Jak uruchomić Hulu w Polsce

Czym właściwie jest Hulu? Z pewnością wiele osób zadało sobie to pytanie, kiedy usłyszało tę nazwę. Nic w tym dziwnego, skoro serwis jest dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Nie istnieje coś takiego jak oddział Hulu Polska. W przeciwieństwie do popularnego Netflixa, twórcy Hulu nie zdecydowali się na międzynarodowy rozwój – przynajmniej do tej pory. Można jednak temu zaradzić, wybierając odpowiedni VPN Hulu, który umożliwi bezproblemową rejestrację i korzystanie z serwisu.

Przejdź na ExpressVPN
Potrzebujesz najlepszego VPN?

Nie szukaj więcej i pobierz ExpressVPN, najlepsza aktualnie dostępna usługa VPN - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja: 1 Lipiec 2022

Czy Hulu jest dostępne poza granicami Stanów Zjednoczonych?

Platforma zablokowała dostęp do swoich usług dla użytkowników z innych krajów niż USA.

Podczas próby oglądania Hulu poza USA użytkownik otrzyma następującą wiadomość: „Przepraszamy, ale nasza biblioteka wideo jest dostępna tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.”

wybierając odpowiedni VPN Hulu

Istnieją dwa przypadki, kiedy otrzymasz wiadomość tego typu:

 1. Twoje konto nie działa w tym regionie – Error code 16
 2. Próbujesz uruchomić Hulu poprzez anonymizer – kody błędu HUdeejayErrorDomain 1 i Deejay Error Domain Error 4

Ostatnim błędem związanym z lolalizacją jest: Hulu blokuje Twoje VPN lub Twoje proxy. Listę VPN działających z platformą Hulu poza Stanami Zjednoczonymi znajdziesz poniżej.

Pojawia się pytanie – „Jak oglądać Hulu Polska?”. Okazuje się, że wcale nie jest to trudne zadanie. Wystarczy zmiana adresu IP za pomocą usługi VPN. W ten sposób nikt nie musi zastanawiać się, czy nowy właściciel zdecyduje się w końcu na uruchomienie Hulu w Polsce.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak uzyskać dostęp do Hulu w Polsce?

Okazuje się, że brak dostępu do Hulu w Polsce to nie jest beznadziejna sprawa i można jej zaradzić. Nowe technologie cały czas starają się zwiększyć swobodę poruszania się po sieci.

Dzięki VPN już nikt nie musi czuć się skrępowanym. Hulu plus Polska jest w zasięgu każdego użytkownika sieci. Kilka kliknięć i można cieszyć się z IP zmienionego na Stany Zjednoczone.

hulu w polsce

Istnieje jeszcze jedna metoda umożliwiająca uruchamianie zablokowanych regionalnie stron internetowych, jest to Smart DNS. Jeśli ktoś jest zainteresowany innymi opcjami, powinien zapoznać się także z tą możliwością. W tym artykule zaprezentujemy jednak popularniejsze usługi VPN.

Jak to działa?

VPN można porównać do swego rodzaju peleryny, która nakłada się na nasze IP i posiada swoje własne. Korzystając z usług renomowanej firmy, można być pewnym, że żadna strona internetowa, którą odwiedzimy, nie dowie się o naszej prawdziwej tożsamości.

Dzięki temu można bezproblemowo wędrować po sieci i korzystać z jej zawartości pomimo licznych blokad regionalnych. VPN Hulu, to jedna z popularniejszych fraz wpisywanych w wyszukiwarce w ostatnim czasie, dlatego każdy powinien rozważyć tę możliwość.

Jeśli ktoś chce uruchomić Hulu z jakiegokolwiek miejsca na Ziemi, powinien spróbować tych kilku kroków:

 1. Zarejestruj się z użyciem takich serwisów VPN jak ExpressVPN
 2. Zainstaluj VPN na swoim urządzeniu
 3. Zarejestruj się w Hulu używając amerykańskich danych (zobacz FAQ poniżej)
 4. Zmień swój region na platformie VPN i wybierz serwer z USA
 5. Oglądaj Hulu w Polsce!

Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności z wykonywaniem tych kroków, pozostaw swój komentarz poniżej.

Jaki jest najlepszy VPN dla Hulu?

Korzystanie z tzw. VPN Hulu jest niezwykle proste. W Internecie znajdziemy wiele ciekawych sieci VPN, które umożliwiają bezpieczne połączenie z serwerami amerykańskimi i bezproblemowe korzystanie z platformy.

Warto jednak zwracać uwagę na renomowane i płatne usługi, ponieważ tylko one zapewniają pełną swobodę, na tyle dużą przepustowość łącza i bezpieczeństwo. Opłacając subskrypcję VPN, odbiorca otrzymuje gwarancję jakości, która nie zawodzi.

Ja osobiście używam ExpressVPN. Mają bardzo szeroki wybór serwerów, z których można korzystać, a obsługa klienta zapewnia porady przez 24 godziny na dobę, aby wszystko działało jak najpłynniej i bezproblemowo.

Podczas wybierania pięciu najlepszych serwisów VPN, za pomocą których można oglądać Hulu poza granicami USA, brałem pod uwagę następujące czynniki:

 • Zapewnia dobry dostęp do Hulu Polska i innych serwisów streamingowych
 • Serwery zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych
 • Przepustowość umożliwiającą połączenia w HD
 • Silne zabezpieczenia i ochrona prywatności
 • Dobrze wyszkolona, rodzima obsługa klienta

Oto najlepsze VPN, dzięki którym można odblokować Hulu poza granicami USA:

FAQ

Co to jest Hulu?

Hulu to nic innego jak telewizja internetowa działająca na zasadzie VOD.

Tak samo, jak znany Netflix, czy HBO GO. Niezwykle popularny w Ameryce, w Polsce mało kto zdaje sobie sprawę z jego istnienia. Szkoda, ponieważ oferta filmów i seriali jest niezwykle ciekawa, a plany subskrypcji są przystępne nawet w Polsce.

jak oglądać hulu

Platforma została wykupiona przez prężnie rozwijający się w ostatnich latach Disney, dlatego można się spodziewać, że serwis będzie ewoluował w bardzo dynamiczny sposób. Z takim zapleczem nic nie stoi na przeszkodzie, by Hulu Polska w końcu zostało udostępnione.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Co mogę oglądać na Hulu?

Pomimo tego, że Hulu Polska bywa w Polsce pomijany i niewiele osób zdaje sobie sprawę z jego istnienia, okazuje się, że serwis ma bardzo dużo do zaoferowania.

W bibliotece można natknąć się na masę interesujących pozycji, które są znane fanom filmów i seriali na całym świecie. Produkcje należące do 21st Century Fox, czy filmy z uniwersum Marvela i DC, to tylko ułamek tego, co można obejrzeć na Hulu.

W 2019 roku Bob Iger – prezes Disneya zdecydował o kupnie większości akcji Hulu i planuje włączyć platformę w swoje ambitne plany na przyszłe lata. Z takim zapleczem można być pewnym, że serwis stanie się silnym oponentem dla Netflixa, a walka z konkurencją sprawi jedynie, że odbiorcy będą dostawać coraz to lepszą ofertę filmów i seriali.

Obecnie w bibliotece Hulu znajdują się produkcje dla każdego miłośnika filmów i seriali. Od tych, którzy lubią mocniejsze wrażenia, poprzez tych, którzy lubią sobie popłakać, aż do dzieci. Oto kilka pozycji, które z pewnością przykują uwagę wielu osób:

 • Creed II,
 • Mission: Impossible – Fallout,
 • Kill Switch,
 • Aquaman,
 • Glass,
 • Venom,
 • Jumanji: Welcome to the Jungle,

a także znane i lubiane seriale telewizyjne:

 • Family Guy,
 • Watchmen,
 • His Dark Materials,
 • Outlander,
 • American Horror Story,

i wiele więcej.

Jak widać Hulu Polska to kompleksowy serwis VOD, który posiada dostęp do produkcji wszystkich największych wytwórni. Nie pozostaje nic innego jak dowiedzieć się – jak oglądać Hulu w Polsce.

Ile kosztuje subskrypcja Hulu?

Właściciele współpracują z wieloma największymi graczami na różnych rynkach telewizji w Ameryce, dlatego Hulu może pochwalić się niezwykle interesującą ofertą seriali, filmów i programów telewizyjnych. Odbiorca po prostu wybiera sobie ten, który go najbardziej interesuje i ten, na który może sobie przede wszystkim pozwolić finansowo.

Oto różne plany subskrypcji, wraz z ich charakterystyką.

 • Hulu – standardowy plan, który prawdopodobnie zadowoli większość Polaków. Jego największym atutem jest cena – 5,99 dolarów na miesiąc, to coś, na co może pozwolić sobie prawie każdy z kraju nad Wisłą. Decydując się na ten plan, otrzymuje się nielimitowany dostęp do biblioteki platformy Hulu. Reklamy mogą występować okazjonalnie lub wcale (jeśli zapłacimy 11,99 dolarów na miesiąc). Warto zaznaczyć, że pierwszy miesiąc subskrypcji jest całkowicie darmowy i każdy może zadecydować o jej anulowaniu w dowolnym momencie – nawet przed rozpoczęciem płatnego miesiąca. Pomimo tego, że oferta jest skierowana wyłącznie dla amerykańskiego odbiorcy, z kosztami poradzi sobie każdy Polak. Hulu w Polsce to już nie tylko mrzonka, ale coś realnego.
 • Hulu + Telewizja na żywo – interesująca opcja, która zawiera w sobie kompleksowe zestawienie, zadowalające dosłownie każdego. Warto zwrócić uwagę na cenę, która może dosłownie zwalić z nóg. Za Hulu Plus w Polsce z telewizją na żywo zapłacimy 54,99 dolarów miesięcznie, z możliwością wypróbowania 7-dniowego darmowego triala. Subskrybent otrzymuje dostęp do całej biblioteki VOD i ponad 60 najpopularniejszych amerykańskich kanałów telewizyjnych. Ciekawą opcją jest możliwość zapisania aż do 50 godzin nagrań z telewizji na żywo.
 • Hulu, Disney+, ESPN+ – dzięki współpracy z największymi graczami telewizji i kina na rynku, Hulu jako jedyna platforma na świecie jest w stanie zaproponować taką ofertę w niezwykle przystępnej cenie. Za jedyne 12,99 dolarów miesięcznie, odbiorca otrzymuje dostęp do pełnej biblioteki Hulu, Disney+ i ESPN+. Prężny rozwój platformy Disney+ i rękawica rzucona Netflixowi każe sądzić, że w niedalekiej przyszłości stanie się najpopularniejszą telewizją internetową na świecie z ogromnym wyborem filmów i seriali. Subskrybując, abonent otrzymuje dostęp do wszystkich trzech platform i ich aplikacji.

Jak stworzyć konto w Hulu poza granicami USA?

Rejestracja w Hulu to ostatnia przeszkoda. Potrzebujesz amerykańskiej karty kredytowej, dzięki której zarejestrujesz swoje konto. Jeśli takiej nie posiadasz, możesz zarejestrować się na amerykańskim Paypalu. Podążaj za tymi instrukcjami:

 1. Upewnij się, że Twoje połączenie VPN jest aktywne i używa amerykańskiego serwera. To najważniejsza sprawa podczas całego procesu.
 2. Zarejestruj nowe konto PayPal. I wpisz:
  1. Swoje dane logowania (e-mail i hasło);
  2. Prawidłowe dane osobiste ze Stanów Zjednoczonych. Te dane nie muszą być identyczne z tymi, które posiadasz na karcie kredytowej. Możesz stworzyć adres na myusaaddress.ca za darmo (bez wymogu posiadania karty kredytowej). Możesz także podać numer telefonu ze Stanów Zjednoczonych, który zdobędziesz na Fake Number.
 3. Dodaj kartę kredytową do swojego nowego konta. Jeśli chodzi o adres z rachunkiem, trzeba użyć podstępu. Opiszę to poniżej:
  1. Ulica: Wprowadź aktualny adres, powiązany z Twoją kartą kredytową.
  2. Kod Pocztowy: Użyj swojego kodu pocztowego.
  3. Miasto i stan: Przejdź na United States Zip Codes aby przekonać się, gdzie zlokalizowany jest Twój kod pocztowy. Na przykład, jeśli mieszkasz w Warka, wpisz 05660. Odpowiednie miasto to Moretown a stan to VT (Vermont).
 4. Potwierdź formularz i stwórz swoje amerykańskie konto na PayPal.
 5. Zarejestruj się w Hulu (i innych amerykańskich serwisach streamingowych) w jakimkolwiek miejscu na Ziemi!

Czy mogę użyć darmowego VPN, żeby oglądaćHulu?

W przypadku bezpłatnych VPN-ów korzystanie z Hulu w Polsce jest możliwe, ale będzie mocno ograniczone. Dlatego, aby już nigdy więcej nie zadawać sobie pytania „Jak oglądać Hulu?”, należy rozważyć wyłącznie płatne usługi VPN.

Do czego jeszcze mogę używać VPN?

Oprócz możliwości odblokowania całej zawartości sieci, jak Hulu i inne serwisy streamingowe, VPN może także odblokować serwery gier i inne produkty i usługi, które normalnie posiadają ograniczenia geolokalizacyjne.

VPN może także zapobiec przed ograniczaniem prędkości łącza przed dostawcę Internetu. Zaszyfrowane połączenie VPN zapobiega przed monitorowaniem Twojej aktywności w sieci przez kogokolwiek.

Szyfrowanie to sprawdza się także jako idealne narzędzie do ochrony danych osobowych, kiedy korzystasz z konta bankowego, opłacasz rachunki, czy robisz zakupy przez Internet.

Jest to szczególnie ważna funkcja dla osób będących często w podróży, które często korzystają z niezabezpieczonych hotspotów Wi-Fi.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Podsumowanie

Subskrypcja Hulu to świetny sposób, by być na bieżąco z Twoimi ulubionymi serialami i filmami.

Używając takich VPN jak ExpressVPN, które zapewniają najwyższej jakości połączenia z Hulu Polska i innymi serwisami streamingowymi, połączenia w jakości HD, prywatność i zabezpieczenia – możesz uzyskać dostęp do zastrzeżonej zawartości, jednocześnie chroniąc całą swoją aktywność w sieci.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl