Jak oglądać Hulu w Polsce?

Hulu to popularny serwis stremingowy dostępny dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Usługa oferuje bibliotekę filmów i seriali, a także możliwość oglądania telewizji online. Znajdziemy tu takie kanały jak CNN, ABC, Animal Planet i wiele więcej. Czy Hulu Polska jest dostępne dla użytkowników? W naszym artykule sprawdzamy tą kwestię.

Sprawdź ofertę!
Oglądaj Hulu poza USA z ExpressVPN - 3 MIESIĄCE ZA DARMO

ExpressVPN pozwala ominąć blokadę geograficzną, aby oglądać Hulu w Polsce! Oferta specjalna - ZNIŻKĄ 49% i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja: 19 kwiecień 2024

Czy Hulu jest dostępne poza granicami Stanów Zjednoczonych?

Platforma skupia się jedynie na użytkownikach z USA, dlatego nie można oglądać usługi z terytorium Polski, czy też innych krajów z poza Stanów Zjednoczonych. Hulu to płatna telewizja Internetowa, żeby korzystać z usługi musimy wykupić abonament. Do dyspozycji mamy zarówno bibliotekę filmów i seriali jak również kanały telewizyjne transmitowane na żywo. Usługa zapewnia dostęp do kanałów sportowych, najlepszych kanałów informacyjnych, a także transmisji takich wydarzeń jak olimpiada, rozdanie Oskarów czy nagród Grammy.

hulu polska

Obecnie korzystając z Hulu mamy również dostęp do usługi Disney+. Otrzymujemy tu przede wszystkim programy oraz filmy Disneya, Marvela, Pixara, National Geografic czy sagę Gwiezdnych Wojen. Serwis zapewnia dostęp do oryginalnych produkcji i hitów kinowych, bogatą ofertę materiałów dla dzieci i dorosłych.

Z telewizji można korzystać za pomocą aplikacji udostępnianej przez dostawcę usług, która jest obsługiwana zarówno na smartfonach, telewizorach smart czy komputerach.

Sytuacja z Hulu Polska wygląda podobnie jak w przypadku polskich serwisów stremingowych, które nie są dostępne dla użytkowników poza naszymi granicami. Jest to irytujące, ale czy rzeczywiście nic nie możemy zrobić z tym, żeby oglądać interesujące nas materiały wszędzie tam, gdzie się aktualnie znajdujemy?

Transmisja poza strefą dostępności

Dlaczego Hulu jest dostępne jedynie w Stanach Zjednoczonych czy platforma Hulu w Polsce nie działa? Jest to związane z prawami telewizyjnymi, które dotyczą emisji materiałów jedynie na terenie objętym umową. Nadawca jest zobowiązany do rozpoznawania miejsc, z których logują się użytkownicy i kierowania treści jedynie dla wybranych odbiorców. W jaki sposób rozpoznaje się miejsce przebywania danego użytkownika? Wykorzystuje się do tego adres IP, który pozwala na dokładne określenie lokalizacji. Adres IP jest przypisywany dla każdego użytkownika przez dostawcę usług internetowych.

Nadawca jest zobowiązany do wprowadzenia blokad geograficznych, które sprawiają, że jeśli logujemy się z IP innym niż przypisanym dla Stanów Zjednoczonych, otrzymamy komunikat, że usługa jest niedostępna. Czy istnieje zatem sposób, żeby oglądać Hulu Polska czy innych krajach poza USA? Odpowiedź brzmi tak, a dodatkowo jest to bardzo proste rozwiązanie.

Należy jedynie skorzystać z usługi VPN, która umożliwi nam zmianę naszego adresu IP. Usługa ta pozwala łączyć się Internetem wybierając praktycznie dowolny serwer z dostępnych na całym świecie. W związku z tym możemy wybrać IP z USA i oglądać Hulu z dowolnego miejsca. Wszystko jest niezwykle proste i nie wymaga o nas żadnej wiedzy.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jak uzyskać dostęp do Hulu w Polsce?

Okazuje się, że brak dostępu do usługi Hulu Polska nie jest dużym problemem, ponieważ istnieje proste rozwiązanie. Nowe technologie cały czas starają się zwiększyć swobodę poruszania się po sieci. Dzięki VPN możemy korzystać z Internetu bez żadnych blokad. Platforma Hulu w Polsce jest w zasięgu każdego użytkownika sieci. Kilka kliknięć i można cieszyć się z IP zmienionego na Stany Zjednoczone.

Jeśli ktoś chce uruchomić Hulu z jakiegokolwiek miejsca na Ziemi, powinien spróbować tych kilku kroków:

  1. Zarejestruj się z użyciem takich serwisów VPN jak ExpressVPN
  2. Zainstaluj VPN na swoim urządzeniu
  3. Zarejestruj się w Hulu używając amerykańskich danych (zobacz FAQ poniżej)
  4. Zmień swój region na platformie VPN i wybierz serwer z USA
  5. Otwórz stronę Hulu i oglądaj Hulu Polska!

Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności z wykonywaniem tych kroków, pozostaw swój komentarz poniżej.

Wypróbuj VPN za darmo z bezpłatnym okresem próbnym od ExpressVPN

Jeśli chcesz odblokować Hulu z dowolnego miejsca na świecie, mamy dla Ciebie świetną okazję. Możesz bez problemu wypróbować wysokiej klasy VPN od ExpressVPN całkowicie za darmo. Wybierając plan w ExpressVPN otrzymujesz gwarancję zwrotu kosztów w ciągu 30 dni. Jeśli uznasz, że usługa nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz całkowity zwrot kosztów, nie musisz nic tłumaczyć, wystarczy że prześlesz prośbę o zwrot w ciągu pierwszych 30 dni. Oczywiście możesz również kontynuować korzystanie z usługi i czerpać korzyści z używania sieci VPN na różnych płaszczyznach.

hulu w polsce

Wykorzystując ExpressVPN otrzymasz możliwość dostępu do stron, które wcześniej były niedostępne ze względu na blokady geograficzne jak platforma Hulu w Polsce. Wystarczy włączyć VPN i wybrać interesujący nasz serwer z dowolnego miejsca na świecie, aby odblokować interesujące nas materiały. Nie musimy martwić się o prędkość buforowania, ponieważ dobre usługi VPN gwarantują szybkie działanie, bez spowalniania transferu.

Jaki jest najlepszy VPN dla Hulu w 2024?

Jaki VPN będzie najlepszy aby platforma Hulu w Polsce był dostępna?. W Internecie znajdziemy wiele ciekawych sieci VPN, które umożliwiają bezpieczne połączenie z serwerami amerykańskimi i bezproblemowe korzystanie z platformy.

Warto jednak zwracać uwagę na renomowane i płatne usługi, ponieważ tylko one zapewniają pełną swobodę, na tyle dużą przepustowość łącza i bezpieczeństwo. Opłacając subskrypcję VPN, odbiorca otrzymuje gwarancję jakości, która nie zawodzi.

Analizując istotne parametry, polecamy ExpressVPN. Mają bardzo szeroki wybór serwerów, z których można korzystać, a obsługa klienta zapewnia porady przez 24 godziny na dobę, aby wszystko działało jak najpłynniej i bezproblemowo.

Oto najlepsze VPN, dzięki którym można odblokować Hulu poza granicami USA:

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Podczas wybierania pięciu najlepszych serwisów VPN, za pomocą których można oglądać Hulu poza granicami USA, brałem pod uwagę następujące czynniki:

 • Zapewnia dobry dostęp do Hulu Polska i innych serwisów streamingowych
 • Serwery zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych
 • Przepustowość umożliwiającą połączenia w HD
 • Silne zabezpieczenia i ochrona prywatności
 • Dobrze wyszkolona, rodzima obsługa klienta

Posiadamy szczegółowe informacje na temat najlepszej sieci VPN dla Hulu, sprawdź je sam.

Korzyści z używania VPN

Wykorzystanie VPN może przynieść nam wiele korzyści, nie tylko dać nam dostęp do takiej usługi jak platforma Hulu w Polsce, ale znacznie więcej. Będąc przy kwestii serwisów stremingowych możemy bez problemu odblokowywać serwisy jak Hulu Polska czy Netflix za granicą i skutecznie omijać geoblokady. W podobny sposób możemy także walczyć z cenzurą w sieci. W wielu krajach blokowane są niektóre serwisy informacyjne, portale społecznościowe czy inne zasoby.

Wykorzystując VPN skutecznie zmieniamy IP na interesujące nas w danym momencie i omijamy cenzurę przypisaną do danego kraju.

platforma hulu w polsce

Lepszy dostęp do rozrywki czy omijanie cenzury w Internecie to oczywiście nie wszystko. Głównym założeniem sieci VPN jest zwiększenie naszego bezpieczeństwa oraz prywatności w sieci. Łącząc się za pomocą sieci VPN uzyskujemy anonimowość, nasz rzeczywisty adres IP jest niewidoczny, ponieważ przybieramy adres IP wybranego serwera VPN. Połączenie jest dodatkowo szyfrowane, dzięki czemu nasza aktywność w sieci nie jest przez nikogo monitorowana.

Najlepsi usługodawcy VPN stosują politykę zero-log, co oznacza, że nie zapisują ani nie przechowują żadnych danych o aktywności ich użytkowników. Jeśli korzystamy z publicznych sieci Wi-Fi, VPN zapewnia nam ochronę przed różnego rodzaju atakami hakerów i próbami wyłudzeń.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

FAQ

Co to jest Hulu?

Hulu to nic innego jak telewizja internetowa działająca na zasadzie VOD. Tak samo, jak znany Netflix, czy HBO GO. Niezwykle popularny w Ameryce, w Polsce mało kto zdaje sobie sprawę z jego istnienia. Szkoda, ponieważ oferta filmów i seriali jest niezwykle ciekawa, a plany subskrypcji są przystępne nawet w Polsce.

Platforma została wykupiona przez prężnie rozwijający się w ostatnich latach Disney, dlatego można się spodziewać, że serwis będzie ewoluował w bardzo dynamiczny sposób. Z takim zapleczem nic nie stoi na przeszkodzie, by Hulu Polska w końcu zostało udostępnione.

Jak stworzyć konto w Hulu poza granicami USA?

Rejestracja to ostatnia przeszkoda, aby platforma Hulu w Polsce działała poprawnie. Potrzebujesz amerykańskiej karty kredytowej, dzięki której zarejestrujesz swoje konto. Jeśli takiej nie posiadasz, możesz zarejestrować się na amerykańskim Paypalu. Podążaj za tymi instrukcjami:

 1. Upewnij się, że Twoje połączenie VPN jest aktywne i używa amerykańskiego serwera. To najważniejsza sprawa podczas całego procesu.
 2. Zarejestruj nowe konto PayPal. I wpisz:
  1. Swoje dane logowania (e-mail i hasło);
  2. Prawidłowe dane osobiste ze Stanów Zjednoczonych. Te dane nie muszą być identyczne z tymi, które posiadasz na karcie kredytowej. Możesz stworzyć adres na myusaaddress.ca za darmo (bez wymogu posiadania karty kredytowej). Możesz także podać numer telefonu ze Stanów Zjednoczonych, który zdobędziesz na Fake Number.
 3. Dodaj kartę kredytową do swojego nowego konta. Jeśli chodzi o adres z rachunkiem, trzeba użyć podstępu. Opiszę to poniżej:
  1. Ulica: Wprowadź aktualny adres, powiązany z Twoją kartą kredytową.
  2. Kod Pocztowy: Użyj swojego kodu pocztowego.
  3. Miasto i stan: Przejdź na United States Zip Codes aby przekonać się, gdzie zlokalizowany jest Twój kod pocztowy. Na przykład, jeśli mieszkasz w Warka, wpisz 05660. Odpowiednie miasto to Moretown a stan to VT (Vermont).
 4. Potwierdź formularz i stwórz swoje amerykańskie konto na PayPal.
 5. Zarejestruj się w Hulu (i innych amerykańskich serwisach streamingowych) w jakimkolwiek miejscu na Ziemi!

Podsumowanie

Podsumowując, usługa Hulu jest dostępna jedynie w USA, ale w prosty sposób można uzyskać do niej dostęp z dowolnego miejsca na świecie używając dobrego VPN jak ExpressVPN. Dzięki VPN platforma Hulu w Polsce będzie dostępna z wszystkimi jej funkcjonoalnościami, a także odblokujesz wiele innych serwisów stremingowych, które dotychczas były dla Ciebie niedostępne z racji na geoblokady. Co dodatkowo możesz odblokować korzystając z VPN znajdziesz w naszy artykule: najlepsze serwisy streamingowe. Pamiętaj, że korzystając z VPN do odblokowania Hulu na terytorium Polski zyskujesz znacznie więcej – bezpieczeństwo w Internecie, coś co jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl