VPN dla przeglądarki Chrome

Zastosowanie odpowiedniej usługi zmieniającej adres IP to w dzisiejszych czasach klucz do bezpieczeństwa i prywatności w sieci. Rozszerzenia przeglądarki zapewniają ogromną liczbę dodatków, które oferują usługi VPN. Należy jednak uważać, ponieważ pozornie atrakcyjna oferta zapewniająca darmowy VPN dla Chrome, może niekiedy przynieść wręcz odwrotny skutek. Sieć VPN może być różna i w przypadku, kiedy dana usługa będzie odpowiednia dla jednej osoby, w przypadku drugiej może się całkowicie nie sprawdzić. Dlatego warto zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami i wybrać odpowiednią sieć prywatną VPN.

Sprawdź ofertę
Wypróbuj ExpressVPN - najlepszy VPN dla Chrome - 49% ZNIŻKI

ExpressVPN zapewnia szybki i bezpieczne połączenie dla Chrome. Kliknij nasz przycisk, aby otrzymać BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE i gwarancję zwrotu kosztów w ciągu 30 dni.

Aktualizacja: 1 Lipiec 2022

Wybór najlepszego VPN Chrome

Przeglądarka internetowa należąca do firmy Google, jest użytkowana przed ponad 60% użytkowników Internetu. Pod tym względem bije na głowę każdy inny program na świecie, który umożliwia przeglądanie stron internetowych. Google Chrome jest wygodny i posiada wiele interesujących funkcji, które ułatwiają korzystanie z Internetu. Pomimo tego, że twórcy zastosowali w swojej przeglądarce całą masę zaawansowanych funkcji, warto zastanowić się nad dodatkowym zabezpieczeniem, które skutecznie ochroni przed atakami z zewnątrz.

Osoba nieobeznana z tematem VPN na Chrome może mieć nie lada orzech do zgryzienia. W Internecie można znaleźć setki różnych programów mogących ukryć twoją aktywność w sieci. Problemy pojawiają się, kiedy chcemy wykorzystać program maskujący IP do konkretnych celów. Z wyświetlaniem stron poradzi sobie praktycznie każda z sieci VPN, jednak jeśli chodzi o wyświetlanie plików video, mogą pojawić się problemy.

Dlatego zaleca się korzystanie z Chrome VPN, który wymaga opłacenia, ale użytkownik dokładnie wie, czego może się po nim spodziewać. Płatne rozszerzenia VPN na Chrome zapewniają wysokiej klasy funkcje, które praktycznie w żaden sposób nie wpływają na komfort korzystania z sieci, jednocześnie pozwalając na nie przejmowanie się ograniczeniami geograficznymi.

Zalecamy skorzystać naszego zestawienia z najlepszymi VPN Chrome oraz innych przeglądarek. Nasi specjaliści w rzetelny sposób zrecenzowali większość najlepszych usług VPN na rynku i sporządzili szczegółowy raport, który zawiera ich mocne i słabe strony. W ten sposób każdy będzie mógł znaleźć swój indywidualny VPN na Chrome.

Koszty związane z VPN Chrome

Mówi się, że bezpieczeństwo jest bezcenne. Internet staje się coraz ważniejszą częścią naszego życia i dzisiaj śmiało można powiedzieć, że ta fraza odnosi się także do naszego bezpieczeństwa w sieci. Zakup rozszerzeń VPN nie musi wiązać się ze zrujnowaniem naszego budżetu domowego. Twórcy VPN dla Chrome najczęściej umożliwiają skorzystanie z różnych planów subskrypcji – w myśl im dłuższy, tym tańszy.

Cena topowej usługi maskującej IP za miesiąc może wahać się w granicach 3-10 $ za miesiąc. Wszystko zależy od tego, jaki plan ktoś wybierze i czego oczekuje. W przypadku, kiedy ktoś chce oglądać pliki wideo, powinien sprawdzić, czy wybrana usługa zapewnia nieograniczona przepustowość. Mimo wszystko ceny są tak niskie, że praktycznie każdy może pozwolić sobie na zakup wysokiej klasy VPN Chrome, który zapewni prywatność i zapobiegnie działaniom złośliwego oprogramowania.

W przypadku, kiedy dana usługa nie spełni pokładanych w niej oczekiwań, gwarancja zwrotu pieniędzy zapewnia, że klient nic nie traci.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czy można korzystać z darmowego Chrome VPN?

Istnieją dziesiątki różnych programów umożliwiających ukrycie IP podczas korzystania z przeglądarki Chrome. Jak łatwo można się domyślić, darmowe nie może równać się czemuś, za co się płaci. Twórcy darmowych VPN dla Chrome rekompensują sobie koszty serwerów w inny sposób, który bardzo mocno wpływa na komfort użytkowania Internetu. Jakość serwowanych usług jest nieporównywalnie słabsza i najczęściej umożliwia jedynie przeglądanie stron internetowych, które mogą ładować się kilkukrotnie dłużej niż normalnie. Rozszerzenia tego typu są także pozbawione podstawowych funkcji zabezpieczających, co dla większości użytkowników jest priorytetem. W przypadku, kiedy uruchomi się plik wideo, okazuje się, że nie da się go oglądać – wyświetla się jedynie nieprzyjemny pokaz slajdów.

VPN na chrome

Jedyną opcją, kiedy skorzystanie z darmowego VPN ma sens, jest wybranie jednego z płatnych rozszerzeń, które oferuje bezpłatny okres próbny. W ten sposób dostajemy wszystko to, za co płacimy i możemy przekonać się, czy warto zainwestować w wybrany plan, aby przedłużyć działanie wszystkich funkcji.

Uruchamianie VPN na Chrome

Przeglądarka Chrome umożliwia przystępne instalowanie Chrome VPN jako dodatku. Rozszerzenie proxy można instalować, kiedy tylko użytkownik uzyska dostęp do swoich danych logowania, a w wielu przypadkach nawet o wiele wcześniej. Po zainstalowaniu addonu wystarczy uruchomić daną usługę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku dodatków do przeglądarek twórcy dokładają wszelkich starań, aby wszystko było jak najbardziej przystępne dla użytkowników. Dlatego najczęściej wystarczy wybrać odpowiedni serwer i uruchomić połączenie.

vpn dla chrome

W przypadku aplikacji instalowanej poza przeglądarką sytuacja wygląda praktycznie tak samo. Wyjątkiem jest to, że proces przebiega nieco inaczej, ponieważ wymaga uruchomienia instalatora, który ulokuje program w pamięci naszego urządzenia.

Dlaczego powinno się korzystać z VPN dla Chrome?

W dzisiejszym świecie Internetu każdy powinien rozważyć zaopatrzenie się w usługę do ukrywania IP. Oczywiście, wysokiej klasy wirtualna sieć prywatna, ma o wiele szersze zastosowanie niż zapewnienie samej anonimowości. Oto najważniejsze funkcje VPN, które bardzo dobrze wyjaśnią, po co korzystać z Chrome VPN.

  • Anonimowość – zmiana IP oznacza, że nikt nie może sprawdzić, skąd pochodzimy. Jeśli wejdziemy na dowolną stronę internetową, pozostawimy całą masę informacji o tym skąd pochodzimy i czego poszukujemy. Zastosowanie VPN całkowicie eliminuje ten problem, sprawiając, że twórcy strony mogą dowiedzieć się jedynie danych o serwerze, przez który przesyłamy nasz sygnał.
  • Zabezpieczenia – nowoczesne usługi maskujące IP zapewniają najnowocześniejsze technologie szyfrujące połączenie, uniemożliwiając przechwycenia danych o naszym ruchu w sieci oraz naszych danych osobowych.
  • Możliwość odblokowania całego Internetu, bez względu na miejsce, w którym się przebywa, to w ostatnich czasach najpopularniejszy powód, dla którego ludzie decydują się na skorzystanie z usług tego typu. Odblokowanie zagranicznych portali streamingowych lub możliwość skorzystania z lokalnych serwisów podczas pobytu za granicą, to priorytet dla wielu internautów. Prawie każda topowa wirtualna sieć prywatna powinna poradzić sobie z tym problemem.

VPN na Chrome

To tylko najważniejsze funkcje VPN, które są oferowane przez niemal wszystkie usługi VPN. Poszczególne firmy zapewniają dodatkowe cechy, które sprawiają, że korzystanie z Internetu zawsze jest maksymalnie możliwie komfortowe.

Podsumowanie

VPN Chrome to w dzisiejszych czasach bardzo istotna kwestia, nad którą każdy powinien się dokładnie zastanowić. Odpowiednie zabezpieczenie swoich działań w sieci jest niemal tak samo ważne, jak zabezpieczenie własnego mieszkania.

Polecamy skorzystać z numeru jeden w rankingu sporządzonym przez naszych specjalistów. Z ExpressVPN nie trzeba się o nic martwić. Usługa zapewnia wszystkie powyższe opcje, a także o wiele więcej i to w przystępnych planach cenowych.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl