Oglądaj ZDF na żywo w Polsce w 2024

ZDF to popularny niemiecki kanał telewizyjny, a także platforma internetowa, która oferuje wiele interesujących transmisji na żywo. W naszym artykule podpowiadamy jak ominąć geo-blokady i oglądać ZDF online w Polsce, czy z innego dowolnego miejsca poza terytorium Niemiec.

Sprawdź ofertę
Oglądaj ZDF w Polsce lub gdzie chcesz z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Omijaj geo-blokady i oglądaj bezpłatnie transmisje ZDF z dowolnego miejsca. Odbierz 3 miesiące za darmo i 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 19 kwiecień 2024

Gdzie dostępna jest telewizja niemiecka ZDF na żywo

Gdzie możemy oglądać telewizja ZDF na żywo? Okazuje się, że streaming jest dostępny wyłącznie na terytorium Niemiec. Jeśli chodzi o kanał ZDF jest on emitowany bezpłatnie w telewizji naziemnej, a także w sieciach kablowych i telewizji satelitarnej.

zdf online w polsce

Jeśli chodzi natomiast o serwis internetowy, który zapewnia wideo na życzenie jak i transmisje na żywo  jest dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej jak i przez dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne z Android oraz iOS, a także komputery z Windows oraz macOS. Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Jeśli chodzi o transmisje, znajdziemy tu zarówno najważniejsze wydarzenia sportowe jak i różnego rodzaju filmy i seriale na życzenie.

Pamiętajmy, że ZDF online nie jest dostępny poza terytorium Niemiec. Jak oglądać ZDF w Polsce czy innych krajach?

Telewizja ZDF na żywo poza strefą dostępności

Dlaczego ZDF online w Polsce czy innych krajach poza Niemcami nie jest dostępna? Jest to związane z prawami autorskimi, które określają na jakich terytoriach mogą być transmitowane materiały. Wszystko jest uregulowane w umowach pomiędzy twórcami i nadawcami treści. Nadawcy są zobowiązani do sprawdzania lokalizacji zalogowanych użytkowników.

W jaki sposób się to odbywa? Wykorzystuje się do tego sprawdzanie adresów IP, które jasno określają skąd loguje się dana osoba.

zdf na zywo

Jeśli logujemy się z Polski czy innego kraju spoza Niemiec otrzymamy komunikat, że dostęp do materiałów będzie zablokowany. W takim razie jak zmienić IP na niemieckie?

Trick polega na wykorzystaniu sieci VPN. Za pomocą VPN możemy zmienić naszą wirtualną lokalizację łącząc się z serwerem w Niemczech. Dzięki temu odblokowujemy usługę jak telewizja ZDF na żywo w Polsce.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jak odblokować telewizja niemiecka ZDF na żywo z VPN?

Przygotowaliśmy krótki poradnik, za pomocą którego możemy odblokować telewizja ZDF online z Polski.

 1. Wybierz najlepszy VPN – nasi eksperci polecają ExpressVPN
 2. Dopasuj plan subskrypcji i zarejestruj konto
 3. Pobierz aplikację VPN na Twoje urządzenie
 4. Zainstaluj i uruchom aplikację VPN
 5. Włącz oprogramowanie i połącz się z serwerem w Niemczech
 6. Przejdź na ZDF i korzystaj ze wszystkich materiałów!

Jak widać możemy odblokować ZDF online w Polsce bez żadnego problemu i błyskawicznie. Nie potrzebujemy żadnej fachowej wiedzy ani specjalnych umiejętności. Wykorzystując nasz krótki poradnik, każdy będzie w stanie odblokować usługę.

Sposób na testowanie ExpressVPN za darmo!

Mamy świetną wiadomość! Każdy może testować ExpressVPN przez 30 dni za darmo. Dostawca usług oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów. Wystarczy, że klikniemy w ten link – ExpressVPN i wybierzemy interesujący nas plan subskrypcji. Następnie mamy 30 dni na korzystanie z usługi i testowanie wszystkich możliwości VPN.

Ważne, żeby przed upływem tego czasu zgłosić chęć otrzymania środków. Wystarczy napisać wiadomość, nie musimy nic wyjaśniać czy też odpowiadać na żadne pytania.

Przetestowaliśmy cały proces i pieniądze są zwracane w ciągu 5 dni roboczych. To doskonały sposób na to, żeby odblokować ZDF online w Polsce czy korzystać z innych benefitów usługi VPN. Wszystko przebiega szybko i sprawnie, a możemy korzystać ze wszystkich zalet sieci VPN, również telewizja niemiecka ZDF na żywo.

Najlepszy VPN aby oglądać telewizja ZDF na żywo

Przetestowaliśmy wiele usług VPN, które są najlepsze aby odblokować telewizja niemiecka ZDF na żywo.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

W naszych testach uwzględniliśmy poniższe elementy:

 • Wybór serwerów – dobry VPN do oglądania takich transmisji jak telewizja ZDF na żywo powinien posiadać bogaty wybór serwerów na całym świecie. Nie zapominajmy o tym, żeby przynajmniej kilka znajdowało się na terytorium Niemiec. Więcej serwerów to mniejsze obciążenie, użytkownicy są rozłożeni na kilka z nich, więc nie mamy problemu z wolniejszym połączeniem.
 • Szybkość połączenia – jeśli chcemy oglądać telewizja niemiecka ZDF na żywo czy inne materiały wideo, warto wybrać VPN, który zapewni nam szybkie i stabilne połączenie. Szczególnie materiały wysokiej jakości wymagają dobrego łącza, nie chcemy przecież spotkać się z zacinaniem transmisji czy słabą jakością obrazu. Często VPN jest odrobinę wolniejszy z racji na szyfrowanie danych. Wybraliśmy takie usługi, które gwarantują szybkie serwery.
 • Bezpieczeństwo – VPN nie tylko zapewnia omijanie geo-blokad i oglądanie telewizja niemiecka ZDF na żywo, ale wiele innych korzyści. Podstawowym elementem jest szyfrowanie danych i  anonimowość, podczas korzystania z zasobów Internetu. Jest to bardzo istotne, gdy w Interencie robimy praktycznie wszystko – od korzystania z bankowości elektronicznej po korzystanie z serwisów społecznościowcyh.
 • Wsparcie klienta – w przypadku tego rodzaju usług support jest bardzo istotny. Nie chodzi o samo występowanie problemów, ale o możliwość uzyskania porady co do wyboru serwera czy uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania. W naszym rankingu przedstawiliśmy usługi, w których poziom obsługi klienta jest bardzo dobry, a czas oczekiwania na odpowiedź krótki.
 • Stosunek jakości do ceny – jesteśmy zdania, że dobre usługi wcale nie muszą być drogie, a jakość powinna iść w parze z rozsądną ceną. Przetestowaliśmy usługi VPN i wybraliśmy takie, które są zarówno wysokiej jakości jak i posiadają przystępną cenę.

Korzyści ze stosowania VPN

Oprócz tego, że możemy oglądać ZDF online w Polsce, korzystanie z VPN zapewnia nam wiele więcej możliwości.

Omijanie geo-blokad i walka z cenzurą

Wiele serwisów internetowych jak Netflix, Hulu czy Canal+ wprowadzają specjalne blokady geograficzne i udostępniają materiały jedynie w określonych lokalizacjach. Dzięki zastosowaniu VPN możemy omijać geo-blokady i odblokować materiały, które wcześniej nie były dla nas dostępne, jak oglądać niemiecką telewizję w Polsce.

telewizja zdf na zywo

Kolejna sprawa to walka z cenzurą. W wielu miejscach rządy wprowadzają specjalne blokady, które są nakładane na strony internetowe. Mogą to być strony niewygodne politycznie, ale również portale informacyjne czy społecznościowe jak Facebook czy Twitter.

Za pomocą VPN możemy bez problemu połączyć się z serwerem w lokalizacji, w której nie występuje cenzura i tym samym ominąć wszystkie ograniczenia.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrona prywatności

Łączenie się za pomocą VPN zapewnia naszym urządzeniom najwyższy poziom ochrony. Wszystkie dane, które przechodzą przez sieć VPN są szyfrowane i zabezpieczone przez odpowiednie protokoły. Gwarantuje nam to, że nikt nie jest w stanie włamać się na nasze urządzenie, czy też zobaczyć jakie aktywności wykonujemy.

Dzięki ukryciu VPN jesteśmy całkowicie anonimowi, zmienia się nasza wirtualna lokalizacja, dzięki temu unikamy różnego rodzaju prób wyłudzeń.

Nie zapominajmy również o zabezpieczeniach w publicznych sieciach Wi-Fi. Dzięki zastosowaniu VPN możemy bezpiecznie korzystać z takich sieci w bibliotece, szkole czy parku. Wszystkie dane są szyfrowane, nasze IP ukryte, dzięki czemu hakerzy nie są w stanie przeprowadzić żadnych ataków na nasze urządzenia.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

ZDF online w Polsce – podsumowanie

Z naszego artykułu dowiedzieliśmy się, że aby oglądać takie rzeczy jak telewizja ZDF na żywo najlepiej skorzystać z dobrego VPN.

Z naszego rankingu wynika, że najlepszy VPN dla tej usługi to ExpressVPN. Usługa spełnia wszystkie wymagania, aby wygodnie oglądać telewizję ZDF online. Otrzymujemy szeroki wybór szybkich serwerów zlokalizowanych w Niemczech, dzięki czemu oglądanie będzie płynne i bezproblemowe.

Nie zapominajmy również o innych korzyściach związanych z korzystaniem z VPN. Łącząc się za pomocą oprogramowania VPN uzyskujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa i pełną anonimowość w Internecie. Do tego możemy skutecznie omijać geo-blokady i walczyć z cenzurą.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl