Najlepszy darmowy VPN Netflix 2022

oferty expressvpn swieta 2022

Oglądanie Netflixa to świetny sposób na relaks po ciężkim dniu w pracy. Reasumując, Netflix, to narzędzie zapewniające rozrywkę wielu osobom! Dlatego też tak ważny jest dostęp do tego portalu, niezależnie od tego, skąd i kiedy chcesz go oglądać. Czy wyjazd na wakacje lub w zagraniczną delegację powinien uniemożliwiać Ci dostęp do Twojej ulubionej rozrywki? Oczywiście, że nie. Ale bardzo często tak też się dzieje. Netflix bowiem blokuje dostęp do niektórych treści, jeśli wykryje, że łączysz się z innego adresu IP niż Twój polski adres. Jeśli szukasz najlepszy darmowy VPN Netflix, znalazłeś się w dobrym miejscu.

Weź to!
Wypróbuj ExpressVPN, najlepszy darmowy na Netflixa, 30 dni za darmo!

Z ExpressVPN zdobędziesz nieograniczony dostęp do biblioteki Netflixa, za sprawą szybkich połączeń i ogromnej bazy serwerów. Wypróbujesz za darmo przez 30 dni.

Aktualizacja: 2 Grudzień 2022

Dlaczego tak się dzieje?

Zmiana Twojej lokalizacji jest szczególnie przydatna, jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści wideo zablokowanych w Twoim regionie w serwisie Netflix. Netflix nie ma bowiem jednorodnego repozytorium filmów i seriali, ma natomiast różne treści dostępne w zależności od Twojej lokalizacji. Wszystko to ma związek z umowami licencyjnymi. Przykłądem takiej sytuacji jest czas, gdy Netflix miał licencję na Grę o Tron, ale tylko w Australii. Jedynym ze sposobów na ominięcie tych blokad, które nazywane są geoblokadami, jest zastosowanie darmowy VPN Netflix. Ale i tu należy być ostrożnym, ponieważ Netflix blokuje niektóre sieci VPN Netflix darmowy. W poradniku tym przedstawimy ranking najlepszych darmowy VPN do Netflixa, oraz krok po kroku przejdziemy przez jego instalację. Zapraszamy do lektury!

Różnica między darmowy VPN Netflix a płatne usługi VPN

Czy faktycznie należy zapłacić fortunę, aby uzyskać dostęp do dobrej usługi VPN darmowy Netflix? Odpowiedź brzmi: nie! Istnieje bowiem kilka wspaniałych darmowy VPN Netflix, chociaż większość z nich nakłada pewne ograniczenia na korzystanie z nich. Jakie są zatem różnice pomiędzy płatnymi oraz bezpłatnymi usługami VPN darmowy Netflix?

darmowy vpn do netflixa

Ogólnie rzecz biorąc, darmowy VPN do Netlixa ogranicza: liczbę urządzeń podłączonych do danej sieci, ilość danych przez Ciebie zużywanych, liczbę dostępnych serwerów VPN lub też wszystkie powyższe. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie: dlaczego mam płacić za VPN Netflix, przeczytaj nasze opinie zawarte na tej stronie.

Jeżeli zapytałbyś nas o najlepszy VPN Netflix darmowy, to odpowiedzielibyśmy: ExpressVPN. ExpressVPN to nasz wybór jeśli chodzi o VPN darmowy Netflix, ponieważ nie nakłada ograniczeń na ilość danych, których możesz użyć podczas połączenia. To niezwykle ważne, zwłaszcza jeśli za pomocą VPN zamierzasz oglądać filmy i seriale. Ogranicza on jednak wybór serwerów. Może to utrudnić zmianę Twojej lokalizacji i oznacza, że ​​konkurujesz z wieloma innymi bezpłatnymi użytkownikami o ograniczoną przepustowość na wyznaczonych darmowych serwerach.

Pośród płatnych VPN, zebraliśmy te najlepsze w formie niską cenę rankingu, który zamieszczamy poniżej w zapewniają dobry poziom ochrony, a także pozwolą odblokować Ci Netflix!

 1. Surfshark VPN
 2. Atlas VPN
 3. NordVPN – Wartość
 4. PrivateVPN
 5. ProtonVPN

Najlepszy darmowy VPN do Netflixa

Prawda jest taka, że ​​Netflix i każda sieć VPN grają w grę „w kotka i myszkę”. Nigdy nie ma gwarancji, że sieć VPN Netflix darmowy, która dziś dobrze działa, jutro również będzie działać równie dobrze. Netflix bowiem stale monitoruje sieci VPN, i jeżeli wykryje, że oglądasz filmy i seriale z jego pomocą, to postara się odciąć do nich dostęp, aby chronić prawa licencyjne produkcji.

Wymienione tutaj sieci VPN były tymi, które nasi eksperci przetestowali w ostatnim czasie, i które z powodzeniem przesyłały strumieniowo treści z Netflixa. Pamiętaj, że czasami Netflix nie blokuje od razu ruchu VPN, ale na nowo nakłada na Ciebie geoblokadę. Przedstawiony przez nas ranking zawiera najlepsze darmowy VPN Netflix, które pozwalają na odblokowanie dowolnych treści oraz spełniają wyśrubowane kryteria, ustalone przez ekspertów, przy których współpracy lista ta powstała.

W kolejnym paragrafie przedstawiamy kryteria, jakimi kierowali się nasi eksperci, testując poszczególne VPN Netflix darmowy. Kryteria te nie wzięły się również znikąd. Są one ważne w kontekście oglądania filmów oraz seriali, i w ogólności materiałów wideo, właśnie przy wykorzystywaniu sieci VPN.

Jak wybrać najlepszy VPN Netflix darmowy?

Oto kryteria, jakimi kierowali się nasi eksperci przy wyborze darmowy VPN do Netflixa.

Global Server Coverage

Czym jest to obco brzmiące pojęcie „global server coverage”? Global server coverage oznacza liczbę serwerów oraz liczbę krajów, w których serwery te są zlokalizowane. Aby zrozumieć to pojęcie, musimy cofnąć się do wyjaśnienia, w jaki sposób działa darmowy VPN Netflix.

vpn darmowy netflix

Po aktywacji VPN Netflix darmowy, szyfruje on cały ruch internetowy i kieruje go do zdalnego serwera obsługiwanego przez firmę VPN. Gdy ruch internetowy dotrze do serwera VPN, przechodzi do publicznego Internetu. Ponieważ Twoje dane pochodzą z serwera VPN, a nie z komputera domowego, każdy, kto będzie obserwował, zobaczy adres IP serwera zamiast Twojego. Skutecznie zmienia to Twoją lokalizację.

Aby VPN darmowy Netflix działał skutecznie, a strony internetowe, filmy oraz seriale ładowały się w krótkim czasie, dostawca usługi VPN musi posiadać dużą liczbę serwerów. Aby natomiast usługa VPN była prawdziwie uniwersalna, a ty abyś mógł nabyć adres IP pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, serwery te muszą być zlokalizowane w dużej liczbie państw. Dlatego też ważnym aspektem szukania odpowiedniej usługi VPN jest znalezienie takiej, która posiada dużo serwerów w wielu państwach.

Szybkość Połączenia

Kolejny, jakże istotny aspekt przy wyborze VPN Netflix darmowy. Aby skutecznie oglądać filmy oraz seriale online, ważnym aspektem wyboru sieci VPN jest znalezienie takiej, która zapewnia dużą szybkość połączenia. Dlaczego? Oczywistym powodem jest oglądanie Twoich ulubionych filmów i seriali bez zacinania! Abyś mógł cieszyć się obrazem bez tak zwanych lagów, oraz w wysokiej rozdzielczości, musisz posiadać szybki Internet, ale także szybką sieć VPN!
Ponieważ w artykule tym opisujemy najlepszy darmowy VPN do Netflixa, czyli właśnie do streamowania filmów i seriali, jednym z najważniejszych aspektów branych pod uwagę przy tworzeniu rankingu była właśnie szybkość połączenia.

Prywatność

Jeśli chodzi o ochronę prywatności i danych osobowych w Internecie, wirtualna sieć prywatna, czyli właśnie darmowy VPN Netflix, jest cennym narzędziem pomagającym chronić Twoją prywatność oraz Twoje bezpieczeństwo. VPN może zapewnić, że Twoje połączenie z Internetem jest zaszyfrowane, oraz zapewnić Ci anonimowość podczas surfowania po sieci. Takie funkcjonalności przydadzą Ci się, gdy na przykład będziesz chciał połączyć się z Internetem używając do tego darmowej publicznej sieci Wi-Fi. Dzięki skorzystaniu z VPN Netflix darmowy, wszystkie Twoje dane wrażliwe, takie jak na przykład hasła, będą bezpieczne! Właśnie z tego też powodu prywatność to kolejna cecha, jaką badaliśmy, tworząc dla Ciebie nasz ranking najlepszych darmowy VPN Netflix.

Wsparcie Klienta

Zastanawiasz się na pewno, dlaczego wsparcie klienta było brane pod uwagę? Pewnie myślisz, że Ty nie potrzebujesz instrukcji obsługi, aby zainstalować oprogramowanie. Przecież wystarczy tylko klikać „dalej”. Czyż nie? Nie dla wszystkich jest to jednak takie oczywiste. Instalacja darmowy VPN do Netflixa to „wyższa szkoła jazdy”! Czasem klikanie „dalej” nie wystarczy, a ty musisz wgłębić się w ustawienia sieciowe. Właśnie w wypadku takich sytuacji wsparcie klienta jest ważne! Dzięki profesjonalnym konsultantom nie zostaniesz sam ze swoim problemem, a ktoś natychmiast będzie w stanie udzielić Ci pomocy!

Ograniczenia

Dlaczego ograniczenia były brane pod uwagę przy wybieraniu najlepszej sieci VPN Netflix darmowy? Odpowiedź jest prosta. Nawet jeśli płacisz za subskrypcję, niektórzy dostawcy wciąż nakładają na Ciebie ograniczenia. Nie wspominając już o darmowych usługach VPN! Ograniczenia to to bardzo często są: ograniczenia związane z liczbą serwerów, z jaką możesz się połączyć, przepustowość sieci, ilość dostępnego transferu danych i tym podobne. Ograniczenia stanowią ważną dziedzinę, jaką musisz wziąć pod uwagę, wybierając dostawcę darmowy VPN Netflix. Dlatego też wzięliśmy je pod uwagę, tworząc dla Ciebie ten ranking.

Przejdź na ExpressVPN
30 dni za darmo

Korzyści z korzystania z dobry VPN darmowy Netflix

Zwiększony dostęp do serwisów streamingowych i walka z cenzurą

Zapewniając zaszyfrowany prywatny kanał komunikacji między użytkownikiem a całym Internetem, wirtualna sieć prywatna, czyli właśnie VPN, szybko stała się preferowaną metodą, dzięki której zwiększa się Twój dostęp do różnych treści online.

Dzięki przeniesienia adresu IP użytkownika do nowej lokalizacji za pomocą dedykowanych serwerów w innych częściach świata, dostawcy darmowy VPN Netflix umożliwiają również swoim subskrybentom dostęp do informacji i treści, które w innym przypadku byłyby dla nich niedostępne.

darmowy vpn netflix

Obejmuje to wideo, telewizję i muzykę dostarczane przez serwisy takie jak Netflix lub Hulu, czy też po prostu polski Player.pl. Dzięki zastosowaniu VPN Netflix darmowy, subskrybenci są w stanie oglądać swoje ulubione firmy i seriale niezależnie od praw licencyjnych i od swojej lokalizacji. Tak więc stosując VPN darmowy Netflix, obejrzysz swoje ulubione produkcje będąc zarówno na zagranicznych wakacjach, jak i u siebie w domu.

Zwiększona ochrona

Bez względu na to, gdzie używasz swojego urządzenia, zawsze istnieje ryzyko utraty danych. Niezaszyfrowane dane są bardziej podatne na ataki, podobnie jak wszelkie niezabezpieczone informacje, które przechodzą przez przeglądarkę. Połączenia bezprzewodowe, zwłaszcza publiczne sieci Wi-Fi, są szczególnie narażone na ataki. Takie miejsca to na przykład lotniska, hotele i kawiarnie. Przestępcy tylko czekają na możliwość ukradnięcia Twoich danych!

Darmowy VPN do Netflixa szyfruje Twoje dane i Twoje połączenie. Zasadniczo darmowy VPN Netflix tworzy rodzaj tunelu, który uniemożliwia hakerom, szpiegom i dostawcom usług internetowych mieć wgląd do tego, co robisz w Internecie, Twojej historii przeglądania, informacji o karcie kredytowej, pobrań lub czegokolwiek, co wysyłasz przez sieć.

Połączenie darmowy VPN do Netflixa jest prywatne i może sprawić, że każda sieć publiczna będzie prywatna dla tych, którzy używają sieci VPNdarmowy Netflix. Ponadto VPN darmowy Netflix może być używany na komputerze stacjonarnym lub dowolnym urządzeniu mobilnym, w tym laptopach, telefonach i tabletach. Darmowy VPN do Netflixa zmienia również Twój adres IP. To sprawia, że wydaje się, że używasz komputera w innym miejscu.

Przejdź na ExpressVPN
30 dni za darmo

Instrukcja – jak zainstalować VPN Netflix darmowy na Twoim komputerze

Jeśli chcesz zainstalować VPN darmowy Netflix, instalacja będzie dla Ciebie bardzo prosta. Wystarczy, że będziesz podążąć za kolejnymi krokami, które będą Tobie wyświetlane podczas instalacji. Przeważnie ogranicza się to do wciskania przycisku „Dalej”. Jeśli natomiast chcesz manualnie przyłączyć się do sieci VPN, musisz podążać za naszą instrukcją zamieszczoną poniżej. Ponieważ system Windows to najpopularniejszy system operacyjny stosowany w Polsce, to właśnie na jego przykładzie pokażemy, jak zainstalować VPN darmowy Netflix. Zapraszamy!

 1. Wybierz przycisk Start, a następnie wybierz kolejno opcje Ustawienia> Sieć i Internet> VPN> Dodaj połączenie VPN.
 2. W obszarze Dodaj połączenie VPN wykonaj następujące czynności: wypełnij odpowiednie pola, takie jak: adres serwera, typ VPN czy też nazwa połączenia.
 3. Wybierz Zapisz.
 4. Jeśli chcesz edytować informacje o połączeniu VPN lub określić dodatkowe ustawienia, takie jak ustawienia proxy, wybierz połączenie VPN, a następnie wybierz Opcje Zaawansowane.

Jak odblokować VPN darmowy Netflix na urządzeniu mobilnym lub tablecie:

 1. Pobierz najlepszy darmowy VPN do Netflixa na sowje urządzenie.
 2. Zaloguj się do swojego VPN Netflix darmowy  i wybierz serwer, przez który chcesz oglądać Netflix.
 3. Przejdź do serwisu Netflixa.
 4. Wybierz serial lub film który chcesz obejrzeć! To wszystko!

Zakończenie

Na zakończenie powiemy tylko kilka słów. Jak sam widzisz, darmowy VPN Netflix to bardzo użyteczna usługa! Darmowy VPN do Netflixa zapewni Ci bezpieczne połączenie z Internetem, oraz anonimowe przeglądanie stron internetowych. Dzięki darmowy VPN do Netflixa żaden złoczyńca nie włamie się do Twojego komputera, ani nie ukradnie Twoich najważniejszych informacji, takich jak numery kart kredytowych. Ale to nie koniec plusów! Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość oglądania portalu streamingowego Netflix, na każdym urządzeniu, z każdego kraju. Dzięki darmowy VPN Netflix darmowy uzyskujesz możliwość ominięcia tak bardzo denerwujących geoblokad, nakładanych na użytkowników serwisu. Dla naszych czytelników poniżej zamieszczamy specjalną ofertę.

Jestem pisarką, która kocha nowe technologie, a szczególnie tematy związane z cyber-bezpieczeństwem. W ten sposób trafiłam na strony na temat VPN oraz blogi dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Dzięki temu, że tworzę artykuły dla tego serwisu, mam też możliwość pomagania wielu osobom. Jest to dla mnie sposób, w jaki mogę odwdzięczyć się społeczeństwu, a także wciąż zyskiwać inspirację do robienia tego, co robię najlepiej.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl