Jak oglądać Disney+ Polska w 2024?

W końcu Disney+ pojawia się w Polce, ale w każdej lokalizacji biblioteki mogą zawierać inne treści. Chcesz oglądać polskie Disney+ lub potrzebujesz korzystać z serwisu także z zagranicy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. W naszym artykule podpowiadamy w jaki sposób oglądać Disney Plus Polska z dowolnego miejsca na świecie.

Sprawdź ofertę
Oglądaj Disney+ Polska za granicą z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Korzystaj z Disney+ gdziekolwiek jesteś, omiń geo-blokady i oglądaj w pełnej prędkości, kliknij i odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów

Aktualizacja: 27 maj 2024

Gdzie możemy oglądać Disney+?

Mimo rozszerzania usługi, Disney plus nie jest jeszcze dostępna w każdej lokalizacji. Z tego płatnego serwisu streamingowego możemy korzystać w niektórych krajach Europy, Azji, Ameryki Łacińskiej i Północnej. Disney Plus Polska jest dostępna od czerwca 2022 roku.

disney+ polska

Z serwisu możemy korzystać zarówno za pośrednictwem przeglądarki internetowej jak i dedykowanych aplikacji na:

  • Telewizory – Android TV, Hisense, Panasonic, Samsung z Tizen
  • Smartfony i tablety – Android, iOS
  • Konsole i urządzenia – PlayStation (PS4 i PS5), Xbox (wersje o modelu 360), Xiaomi Mi Box, Nvidia Shield TV.

Jak widać, mamy wiele możliwości i możemy korzystać z Disney+ w Polsce praktycznie na każdym urządzeniu, które posiadamy. Dostępność stramingu jest ograniczona do konkretnych lokalizacji. Jeśli chcemy oglądać Disney+ Polska za granicą może się okazać, że usługa nie będzie dla nas dostępna, a materiały będą zablokowane.

Streaming poza strefą dostępności

Co jeśli chcemy oglądać Disney+ Polska poza strefą dostępności? Otrzymamy komunikat, że materiał nie jest dostępny dla naszej lokalizacji i nie będziemy mieć możliwości jego oglądania. Dzieje się tak z powodu telewizyjnych praw autorskich, które określają w jakich lokalizacjach może być wyświetlana dana produkcja. Nadawca czyli Disney plus w Polsce musi przestrzegać umów z twórcami treści, w których znajdziemy wymagania co do rozpoznawania adresów IP użytkowników.

Przez odczytywanie adresu IP nadawca jest w stanie rozpoznać, z jakiej lokalizacji loguje się dany użytkownik i jeśli znajduje się on poza strefą dostępności usługi jest ona zwyczajnie blokowana. Nasz adres IP musi wskazywać na konkretny kraj, dla którego przeznaczone są dane produkcje. Czy w takim przypadku nie ma możliwości oglądania Disney+ Polska w niektórych lokalizacjach?

Przygotowaliśmy proste i skuteczne rozwiązanie, które pozwoli nam na oglądanie Disney+ w Polsce czy gdziekolwiek jesteśmy. Wystarczy skorzystać z usług VPN, które oprócz tego, że zapewnia bezpieczne i anonimowe połączenie z siecią, umożliwia także zmianę adresu IP na jeden z wielu dostępnych w różnych lokalizacjach na świecie. Pozwala to na skuteczne ominięcie blokad geograficznych. Korzystając z tej usługi obejrzysz Disney+ Polska niezależnie od tego gdzie się aktualnie znajdujesz.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Jak odblokować Disney+ Polska?

Żeby oglądać Disney+ w Polsce czy gdziekolwiek gdzie jesteśmy powinniśmy wykonać poniższe kroki:

  1. Wybieramy interesujący nas abonament w usłudze Disney Plus Polska
  2. Pobieramy i instalujemy oprogramowanie ExpressVPN
  3. Uruchamiamy program i wybieramy serwer zlokalizowany w Polsce
  4. Po połączeniu z serwerem logujemy się w usłudze disneyplus.com/pl
  5. Cieszymy się z oglądania dostępnych materiałów!

Jak widać, to jak oglądać Disney Plus w Polsce jest bardzo proste i nie potrzeba posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy, żeby bez problemu oglądać serwis z dowolnego miejsca na świecie.

Wypróbuj ExpressVPN za darmo

Jeśli chcemy bez problemu oglądać Disney Plus Polska najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie ExpressVPN. Dla wszystkich naszych czytelników mamy bardzo dobrą wiadomość, ponieważ usługę ExpressVPN możemy obecnie testować całkowicie za darmo. Na czym polega ta okazja?

Użytkownicy mogą skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów. Oznacza to, że testujemy wszystkie funkcje usługi przez 30 dni i jeśli cokolwiek nam nie pasuje, możemy zgłosić chęć otrzymania zwrotu kosztów. Nie musimy składać żadnych wyjaśnień, nie ma tu formalności. Wystarczy, że zgłosimy chęć zwrotu kosztów i otrzymujemy pełny zwrot na nasze konto. Nic nie ryzykujemy, a jesteśmy w stanie przetestować topową usługę VPN, która między innymi pozwoli oglądać Disney+ Polska.

disney plus w polsce

Dzięki VPN obejrzymy Disney Plus polski z dowolnego miejsca na świecie, wybieramy serwer, który nas interesuje – w naszym przypadku zlokalizowany na terytorium Polski i korzystamy z odblokowanych materiałów. Ważne jest to, że ExpressVPN oferuje nam szybkie serwery, dzięki którym obejrzymy wszystkie materiały w najlepszej jakości bez zacinania i czekania na buforowanie. Platforma Disney+ w Polsce działa bez żadnego zarzutu z wykorzystaniem VPN.

Najlepszy VPN dla Disney+ w Polsce

Nasi eksperci przetestowali najlepsze dostępne sieci VPN pod kątem oglądania Disney Plus w Polsce. W testach wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim takie sprawy jak wybór serwerów, szczególnie tych zlokalizowanych w Polsce, szybkość serwery, a także stabilność usługi. Jest to bardzo ważne, ponieważ materiały wysokiej jakości wymagają odpowiednich parametrów usługi. Poniżej przedstawiamy wyniki naszych testów.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN maj 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja maj 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Szczegółowe informacje na temat rankingu opublikowaliśmy w artykule najlepszy VPN dla Disney+.

Korzyści ze stosowania VPN

Jakie korzyści uzyskamy używając VPN poza możliwością oglądania Disney Plus Polska?

Omijanie geo-blokad i cenzury

Korzystając z VPN możemy bez problemu walczyć z geo-blokadami, które są przypisywane do adresów IP z danych lokalizacji. Wystarczy zmienić IP i wybrać taki serwer, gdzie dane usługi i strony internetowe są dostępne. Możemy odblokować Hulu w Polsce, biblioteki Netflixa czy uzyskać szybszy dostęp do gier, zmieniając naszą wirtualną lokalizację. Może nam to zapewnić nie tylko szybszy dostęp do różnego rodzaju materiałów, ale także oszczędność, ponieważ w zależności od naszej lokalizacji, ceny usług mogą się znacznie różnić.

disney+ w polsce

Kolejna istotna sprawa to walka z cenzurą, która niestety, ale staje się coraz bardziej obecna w wielu krajach. Rządy wprowadzają ograniczenia i blokują dostęp do stron informacyjnych, portali społecznościowych czy rozrywkowych, które wydają się niewygodne lub niekorzystne dla danego kraju.

Jest to szczególnie widoczne w takich miejscach jak Chiny czy Rosja. Dzięki VPN łączymy się z serwerami poza strefą cenzury, a bezpieczne połączenie pozwala nam na całkowitą anonimowość. Wyjeżdżając na wycieczkę czy do pracy w miejscach, gdzie cenzura jest obecna, VPN pomaga nam kontynuować dostęp do wszystkich materiałów, z których korzystaliśmy do tej pory jak Disney Plus Polska.

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności

Łącząc się z siecią VPN mamy do dyspozycji bezpieczne połączenie, wszystkie dane przechodzą przez specjalny tunel, zapewnia nam to nie tylko anonimowość i uniemożliwia śledzenie naszej aktywności, ale również chroni przed różnego rodzaju atakami i próbami wyłudzeń. Ukrycie naszego rzeczywistego IP pozwala nam uniknąć wielu przykrych konsekwencji. Sama zmiana IP pozwala odblokować różne materiały, między innymi Disney+ w Polsce.

Nawet jeśli nie korzystamy z torrentów czy innych stron, które mogą nas narazić na konsekwencje prawne. Warto chronić naszą anonimowość. Jeśli haker pozna nasz adres IP, może sprawdzić naszą lokalizację, dowiedzieć się co dokładnie robimy w Internecie czy po prostu uzyskać dostęp do danych i stron, które są dla nas istotne.

Dodatkową korzyścią jest również wysoki poziom ochrony podczas korzystania z publicznych sieci Wi-fi. Jak wiadomo są one słabo zabezpieczone i często wykorzystywane przez hakerów do różnego rodzaju ataków na użytkowników. W przypadku użycia sieci VPN zapewniamy sobie bezpieczeństwo także podczas korzystania z Wi-fi w bibliotece, parku czy na uczelni, niezależnie od tego czy oglądamy Disney Plus w Polsce czy korzystamy z innych aktywności.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Disney+ w Polsce – najczęstsze pytania

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania odnośnie usługi Disney Plus w Polsce.

Co to jest Disney Plus?

Jest to płatna usługa streamingowa, na której możemy oglądać produkcje Pixara, Disneya, Marvela, National Geographic czy Gwiezdnych Wojen. Znajdziemy tu wiele interesujących filmów i seriali, również różnego rodzaju hity kinowe. Od niedawna mamy również dostęp do usługi Disney Plus po polsku. Jeśli chodzi o materiały zarówno najmłodsi jak i dorośli znajdą tu wiele interesujących materiałów.

Czy Disney Plus jest w Polsce?

Tak, Disney+ w Polsce jest dostępny od czerwca 2022 roku. Jest to serwis streamingowy dostępny za pośrednictwem Internetu – po wykupieniu odpowiedniego planu subskrypcji. Materiały są dostępne w polskiej wersji językowej. Jeśli chcemy oglądać Disney Plus w Polsce musimy posiadać polski adres IP.

Star+ co to?

Star+ jest marką treści, które są dostarczana przez The Walt Disney Company i jest dostępna w wybranych krajach. Jest to dodatkowy pakiet dostępny obecnie razem z usługą Disney+. W ofercie serwisu znajdziemy kultowe filmy i seriale, wiele dodatkowych materiałów, które są dedykowane głównie dla widzów dorosłych.

Podsumowanie

Już wiemy jak oglądać Disney Plus Polska niezależnie od tego gdzie się znajdujemy. Wykorzystując sprawdzoną usługę VPN możemy nie tylko oglądać najlepsze produkcje Disney-a, ale również korzystać z takich serwisów streamingowych jak Prime Video czy Hulu. To jeszcze nie wszystko, ponieważ stosując VPN zwiększamy poziom bezpieczeństwa i dbamy o naszą anonimowość w Internecie.

Jest to szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdzie znaczną część naszego czasu spędzamy właśnie na przeglądaniu Internetu, korzystaniu z bankowości elektronicznej, serwisów społecznościowych czy różnego rodzaju portali rozrywkowych jak Disney Plus w Polsce.

Nasi eksperci potwierdzają, że najlepsza usługa VPN do oglądania Disney+ Polska to ExpressVPN. Za jej pomocą odblokujemy interesujące nas materiały, zwiększymy nasze bezpieczeństwo niezależnie od tego z jakiej sieci Wi-fi korzystamy – publicznej czy prywatnej czy unikniemy wszechobecnej cenzury.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl