Jak oglądać Disney Plus Polska?

Wszyscy kochają Disneya! Niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem, czy też dorosłym, na pewno nie raz zachwyciłeś się pięknym filmem lub kreskówką stworzoną właśnie przez The Walt Disney Company. Disney znany jest z pięknych ścieżek dźwiękowych, oraz barwnych animacji. Nic dziwnego, że debiut platformy streamingowej Disney Plus wywołał niemałe poruszenie, i już pierwszego dnia zdobył ponad 10 milionów subskrybentów! Na platformie dostępne są produkcje zarówno Disneya, jak i Marvel, Pixar czy też Star Wars. Pozostaje pytanie: czy Disney Plus PL dostępny jest w Polsce?

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do serwisu Disney Plus Polska, najprostszym sposobem będzie użycie usługi Disney Plus VPN. Poniżej, zamieszczamy link do rekomendowanej przez nas oferty.

Przejdź na ExpressVPN
Potrzebujesz najlepszego VPN?

Nie szukaj więcej i pobierz ExpressVPN, najlepsza aktualnie dostępna usługa VPN - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Disney Plus Polska

Disney Plus Polska Pixar Star Wars Marvel

Początkowo Disney Plus dostępny był w 3 krajach: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Holandii. W miarę rozwoju platformy, dostępność ta została poszerzona aż do 27 krajów! Niestety, Disney Plus w Polsce nie jest jeszcze dostępny. Na początku 2020 roku, firma podała do informacji publicznej, iż Polska znajduje się na liście krajów, w których platforma streamingowa Disney Plus PL zadebiutuje latem 2020. Niestety, Polacy musieli zmierzyć się z rozczarowaniem – informacja ta okazała się pomyłką, a Polska nie została uwzględniona w planach ekspansji na Europę Środkową i Zachodnią. Czy oznacza to, że Disney Plus Polska jest nierealnym scenariuszem? Oczywiście, że nie! Dzięki użyciu usługi Disney Plus VPN Polacy mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem do Disney Plus w Polsce!

Jak uzyskać dostęp do Disney Plus Polska?

Aby mieć możliwość streamingu materiałów z serwisu Disney Plus w Polsce, rekomendujemy użycie usługi Disney Plus VPN. Na szczęście używanie VPN jest proste, a z jego instalacją poradzi sobie każdy użytkownik!

Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, w jaki sposób zainstalować usługę VPN, oraz zacząć oglądać ulubiony filmy na Disney Plus w Polsce. Ale zanim przejdziemy do instalacji, najpierw powinieneś zastanowić się, z jakiego dostawcy usługi VPN skorzystasz. W dalszej części artykułu zarekomendujemy naszym zdaniem najlepszych dostawców pozwalających oglądać Disney+ via VPN. Następnie przemyśl, na jaki okres chciałbyś wykupić dostęp do Disney+ VPN. Większość dostawców oferuje zarówno comiesięczną subskrypcję, jak i wykupienie pakietu na określony czas (przeważnie jest to 1, 3, 6 lub 12 miesięcy).

  1. Wybierz swój preferowany okres subskrypcji, a następnie zarejestruj swoje konto.
  2. Pobierz i zainstaluj program Disney Plus VPN, a następnie zaloguj się na swoje konto.
  3. Wybierz serwer, przez który chcesz się połączyć z Disney Plus Polska. W związku z tym, że Disney Plus w Polsce nie jest dostępny, powinieneś wybrać jeden z serwerów znajdujących się w państwie, w którym serwis działa bez ograniczeń, np. Holandia lub Stany Zjednoczone.
  4. Włącz serwer, wejdź na DisneyPlus.com i ciesz się nieograniczonym dostępem do swoich ulubionych filmów i kreskówek!

Najlepsze VPN do oglądania Disney Plus w Polsce

Wiemy już, że jednym z najlepszych sposobów, aby oglądać Disney Plus PL jest użycie Disney Plus VPN. Ale jak wybrać ten najlepszy? Poniżej przedstawiamy zrobiony przez nas ranking, w którym oceniamy najlepszych dostawców usługi VPN. W rankingu tym pod uwagę bierzemy cechy takie jak: liczba dostępnych serwerów na świecie, szyfrowanie połączenia czy szybkość przesyłania danych. Bez dalszego wstępu, poniżej prezentujemy nasz ranking najlepszych Disney Plus VPN do oglądania Disney Plus Polska.

Ranking potwierdza, że ExpressVPN and Disney Plus to dobre połączenie.

Po co płacić, czyli o darmowych VPN

Myśląc o skorzystaniu z darmowego dostawcy usługi VPN, powinniśmy zadać sobie jedno pytanie: jak bardzo zależy nam na bezpieczeństwie? Pytanie to jest związane z faktem, iż decydując się na darmowy VPN, płacimy, tyle że w innej walucie – naszych danych. Wysokiej jakości sieć VPN nie przechowuje danych na Twój temat ani nie gromadzi logów o tym, co robisz w Internecie. Szyfruje także Twoje połączenia. Darmowa sieć VPN, czyli taka, która nie utrzymuje się z subskrypcji, musi zarabiać w inny sposób. I bardzo często handluje informacjami na Twój temat.

Mając to na uwadze, jeżeli zależy Ci, aby pozostać anonimowym, a także bezpiecznym, w sieć Disney Plus VPN lepiej jest zainwestować. Bardzo często subskrypcja to symboliczna kwota, natomiast Twój zysk jest bezcenny – możesz spać spokojnie.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Plusy używania sieci VPN

Używanie sieci VPN zapewni Ci nie tylko dostęp do Disney Plus w Polsce, ale także całą gamę innych, równie ważnych benefitów. Postanowiliśmy podsumować, dlaczego warto jest skorzystać z usługi Disney Plus VPN.

Zwiększone bezpieczeństwo

Jednym z najważniejszych powodów, dla których ludzie sięgają po VPN, jest zwiększone bezpieczeństwo jakie ta usługa oferuje. Dzięki użyciu sieci VPN podczas surfowania w Internecie, dla osób trzecich stajemy się całkowicie anonimowi. Łącząc się przez serwer zapewniony przez dostawcę usługi VPN, nasze IP pozostaje ukryte, natomiast my identyfikowani będziemy tylko po IP serwera.

Dostęp do serwisów z całego świata

Zakupując subskrypcję dobrej jakości usługi Disney Plus VPN, otrzymujemy dostęp do platform streamingowych z całego świata (tak, w tym również i do Disney Plus PL!). Ilość serwerów jest jedną z cech, która wyróżnia dobrych dostawców Disney Plus VPN. Dzięki temu, gdy jesteśmy za granicą, otrzymujemy dostęp do polskich platform streamingowych, takich jak Player czy IPLA. Natomiast w Polsce otrzymujemy dostęp do zagranicznych serwisów, takich jak: Disney Plus PL, Hulu, czy Prime Video. Dzięki użyciu Disney Plus VPN geoblokady już nigdy nie będą Cię ograniczać!

Disney Plus Polska filmy Marvela

FAQ

Disney Plus – Jak oglądać w Polsce?

Niestety, serwis Disney Plus PL oficjalnie nie zadebiutował jeszcze w Polsce. Natomiast dzięki zastosowaniu usługi VPN, z Polski również można oglądać swoje ulubione bajki! Wystarczy, że zasubskrybujesz wybraną przez siebie usługę VPN, a następnie z serwisem DisneyPlus.com połączysz się poprzez serwer umieszczony w kraju, w którym portal już zadebiutował. Dzięki temu, ominiesz geoblokadę, jaką nakłada na Ciebie Disney Plus PL.

Jak oglądać Disney Plus w Polsce?

Tak jak już wspominaliśmy w naszym artykule, serwis streamingowy Disney Plus PL jeszcze nie zadebiutował. W związku z tym, jedynym sposobem aby oglądać Disney Plus Polska, jest skorzystanie z usługi VPN. Pozwoli Ci to ominąć geoblokadę, jaką nakłada Disney Plus na swoich użytkowników.

Aby oglądać Disney Plus Polska wystarczy, że przed wejściem na stronę DisneyPlus.com uruchomisz wybraną przez siebie usługę VPN, oraz połączysz się z serwerem umieszczonym w kraju, gdzie portal ten już jest dostępny. Może być to Holandia, lub też Stany Zjednoczone.

Gdzie oglądać bajki Disneya?

Bajki Disneya to zdecydowanie najpiękniejsze bajki, jakie kiedykolwiek zostały stworzone. Od niedawna są na wyciągnięcie ręki dla każdego, a dzieje się tak dzięki platformie Disney Plus PL dostępnej na DisneyPlus.com. Po wykupieniu subskrypcji, dostajemy dostęp nie tylko do bajek Disneya, ale także produkcji Pixar czy Marvel. Disney Plus w Polsce staje się dla nas dostępny!

Disney Plus Lista Filmów

Czyli co oferuje platforma Disney Plus PL do oglądania? Disney Plus Polska oferuje rozrywkę zarówno dla małych, jak i dużych widzów! Chociaż Disney w Polsce jeszcze nie jest dostępny, dzięki użyciu VPN Polscy widzowie uzyskują dostęp do produkcji zarówno samego Disneya, jak i: studia animacji Pixar, filmów Marvel jak i Star Wars.

Disney Plus Polska Lista Filmow

Czy darmowe sieci VPN są bezpieczne?

Nie, darmowe sieci VPN zdecydowanie nie są bezpieczne. Jak wspominaliśmy wyżej w artykule, darmowe sieci VPN bardzo często zachowują logi z twojej aktywności w Internecie, a następnie handlują Twoimi danymi. Zdarza się też, iż nie szyfrują połączenia, w związku z tym jesteś narażony na ataki osób trzecich.

Dlatego też nie warto ryzykować, i lepiej zainwestować w usługę VPN dobrej jakości, i cieszyć się nieograniczonym dostępem do Disney Plus Polska, a także anonimowością oraz zwiększonym bezpieczeństwem w Internecie.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zakończenie

VPN jest świetnym narzędziem, które oprócz tego, iż zwiększy Twoje bezpieczeństwo w sieci oraz pomoże Ci zachować anonimowość, da Ci również dostęp do większości serwisów streamingowych. Dzięki użyciu dobrej usługi VPN, bez limitu będziesz mógł oglądać Disney Plus w Polsce, Hulu czy Prime Video. W artykule tym przedstawiliśmy również ranking naszym zdaniem najlepszych dostawców usług VPN, pozwalających oglądać Disney Plus PL. Dzięki użyciu sieci VPN, uzyskasz dostęp do najpiękniejszych produkcji Disneya, najnowszych filmów Marvela, czy też studia animacji Pixar. Będziesz na bieżąco z nowościami, ponieważ bardzo często równolegle z wyświetlaniem danego filmu w kinach, wchodzi on też na platformę Disney Plus.

Jeśli zdecydujesz się na użycie polecanego przez nas VPN aby oglądać Disney Plus Polska, poniżej zamieszczamy link do interesującej oferty.

Jestem pisarką, która kocha nowe technologie, a szczególnie tematy związane z cyber-bezpieczeństwem. W ten sposób trafiłam na strony na temat VPN oraz blogi dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Dzięki temu, że tworzę artykuły dla tego serwisu, mam też możliwość pomagania wielu osobom. Jest to dla mnie sposób, w jaki mogę odwdzięczyć się społeczeństwu, a także wciąż zyskiwać inspirację do robienia tego, co robię najlepiej.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl