Najlepszy VPN Hulu 2022 – jak oglądać Hulu za pomocą VPN?

Oryginały Hulu to bardzo popularna amerykańska platforma streamingowa. Można na niej oglądać znane i lubiane seriale w jakości HD, takie jak „Jak poznałem waszą matkę?” lub „Younger”. Jedynym minusem tej świetnej platformy jest fakt, że jest ona dostępna tylko w USA. Ale i na to są sposoby! Hulu VPN to idealny sposób na oglądanie Hulu poza USA, czyli na przykład w naszym pięknym kraju nad Wisłą. Jednak tylko kilka wirtualnych sieci prywatnych może ominąć mechanizm wykrywania proxy Hulu VPN. Aby Ci pomóc, stworzyliśmy listę najlepszych VPN, które pomogą Ci uzyskać dostęp do platformy streamingowej Hulu.

Sprawdź ofertę
Oglądaj Hulu za pomocą ExpressVPN - BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE

Oglądaj Hulu z dowolnego miejsca z ExpressVPN! Oferta ograniczona czasowo - ZNIŻKĄ 49% na subskrypcję ExpressVPN i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja: 1 Lipiec 2022

Najlepszy Hulu VPN – ranknig

A więc chcesz oglądać Hulu. Hulu ma jedną z najmocniejszych geoblokad, silniejszą nawet od geoblokady Netflixa. Tak więc, aby oglądać Hulu, będziesz potrzebować bardzo dobrej sieci VPN. Skąd taką sieć Hulu VPN wziąć? To proste – z naszego rankingu. Poniżej przedstawiamy starannie przygotowany ranking najlepszych sieci Hulu VPN, który został stworzony przez najlepszych ekspertów w branży. Ocenili oni najważniejsze kategorie w kontekście oglądania Hulu VPN, a więc: ilość serwerów, szybkość połączenia internetowego, bezpieczeństwo oraz wsparcie dla klientów. Na podstawie procesu testowania, eksperci Ci wybrali zebrane w poniższym rankingu sieci VPN Hulu. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem!

Jak wybrać najlepszy VPN Hulu?

Jak już wspomnieliśmy, wybór najlepszego VPN Hulu nie jest łatwy. W Internecie znajduje się wiele różnych opcji, a wszystkie na pierwszy rzut oka wyglądają wspaniale. Każdy dostawca VPN prześciga się w dobrym marketingu i reklamie, aby przyciągnąć jak największą klientelę. Ale ponieważ Hulu ma jeden z najsilniejszych systemów ochrony i geoblokad, żaden przypadkowy VPN nie będzie w stanie zagwarantować Ci możliwości streamowania video właśnie na Hulu… Dlatego lepiej skorzystaj z rankingu zaprezentowanego przez nas w poprzednim paragrafie. Dzięki temu masz pewność, że VPN spełni Twoje oczekiwania! Poniżej prezentujemy kategorie, na których eksperci opierali się oceniając poszczególne sieci VPN Hulu.

vpn hulu

Global Server Coverage

Global Server Coverage, czyli “globalne pokrycie serwerami”. Co to oznacza? Zanim zabierzemy się za wyjaśnienie tego pojęcia, musimy wyjaśnić, czym w ogóle jest VPN. VPN to usługa, która pozwala na połączenie się ze zlokalizowanym za granicą serwerem, który to dopiero łączy się z wybraną przez Ciebie stroną internetową. Dzięki temu Twoje połączenie jest zaszyfrowane, a Ty – bezpieczny, a także widoczny pod zagranicznym IP. To właśnie z tego powodu dzięki VPN Hulu możesz oglądać ten serwis premium. Idąc tym tropem, im więcej serwerów do łączenia się udostępnia VPN, tym lepiej, ponieważ tym większa przepustowość połączenia oraz uniwersalność danej sieci VPN. Global Server Coverage jest więc miarą określającą ilość dostępnych serwerów u danego dostawcy VPN.

Szybkość połączenia z Internetem

Chcąc oglądać Hulu VPN, szybkość połączenia ma oczywisty wpływ na niezacinanie się filmów i seriali! Dlatego też jest to jeden z najważniejszych atrybutów sieci VPN Hulu, jakie bierzemy pod uwagę. Czym jest szybkość połączenia, chyba nie musimy tłumaczyć. Jest to oczywiście szybkość, z jaką pobierane są dane z Internetu. Jeżeli nie chcesz doświadczać denerwującego, zacinającego się filmu, najlepiej używać tych sieci VPN, które szybkości połączenia nie ograniczają lub mają ją bardzo, bardzo dużą. Wszystkie wybrane przez nas sieci VPN wyróżniają się dużą prędkością połączenia pozwalającą streamować przez VPN Hulu.

Ochrona tożsamości i bezpieczeństwo

VPN pomaga chronić Ci Twoją tożsamośc i zapewnia bezpieczeństwo. Dzieje się tak, ponieważ VPN tworzy bezpieczny, szyfrowany tunel pomiędzy Tobą a serwerem, tak więc nikt nie jest w stanie wykraść Twoich danych. Ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, prezentowane przez nas sieci VPN mają je w małym paluszku!

Wsparcie klienta

Bezkonkurencyjna obsługa klienta — doskonały zespół obsługi klienta jest niezbędny, gdy szukasz wysokiej jakości sieci VPN Hulu. Odgrywają oni kluczową wręcz Hulu VPN i mogą szybko rozwiązać wszelkie problemy występujące podczas próby strumieniowego przesyłania Hulu. Jeśli serwer ulegnie awarii, zespół obsługi klienta 24/7 może udostępnić listę serwerów, które nadal działają, co znacznie ułatwi powrót do oglądania ulubionych programów. Kierując się właśnie tą przesłanką, wszystkie sieci VPN dostępne w naszym rankingu właśnie taką obsługą się wyróżniają – czy to przy pomocy chatu 24/7, czy też przy pomocy e-mail lub telefonu.

Stosunek ceny do wartości

Chcesz wiedzieć za co płacisz, czyż nie? Dlatego też tak ważnym czynnikiem jest stosunek jakości do ceny otrzymywanych usług. Jest to jeden z parametrów branych przez nas pod uwagę przy układaniu rankingu. Przedstawione przez nas sieci VPN nie są darmowe. Są natomiast dobre, a przede wszystkim, nie kosztują też przysłowiowych „kroci”. Ważnym faktem, który należy włączyć, jest rodzaj wykupywanej przez Ciebie subskrypcji. Pamiętaj, że jeżeli kupisz subskrypcję na dłuższy czas, na przykład na rok lub dwa lata, dostawcy VPN oferują bardzo atrakcyjne zniżki, ponieważ zyskują długoterminowego klienta. W takich przypadkach zdarza się, że możesz kupić świetną sieć VPN za tak małe pieniądze, jak 2$-3$ miesięcznie.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czy darmowe Hulu VPN są niebezpieczne?

Jest to pewna rozterka, która często dotyczy klientów, którzy chcą znaleźć „darmowy” VPN Hulu. Nic, co brzmi „aż tak pięknie, aby było prawdziwe” jest naprawdę realne. Tak więc uważaj! Jeśli chcesz użyć darmowego VPN, pamiętaj, że jeżeli Ty za subskrypcję nie zapłacisz, dostawca ten znajdzie pieniądze gdzie indziej. Istnieje duża szansa, że zamiast zapewniać Ci anonimowość i bezpieczeństwo w Internecie, znajdzie on zarobek sprzedając Twoje dane osobom trzecim, takim jak agencje reklamowe. Nie zdziw się więc, jeśli otrzymasz dużo spamu na swój email, lub Twoje hasło zostanie wykradzione… To jednak nie wszystko. Darmowe VPN często pełne są wirusów i złośliwego oprogramowania, które może poważnie uszkodzić Twój komputer.

Nasuwa się więc pytanie: czy naprawdę warto tak ryzykować? W naszej opinii nie, dlatego mamy sugestię. Warto zwrócić uwagę na ExpressVPN, ponieważ oferuje on 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest to jeden z najlepszych VPN na rynku, a dodatkowo – inwestycja bez ryzyka!

Korzyści z używania Hulu VPN

Dostęp do serwisów streamingowych

Ponieważ Hulu VPN łączy się poprzez szyfrowane połączenie z serwerami na całym świecie, Ty uzyskujesz dostęp do filmów i seriali również z miejsc, które leżą daleko od Twojego domu rodzinnego. Im więcej dostępnych serwerów oferuje Twój dostawca sieci VPN Hulu, z tym większej ilości bibliotek możesz korzystać! Jako przykład możemy posłużyć się tu popularnym portalem streamingowym Netflix. Jest on obecny prawie że na całym świecie, a Twoja subskrypcja również na całym świecie będzie działała. Jednakże w każdym kraju dostępne tytuły będą się pomiędzy sobą różniły. Związane jest to z ochroną praw autorskich a także licencjami, jakimi chronione są filmy. Jeśli posiadasz dobry VPN Hulu, możesz symulować połączenia z różnych krajów i dzięki temu uzyskiwać dostęp do video z całego świata.

vpn hulu

Zwiększona ochrona w sieci

Sieć VPN charakteryzuje się przekierowywaniem połączenia internetowego przez zagraniczne serwery. Połączenie to jest szyfrowane szyfrem SHA256, który jest praktycznie rzecz biorąc nie do złamania. Dzięki temu, wszystko, co wpisujesz w komputer lub telefon dla osoby z zewnątrz wygląda jak ciąg niezrozumiałych znaków. Dlatego też, jeżeli jakiś cyberprzestępca będzie próbował wykraść Twoje hasło lub numer karty, mocno się zdziwi! Dzięki VPN uzyskujesz gwarancję bezpieczeństwa, nawet jeśli używasz darmowych sieci Wi-Fi na lotniskach lub w kawiarniach, ale to jeszcze nie koniec plusów. Uzyskujesz również anonimowość, ponieważ będziesz widoczny pod adresem IP serwera, przez który się łączysz, a nie swoim własnym.

Jak odblokować Hulu na komputerze?

Aby odblokować Hulu na swoim urządzeniu, podążaj za naszą instrukcją.

  1. Zarejestruj się u wybranego przez siebie dostawcy VPN. Może być taki, który jest przez nas poecany, tak jak ExpressVPN.
  2. Zainstaluj oprogramowanie u siebie na urządzeniu. To bardzo proste – wystarczy, że będziesz klikać „dalej”.
  3. Uruchom oprogramowanie VPN i połącz się z serwerem zlokalizowanym w USA.
  4. Wejdź na stronę Hulu i ciesz się oglądaniem!

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

FAQ

Co to jest Hulu?

Hulu to popularny amerykański serwis do przesyłania strumieniowego video. Na Hulu obejrzesz seriale takie jak „How I met your mother”, „Przyjaciele” czy produkcje stacji HBO, jak na przykład świetny serial z Nicole Kidman i Hugh Grantem, „The Undoing”. Niestety, jak na razie Hulu dostępne jest tylko w USA i Japonii, dlatego jeżeli chcesz streamować z Europy, potrzebujesz do tego Hulu VPN.

Jak oglądać Hulu w Polsce?

Aby oglądać Hulu w Polsce, potrzebujesz w tym celu zainstalować oprogramowanie Hulu VPN. Hulu VPN pozwoli Ci imitować połączenie z USA, czyli kraju, w którym Hulu jest dostępne. Aby oglądać Hulu w Polsce, zarejestruj się u wybranego dostawcy VPN, a następnie wybierz serwer zlokalizowany w Stanach Zjednoczonych i kliknij „Połącz”. Następnie wejdź na stronę hulu.com i zacznij oglądać swoje ulubione programy! Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej na ten temat, zapraszamy do tego artykułu.

Zakończenie

Jeśli znajdujesz się poza Stanami Zjednoczonymi, nie będziesz mieć innego wyjścia, jak użyć VPN, aby uzyskać dostęp do Hulu, ponieważ serwis ten dostępny jest tylko w Ameryce. Hulu ma kilka niezwykle solidnych geoblokad, które powstrzymują użytkowników spoza USA przed rejestracją lub dostępem do ich witryny. Dlatego też rekomendujemy użycie któregoś z przedstawionych przez nas w rankingu dostawców VPN.

Jestem pisarką, która kocha nowe technologie, a szczególnie tematy związane z cyber-bezpieczeństwem. W ten sposób trafiłam na strony na temat VPN oraz blogi dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Dzięki temu, że tworzę artykuły dla tego serwisu, mam też możliwość pomagania wielu osobom. Jest to dla mnie sposób, w jaki mogę odwdzięczyć się społeczeństwu, a także wciąż zyskiwać inspirację do robienia tego, co robię najlepiej.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl