Najlepsze Kodi wtyczki 2024

Kodi w ostatnich latach wyrósł na jeden z najpopularniejszych programów typu open source, który pozwala na przeglądanie i uruchamianie plików wideo w Internecie. Kodi wtyczki to ogromna szansa na zwiększenie potencjału programu. Dzięki Kodi polskie wtyczki, program nabiera nowych barw i sprawia, że jego możliwości znacząco się zwiększają. Największy problem z programem polega na tym, że polskie wtyczki Kodi nie zawsze działają. Jednego dnia umożliwiają oglądanie zasobów TVP Sport, następnego już nic nie działa.

Sprawdź ofertę
Odblokuj Kodi z ExpressVPN - 3 MIESIĄCE ZA DARMO

ExpressVPN omija blokadę geograficzną, odblokuj Kodi wtyczki z dowolnego miejsca. BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE i gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni - tylko dla czytelników.

Aktualizacja: 7 czerwiec 2024

Najlepsze Kodi wtyczki – 10 addonów.

Zapoznaj się z poniższą listą i dowiedz się, jakie są najlepsze wtyczki do Kodi, które cechują się stabilnością działania i działają z najnowszymi wersjami Kodi 18 i 17. Przykładowy dodatek pastebin playvid może odblokować bardzo interesujące opcję, a niewiele osób w ogóle zdaje sobie z tego sprawę lub nie wiedzą, jak je zainstalować

Najważniejszą częścią programu Kodi, są jego wtyczki. To właśnie one zapewniają dostęp do ogromnych bibliotek z filmami, serialami kanałami telewizyjnymi. Niektóre z nich mają opcję pobierania plików wideo ze stron, dzięki czemu oglądanie ulubionych plików wideo jest jeszcze wygodniejsze. Oto aktualnie najlepsze i najstabilniejsze Kodi wtyczki TV i nie tylko.

1. Gaia – Repo: https://repo.gaiakodi.com/

Gaia kodi polskie wtyczki

To stosunkowo nowe wtyczki do Kodi. Bardzo szybko zyskała na popularności dzięki temu, że ma możliwość przystępnego przesyłania strumieniowego. Cała zawartość jest pobierana z różnych źródeł – forów internetowych, torrentów, podmiotów udostępniających hosting oraz stron internetowych z możliwością streamingu.

2. Covenant – Repo: http://aeom.cf/repo/

covenant wtyczki do kodi

Jedna z najpopularniejszych opcji, jeśli chodzi o Kodi dodatki. Umożliwia oglądanie programów telewizyjnych. Telewizja na żywo to ogromny plus, który z pewnością zaważy na wyborze tej wtyczki do Kodi. Umożliwiaj także wygodne wyszukiwanie filmów według jego gatunku, daty wydania, box office, aktorów, ponieważ można pobrać opisy obsadę danego filmu lub serialu.

3. Placenta – Repo: http://repo.mrblamo.xyz/

placenta kodi dodatki

Bardzo przydatne i lubiane przez użytkowników dodatki do Kodi. Placenta jest swego rodzaju połączeniem dodatków Covenant i Exodus. Ma bardzo dużą bibliotekę standardowych programów tv, seriali oraz filmów, oraz bardzo duży dział dla najmłodszych.

4. Incursion – Repo: http://addons4kodi.site/

incursion kodi addon

Jak sądzą sami twórcy programu, Incursion to dodatki Kodi dla wszystkich. Jest rozwidleniem addonu Covenant, dlatego prezentuje identyczny interfejs oraz zapewnia pewne korzyści wynikające z nowych aktualizacji. Zapewnia także bardzo dobre linki, które zapewniają dostęp do produkcji Disneya Pixar Marvel, Warner Bros itd. w rozdzielczości HD.

5. cCloud – Repo: http://kdil.co/repo/

ccloud kodi addon

Śmiało można go uznać numerem jeden wśród Kodi polskie wtyczki dla transmisji telewizji naziemnej. Za pomocą cCloud można oglądać telewizje informacyjne, standardowe programy telewizyjne, czy sportowe. Użytkownicy mogą także filtrować programy, wybierając jego gatunek.

6. Magic Dragon – Repo: http://repo.rubyjewelwizard.com/

magic dragon kodi addon

Użytkownicy niezwykle często sięgają po Kodi Dodatki typu Magic Dragon. Program zapewnia różnego rodzaju widowiska telewizyjne oraz starsze i nowsze filmy. Wszystko można segregować, żeby jeszcze łatwiej móc się odnaleźć w ogromnej bibliotece programów, filmów i seriali. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości standardowej lub High Definiton.

7. Exodus wersja 8.0 – Repo: https://i-a-c.github.io/

Exodus Kodi addon

Pomimo tego, że aplikacja nie jest już od dawna aktualizowana przez twórców, doskonale działa do dzisiaj. Fani zdecydowali się na przeprowadzanie regularnych usprawnień, dzięki czemu Exodus do dzisiaj znajduje się na czołowych pozycjach w rankingach dodatki Kodi.

8. Falcon Reborn – Repo: http://ajbuilds.uk/sercret/

falcon reborn kodi addon

Najwyższej jakości filmy stare i nowe, najpopularniejsze programy TV, a także wydarzenia sportowe na żywo. Wszystko to znajduje się w jednym miejscu i każdy z łatwością może uzyskać do tego dostęp. Wystarczy zainstalować dodatek Falcon Reborn.

9. Gen-X – Repo: http://mavericktv.net/mavrepo/

genx kodi addon

Prosty, zapewniający dostęp do programów transmitowanych na żywo, a także filmów, seriali i wielu innych rzeczy. Dodatek jest bardzo przystępny w obsłudze. Wystarczy go zainstalować, a nauka obsługi zajmie dosłownie kilka minut.

10. Yoda – Repo: http://www.lvtvv.com/repo/

yoda kodi addon

Jedna z Kodi wtyczki filmy, które jest regularnie aktualizowana, dzięki czemu nie sprawia żadnych problemów użytkownikom. Jest bardzo podobna do Exodusa. Bardzo dobrze radzi sobie z wyświetlaniem programów telewizyjnych i filmów oraz seriali na żądanie.

Inne warte uwagi wtyczki do Kodi

 • Neptune Rising – repo: http://legionworldtv.com/zips/
 • Joker Sports – repo: http://mavericktv.net/mavrepo/
 • Genesis Reborn – repo: http://kodiuk.tv/repo/
 • Joshua – repo: http://blastar.in/kodi
 • Uranus – repo: https://cy4root.github.io/zip/
 • IPTV Bonanza – repo: http://catoal.org/Repositorios/
 • Anime Incursion – repo: http://addons4kodi.site
 • Local News Cast – repo: http://jesusboxrepo.xyz/repo
 • Gurzil – repo: http://androidaba.com/addons/
 • Sparkle – repo: http://xbmc.samyantoun.com/Honn
 • Wraith – repo: http://repo.mrblamo.xyz/
 • SkyNet – repo: https://dejavurepo.github.io

Jak zainstalować Kodi dodatki?

Przed rozpoczęciem instalacji Kodi polskie wtyczki, warto zastanowić się nad tym, czym właściwie są repozytoria (repo) oraz rozwidlenia (fork).

 • Repozytorium jest plikiem zip, który zawiera Kodi wtyczki. To właśnie ten plik zawiera dodatek i z niego instaluje się konkretną aplikację.
 • Rozwidlenie oznacza, że programista wykorzystał materiał open source jednego dodatku i użył jej do stworzenia nowego. W ten sposób dodatki Kodi zapewniają ogromne, niemal nieograniczone możliwości rozwoju.
Przed rozczpoczęciem instalacji należy zwrócić uwagę, czy Kodi ma włączona możliwość instalowania wtyczek.

Wybierz VPN, żeby chronić swoje połączenie

 1. Wybierz najbardziej odpowiadający Ci VPN z naszej listy (polecamy numer jeden, który aktualnie najlepiej nadaje się do użytkowania Kodi).
 2. Pobierz i zainstaluj program na swoim urządzeniu.
 3. Połącz się z dowolnym serwerem.

Dodaj źródło repozytorium

 1. Kliknij ikonę System Settings w lewym górnym rogu ekranu.
 2. Wybierz File Manager.
 3. Kliknij Add Source.
 4. Kliknij None.
 5. Wprowadź repo URL i zaznacz OK.
 6. Nazwij źródło i zaznacz OK.
 7. Potwierdź, że wszystko jest w porządku i kliknij OK.

Zainstaluj repozytorium (wystarczy to zrobić tylko jeden raz)

 1. Kliknij zakładkę addonu, znajdującą się z lewej strony.
 2. Kliknij Addon Package Installer – ikonę znajdującą się w lewym górnym rogu .
 3. Zaznacz Install from ZIP filer.
 4. Wybierz źródło, które wybrałeś.
 5. Kliknij plik ZIP z repozytorium i kliknij OK.
 6. Zaczekaj, aż repozytorium zostanie zainstalowane.

Zainstaluj addon

 1. W Addon Package Installer zaznacz Install from repository.
 2. Wybierz repozytorium.
 3. Wybierz Video add-ons.
 4. Zaczekaj aż addon zostanie zainstalowany.

Dlaczego powinno się korzystać z usług VPN?

Usługi VPN przydają się w przeróżnych sytuacjach. Są doskonałym sposobem na pobieranie plików z całego świata. Niektóre Kodi polskie wtyczki mogą zostać zamieszczone na serwerach, do których dostęp z polskiego IP może być zablokowany.

Tak samo ma się sytuacja z innymi usługami internetowymi. Jeśli ktoś chce uruchomić Netflix, HBO Go, Disney+ przebywając za granicą, może napotkać problemy, które rozwiąże tylko VPN dla Kodi. Ostatnią ale nie najmniej ważną rzeczą, do czego może się przystać skorzystanie z usług VPN, jest anonimowość i bezpieczeństwo w sieci.

Poniżej znajduje się ranking, który przedstawia najlepsze obecnie VPN na rynku. Warto zwrócić uwagi, że wiele z nich musi mieć opłacone konto premium.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Podsumowanie

Kodi dodatki to doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto chce oglądać telewizję, filmy i seriale przez Internet. Setki dodatków udostępniają praktycznie wszystko, co jest tylko możliwe. Jedynym haczykiem jest ich niestabilność. Dlatego zdecydowaliśmy się na sprawdzenie ich i wypisanie tych, które nie powinny stanowić dla nikogo problemów.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl