Oglądaj F1 na żywo: Formula 1 Bahrain Grand Prix 2024

Grand Prix Formuły 1 to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych. Kibice na całym świecie szukają miejsc, gdzie można cieszyć się emocjami podczas dobrej jakości transmisji w czasie rzeczywistym. Postanowiliśmy sprawdzić gdzie dostępna jest transmisja Formuła 1 na żywo za darmo i jak to oglądać w 2024.

Kolejny Grand Prix
Drodzy kibice, nie przegapcie Formula 1 Bahrain Grand Prix 2024 ! Wyścig odbędzie się na Sakhir International Circuit, Bahrain, termin 2 marca, 2024. Poniżej znajdziecie informację jak uzyskać dostęp do streama Formuły 1. W celu odblokowania kanałów polecam ExpressVPN. Kliknij i odbierz 49% ZNIŻKI i 3 miesiące za darmo!

Aktualizacja: 10 czerwiec 2024

Formuła 1 transmisja online – najlepsze miejsca do oglądania

Formuła 1 na żywo transmisja nie jest jednak tak łatwo dostępna jak kiedyś. Wzorem innych sportów, jest coraz więcej platform streamingowych i gdybyśmy chcieli oglądać wszystkie ulubione dyscypliny, wiele osób musiałoby płacić majątek za subskrypcje każdego miesiąca.

W tym roku W Polsce, prawa do materiałów jak F1 transmisja online posiada serwis streamingowy Viaplay.

f1 na żywo za darmo

Żeby korzystać z materiałów  jesteśmy zmuszeni wykupić abonament. Dostęp jest dostępny dla użytkowników z terytorium Polski. Po rejestracji i zakupie dostępu, materiały można oglądać przez przeglądarkę lub pobrać odpowiednią aplikację dostosowaną do systemu operacyjnego naszego urządzenia.

Czy możemy oglądać F1 na żywo za darmo? Okazuje się, że tak. Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

Formuła 1 na żywo za darmo – gdzie oglądać?

Niestety bogactwo rozwiązań nie grozi nam jeśli chodzi o F1 transmisja online. Jeśli chodzi o serwisy dostępne dla użytkowników z terytorium Polski to niestety nie ma darmowego serwisu.

Nie musimy się martwić, wykonaliśmy głęboki research i zaleźliśmy kanały, na których można oglądać Formuła 1 na żywo za darmo w tym roku.

Po pierwsze, GDTV : darmowy kanał z Chin, gdzie obejrzysz F1 w tym roku.

ERT Play: kolejny darmowy kanał, tym razem z Grecji, za pośrednictwem tego serwisu możemy obejrzeć wszystkie wyścigi.

RTBF : to własność belgijskiego nadawcy radiowego i telewizyjnego, który emituje programy w języku francuskim.

Musimy jednak wiedzieć, że te kanały muszą być oglądane na terytorium, gdzie są nadawane. GDTV dla użytkowników z terytorium Chin, ERT Play dla użytkowników z Grecji oraz RTBF dla użytkowników z Belgii.

A co w przypadku, gdy chcemy oglądać Formuła 1 na żywo za darmo a nie jest to dostępne w naszej lokalizacji? Czy możemy coś z tym zrobić? Wyjaśnimy i podpowiemy jak to rozwiązać.

F1 transmisja online z dowolnego miejsca

Jak wspominaliśmy, kanały i F1 na żywo za darmo nie mogą być oglądane poza wskazanymi terytoriami, ponieważ wszelkie tworzone treści są chronione prawami autorskimi, które mówią dla nadawców na jakich zasadach mogą być wyświetlane. Niektóre transmisje są dostępne wszędzie, inne jedynie w określonym kraju. Wszystko zależy od tego co jest zapisane w określonej umowie.

Żeby kontrolować kto może mieć dostęp do materiałów jak Formuła 1 transmisja online, nadawcy analizują adresy IP użytkowników i jeśli znajdujemy się w lokalizacji, która nie nie dostępna, otrzymamy powiadomienie, że nie możemy oglądać konkretnych materiałów – po prostu nie będą one dostępne. Jak w takim razie ogladać Formuła 1 na żywo za darmo?

Możemy ominąć tego rodzaju geo-blokady jeśli wykorzystamy sieć VPN. Podczas połączenia z VPN wybieramy interesujący nas serwer z konkretnej lokalizacji i łącząc się z nim zmieniamy nasz adres IP. W ten sposób uzyskujemy dostęp do treści, które nas interesują jak F1 transmisja online.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jak uzyskać dostęp do F1 na żywo za darmo?

VPN to bardzo proste narzędzie, które odblokowuje praktycznie całą treść w Internecie w dowolnym miejscu na ziemi z dostępem do sieci. Najprościej rzecz ujmując, sprawia, że wszystkie serwisy internetowe widzą użytkownika, jakby łączył się z dowolnie wybranego kraju, również te, które emitują F1 transmisja online.

Jak wspomnieliśmy, w tym roku nie ma darmowego polskiego kanału, ale możemy oglądać Formuła 1 na żywo za darmo z innych kanałów – całkowicie za darmo z naszego domu, unikamy blokowania ekranu i ograniczeń w transmisji. Nie musisz wydawać pieniędzy na płatne rozwiązania czy zmieniać lokalizacji, podpowiadamy jak zrobić to za darmo i oglądać Formuła 1 transmisja online.

Żeby obejrzeć F1 wyscig na zywo z dowolnej transmisji na świecie, należy wykonać kilka prostych kroków.

  1. Instalacja oprogramowania do VPN. Wybór odpowiedniej usługi. Na rynku działa wiele firm, dlatego polecamy skorzystać z aktualnego numeru jeden.
  2. Wybór odpowiedniego serwera i połączenie się z nim. W zależności od tego, z jakiego kraju chce się oglądać F1 online, wybiera się odpowiedni serwer. Dla Viaplay, serwer powinien być z Polski. W przypadku F1 na żywo za darmo relacja z zagranicznej telewizji powinien być to serwer z wybranego państwa – Chiny, Belgia lub Grecja.
  3. Przejście na wybraną platformę do oglądania. Wybór konkretnej platformy do oglądania. Formuła 1 transmisja online z polskiej telewizji jest dostępna pod następującymi adresami: Viaplay, GDTV, RTBF, ERT Play

Darmowy test usługi ExpressVPN

ExpressVPN oferuje 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów, co możemy wykorzystać do przetestowania usługi całkowicie za darmo. Podczas testu możemy oglądać F1 na żywo za darmo przez odblokowanie serwisów streamingowych i wykorzystywać pełne możliwości usługi VPN.

Jak działa gwarancja zwrotu kosztów? Rejestrujemy konto z podanego o przez nas linku: ExpressVPN i normalnie pobieramy i instalujemy oprogramowanie. Teraz mamy 30 dni na korzystanie z usługi. Mamy możliwość otrzymania zwrotu jeśli przed upływem 30 dni od rejestracji zgłosimy chęć rezygnacji z korzystania z VPN i otrzymania zwrotu naszych pieniędzy. To wystarczająco dużo czasu aby obejrzeć F1 transmisja online.

Przetestowaliśmy jak to wygląda w praktyce i okazuje się, że pieniądze są zwracane szybko i bez żadnych problemów. Najczęściej trwa to kilka dni. Możemy oglądać Formuła 1 transmisja online wykorzystując powyższy trik.

Najlepsze VPN do oglądania transmisja F1 za darmo

Co powinien mieć dobry VPN do F1 transmisja online? W Internecie można natknąć się na całą masę usług VPN, które według opisu twórców idealnie będą się nadawać do wyświetlania Formuła 1 na żywo. Niestety nie zawsze tak jest. Żeby nie dać się naciąć, warto zapoznać się z podstawowymi funkcjami, jakie powinien posiadać VPN wysokiej jakości, również dostosowany do Formuła 1 transmisja online.

F1 wyścigi online za darmo z sezonu 2024 to duże wyzwanie dla wielu usług z branży. Dlatego tylko najlepsze z nich sprawią, że F1 na żywo za darmo i pozostałe będą wyświetlać się w odpowiedniej rozdzielczości.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Oto najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać VPN z najwyższej półki, który sprawi, że Formuła 1 transmisja na żywo będzie przyjemnym doświadczeniem:

  • Wysoki transfer danych – niższej jakości VPN znacząco obniżają prędkość Internetu. W przypadku F1 transmisja online, może to być kluczowa sprawa, ponieważ wymaga ona stosunkowo szybkiego przesyłania danych. Formuła 1 wyścig na żywo, jako zacinający się pokaz slajdów to żadna przyjemność.
  • Dużo serwerów w różnych krajach świata – dobra usługa maskująca IP powinna zapewniać jak największą liczbę serwerów. Tego nigdy za wiele. Transmisja Formuły 1 na żywo nadawana z Chin, Belgii czy Grecji wymaga serwera właśnie w tych rejonach. W przypadku relacji Polskiej – serwer z Polski. Oglądanie Formuła 1 transmisja online z dowolnej stacji telewizyjnej w Internecie wygląda analogicznie. Dlatego potencjalny użytkownik VPN powinien wybierać usługi zapewniające możliwe największy dostęp do serwerów.
  • Odpowiednie zabezpieczenia – mało osób zwraca na to uwagę, ale VPN powinien szyfrować połączenie oraz stosować różne dodatkowe zabezpieczenia. Jeśli dany serwis wykryje, że korzystamy z niego przez VPN, żeby oglądać Formuła 1 na żywo za darmo, może zablokować połączenie. Jeśli tego nie wykryje, ponieważ usługa stosuje wszystkie nowoczesne rozwiązania, wtedy nie trzeba się przejmować niczym i Formula 1 na zywo w Internecie stoi przed nami otworem.

Korzyści użytkowania VPN do oglądania F1 na żywo za darmo i nie tylko

F1 online za darmo tylko jedno z zastosowań VPN. Kiedy ktoś zdecyduje się już na zakup usługi, może liczyć na to, że w identyczny sposób odblokuje wszystkie inne wydarzenia sportowe oraz całą zawartość Internetu. Bez względu na to, gdzie aktualnie przebywa. Formuła 1 transmisja online, finał Ligi Mistrzów, olimpiada, cokolwiek potrzebujemy. Do tego dochodzą wszystkie popularne serwisy streamingowe jak Netflix, czy HBO GO.

formuła 1 transmisja online

Warto zwrócić także na zabezpieczenia i anonimowość, jakie daje VPN. Wiele osób decyduje się na zakup usług tego typu wyłącznie z tych powodów. Przeglądając Internet z uruchomionym serwerem VPN, nikt nie może wyśledzić danego użytkownika. Również gdy oglądamy Formuła 1 na żywo za darmo.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Kierowcy w 2023

f1 transmisja online

Kalendarz F1 2023

Round Course Date Circuit
1 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2023 3-5 marzec Bahrain International Circuit, Bahrajn
2 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX 2023 17-19 marzec Jeddah Corniche Circuit, Arabia Saudyjska
3 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX 2023 31 marzec -2 kwiecień Melbourne Grand Prix Circuit, Australia
4 TBC TBC TBC
5 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX 2023 28-30 kwiecień Baku City Circuit, Azerbejdżan
6 FORMULA 1 CRYPTO.COM MIAMI GRAND PRIX 2023 05-07 maj Miami International Autodrome, USA
7 FORMULA 1 GRAN PREMIO DEL MADE IN ITALY E DELL’EMILIA-ROMAGNA 2023 19-21 maj Autodromo Enzo e Dino Ferrari, Włochy
8 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2023 26-28 maj Circuit de Monaco, Monako
9 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA 2023 2-4 czerwiec Circuit de Barcelona-Catalunya, Hiszpania
10 FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2023 16-18 czerwiec Circuit Gilles-Villeneuve, Kanada
11 FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2023 30 czerwiec – 02 lipiec Red Bull Ring, Austria
12 FORMULA 1 ARAMCO BRITISH GRAND PRIX 2023 07-09 lipiec Silverstone Circuit, Wielka Brytania
13 FORMULA 1 HUNGARIAN GRAND PRIX 2023 21-23 lipiec Hungaroring, Niemcy
14 FORMULA 1 BELGIAN GRAND PRIX 2023 28-30 lipiec Circuit de Spa-Francorchamps, Belgia
15 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX 2023 25-27 sierpień Zandvoort, Holandia
16 FORMULA 1 GRAN PREMIO D’ITALIA 2023 01-03 wrzesień Autodromo Nazionale Monza, Włochy
17 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2023 15-17 wrzesień Marina Bay Street Circuit, Singapór
18 FORMULA 1 LENOVO JAPANESE GRAND PRIX 2023 22-24 wrzesień Suzuka International Racing Course, Japonia
19 FORMULA 1 QATAR GRAND PRIX 2023 06-08 październik Lusail International Circuit, Katar
20 FORMULA 1 LENOVO UNITED STATES GRAND PRIX 2023 20-22 październik Circuit of The Americas, USA
21 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2023 27-29 październik Autódromo Hermanos Rodríguez, Meksyk
22 FORMULA 1 ROLEX GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2023 03-05 listopad Autódromo José Carlos Pace, Brazylia
23 FORMULA 1 HEINEKEN SILVER LAS VEGAS GRAND PRIX 2023 16-18 listopad Las Vegas, USA
24 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2023 24-26 listopad Yas Marina Circuit, Abu Zabi

FAQ

Gdzie oglądać Formułę 1?

F1 transmisja na żywo można oglądać w wielu miejscach w sieci. W Polsce oficjalne transmisje udostępniają Viaplay.

Jak oglądać F1 stream w Internecie za darmo?

Serwisy, które oferują F1 na żywo za darmo to GDTV dostępny w Chinach, RTBF nadawany w Belgii oraz ERT Play dla widzów z Grecji. Jeśli chcemy oglądać je z dowolnej lokalizacji, musimy wykorzystać VPN w celu ominięcia obecnych tam blokad geograficznych.

Podsumowanie – Formuła 1 transmisja online

Okazuje się, że możliwości oglądania F1 w Polsce są całkiem duże. Wystarczy skorzystać z odpowiedniej usługi VPN i możemy oglądać Formuła 1 na żywo za darmo. Bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy, można uruchomić transmisję z dowolnego kraju na świecie. Wtedy nikomu nie uciekną żadne przełomowe akcje.

Z naszej strony możemy polecić aktualną usługę VPN numer jeden, która bez problemu poradzi sobie z każdą transmisją oraz zapewni odpowiednie bezpieczeństwo i anonimowość w sieci. Do dyspozycji mamy tu wiele serwerów na całym świecie, a także możliwość korzystania z połączenia w pełnej prędkości. Obejrzymy F1 na żywo za darmo gdziekolwiek się znajdujemy.

Zachęcam również do zapoznania się z innymi artykułami na temat ważnych wydarzeń ze świata wyścigów motoryzacyjnych. Oprócz F1 transmisja online sprawdzamy jak i gdzie oglądać rajdy WRC na żywo, oraz gdzie oglądać Formuła E na żywo.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl