Gdzie i jak oglądać piłka nożna live w Polsce w 2024

Piłka nożna to taka dyscyplina, która wzbudza największe emocje wśród kibiców na całym świecie. Najwięcej radości sprawia oglądanie zmagań piłkarskich na żywo ale często musimy się mocno natrudzić, żeby znaleźć interesujące nas transmisje. W naszym artykule podpowiadamy gdzie i jak oglądać transmisje piłka nożna live w Polsce.

Sprawdź ofertę
Oglądaj piłkę nożną wszędzie z ExpressVPN 49% zniżki!

Globalne, szybkie serwery od ExpressVPN ominą geoblokady i sprawią, że nie przegapisz żadnych meczów piłkarskich. 3 miesiące za darmo i 30-dniowa gwarancja zwrotu.

Aktualizacja: 8 czerwiec 2024

Piłka nożna na żywo – najlepsze serwisy

Gdzie najlepiej ogladac mecze na zywo w internecie? Poniżej prezentujemy 3 płatne serwisy, w których obejrzymy takie materiały jak piłka nożna na żywo online. Żeby korzystać z poniższych serwisów należy wykupić odpowiedni abonament.

piłka nożna na żywo

 • Polsat Sport: to polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należy do Telewizji Polsat. Możemy ją oglądać jeśli posiadamy abonament w sieciach kablowych lub korzystając z  płatnego serwisu internetowego. Znajdziemy tu najważniejsze mecze piłkarskie jak Liga Mistrzów, Liga Europy czy Ekstraklasa, a także transmisje z ważnych wydarzeń w innych wydarzeniach sportowych.
 • Canal+ Sport: płatny kanał sportowy należący do francuskiej sieci Canal+. Dostępny w polskich sieciach kablowych jako kanał dodatkowo płatny, a także w serwisie online. Możemy z niego korzystać za pomocą przeglądarki lub na dedykowane aplikacje. Usługa gwarantuje nam emocje w najwyższej jakości, a także dostęp do wszystkich najważniejszych transmisji ze świata sportu.
 • Eleven Sports: serwis należący do międzynarodowego przedsiębiorstwa oraz nadawcy telewizyjnego The Channels CO Ltd. Na Eleven Sport znajdziemy takie transmisje jak piłka nożna mecze na żywo i wiele innych emocjonujących wydarzeń sportowych. Serwis dostępny jest dla wszystkich użytkowników w Polsce, którzy posiadają wykupiony abonament.

Nasi eksperci znaleźli również miejsca, w których możemy obejrzeć piłka nożna na żywo w Internecie całkowicie za darmo.

Piłka nożna live – bezpłatne serwisy streamingowe

Gdzie oglądać mecze piłki nożnej za darmo? Nasi eksperci postanowili wyszukać miejsca, w których możemy oglądać piłka nożna na żywo w Internecie całkowicie za darmo. Legalne serwisy, które posiadają prawa do transmisji to:

 • TVP Sport: darmowy serwis należący do polskiej telewizji publicznej. Znajdziemy tu zarówno takie materiały jak piłka nożna mecze na żywo, a także transmisje z innych dyscyplin sportowych. TVP Sport jest dostępny wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski. Możemy z niego korzystać za pośrednictwem przeglądarki oraz przez dedykowane aplikacje.
 • RTBF: serwis belgijskiego nadawcy radiowo-telewizyjnego nadawany w języku francuskim. Obejrzymy w nim różnego rodzaju mecze piłkarskie całkowicie za darmo, ale pamiętajmy o tym, że jest on dostępny wyłącznie dla dla użytkowników z terytorium Belgii. Utrudnieniem dla kibiców może być również obcojęzyczny komentarz, ale czy jest to najważniejsze?
 • France.tv: portal należący do francuskiej grupy mediowej, który powstał po przekształceniu z telewizji publicznej. Materiały sportowe jak piłka nożna live obejrzymy tu bezpłatnie. Jedyne o czym musimy pamiętać, to kwestia dostępności usługi – wyłącznie dla użytkowników, którzy przebywają we Francji.
 • ServusTV: niemiecki serwis należący do spółki Red Bull GmbH. Piłka nożna na żywo w Internecie jest tu dostępna bezpłatnie.  Należy jednak mieć świadomość, że dostęp do materiałów posiadają jedynie użytkownicy z terytorium Niemiec.

Piłka nożna mecze na żywo poza strefą dostępności

Dlaczego piłka nożna na żywo w Internecie nie jest dostępna wszędzie? Organizatorzy wydarzeń sprzedają prawa do ich transmisji, a w podpisywanych umowach określa się gdzie i na jakich zasadach mogą być wyświetlane konkretne materiały. Nadawcy takich transmisji jak piłka nożna na żywo są zobligowani do wprowadzania blokad geograficznych.

piłka nożna na żywo w internecie

W celu sprawdzania lokalizacji użytkowników, którzy chcą oglądać mecze piłkarskie na żywo stosuje się rozpoznawanie adresów IP. Za ich pomocą można sprawdzić dokładną lokalizację użytkownika i znacznie więcej. W takim wypadku otrzymujemy komunikat, że transmisja nie jest dostępna dla naszej lokalizacji.

Jak w takim wypadku poradzić sobie z takim kłopotem i oglądać piłka nożna live z dowolnego miejsca? Okazuje się, że możemy wykorzystać do tego VPN i zmienić nasz adres IP w celu ominięcia blokad geograficznych.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Poradnik: jak uzyskać dostęp do futbol na żywo przez VPN?

Aby pomóc Ci oglądać piłka nożna live przez Internet, zdecydowaliśmy się napisać krótki poradnik. Oto on!

 1. Po pierwsze, zarejestruj się u swojego wybranego dostawcy VPN. Nie wiesz jakiego dostawcę wybrać? Spójrz na ranking w następnym paragrafie!
 2. Wybierz rodzaj subskrypcji, jaki chcesz zakupić. Aby oglądać piłka nożna live, najlepiej będzie wybrać płatną sieć VPN, na przykład ExpressVPN. Ma on dobrą przepustowość, która pozwala na streamowanie video przez Internet.
 3. Zainstaluj oprogramowanie VPN na swoim komputerze.
 4. Wybierz serwer zlokalizowany w:
  1. Polsce, aby oglądać Polsat Sport, Canal+ Sport, Eleven Sports lub TVP Sport
  2. Belgii, aby oglądać RTBF
  3. Francji, dla France.tv
  4. Niemczech, dla ServusTV
 5. Oglądaj piłka nożna na żywo w Internecie bez żadnych ograniczeń

Proste, prawda?

Wypróbuj ExpressVPN za darmo!

Dla wszystkich którzy chcą oglądać piłka nożna na żywo w Internecie bez żadnych ograniczeń i z dowolnego miejsca na świecie mamy bardzo dobrą wiadomość. Znaleźliśmy sposób, za pomocą którego możemy testować usługę ExpressVPN całkowicie za darmo. Trik polega na wykorzystaniu 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów.

Na początku wchodzimy na stronę za pomocą tego linku ExpressVPN i wybieramy plan subskrypcji. Po rejestracji konta mamy 30 dni na testowanie usługi. W tym czasie możemy oglądać piłka nożna mecze na żywo i korzystać ze wszystkich innych możliwości sieci VPN. Jedyne o czym musimy pamiętać to ustawienie przypomnienia, tak żeby przed upływem 30 dni zgłosić chęć rezygnacji z usługi i otrzymania zwrotu kosztów. W takim wypadku po naszej wiadomości otrzymujemy zwrot w ciągu kilku dni.

Ważne jest to, że nie musimy tu niczego wyjaśniać, nie trzeba odpowiadać na pytania czy niczego wypełniać. Przetestowaliśmy ten trik i wszystko działa bez zarzutu.

Najlepsze sieci VPN do streamowania mecze na żywo piłka nożna w 2024

Jak wybrać sieć VPN, dzięki której można oglądać piłka nożna mecze na żywo? Nie jest to proste zadanie. W Internecie dostępnych jest milion różnych opcji. Zatem która jest najlepsza?

To dobre pytanie. Na pewno dużo zależy od tego, co potrzebujemy. Aby ułatwić podjęcie decyzji, we współpracy z najlepszymi ekspertami w branży stworzyliśmy poniższy ranking, który pokazuje najlepsze sieci VPN dla piłka nożna live.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Korzyści z oglądania piłka nożna na żywo w internecie przez VPN

Oglądanie piłka nożna mecze na żywo to nie lada gratka. Wiesz już, że aby oglądać transmisje piłka nożna z każdego miejsca na świecie preferowanym rozwiązaniem jest zasubskrybowanie sieci VPN. Ale oglądanie mecze piłki nożnej na żywo to nie jedyny plus! Oto dwa inne benefity, które zyskamy, korzystając z sieci VPN.

Bezpieczeństwo oglądając piłka nożna live

Korzystając z sieci VPN, będziemy bezpieczni oglądając piłka nożna na żywo w Internecie. Ale nie tylko! Możemy bezpiecznie korzystać Internetu w ogóle, nawet, gdy używamy publicznej sieci Wi-Fi.

Sieć VPN (nawet podczas streamowania piłka nożna live) szyfruje nasze połączenie bezpiecznym szyfrem, a więc nikt nie może wykraść naszych drogocennych danych, takich jak hasła czy numery kart. Wszystko bowiem dla hackera będzie wyglądać jak ciąg niezrozumiałych znaków i symboli!

piłka nożna mecze na żywo

Dostęp do serwisów streamingowych

Nie tylko piłka nożna live jest dostępna przez Internet! Na świecie istnieje wiele świetnych platform streamingowych. Niektóre z nich dostępne są jednak tylko w poszczególnych krajach, tak jak na przykład Hulu – które dostępne jest tylko w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki sieci VPN możemy uzyskać adres IP z dowolnego kraju, a więc otrzymasz też dostęp do dowolnej platformy streamingowej!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Piłka nożna mecze na żywo – najważniejsze wydarzenia

 • Liga Mistrzów UEFA: klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla męskich drużyn piłkarskich, które zajmują najwyższe pozycje w ligach krajowych w Europie. Określa się je jako najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie – klubowe w Europie. Informacje o tym gdzie i jak oglądać piłka nożna na żywo w Internecie – rozgrywki Ligi Mistrzów znajdziemy w naszym artykule Liga Mistrzów online.
 • Mistrzostwa Europy UEFA: zwane również jako Mistrzostwa Europy lub Euro, to turniej, w którym walczą piłkarskie reprezentacje narodowe o tytuł mistrza Europy. Rozgrywki składają się z fazy eliminacji i turnieju finałowego, w którym uczestniczą 24 drużyny. Według statystyk największą ilość wygranych mistrzostw odnotowały Niemcy oraz Hiszpania. Możemy podejrzeć gdzie oglądać Mistrzostwa Europy UEFA.
 • Liga Europy UEFA: to międzynarodowy turniej piłki nożnej, którego organizatorem jest Unia Europejskich Federacji Piłkarskich. Rozgrywki odbywają się od 2009 roku, wcześniej działały pod nazwą Pucharu UEFA. W rozgrywkach zobaczymy zespoły, które radzą sobie najlepiej w narodowych rozgrywkach, ale z wykluczeniem drużyn, które grają w Lidze Mistrzów. Więcej informacji znajdziemy w artykule: Liga Europy na żywo.
 • Bundesliga: niemiecka liga męskich rozgrywek piłkarskich najwyższej hierarchii. Rozgrywki są zarządzane przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej. W rozgrywkach bierze udział 18 topowych zespołów piłkarskich, a zwycięzca otrzymuje tytuł mistrza kraju. Największą ilością zwycięstw może poszczycić się Bayern Monachium. Informacje o tym jak i gdzie oglądać zmagania możemy znaleźć w artykule Bundesliga transmisje.
 • Włoska Seria A: coroczne zmagania, w których uczestniczy 20 najlepszych klubów piłkarskich we Włoszech. Są to rozgrywki o najwyższym szczeblu – poziom I Ligi. Najlepsza drużyna uzyskuje tytuł Mistrza Włoch, a najsłabsze spadają do niższej ligi. Do tej pory najwięcej tytułów mistrzowskich zdobył Juventus F.C. Więcej informacji o rozgrywkach i o tym gdzie zmagania poczytamy w tekście jak oglądać Liga Włoska Live.
 • Premier League: zmagania prowadzone systemem kołowym, w których uczestniczy każdego roku 20 najlepszych drużyn piłkarskich w Anglii. Zwycięzca otrzymuje tytuł mistrza Anglii, a najsłabsi spadają do EFL Championship. Zobaczymy tu takie zespoły jak Manchester City, Arsenal, Chelsea czy Liverpool. Warto zerknąć na artykuł Liga Angielska na żywo i sprawdzić gdzie i jak oglądać wszystkie mecze.
 • Primera Division: zwana również jako włoska La Liga to I Liga rozgrywek piłkarskich we Włoszech. Wydarzenie jest rozgrywane co roku i uczestniczą w nim najlepsze 20 zespołów. Zwycięzca dostaje tytuł mistrza Włoch, a drużyny z końca tabeli spadają do drugiej ligi. Obejrzymy tu takich gigantów jak Real Madryt, FC Barcelona czy Atletico Madryt. Gdzie oglądać piłka nożna na żywo w Internecie Primera Division. Piszemy o tym w artykule Liga hiszpańska na żywo.
 • Polska Ekstraklasa: I poziom ligowy dla rozgrywek piłkarskich w Polsce. Rozgrywki o tytuł mistrza kraju odbywają się co roku na zasadach systemu kołowego. Zwycięzca oprócz tytułu mistrza Polski otrzymuje również możliwość udziału w Eliminacjach do Ligi Mistrzów UEFA. Jak oglądać piłka nożna mecze na żywo Ekstraklasy? Zebraliśmy informacje o tym, gdzie najlepiej oglądać mecze Ekstraklasy na żywo, znajdziemy je w artykule: Liga polska na żywo.
 • Holenderska Eredivisie – I liga rozgrywek piłkarskich w Holandii zarządzana przez Królewski Holenderski Związek Piłki Nożnej. Zobaczymy tu takie drużyny jak AFC Ajax, PSV Eindhoven, Feyenoord czy AZ Alkmaar. Do tej pory największą ilość tytułów mistrzowskich zdobył AFC Ajax. Informacje o serwisach, w których możemy oglądać na żywo zmagania piłkarskie znajdziemy w artykule: Liga holenderska na żywo.
 • Polski Puchar w piłce nożnej: coroczne rozgrywki piłkarskie dla polskich drużyn klubowych – amatorskich oraz profesjonalnych. Wydarzenie organizowane przez PZPN i znajdujące się pod patronatem Prezydenta Polski. Zwycięzca otrzymuje puchar oraz możliwość występu w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Więcej informacji znajdziemy w artykule : jak oglądać Puchar Polski z dowolnego miejsca.
 • Mistrzostwa Świata Fifa: międzynarodowe zawody piłkarskie, w których uczestniczy 211 reprezentacji piłkarskich z całego świata. Zawody składają się z fazy kwalifikacji oraz fazy turniejowej, w której rywalizują 32 najlepsze drużyny. Na koncie najwięcej zwycięstw posiadają odpowiednio Brazylia, Niemcy oraz Włochy. W jakich serwisach i na jakich zasadach możemy oglądać te piłka nożna mecze na żywo poczytamy w artykule Mistrzostwa Świata Fifa.

Gdzie oglądać mecze na żywo – podsumowanie

Kibice piłki nożnej mają do dyspozycji wiele interesujących wydarzeń, których nie można przegapić. Praktycznie każdego dnia rozgrywane są mecze w różnych ligach, pucharach i zawodach.

Nasi eksperci wyszukali najlepsze serwisy, w których możemy oglądać piłka nożna mecze na żywo. Płatne opcje to Polsat Sport, Canal+ Sport oraz Eleven Sports, płatne to TVP Sport, RTBF, France.tv oraz Servus TV . Często jest tak, że transmisje są niedostępne w naszej lokalizacji ze względu na blokady geograficzne.

Możemy uniknąć tego problemu wykorzystując sieć VPN. Za jej pomocą zmieniamy nasz wirtualny adres IP i odblokowujemy serwisy streamingowe, które normalnie nie są dla nas dostępne.

W ten sposób piłka nożna na żywo w Internecie jest dla nas dostępna praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Możemy odblokować w Polsce serwisy, które są tu normalnie niedostępne lub korzystać z polskich serwisów streamingowych przebywając za granicą.

Nasi eksperci przetestowali popularne usługi VPN pod kątem oglądania piłka nożna live. Polecamy ExpressVPN, który posiada szybkie serwery w różnych miejscach na świecie. Możemy oglądać piłka nożna mecze na żywo w najwyższej rozdzielczości bez zacinania i skutecznie omijać blokady geograficzne. Nie zapominajmy również o dodatkowych korzyściach płynących z VPN jak bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl