Oglądaj Liga Europy na żywo gdziekolwiek jesteś w 2022!

Ile razy zdarzało się, że nie mogłeś obejrzeć meczu, na który tak długo czekałeś? Na przeszkodzie może stanąć wiele rzeczy – korki, zepsuty telewizor albo niespodziewana wizyta teściowej. Jednak akurat wyjazd do pracy za granicą czy na wakacje nie musi oznaczać rezygnacji z oglądania meczów Liga Europy na żywo. W naszym artykule prezentujemy sprytne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się najlepszymi rozgrywkami gdziekolwiek jesteś.

Przejdź na ExpressVPN
Oglądaj Liga Europy zza granicy!

Najlepszy ExpressVPN - bezpiecznie korzystaj z dostępu do ulubionych serwisów gdziekolwiek jesteś. Korzystaj za darmo przez 30 dni!

Problem z dostępem w czasie UEFA liga europy live?

Liga Europy UEFA to międzynarodowy turniej piłki nożnej. Jest organizowany przez Unię Europejskich Federacji Piłkarskich. Biorą w nim udział zespoły, które zajęły w danym sezonie czołowe lokaty w rozgrywkach na szczeblach narodowych. Oczywiście z wyłączeniem drużyn, które grają w Lidze Mistrzów.

Wielu z nas nie może się doczekać na Liga Europy na żywo, oglądanej z zimnym piwem dłoni i wypiekami na twarzy. Co jednak robić, gdy jesteśmy za granicą?

liga europy na żywo

Póki jesteś w Polsce

Tak długo, jak jesteś jeszcze na terytorium Polski, nie ma żadnego problemu z oglądaniem Liga Europy online na żywo.

  • TVP Sport: Możesz oglądać transmisje Liga Europy mecze na żywo w Telewizji Polskiej. TVP Sport zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich spotkań. Można też oglądać retransmisje, jeśli akurat nie mamy czasu w momencie, gdy rozgrywany jest mecz Liga Europy na żywo.
  • Liga Europy na żywo z Polsat Box Go Sport: Jeśli wolisz korzystać z satelity, SmartTV albo urządzeń mobilnych, możesz wykupić z Polsat Box Go Sport, który niedawno zastąpił usługę IPLA Polsat Sport Premium. W pakiecie, który kupisz na dedykowanej stronie za 40 złotych miesięcznie, mieści się Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+ 3, Canal+ 4, Eurosport i wiele innych kanałów, które na pewno ucieszą fanów sportu.

A co z zagranicą?

Zastanawiasz się gdzie oglądać Ligę Europy? Jeśli jesteś za granicą i chcesz oglądać Liga Europy live, sprawa się komplikuje. Na stronie Polsatu przeczytać możemy złą wiadomość. Usługa posiada licencyjne ograniczenie terytorialne i jest dostępna wyłącznie dla osób logujących się z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Co zrobić w tej sytuacji, gdy zaraz zaczynają się mecze Liga Europy online na żywo? Przecież zapłaciliśmy już za tą usługę, a teraz najlepsze mecze Liga Europy Live, przelecą nam koło nosa?

liga europy mecze na żywo
Polsat proponuje wykupienie dostępnego za granicą pakietu Polsat Polonia za kolejne czterdzieści pięć złotych na miesiąc. Jest tylko jeden problem – wśród proponowanych kanałów nie ma tych o które nam chodzi, czyli sportowych! Więc w ten sposób Liga Europy na żywo też odpada.

Na szczęście istnieje inne rozwiązanie, żeby obejść zabezpieczenia terytorialne czyli geo-blokady i jednak zobaczyć Liga Europy mecze na żywo, tak jak chcieliśmy. Jak sprawdziliśmy, żeby mimo przeszkód obejrzeć Liga Europy online na żywo, możemy użyć usługi wirtualnej sieci prywatnej, takiej jak na przykład ExpressVPN.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dostęp do Liga Europy Live przez VPN – jak to zrobić?

Okazuje się, że sposób aby oglądać Liga Europy live, gdy jesteśmy poza granicami Polski jest mniej skomplikowany, niż mogłoby się wydawać. Potrzebujesz tylko trzech rzeczy: sprawdzonego rozwiązania VPN, wyboru właściwego serwera i linku do twojego konta Polsat Box Go Sport. I już możemy siadać do oglądania Liga Europy live! Ale przyjrzyjmy się temu rozwiązaniu krok po kroku.

  • VPN, czyli Wirtualna Sieć Prywatna: Zacznijmy od wyboru właściwej sieci prywatnej do kibicowania Liga Europy mecze na żywo. Działa ona jak tunel prowadzący do kraju, z którego serwera chcemy korzystać. Kiedy korzystasz z wirtualnej sieci prywatnej, takiej jak ExpressVPN, twój adres IP jest odczytywany przez serwis tak, jakbyśmy oglądali Liga Europy online na żywo z terytorium Polski.
  • Wybór serwera: Polska!: Jest tylko jeden ważny detal. Jeśli chcesz oglądać spokojnie Liga Europy Online na żywo, musisz wybrać właściwy serwer. VPN pozwoli ci obejść ograniczenia terytorialne tylko, jeśli połączysz się z serwerem umiejscowionym na terytorium kraju. Niektóre mecze, w tym mecze Ligi Mistrzów, możesz oglądać w rozdzielczości 4k!
  • Właściwy adres URL: Ostatnią ważną sprawą jest połączenie się z właściwym adresem URL TVP lub Polsat Box Go Sport i logowanie do twojego profilu. Jeśli nie chcesz stracić ani chwili tegorocznych rozgrywek Liga Europy mecze na żywo, nie zapomnij zapisać sobie loginu i hasła przed wyjazdem. Teraz wystarczy je wpisać i już możesz emocjonować się rozgrywkami Liga Europy mecze na żywo!

Nasz ranking najlepszych VPN

Na rynku dostępnych jest sporo rozwiązań, które pozwalają oglądać Liga Europy na zywo spoza terytorium kraju. Wypróbowaliśmy najpopularniejsze z nich i poniżej prezentujemy wyniki naszych testów. Wzięliśmy pod uwagę stabilność połączenia, bezpieczeństwo, dostępność usług i oczywiście cenę.

Jak wybrać najlepszy VPN do streamingu?

A teraz kluczowa kwestia – jak wybrać najlepszy VPN, żeby bez zakłóceń cieszyć się oglądaniem mecze online Liga Europy?

liga europy online na żywo

Darmowe nie znaczy dobre

Wykluczyliśmy na początek darmowe rozwiązania. Przede wszystkim dlatego, że ich połączenia są niestabilne – a kto chciałby, żeby w kluczowym momencie Liga Europy mecze na żywo połączenie się urwało?

Za darmo, ale bez zabezpieczeń

Nie korzystamy z darmowych VPN również dlatego, że są po prostu niebezpieczne. Istnieje ryzyko, że nasze połączenie zostanie rozpoznane jako niepochodzące z Polski, a także że dane logowania zostaną przejęte. A wtedy nici z oglądania Liga Europy na żywo!

Mamy jeszcze jeden, szczególnie ważny powód, żeby zrezygnować z darmowych rozwiązań. Jeden z najlepszych testowanych przez nas VPN, ExpressVPN daje możliwość korzystania z 30-dniowego zupełnie darmowego okresu próbnego z pełną funkcjonalnością. Innymi słowy, możesz mieć świetne, bezpieczne i stabilne połączenie za darmo. Jeśli okaże się, że po upływie miesiąca nie potrzebujesz już dostępu, albo z jakiegoś powodu nie spełnia on twoich oczekiwań, po prostu rezygnujesz.

Korzyści z używania VPN

  • Do streamingu Liga Europy na żywo, a także do korzystania z innych serwisów niedostępnych spoza terytorium kraju w naszej wersji językowej, takich jak Netflix czy HBO, potrzebujemy po prostu najlepszego VPN. Pozwala ominąć zabezpieczenia i cenzurę treści, dostępu do konkretnych stron i portali społecznościowych.
  • Poza tym korzystanie z VPN poprawia bezpieczeństwo i chroni prywatność użytkownika. Jeśli oglądasz na przykład Ligę Europy online na żywo przez darmową sieć Wi-Fi w autobusie czy na lotnisku, nie musisz się bać o swoje dane logowania. Przesyłane treści i twoje IP są skutecznie ukrywane przez najlepsze w naszym rankingu VPN.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Podsumowanie

W największym skrócie, jeśli chcesz bezpiecznie oglądać Liga Europy mecze na żywo za granicą, najlepszym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonego ExpressVPN. Dzięki temu możesz korzystać z wykupionego dostępu do Polsat Box Go Sport. Nie musisz martwić się o blokadę terytorialną, czyli geo-block. Spokojnie możesz kibicować Liga Europy online na żywo.

Nasz VPN numer 1 oferuje szybkie i stabilne połączenie, więc nie stracisz kluczowych momentów meczu przez zerwane połączenie. Poza tym możesz wypróbować go za darmo przez miesiąc i zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Nie ryzykujesz utraty swoich danych, bo bezpieczeństwo zapewnia ci mocne szyfrowanie danych. A w momentach, kiedy akurat nie oglądasz najświeższych rozgrywek, możesz spokojnie przełączyć się na Netflix czy inny portal, do którego nie miałbyś dostępu zza granicy. Innymi słowy – to najlepsze rozwiązanie, gdzie możesz oglądać transmisje na żywo.

Jestem pisarką, która kocha nowe technologie, a szczególnie tematy związane z cyber-bezpieczeństwem. W ten sposób trafiłam na strony na temat VPN oraz blogi dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Dzięki temu, że tworzę artykuły dla tego serwisu, mam też możliwość pomagania wielu osobom. Jest to dla mnie sposób, w jaki mogę odwdzięczyć się społeczeństwu, a także wciąż zyskiwać inspirację do robienia tego, co robię najlepiej.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl