Oglądaj Showtime Polska

Showtime to bardzo popularna telewizja, która jest nadawana w kilku krajach świata (głównie na terenie Stanów Zjednoczonych). W Polsce amerykańska telewizja jest kojarzona głównie z programów telewizyjnych, które odsprzedaje innym stacjom. Z pewnością wiele osób pamięta jeszcze genialny serial Dexter, który był emitowany w latach 2003-2013. Telewizja nieustannie produkuje seriale bardzo wysokiej jakości, które osiągają mniejszy bądź większy sukces. Jest tylko jeden problem – nie wszystkie w końcu trafiają do Polski, a Showtime Polska oficjalnie nie istnieje. Fani mogą zrobić tylko jedno – skorzystać z usług VPN.

Weź to!
Odblokuj Showtime w Polsce z ExpressVPN - 3 miesiące za darmo!

Uzyskaj dostęp do Showtime w Polsce z ExpressVPN. Omiń geo-blokady i skorzystaj z szybkiego połączenia. Odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów.

Aktualizacja: 19 kwiecień 2024

Czy Showtime jest dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych?

Na przestrzeni lat Showtime rozdzieliło się na kilka tematycznych kanałów telewizyjnych. Jednak prawie wszystkie z nich są dostępne wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. Nieliczne są nadawane do Australii i Kanady, gdzie twórcy nie muszą się przejmować takim sprawami, jak tłumaczenie i dostosowanie oferty pod konkretny kraj obcojęzyczny.

showtime polska

Showtime Polska to jak na razie sprawa wydaje się beznadziejna i jeśli ktoś chce oglądać swoje ulubione programy jak Masters of Sex lub The Affair w czasie premiery – trochę się zawiedzie. Jak oglądać Showtime w Polsce?

Jak mogę uzyskać dostęp do Showtime w Polsce?

Internet nie ma granic i kolejny raz ujawnia, że nie ma rzeczy, których nie da się rozwiązać. Telewizja jest dostępna w Internecie na wielu różnych platformach. W związku z tym, że nie ma czegoś takiego, jak Showtime TV Polska, telewizja jest dostępna głównie dla użytkowników, którzy opłacą subskrypcję i mieszkają w wybranych regionach świata.

Telewizja pojawia się także na różnych platformach VOD oraz na kanale Youtube. Korzystając z usług VPN, bardzo łatwo można rozwiązać ten problem i dowiedzieć się jak oglądać Showtime w Polsce. Na początku warto zaznaczyć, że trzeba będzie dokonać płatności za skorzystanie z biblioteki Showtime TV Polska.

 • Uruchom VPN oraz subskrybuj kanał bezpośrednio na oficjalnej stronie telewizji. Płatność można dokonać za pomocą serwisu PayPal, gdzie można wykupić specjalną kartę podarunkową, dzięki której opłacamy Showtime.
 • Telewizja jest także dostępna na innych platformach streamingowych. Jedną z nich jest Hulu. Popularny amerykański portal także jest dostępny w wybranych krajach świata, dlatego Polacy muszą zastosować specjalne obejście za pomocą usług VPN. Poradnik jak oglądać Hulu w Polsce znajduje się tutaj.

Sposobów na to, jak oglądać Showtime w Polsce jest wiele więcej i jeśli ktoś potrafi odblokować wyżej wymienione Hulu, bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi innymi platformami internetowymi, które mają w swojej ofercie telewizję Showtime lub jej najważniejsze produkcje.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Jaki jest najlepszy VPN na oglądanie Showtime Polska?

Najlepszy możliwy sposób na to, jak oglądać Showtime w Polsce, to skorzystanie z usług VPN. Zmiana IP na Stany Zjednoczone to właściwie jedyna możliwość odblokowania amerykańskiej telewizji w naszym kraju. Każdy powinien sam zdecydować, która metoda najbardziej nam odpowiada.

Oto ranking z najlepszymi VPN na rynku, które poradzą sobie z odblokowaniem Showtime Polska.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Do wyboru jest kilka różnych serwisów streamingowych oraz oficjalne kanały nadawane w Internecie przez Showtime.

 • Hulu
 • Roku
 • Apple Tv, iPhone, iPad
 • PlayStation Vue
 • Kanał YouTube (opłata 11$ na miesiąc)
 • Bezpośrednio ze strony producenta (8$ na miesiąc)

Najpopularniejszy sposoby na oglądanie Showtime Polska, to Hulu i oficjalne kanały telewizji. Wybierając te dwa sposoby i korzystając w wyżej podanych porad, z łatwością uda się odblokować kanał z ulubionymi produkcjami telewizyjnymi.

Czy mogę używać darmowego VPN do oglądania Showtime TV Polska?

Darmowe VPN w teorii działają identycznie do ich płatne odpowiedników. Przekierowują połączenie, zmieniają IP i odblokowują treści zgodnie z tym, z jakiego kraju serwera się korzysta. Jednak jak to zawsze bywa – darmowe musi mieć jakieś minusy.

showtime tv polska

Teoretycznie istnieje możliwość odblokowania Showtime TV Polska za pomocą  darmowych VPN, ale może się to wiązać z wieloma niedogodnościami. W przypadku przeglądania stron internetowych bezpłatne VPN mogą sprawdzać się pozornie dobrze. Jeśli jednak mowa o wyświetlaniu plików wideo – darmowy VPN prawie nigdy sobie nie poradzi.

Powszechnie dostępne darmowe VPN mają bardzo dużo ograniczeń.

 • Prędkość przesyłu danych – bezpłatne VPN ma prawie zawsze mocno ograniczoną prędkość przesyłu danych. W wielu przypadkach wyświetlanie stron trwa bardzo długo, a oglądanie plików wideo jest praktycznie niemożliwe.
 • Ograniczenia dostępności serwerów – darmowe usługi maskujące IP udostępniają zazwyczaj zaledwie kilka wątpliwej jakości serwerów. Jeśli nie ma wśród nich Stanów Zjednoczonych, obejrzenie Showtime TV Polska będzie niemożliwe.
 • Brak dodatkowych zabezpieczeń – jedną z najistotniejszych funkcji darmowych VPN, jest brak zaawansowanych zabezpieczeń szyfrujących. Jednym z najważniejszych powodów, dla których ludzie korzystają z VPN jest bezpieczeństwo. Darmowe usługi maskujące IP mają bardzo słabe bądź w ogóle nie zapewniają zabezpieczeń dodatkowych, które uniemożliwiają przechwycenie działalności użytkownika w sieci.

To tylko kilka najważniejszych cech, które wpływają na komfort korzystania z darmowych VPN.  Są one szczególnie ważne w przypadku oglądania filmów i seriali.

jak oglądać showtime w polsce

Warto zaznaczyć, że jedyną opcją na oglądanie Showtime Polska z wykorzystaniem darmowego VPN, jest wykorzystanie bezpłatnego okresu próbnego płatnej wersji usługi VPN z najwyższej półki.

Do czego mogę jeszcze używać sieć VPN?

VPN ma bardzo szerokie zastosowanie. Nie służy jedynie do odblokowania Showtime TV Polska. Możliwości korzystania z usług tego typu nieustannie się zwiększają, co przekłada się na zainteresowanie profesjonalnymi narzędziami do ochrony naszego IP. Najważniejsze powody, dla których ludzie sięgają po VPN, są związane z odblokowywaniem części sieci w wybranych regionach świata, oraz bezpieczeństwem.

 • Odblokowanie usług dostępnych tylko w wybranych regionach świata. Możliwość przełączenia się na zagraniczny serwer odblokowuje wszystkie treści w wybranym kraju.
 • Wyjazdy zagraniczne. Przebywając za granicą można mieć problem z uzyskaniem dostępu do popularnych serwisów i usług, z których korzystało się na co dzień w Polsce. Wybierając serwer polski, można pozbyć się tego problemu.
 • Korzystanie z torrentów. Torrentowanie zawsze wzbudzało sporo kontrowersji. Korzystając z łącza VPN, można być pewnym, że jest się całkowicie anonimowym użytkownikiem sieci.
 • Zapewnienie dodatkowych zabezpieczeń. Uruchomienie VPN dodaje zabezpieczenia, które chronią swoich użytkowników przed przechwyceniem wrażliwych danych.

To tylko najpopularniejsze powody, dla których ludzie sięgają po VPN. Każdy ma swoje własne oczekiwania wobec Internetu, a VPN jest bramą, która zapewnia dostęp, anonimowość i bezpieczeństwo w dowolnej jego części. Dlatego każdy podczas użytkowania znajdzie swoje własne powody, do czego może mu się przydać jeszcze VPN.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Podsumowanie

Wykorzystanie usług VPN do oglądania Showtime Polska to ogromna szansa dla każdego fana filmów i seriali. Dzięki wykupieniu odpowiedniej usługi można skorzystać z jednej z wielu opcji na uruchomienie telewizji Showtime. Polecamy skorzystać z numeru jeden w naszym rankingu. Wybierając tę usługę, można być pewnym, że wszystko będzie działało bez zarzutu.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl