Jak i gdzie oglądać KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) na żywo w 2024

Walki KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów sportów walki. Zmagania zyskują coraz większą publiczność, a największe emocje zapewniają transmisje na żywo. W naszym artykule sprawdzamy jak i gdzie oglądać walki KSW na żywo w serwisach online w 2024.

Sprawdź ofertę
Oglądaj KSW gdzie chcesz z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Transmisje KSW niezależnie od lokalizacji i w pełnej prędkości. Kliknij i odbierz 3 miesiące za darmo i skorzystaj z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów.

Aktualizacja: 15 lipiec 2024

KSW transmisja – gdzie oglądać?

Nasi eksperci wyszukali serwisy streamingowe, w których możemy oglądać walki KSW na żywo. Są to płatne serwisy Viaplay oraz KSWTV, które są dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Wyjeżdżając za granicę nie mamy do nich dostępu.

Viaplay to platforma typu wideo na życzenie – płatny serwis streamingowy, aby z niego korzystać musimy najpierw wykupić odpowiedni abonament. Oprócz takich materiałów jak gala KSW na żywo online znajdziemy tu również wiele interesujących filmów i seriali. Serwis jest dostępny za pomocą przeglądarki, a także dedykowane aplikacje.

ksw transmisja

KSWTV – serwis internetowy należący do polskiej organizacji MMA. Możemy tu jedynie oglądać walki KSW na żywo, nie ma archiwum, z walkami , które już się odbyły. KSW transmisja jest dostępna 72 godziny po odbyciu się danego wydarzenia. Żeby korzystać z materiałów musimy założyć konto. Następnie każda gala wymaga wykupienia dostępu.

Viaplay oraz KSWTV są dostępne dla użytkowników z terytorium Polski. Wyjeżdżając za granicę nie mamy do nich dostępu.

Gala KSW na żywo poza strefą dostępności

Dlaczego KSW relacja na zywo nie jest dostępna w każdej lokalizacji? Tak jak w przypadku innych wydarzeń sportowych, tak jak i w przypadku KSW transmisja mamy do czynienia z prawami telewizyjnymi.

Twórcy materiałów określają w umowach z nadawcami gdzie i na jakich zasadach mogą być one wyświetlane. Nadawcy są zobowiązani do przestrzegania umów i sprawdza lokalizacji użytkowników.

gala ksw na żywo

Wykonuje się to za pomocą sprawdzania adresów IP osób, które chcą oglądać walki KSW na żywo. Jeśli adres IP wskazuje na miejsce znajdujące się poza strefą dostępności otrzymamy komunikat, że transmisja nie będzie dla nas dostępna. Czy możemy coś zrobić żeby rozwiązać ten problem?

Okazuje się, że tak. Wystarczy wykorzystać VPN – wirtualną sieć prywatną, za pomocą której łączymy się z różnymi serwerami z wybranej lokalizacji na świecie i praktycznie dowolnie zmieniamy nasz adres IP, a tym samym naszą wirtualną lokalizację.

Dzięki temu omijamy blokady geograficzne i możemy oglądać KSW transmisja online z dowolnego miejsca na świecie.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Gala KSW na żywo – jak odblokować z VPN?

Wszystko jest bardzo proste, wystarczy wykonać poniższe kroki:

  1. Wybieramy najlepszy VPN, który dobrze sprawdzi się w przypadku serwisów streamingowych, nasi eksperci polecają ExpressVPN
  2. Rejestrujemy konto
  3. Pobieramy oprogramowanie VPN na nasze urządzenie
  4. Instalujemy i uruchamiamy VPN
  5. Łączymy się z serwerem zlokalizowanym w Polsce, aby oglądać streamy online KSW w serwisach Viaplay oraz KSWTV.
  6. Cieszymy się z rozrywki na najwyższym poziomie!

Jak przetestować ExpressVPN za darmo?

Nie ma darmowego miejsca, w którym możemy obejrzeć gala KSW na żywo, ale za to nasi eksperci znaleźli sposób, aby obejrzeć transmisje z dowolnego miejsca i omijać blokady geograficzne. Wszystko dzięki możliwości testowania ExpressVPN za darmo.

Nasi eksperci przetestowali opcję 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów, która pozwala testować VPN bezpłatnie.

Na początku musimy przejść na stronę ExpressVPN za pomocą tego linku ExpressVPN. Rejestrujemy konto i wybieramy subskrypcję. Następnie mamy 30 dni żeby korzystać ze wszystkich możliwości VPN. Omijamy blokady geograficzne, oglądamy KSW transmisja z dowolnego miejsca na świecie, torrentujemy, po prostu robimy wszystko to co chcemy.

Najważniejsze żeby ustawić sobie przypomnienie przed zakończeniem okresu próbnego, czyli 30-tu dni. Musimy przed upływem tego czasu zgłosić chęć rezygnacji z usługi i otrzymania zwrotu poniesionych kosztów.

Najlepsze jest to, że obsługa nie zadaje żadnych pytań i nie musimy nic więcej robić. Po prostu otrzymujemy całkowity zwrot na nasze konto.

Najlepszy VPN dla oglądania gala KSW na żywo w 2024

Na rynku mamy wiele usług VPN, ale nie wszystkie nadają się do oglądania portali streamingowych i takich materiałów jak KSW transmisja. Aby w pełni cieszyć się z oglądania walki KSW na żywo potrzebujemy szybkiego łącza i dobrego dostępu do serwerów na całym świecie.

Analizując wszystkie aspekty stworzyliśmy poniższy ranking.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN lipiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja lipiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Dodatkowe korzyści ze stosowania VPN

Gala KSW online na żywo to nie lada gratka dla każdego fana sportów walki, ale możliwość oglądania takich transmisji z dowolnego miejsca to jeszcze nie wszystko. Mamy do dyspozycji wiele ciekawych udogodnień.

Cenzura i blokady geograficzne

Mimo, że tak wiele mówi się o wolności słowa i wolności człowieka, na całym świecie spotykamy się z cenzurowaniem różnego rodzaju stron internetowych, czyli po prostu blokowaniem dostępu do nich.

Szczególnie jest to widoczne w takich miejscach jak Chiny czy Rosja, gdzie blokuje się nie tylko portale polityczne, ale również serwisy informacyjne czy portale społecznościowe jak Facebook czy Instagram. Z VPN możemy skutecznie zmienić adres IP i ominąć cenzurę – odblokować strony, które normalnie nie są dostępne na naszym terytorium.

walki ksw na żywo

Kolejna sprawa to geo-blokady, które są popularne w różnych serwisach streamingowych, przeszkadzają nam również oglądać gala KSW na żywo. Mogą one dotyczyć dostępu do całego portalu, jak w przypadku Hulu, który jest dostępny jedynie dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych lub mieć wpływ na dostęp do konkretnych baz materiałów jak w przypadku Netflixa czy Disney+.

Tu również pomaga zmiana IP za pomocą VPN. Wystarczy wybrać odpowiedni serwer i połączyć się z nim, aby zmienić IP i ominąć blokady geograficzne. Nie zapominajmy, że w ten sposób możemy oglądać transmisja KSW z dowolnego miejsca na świecie.

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności

Doszliśmy do głównej zalety VPN, a mianowicie bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu. VPN – wirtualna sieć prywatna oferuje nam bezpieczne połączenie. Tworzy się tunel, w którym wszystkie informacje wysyłane i odbierane przez nasze urządzenie są szyfrowane i odpowiednio zabezpieczone.

Dobre VPN-y wykorzystuje poziom szyfrowania, którego nie złamią nawet najlepsi hakerzy na świecie.

Korzystając z VPN mamy do dyspozycji ukrywanie naszego rzeczywistego IP. To bardzo istotne, ponieważ przez IP możemy być śledzeni, a także łatwo sprawdzić naszą lokalizację czy wiele informacji o naszej aktywności w Internecie.

Na koniec warto wspomnieć również o bezpieczeństwie w publicznych sieciach Wi-fi. Chętnie z nich korzystamy, ponieważ są darmowe, ale często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że narażamy się w ten sposób na ataki ze strony hakerów.

VPN szyfruje nasze połączenie i sprawia, że także w darmowych sieciach Wi-fi nasze urządzenia są całkowicie bezpieczne, niezależnie od tego czy oglądamy KSW walki na zywo czy korzystamy z torrentów.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

FAQ

KSW gdzie oglądać?

Możemy oglądać KSW transmisja korzystając z takich serwisów streamingowych jak Viaplay oraz KSWTV. Są to płatne serwisy, dostępne dla użytkowników z terytorium Polski.

Jak oglądać KSW?

Żeby oglądać KSW musimy mieć wykupiony dostęp do jednego serwisu Viaplay lub KSWTV. W Viaplay znajdziemy zarówno archiwalne jak i aktualne transmisje, natomiast w przypadku KSWTV możemy oglądać jedynie aktualne wydarzenia.

Walki KSW na żywo – podsumowanie

Nasi eksperci przeszukali wszystkie możliwe rozwiązania i wyszukali miejsca, w których można oglądać takie materiały jak gala KSW na żywo. Okazuje się, że mamy do dyspozycji jedynie płatne serwisy – Viaplay – serwis, w którym obejrzymy KSW oraz różnego rodzaju filmy i seriale, a także KSWTV czyli portal, w którym możemy obejrzeć tylko i wyłącznie przyszłe gale KSW.

Serwisy są dostępne dla widzów z terenu Polski, więc jeśli wyjeżdżamy za granicę możemy nie mieć dostępu do materiałów.

W tym momencie pojawia się rozwiązanie, czyli usługa VPN, która pomaga zmienić nasz wirtualny adres IP i ominąć blokady geograficzne. Spośród najlepszych usług nasi eksperci wytypowali ExpressVPN jako najlepszego dostawcę VPN dla oglądania walki KSW na żywo.

Otrzymujemy tu przede wszystkim bardzo szeroki wybór serwerów na całym świecie i co najważniejsze szybkie połączenie, które pozwala nam cieszyć się z materiałów w pełnej rozdzielczości i oglądać materiały bez zacinania.

Jeśli szukamy większej ilości materiałów z dziedziny sportów walki zachęcamy również do przeczytania naszego artykułu odnośnie tego jak i gdzie oglądać MMA na żywo w internecie.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl