Ranking najlepszych sieci Hulu VPN 2024

Hulu to bardzo popularna amerykańska platforma streamingowa. Można na niej oglądać znane i lubiane seriale w jakości HD, takie jak „Jak poznałem waszą matkę?” lub „Younger”. W związku z blokadami geograficznymi Hulu jest dostępne jedynie w USA, ale dzięki dobremu VPN możemy rozwiązać ten problem. W naszym artykule testujemy usługi i sprawdzamy jaki hulu VPN okaże się najlepszy.

Sprawdź ofertę
Oglądaj Hulu za pomocą ExpressVPN - BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE

Oglądaj Hulu z dowolnego miejsca z ExpressVPN! Oferta ograniczona czasowo - ZNIŻKĄ 49% na subskrypcję ExpressVPN i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja: 24 maj 2024

Najlepszy Hulu VPN

Co zrobić, żeby oglądać Hulu? Hulu ma jedną z najmocniejszych geoblokad, silniejszą nawet od geoblokady Netflixa. Tak więc, aby oglądać Hulu, będziemy potrzebować bardzo dobrej sieci VPN. Skąd taką sieć Hulu VPN wziąć?

To proste – z naszego rankingu. Poniżej przedstawiamy starannie przygotowany ranking najlepszych sieci Hulu VPN, który został stworzony przez najlepszych ekspertów w branży. Ocenili oni najważniejsze kategorie w kontekście oglądania Hulu VPN, a więc: ilość serwerów, szybkość połączenia internetowego, bezpieczeństwo oraz wsparcie dla klientów. Na podstawie procesu testowania, eksperci Ci wybrali zebrane w poniższym rankingu sieci VPN Hulu. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem!

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN maj 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja maj 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Jak wybrać najlepszy VPN Hulu?

Jak już wspomnieliśmy, wybór najlepszego VPN Hulu nie jest łatwy. W Internecie znajduje się wiele różnych opcji, a wszystkie na pierwszy rzut oka wyglądają wspaniale. Każdy dostawca VPN prześciga się w dobrym marketingu i reklamie, aby przyciągnąć jak największą klientelę. Ale ponieważ Hulu ma jeden z najsilniejszych systemów ochrony i geoblokad, żaden przypadkowy VPN nie będzie w stanie zagwarantować Ci możliwości streamowania video właśnie na Hulu…

Dlatego lepiej skorzystaj z rankingu zaprezentowanego przez nas w poprzednim paragrafie. Dzięki temu mamy pewność, że VPN spełni Twoje oczekiwania! Poniżej prezentujemy kategorie, na których eksperci opierali się oceniając poszczególne sieci VPN Hulu.

vpn hulu

Global Server Coverage

Global Server Coverage, czyli “globalne pokrycie serwerami”. Co to oznacza? Zanim zabierzemy się za wyjaśnienie tego pojęcia, musimy wyjaśnić, czym w ogóle jest VPN. VPN to usługa, która pozwala na połączenie się ze zlokalizowanym za granicą serwerem, który to dopiero łączy się z wybraną przez Ciebie stroną internetową. Dzięki temu nasze połączenie jest zaszyfrowane, a my – bezpieczni, a także widoczni pod zagranicznym IP. To właśnie z tego powodu dzięki VPN Hulu możesz oglądać ten serwis premium.

Idąc tym tropem, im więcej serwerów do łączenia się udostępnia VPN, tym lepiej, ponieważ tym większa przepustowość połączenia oraz uniwersalność danej sieci VPN. Global Server Coverage jest więc miarą określającą ilość dostępnych serwerów u danego dostawcy VPN.

Szybkość połączenia z Internetem

Chcąc oglądać Hulu VPN, szybkość połączenia ma oczywisty wpływ na niezacinanie się filmów i seriali! Dlatego też jest to jeden z najważniejszych atrybutów sieci VPN Hulu, jakie bierzemy pod uwagę. Czym jest szybkość połączenia, chyba nie musimy tłumaczyć.

Jest to oczywiście szybkość, z jaką pobierane są dane z Internetu. Jeżeli nie chcesz doświadczać denerwującego, zacinającego się filmu, najlepiej używać tych sieci VPN, które szybkości połączenia nie ograniczają lub mają ją bardzo, bardzo dużą. Wszystkie wybrane przez nas sieci VPN wyróżniają się dużą prędkością połączenia pozwalającą streamować przez VPN Hulu.

Ochrona tożsamości i bezpieczeństwo

VPN pomaga chronić naszą tożsamość i zapewnia bezpieczeństwo. Dzieje się tak, ponieważ VPN tworzy bezpieczny, szyfrowany tunel pomiędzy nami a serwerem, tak więc nikt nie jest w stanie wykraść naszych danych. Ponieważ nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze, prezentowane przez nas sieci VPN mają je w małym paluszku!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Wsparcie klienta

Bezkonkurencyjna obsługa klienta — doskonały zespół obsługi klienta jest niezbędny, gdy szukasz wysokiej jakości sieci VPN Hulu. Odgrywają oni kluczową wręcz Hulu VPN i mogą szybko rozwiązać wszelkie problemy występujące podczas próby strumieniowego przesyłania Hulu. Jeśli serwer ulegnie awarii, zespół obsługi klienta 24/7 może udostępnić listę serwerów, które nadal działają, co znacznie ułatwi powrót do oglądania ulubionych programów.

Wsparcie klienta

Kierując się właśnie tą przesłanką, wszystkie sieci VPN dostępne w naszym rankingu właśnie taką obsługą się wyróżniają – czy to przy pomocy chatu 24/7, czy też przy pomocy e-mail lub telefonu.

Stosunek ceny do wartości

Wybierając najlepszy VPN do oglądania Hulu, pamiętajmy, że wysokiej jakości usługi VPN są płatne. Darmowe rozwiązania nie są w stanie zapewnić utrzymania wielu serwerów a zarazem zapewnienia bezpieczeństwa dla użytkowników. Za to w przypadku płatnych rozwiązań, które oferują nam najlepszą jakość usług możemy najczęściej skorzystać z okresu próbnego czy gwarancji zwrotu środków, która polega na tym, że jeśli nie jesteśmy zadowoleni z usługi otrzymujemy całkowity zwrot kosztów.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Czy darmowe Hulu VPN są niebezpieczne?

Jest to pewna rozterka, która często dotyczy klientów, którzy chcą znaleźć „darmowy” VPN Hulu. Nic, co brzmi „aż tak pięknie, aby było prawdziwe” jest naprawdę realne. Tak więc uważaj! Jeśli chcesz użyć darmowego VPN, pamiętaj, że jeżeli my za subskrypcję nie zapłacimy, dostawca ten znajdzie pieniądze gdzie indziej. Istnieje duża szansa, że zamiast zapewniać nam anonimowość i bezpieczeństwo w Internecie, znajdzie on zarobek sprzedając nasze dane osobom trzecim, takim jak agencje reklamowe.

Możemy otrzymać dużo spamu na email, lub nasze hasło zostanie wykradzione… To jednak nie wszystko. Darmowe VPN często pełne są wirusów i złośliwego oprogramowania, które może poważnie uszkodzić nasz komputer.

Nasuwa się więc pytanie: czy naprawdę warto tak ryzykować? W naszej opinii nie, dlatego mamy sugestię. Warto zwrócić uwagę na ExpressVPN, ponieważ oferuje on 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest to jeden z najlepszych VPN na rynku, a dodatkowo – inwestycja bez ryzyka!

Korzyści z używania Hulu VPN

Dostęp do serwisów streamingowych

Ponieważ Hulu VPN łączy się poprzez szyfrowane połączenie z serwerami na całym świecie, uzyskujemy dostęp do filmów i seriali również z miejsc, które leżą daleko od naszego domu rodzinnego. Im więcej dostępnych serwerów oferuje dostawca sieci VPN Hulu, z tym większej ilości bibliotek możemy korzystać! Jako przykład możemy posłużyć się tu popularnym portalem streamingowym Netflix. Jest on obecny prawie że na całym świecie, a Twoja subskrypcja również na całym świecie będzie działała.

Korzyści z używania Hulu VPN

Jednakże w każdym kraju dostępne tytuły będą się pomiędzy sobą różniły. Związane jest to z ochroną praw autorskich, a także licencjami, jakimi chronione są filmy. Jeśli posiadamy dobry VPN Hulu, możemy symulować połączenia z różnych krajów i dzięki temu uzyskiwać dostęp do video z całego świata.

Zwiększona ochrona w sieci

Sieć VPN charakteryzuje się przekierowywaniem połączenia internetowego przez zagraniczne serwery. Połączenie to jest szyfrowane szyfrem SHA256, który jest praktycznie rzecz biorąc nie do złamania. Dzięki temu, wszystko, co wpisujemy w komputer lub telefon dla osoby z zewnątrz wygląda jak ciąg niezrozumiałych znaków.

Dlatego też, jeżeli jakiś cyberprzestępca będzie próbował wykraść nasze hasło lub numer karty, mocno się zdziwi! Dzięki VPN uzyskujemy gwarancję bezpieczeństwa, nawet jeśli używasz darmowych sieci Wi-Fi na lotniskach lub w kawiarniach, ale to jeszcze nie koniec plusów. Uzyskujemy również anonimowość, ponieważ będziemy widoczni pod adresem IP serwera, przez który się łączymy, a nie naszym własnym.

Jak odblokować Hulu na komputerze?

Aby odblokować Hulu na naszym urządzeniu, przedstawiamy instrukcję.

  1. Rejestrujemy się u wybranego dostawcy VPN. Może być taki, który jest przez nas polecany, tak jak ExpressVPN.
  2. Instalujemy oprogramowanie na naszym urządzeniu. To bardzo proste – wystarczy, że klikać „dalej”.
  3. Uruchamiamy oprogramowanie VPN i łączymy się z serwerem zlokalizowanym w USA.
  4. Wchodzimy na stronę Hulu i cieszymy się oglądaniem!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

FAQ

Co to jest Hulu?

Hulu to popularny amerykański serwis do przesyłania strumieniowego video. Na Hulu obejrzymy seriale takie jak „How I met your mother”, „Przyjaciele” czy produkcje stacji HBO, jak na przykład świetny serial z Nicole Kidman i Hugh Grantem, „The Undoing”. Niestety, jak na razie Hulu dostępne jest tylko w USA i Japonii, dlatego jeżeli chcemy streamować z Europy, potrzebujmy do tego Hulu VPN.

Jak oglądać Hulu w Polsce?

Aby oglądać Hulu w Polsce, potrzebujemy w tym celu zainstalować oprogramowanie Hulu VPN. Hulu VPN pozwoli imitować połączenie z USA, czyli kraju, w którym Hulu jest dostępne. Aby oglądać Hulu w Polsce, rejestrujemy się u wybranego dostawcy VPN, a następnie wybieramy serwer zlokalizowany w Stanach Zjednoczonych i klikamy „Połącz”. Następnie wchodzimy na stronę hulu.com i zaczynamy oglądać ulubione programy! Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej na ten temat, zapraszamy do tego artykułu.

Zakończenie

Podsumowując, jeśli chcemy oglądać Hulu z dowolnego miejsca na świecie polecamy najlepszy VPN: ExpressVPN. Za jego pomocą z łatwością ominiemy geo-blokady i w bezpieczny sposób odblokujemy interesujące nas materiały. Nie zapominajmy o tym, że odblokowanie Hulu to jedynie początek korzyści, które otrzymujemy. VPN zapewnia nam bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie a także dostęp do wielu interesujących materiałów, które wcześniej nie były dla nas dostępne.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl