skorzysta z poniższej tabeli. Wystarczy pobrać i zainstalować odpowiedni VPN, wybrać serwer kraju, z którego transmisję zamierza się oglądać oraz przejść w konkretny link. Jeśli dodatkowo skorzysta się z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, jaką zapewnia ExpressVPN, możemy mówic całkowicie darmowym oglądaniu F1 w Internecie.

Region Kanał Język Stream
Albania RTSH Sport Albański Darmowy
Azerbejdżan Idman TV Azerski Darmowy
Belgia RTBF Francuski Darmowy
Brazylia Globo Portugalski Darmowy
Francja TF1 Francuski Darmowy (4-kanałowy)
Środkowy Wschód MBC Action Arabski Darmowy
Środkowy Wschód MBC Persia Perski Darmowy
Rosja Match TV Rosyjski Darmowy
Słowenia TV3 Słoweński Darmowy
Szwajcaria RTS Francuski Darmowy
Wietnam VTV6 Vietnamski Darmowy

Podsumowanie – F1 stream w Internecie

Okazuje się, że możliwości oglądania F1 w Polsce są całkiem duże. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej usługi VPN i wszystko staje się proste. Bez względu na to, gdzie aktualnie ktoś przebywa, może uruchomić transmisję z dowolnego kraju na świecie. Wtedy nikomu nie uciekną żadne racing points, które wpadną na konto ulubionej drużyny lub zawodnika.

Z naszej strony możemy polecić aktualną usługę VPN numer jeden, która bez problemu poradzi sobie z każdą transmisją oraz zapewni odpowiednie bezpieczeństwo i anonimowość w sieci.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl