Oglądaj Eleven Sports bez ograniczeń w 2024!

Badania statystyczne wskazują, że aż 90% osób w Polsce wyraża zainteresowanie sportem. Transmisje Eleven Sports na żywo należą do jednych z najchętniej oglądanych. Swój udział ma w tym Robert Lewandowski i transmisje La Liga, ale także wiele innych propozycji z portfolio stacji. Problemy mogą się jednak pojawić kiedy wyjedziemy poza Polskę i utracimy dostęp do transmisji. Jak oglądać Eleven Sports za granicą? Wyjaśniamy!

Sprawdź ofertę
Oglądaj Eleven Sports wszędzie, dzięki ExpressVPN. 49% ZNIŻKI!

ExpressVPN posiada serwery na całym świcie oraz szybkie połączenie z którym obejrzymy Eleven Sports bez ograniczeń. 3 miesiące za darmo i 30-dniowa gwarancja zwrotu!

Aktualizacja: 19 kwiecień 2024

Eleven Sports na żywo – gdzie oglądać?

Udziałowcem (99,9% akcji) w stacji Eleven jest znana polskim kibicom Telewizja Polsat. Transmisje są również dostępne w kilku krajach zagranicznych, dokładnie w Belgii, Japonii, Luksemburgu, Portugalii, Tajwanie, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, a nawet Mjanmie! Transmisja Eleven Sport jest realizowana za pośrednictwem czterech kanałów (Eleven Sports na żywo 1 – 4).

eleven sports na żywo

Główna część oferty dotyczy przede wszystkim piłki nożnej. Eleven Sports 1 na żywo transmituje najważniejsze wydarzenia takie jak mecze Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona, wyścigi Formuły 1 lub inne szlagiery z topowych rozgrywek. Polaków można oglądać także w rozgrywkach włoskiej serie A, francuskiej Ligue 1 oraz kilku innych klasach. Nie zabrakło rozgrywek pucharowych z Niemiec, Anglii, Portugalii, Belgii, a także żużlowej PGE Ekstraligi.

Dostęp do Eleven Sports na żywo można uzyskać wykupując miesięczny, półroczny lub roczny dostęp na stronie stacji. Alternatywą jest wykupienie subskrypcji u innych pośredników takich jak Canal+, Player, Polsat, czy UPC. Eleven Sports transmisja online jest możliwa także za pomocą urządzeń przenośnych. Aplikacja działa na systemach Android, iOS oraz Samsung Smart TV.

Warunkiem jest jednak przebywanie w strefie transmisji poza którą utracimy dostęp!

Eleven Sport transmisja poza strefą dostępu

Rynek praw telewizyjnych zmienia się intensywnie od kilkunastu lat. Na wzór serwisów typ VOD, Eleven Sport transmisja oraz prawa do jej emisji są regulowane przez skomplikowane umowy licencyjne. Z jednej strony otrzymujemy profesjonalnie przygotowany produkt z zapleczem ekspertów i zasobów, ale z drugiej musimy liczyć się z tym, że nas dostęp będzie ograniczony na wielu etapach.

eleven sports na żywo

W rezultacie postanowień zawartych w umowach i kontraktach Eleven Sports 1 transmisja online musi wprowadzić szereg zabezpieczeń. Jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi są tzw. geoblokady.

To oprogramowanie, które identyfikuje adres IP użytkownika i w zależności od jego położenia, zezwala na dostęp do treści lub go blokuje. To powszechna praktyka stosowana nie tylko na potrzeby blokady Eleven Sports 2 na żywo, ale wielu innych serwisów internetowych.

W rezultacie możemy znaleźć się w sytuacji, kiedy pomimo wykupionej subskrypcji, nie będziemy mogli oglądać Eleven Sports za granicą. Na szczęście wolny rynek ma to do siebie, że na większość problemów znajduje rozwiązania i tak jest również w tym wypadku.

Z pomocą VPN (wirtualnej sieci prywatnej) możemy m. in. zmienić swój adres IP oraz skutecznie ominąć geoblokady!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jak oglądać Eleven Sports na żywo przez VPN?

Jedną z zalet dobrych VPN jest prostota działania i łatwość obsługi. Nie musimy posiadać żadnej eksperckiej wiedzy, ani umiejętności, żeby Eleven Sport transmisja z dowolnego miejsca była w naszym zasięgu! Wystarczy kilka prostych kroków!

Oto co dokładnie musimy zrobić:

    1. Wybór VPN. My polecamy #1 naszego rankingu, ExpressVPN. Posiadają najwyższą jakość w niemal każdym obszarze oraz zaplecze, które bez problemu uruchomi Eleven Sport za granica.
    2. Wybór abonamentu. W zależności od tego gdzie kupujemy, możemy mieć do dyspozycji różne opcje. Przeważnie najdłuższe zobowiązania idą w parze z najlepszą ceną.
    3. Instalacja. Wystarczy wejść na stronę operatora, pobrać plik instalacyjny i go uruchomić. Aplikacje od najlepszych VPN zadziałają na niemal każdym urządzeniu.
    4. Połączenie z serwerem. Po skutecznej instalacji uruchamiamy program i łączymy się z odpowiednim serwerem. Jeśli interesuje nas Eleven Sport transmisja podczas pobytu poza krajem, wybieramy serwer z Polski.
    5. Teraz wystarczy wejść na stronę Eleven lub pośrednika, np. Canal+, Player, czy Polsat i oglądać!

Cały proces zajmie dosłownie parę minut. Wystarczy wcześniej wybrać najlepszego dostawcę VPN, a reszta to kwestia kilku chwil.

Wypróbuj ExpressVPN za darmo i oglądaj Eleven Sports za granicą!

Rekomendowany przez nas ExpressVPN to idealna opcja dla wszystkich, a szczególnie osób, które nigdy nie miały do czynienia z wirtualną siecią prywatną. Wszystko dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, która zdejmuje z nas jakiekolwiek ryzyko i przenosi je całkowicie na dostawcę usługi. Co ważne, nie ma tutaj żadnych warunków zapisanych niesławnym, drobnym druczkiem.

Jak to wygląda praktyce?

Korzystamy swobodnie z usługi, a przed upływem 30 dni wystarczy że damy znać obsłudze klienta o chęci rezygnacji.

Możemy to zrobić za pomocą maila lub po prostu na czacie online dostępnym na stronie. Nie trzeba się obawiać o pytania i prośby o wytłumaczenie naszej motywacji. Nic takiego nie ma miejsca. Zero pytań, a kasa wraca najpóźniej po 5 dniach. Sprawdziliśmy to osobiście i potwierdzają do opinie naszych czytelników.

Konsekwentnie polecamy ExpressVPN od lat i robimy to z całkowicie czystym sumieniem. To sprawdzona i skuteczna opcja. Mają ekstremalnie wysoką jakość i kulturę obsługi, a wyzwania takie jak odblokowanie Eleven Sports na żywo to dla nich zwykła codzienność. Dostęp zapewnimy sobie sprawnie i bez większego zaangażowania, ponieważ nie wymagają żadnych formalności.

Najlepsze VPN na Eleven Sports za granicą

Na rynku znajdziemy masę różnych VPN. Ale podobnie jak w każdej gałęzi biznesu – nie wszystkie oferty są dobre i nie wszystkie spełnią swoje zadania, jak chociażby odblokowanie Eleven Sports na żywo. Co w takim razie robić? Jak podjąć słuszną decyzję?

W odpowiedzi na te oraz inne pytania, nasz zespół przygotował specjalny ranking, który zestawia najlepsze VPN na rynku. Proponowane opcje sprawią, że Eleven Sport transmisja z dowolnego miejsca będzie jedną z wielu korzyści.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Do skutecznego odblokowania i płynnego odtwarzania streamingu Eleven Sports za granicą potrzeba jest określona baza technologiczna.

Serwery w każdej części świata oraz szybkie połączenie to absolutna podstawa. To jednak nie wszystko!

Fundamenty na jakich oparty został ranking uzupełniliśmy o aspekty bezpieczeństwa, obsługi klienta oraz ceny. W tych obszarach nie pozostawiliśmy miejsca na żadne kompromisy. Oferty wybitne w jednym miejscu, ale przeciętne w innych zostały skreślone.

Nasze rekomendacje nie są dostępne za darmo, ale działają i spełniają obiecane funkcje. Darmowe VPN rzadko kiedy posiadają odpowiednie zaplecze, a często zarabiają na handlu naszymi danymi.

Testowaliśmy wiele różnych opcji i kolejność rankingu nie jest dziełem przypadku, stanowi wypadkową prowadzonych testów i porównań.

Zalety VPN – nie tylko Eleven Sports za granicą

Każda szanująca się wirtualna sieć prywatna buduje swoją markę na określonych wartościach.

Najczęściej będzie to walka cenzurą i ograniczeniem dostępu do treści oraz bezpieczeństwo w sieci. Zalety internetu są oczywiste, ale czasami zapominamy, że istnieje też druga strona w postaci ataków hakerów, złośliwego oprogramowania, ograniczenia prywatności.

Często wydaje nam się, że to odległe okoliczności, które nas nie dotyczą, ale precyzyjne reklamy na poczcie czy mediach społecznościowych zna większość z nas.

eleven sports na żywo

Wspomniane wcześniej geoblokady sprawiają, że Eleven Sport transmisja poza Polską to tylko jeden z wielu problemów. Takie same wyzwania mają największe serwisy VOD jak Netflix, HBO Max, Disney+ czy oglądanie Canal+ lub innych polskich programów za granicą. Nawet ceny biletów lotniczych mogą się różnić w zależności od położenia.

Na szczęście VPN oraz prosta zmiana adresu IP to skuteczne narzędzie w walce z tymi trudnościami.

Bezpieczeństwo w sieci to inna strona medalu. Przeciętny Polak spędza ponad 50h tygodniowo w internecie. Pracujemy, uczymy się, robimy wiele innych rzeczy wykorzystując prywatne, wrażliwe dane. Informacje dotyczące płatności, adresy mailowe, zamieszkania, numery telefonów zostawiamy w wielu miejscach na potrzeby korzystania z różnych serwisów.

Z pomocą szyfrowanych połączeń oraz nowego IP nie musimy się obawiać utraty informacji nawet przy tak powszechnie znanych z ryzyka otwartych WiFi.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

FAQ

Gdzie można oglądać Eleven Sports na żywo?

Eleven Sport transmisja jest możliwa do wykupienia w ramach jednego z dostępnych planów subskrypcji bezpośrednio na stronie Eleven lub u pośredników takich jak Canal+, Player lub Polsat.

Jak oglądać Eleven Sport w internecie?

Skutecznym i sprawdzonym sposobem na oglądanie Eleven Eports za granicą jest korzystanie z dobrego VPN. Poprzez połączenie z zewnętrznym serwerem oraz zmianę adresu IP, ominiemy geoblokady i odblokujemy streaming.

Wnioski

Szerokie zainteresowanie sportem w Polsce nie podlega dyskusji, a Eleven Sport transmisja TV to jedna z propozycji po które sięgamy najczęściej. Problemy zaczynają się kiedy wyjeżdżamy za granicę, a pomimo opłaconej subskrypcji tracimy dostęp.

Na rozwiązanie tego dylematu polecamy lidera naszego rankingu, ExpressVPN. Z jego pomocą nie tylko obejrzymy Eleven Sports za granicą, ale także zapewnimy sobie bezpieczeństwo i anonimowość w przestrzeni internetowej. Wszystko bez jakiegokolwiek ryzyka po naszej stronie, za sprawą dostępnej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy!

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl