Oglądaj liga francuska na żywo

Ligue 1 to najwyższa klasa rozgrywek piłkarskich we Francji. Rozgrywki odbywają się o 1932 roku i są zarządzane przez Ligue de football professional. Liga francuska na zywo to gratka dla każdego kibica piłki nożnej. Z naszego artykułu dowiemy się jak i gdzie oglądać mecze ligi francuskiej. Podajemy najlepsze strony Internetowe do oglądania wydarzania i wskazujemy sposoby na dostęp do wszystkich meczów, również darmowe miejsca, gdzie obejrzymy wszystkie mecze bezpłatnie!

Sprawdź ofertę
Oglądaj ligi francuskiej gdzie chcesz z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Omiń geo-blokady i oglądaj najlepsze mecze ligi francuskiej z ExpressVPN, kliknij i odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 19 lipiec 2024

Najlepsze strony streamingowe do transmisji wydarzenia

Kto ma wykupione prawa do transmisji liga francuska live? Podobnie jak w przypadku rozgrywek ligowych w innych krajach spotykamy się z płatnymi serwisami stremingowymi, w których aby uzyskać dostęp do materiałów musimy wykupić abonament. Są to:

liga francuska live

  • Canal+ – dostępny zarówno w płatnych pakietach telewizji kablowej oraz satelitarnej, jak również za pośrednictwem serwisu internetowego. Canal+jest znany z tego, że wykupuje prawa do największej ilości wydarzeń sportowych. Możemy korzystać ze streamingu bezpośrednio przez przeglądarkę Internetową lub za pomocą aplikacji dedykowanych na smartfony oraz smart Tv. Oprócz filmów, seriali i różnego rodzaju programów obejrzymy tu liga francuska live.
  • Eleven Sport –  to międzynarodowe przedsiębiorstwo a zarazem nadawca telewizyjny, którego właścicielem jest The Channels Co Ltd. Nadawca specjalizuje się w transmisji wydarzeń sportowych. Żeby uzyskać dostęp do materiałów nadawcy musimy wykupić odpowiedni abonament. Streaming jest dostępny za pośrednictwem przeglądarki oraz dedykowanych aplikacji, które możemy pobrać na telewizory oraz smartfony. Znajdziemy tu spotkania liga francuska na zywo.
  • Player.pl – polski serwis internetowy, który specjalizuje się w dostarczaniu takich usług jak wideo na życzenie oraz telewizji internetowej online. W przypadku wykupienia odpowiednich pakietów możemy uzyskać dostęp do kanałów jak Canal+, Eleven sport Czy wielu innych kanałów sportowych. Dostęp do serwisu jest możliwy na Smart Tv, urządzeniach mobilnych, konsolach czy komputerach.

Okazuje się, że liga francuska na zywo możemy oglądać również bezpłatnie. W dalszej części naszego artykułu prezentujemy najlepsze miejsca, do darmowego oglądania rozgrywek piłkarskich.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Najlepsze bezpłatne strony streamingowe

Jeśli istnieją darmowe rozwiązania – dlaczego by z nich nie korzystać? Każdy z nas woli oglądać ulubione mecze za darmo zamiast korzystać z drogich abonamentów. Aby oglądać liga francuska na zywo nie musimy mieć abonamentu w płatnych serwisach. Możemy również skorzystać z darmowych rozwiązań. Dla wielu osób może to być zaskakujące, ale rozgrywki liga francuska live możemy oglądać na kanale TV5 Monde Afrique, który jak sama nazwa wskazuje jest nadawany na terenie Afryki.

Możemy oglądać go również online, jest on kierowany dla użytkowników posiadających IP z terenu Afryki. Problemem może być komentarz w niezrozumiałym dla nas języku, ale nie jest to mocno uciążliwe. Jeśli łączymy się z terytorium poza strefą dostępności, materiały nie będą dla nas dostępne. Jak w takim razie oglądać TV5 Monde będąc w Polsce czy innych krajach? Czytaj dalej, prezentujemy proste rozwiązanie tego problemu.

Streaming poza strefą dostępności

Dlaczego nie możemy oglądać liga francuska na zywo z dowolnego miejsca? Dzieje się tak, ponieważ dostawcy treści są zobowiązani przez prawa autorskie. Umowy z nadawcami jasno określają na jakim terytorium można transmitować konkretne materiały. Jak w takim razie serwisy streamingowe poznają, którzy użytkownicy mogą mieć dostęp do materiałów, a którzy nie?

Jest to bardzo prosta sprawa, ponieważ dostawcy usług internetowych przypisują nam unikalne adresy IP, które pozwalają określić naszą lokalizację. Dostawcy usług streamingowych odczytują nasz adres IP i są w stanie kierować transmisje do wybranych użytkowników. Jeśli chcemy obejrzeć liga francuska live z lokalizacji, która nie jest dla nas dedykowana, materiały będą zablokowane.

liga francuska streaming

Czy jest na to sposób? Okazuje się, że tak i to bardzo prosty. Należy skorzystać z usługi VPN. W skrócie jest to usługa, która zapewnia nam bezpieczeństwo i prywatność w Internecie. Umożliwia także zmianę adresu IP, dzięki czemu mamy możliwość omijania blokad geograficznych i odblokowania interesujących nas materiałów, w tym również rozgrywek ligi francuskiej. Dzięki VPN możemy oglądać ulubione mecze z dowolnej lokalizacji. Poniżej przedstawiamy sprawdzonego dostawcę usług VPN.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Jak odblokować streaming z VPN?

Przygotowaliśmy krótki poradnik, który podpowie jak szybko odblobkować liga francuska live z dowolnego miejsca na świecie.

  • Wybierz sprawdzony VPN, który powinien posiadać serwery na całym świecie i szybkie łącze, za pomocą którego skorzystamy ze strumieniowania w pełnej prędkości. Nasi eksperci polecają ExpressVPN jako najlepszą usługę do korzystania ze strumieniowania.
  • Zarejestruj się i pobierz VPN na urządzenie, z którego korzystasz.
  • Zainstaluj oprogramowanie i włącz VPN na swoim urządzeniu
  • Połącz się z odpowiednim serwerem, aby zmienić adres IP
  • Oglądaj liga francuska na zywo wszędzie gdzie chcesz.

Wypróbuj ExpressVPN za darmo

Mamy świetną wiadomość dla każdego miłośnika piłki nożnej, który chce oglądać liga francuska na zywo. Usługa VPN, którą polecają nasi eksperci posiada opcję darmowego testu. Każdy może sprawdzić możliwości usługi bez jakichkolwiek kosztów, ponieważ ExpressVPN zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów. Jeśli przetestujemy usługę i stwierdzimy, że coś nam nie odpowiada, będziemy mogli złożyć wniosek o całkowity zwrot kosztów. Nie musimy niczego wyjaśniać, ani odpowiadać na żadne pytania, wystarczy, że prześlemy taką informację i otrzymamy wszystkie środki z powrotem.

Podczas darmowego testu możemy omijać geo-blokady i oglądać liga francuska live wszędzie tam gdzie chcemy. Dużą zaletą jest to, że możemy również wybrać darmowe serwisy, które oferują streaming spotkań, czyli korzyść jest podwójna.

Najlepszy VPN dla streamingu

Nasi eksperci przetestowali najlepszych dostawców usług VPN pod kątem oglądania liga francuska na zywo z dowolnego miejsca. Przetestowaliśmy wiele usług i porównaliśmy ich jakość. Przede wszystkim zwróciliśmy uwagę na swobodny wybór serwerów z dowolnego miejsca na świecie czy brak spowolnienia transferu, tak żeby nie mieć żadnych problemów z buforowaniem. Stworzyliśmy ranking, w którym podsumowaliśmy nasz test. Wybierając najlepszych dostawców usług VPN mamy pewność, że odblokujemy liga francuska live z dowolnego miejsca i uzyskamy wiele innych korzyści podczas korzystania z Internetu.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN lipiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja lipiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Korzyści ze stosowania VPN

Możliwość oglądania liga francuska live z dowolnego miejsca i bez żadnych ograniczeń jest oczywiście ważnym aspektem dla każdego kibica piłki nożnej, ale nie zapominajmy również o innych korzyściach płynących ze stosowania VPN. Co uzyskujemy oprócz dostępu do liga francuska na zywo w Internecie?

Omijanie geo-blokad i walka z cenzurą

Geo-blokady to obecnie wszechobecny problem, który spotyka nas w wielu portalach internetowych. Nie jest przyjemne, jeśli jesteśmy na wyjeździe czy przeprowadzamy się do innego kraju i tracimy dostęp do różnego rodzaju serwisów w związku z kierowaniem treści jedynie do określonych lokalizacji, jak w przypadku liga francuska live.

Wykorzystując VPN odzyskujemy dostęp do wszelkich stron, wystarczy skorzystać z odpowiedniego IP i już po problemie. Obecnie popularne serwisy streamingowe jak Netflix, Hulu czy Disney+ mogą posiadać różne bazy materiałów w zależności od lokalizacji użytkowników co jest związane z prawami autorskimi. Zmieniając IP na inny kraj możemy odblokować konkretne materiały, które wcześniej nie były dla nas dostępne.

Kolejna korzyść to walka z cenzurą w Internecie. Nikt nie lubi ograniczania wolności, niezależnie od tego czy chodzi o dostęp do takich materiałów jak liga francuska na zywo, czy blokowanie serwisów społecznościach. Okazuje się, że w wielu krajach rządy cenzurują Internet i blokują dla swoich mieszkańców dostęp do różnego rodzaju treści jak portale informacyjne, rozrywkowe i wiele więcej. Wykorzystując VPN możemy zmienić IP na kraj, w którym nie jest stosowana cenzura i bez problemu odblokować interesujące nas materiały. Co najważniejsze, szyfrowane połączenie zapewnia nam anonimowość, dzięki czemu nikt nie będzie w stanie sprawdzić z jakich aktywności w internecie korzystamy.

Najlepszy VPN dla streamingu

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Spędzamy coraz więcej czasu na korzystanie z Internetu i w związku z tym, spotykamy się z różnego rodzaju zagrożeniami podczas korzystania z bankowości elektronicznej, portali społecznościowych, logowania na konto pocztowe czy nawet oglądania liga francuska na zywo. Cyberprzestępcy starają się na różne sposoby wyłudzać nasze dane i podstępem sprawdzać różnego rodzaju rzeczy.

Stosując VPN wszystkie informacje przechodzą przez specjalny tunel, gdzie są odpowiednio szyfrowane, tak że nasza aktywność jest całkowicie anonimowa oraz chroniona. Hakerzy nie mają dostępu do naszej aktywności i nie są w stanie przechwycić naszych danych. Nawet w przypadku korzystania z torrentów czy oglądania liga francuska live nie pozostawiamy żadnego śladu. Nasze rzeczywiste IP nie jest widoczne, dzięki czemu nie musimy się niczym przejmować.

Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniach, które spotykamy podczas korzystania z publicznych sieci Wi-fi. jest to szczególnie wrażliwa sytuacja, ponieważ z publicznych sieci może korzystać każdy i nie ma tam praktycznie żadnych zabezpieczeń. Fakt ten jest często wykorzystywany przez hakerów, którzy próbują włamać się na nasze urządzenia. Jeśli korzystamy ze sprawdzonego VPN, również w sieciach publicznych nasze urządzenia są całkowicie bezpieczne, niezależnie od tego czy korzystamy z telefonu komórkowego czy komputera. Możemy spokojnie logować się do naszego banku czy włączyć liga francuska live za pośrednictwem publicznej sieci Wi-fi.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Podsumowanie

Jak się okazuje VPN to najlepsza opcja żeby swobodnie oglądać liga francuska na zywo z dowolnego miejsca. Ranga tych rozgrywek piłkarskich jest bardzo wysoka, więc każdy kibic piłki nożnej chciałby mieć dostęp do wszystkich spotkań w lidze.

Skorzystanie z dobrego VPN jak ExpressVPN zapewnia możliwość oglądania liga francuska live bez żadnych opłat, a nie zapominajmy o dodatkowych korzyściach jakie niesie ze sobą korzystanie z usługi VPN. Możemy cieszyć się z omijania geo-blokad, walczyć z cenzurą, odblokowywać wcześniej niedostępne dla nas materiały i co najważniejsze cieszyć się bezpieczeństwem i anonimowością w Internecie.

Wiesz już jak uzyskać dostęp i oglądać bezpłatnie najważniejsze spotkania w lidze francuskiej. W naszym artykule jak oglądać piłkę nożną na żywo dowiesz się jak uzyskać dostęp do najważniejszych wydarzeń piłkarskich na świecie.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl