Najlepszy Disney+ VPN w 2024 roku

Nasi eksperci postanowili przetestować popularne serwisy VPN, żeby sprawdzić, które są najlepsze do korzystania z usługi Disney+. Dzięki zastosowaniu VPN uzyskamy dostęp do Disney+ również przebywając za granicą czy odblokujemy zagraniczne biblioteki, które zawierają więcej materiałów, jak przykładowo wersja USA. Czytając artykuł dowiemy, który Disney Plus VPN spisuje się najlepiej i co wziąć pod uwagę podczas wyboru najlepszego dostawcy usług.

Sprawdź ofertę
Zdobądź najlepszy VPN dla Disney+ odbierz 49% ZNIŻKI!

Omijaj geoblokady i oglądaj Disney+ w pełnej prędkości, kliknij i odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 19 lipiec 2024

Najlepszy Disney+ VPN w 2024 roku

Jaki VPN do Disney Plus wybrać? Przetestowaliśmy wiele rozwiązań i porównaliśmy parametry usług VPN, tak żeby jak najlepiej sprawdzały się w usłudze Disney Plus. Poniżej prezentujemy ranking.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN lipiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja lipiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Wybór najlepszego Disney Plus VPN

Dlaczego wybraliśmy takich dostawców usług VPN do Disney Plus? Prezentujemy parametry, które zdaniem naszych ekspertów mają największy wpływ na wygodę korzystania z usługi.

1. Serwery na całym świecie

W przypadku korzystania z Disney plus przez VPN bardzo ważnym elementem jest szeroki wybór serwerów. Po pierwsze więcej serwerów to szybsze połączenie, ponieważ nie ma sytuacji gdy bardzo duże ilości osób łączą się z jednym serwerem i nadmiernie obciążają go. Rozłożenie użytkowników na więcej serwerów pozwala na uniknięcie problemu. Po drugie serwery na całym świecie to swoboda w wyborze danego adresu IP z interesującej nas lokalizacji, co jest istotne w przypadku Disney+ VPN.

VPN do Disney Plus

Co zyskujemy dzięki zmianie IP w Disney+ VPN? W przypadku takich serwisów jak Disney Plus mamy do dyspozycji odblokowanie bibliotek z materiałami, które nie są dostępne w danej lokalizacji czy też odblokowanie korzystanie z całego serwisu w momencie, gdy nie jest on kierowany do użytkowników z danych terytoriów.

Jeśli chodzi o Disney Plus VPN możemy przede wszystkim walczyć z coraz bardziej powszechną cenzurą. Jak się okazuje wiele krajów wprowadza ograniczenia podczas korzystania z Internetu i blokuje materiały, które są potencjalnie niewygodne dla władzy. Nie są to tylko strony związane z polityką, ale również portale społecznościowe czy zwykłe strony informacyjne. Wykorzystując VPN skutecznie walczymy z cenzurą.

2. Prędkość połączenia

Kolejna ważna sprawa jeśli chodzi o Disney+ VPN to prędkość połączenia. Ogólnie usługi VPN odznaczają się mniejszą lub większą utratą prędkości w związku z szyfrowaniem i zabezpieczeniem połączenia. Zadaniem naszych ekspertów było sprawdzenie, które usługi odznaczają się najlepszymi prędkościami.

Jednak czasami jest też tak, że jeśli intensywnie korzystamy z usług internetowych, ich dostawca stosuje sztuczki, które dławią nasz transfer. Dzięki wykorzystaniu VPN Disney Plus możemy tego uniknąć i zamiast tracić prędkość, uzyskać zwiększenie prędkości. Oglądając Disney Plus przez VPN chcemy mieć pewność, że szybkość połączenia zapewni nam bezproblemowy dostęp do materiałów bez żadnego zacinania.

3. Ochrona prywatności i bezpieczeństwo

Wybierając najlepszy VPN do Disney Plus zwróciliśmy także uwagę na ogólny poziom usług, bo tak wszechstronne rozwiązanie raczej nie jest wykorzystywane tylko w jednym przypadku. Topowe usługi VPN z naszego rankingu posiadają przydatne funkcje takie jak:

 • Kill switch – opcja, która zapewnia ochronę przed problemami z połączeniem, jeśli jakiekolwiek wystąpią funkcja odcina cały ruch internetowy, co uniemożliwia powstanie wycieku danych.
 • Dns leak protection – funkcja, która sprawdza czy nie ma żadnych słabych punktów i czy zapytania DNS są w pełni chronione.
 • Silne szyfrowanie – najlepszy VPN z naszego zestawienie wykorzystuje silne szyfrowanie, z którego korzystają tacy giganci jak Google. Gwarantuje to najwyższy z możliwych poziom zabezpieczeń, również gdy oglądamy Disney Plus przez VPN.

4. Wsparcie klienta

Wyselekcjonowane przez nas usługi Disney Plus VPN odznaczają się supportem na wysokim poziomie. Oznacza to, że możemy skorzystać z kontaktu na czacie, mailowego, telefonicznego i szybko uzyskać pomoc na interesujące nas tematy. Przykładowo jeśli chcemy zapytać, który serwer będzie dobry do Netflixa czy odblokowania Hulu, otrzymamy szybką poradę.

Disney Plus przez VPN

5. Stosunek jakości do ceny

Wszystkie z prezentowanych przez nas usług Disney Plus VPN są płatne, tylko takie są w stanie dostarczyć usługi na odpowiednim poziomie. Mimo to usługi nie kosztują drogo, a w przypadku skorzystania z dłuższej subskrypcji mamy do czynienia ze sporymi zniżkami. Dodatkowo większość usług Disney+ VPN z naszego zestawienia pozwala na skorzystanie z okresu próbnego z gwarancją zwrotu kosztów, co oznacza, że w razie niezadowolenia możemy ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Jak używać ExpressVPN za darmo przez 30 dni?

Podobnie jak inne topowe VPN do Disney Plus z naszego rankingu, tak i ExpressVPN zapewnia możliwość testowania usługi z gwarancją zwrotu kosztów. W odróżnieniu od innych usługodawców zwroty odbywają się szybko i bezproblemowo. Nie musimy nic wyjaśniać, ani odpowiadać na żadne pytania, wystarczy przesłać wiadomość z prośbą o zwrot. Z komentarzy użytkowników wynika, że pieniądze docierają do nas w ciągu 5 dni od zgłoszenia.

Wszystko co musimy zrobić to skorzystać z tego linku ExpressVPN i pobrać oprogramowanie na nasze urządzenie. Mamy 30 dni na testowanie usługi. Jeśli chcemy uzyskać zwrot nie zapomnijmy przesłać zgłoszenia przed upływem tych pierwszych 30 dni. Zgłaszamy chęć za pomocą dowolnej formy kontaktu, przykładowo czatu online. To bardzo proste!

Odradzamy korzystanie z usług Disney+ VPN, które reklamują się jako bezpłatne. Dobry VPN generuje koszty, dlatego usługi, które reklamują się jako darmowe mogą sprzedawać nasze dane czy po prostu stosować różne wyłudzenia żeby wyjść na swoje. Należ bardzo uważać na tego typu usługi.

Inne korzyści ze stosowania sieci VPN

Jakie dodatkowe korzyści niesie ze sobą sieć VPN?

Odblokowanie treści i walka z cenzurą

Oglądając Disney Plus przez VPN możemy jednocześnie robić wiele innych ciekawych rzeczy. W przypadku walki z cenzurą po prostu musimy zmienić adres IP na taki, którego lokalizacja będzie wskazywała terytorium innego kraju. W taki sposób uzyskujemy dostęp do wcześniej cenzurowanych treści. Do tego nasza aktywność jest szyfrowana, więc nikt nie jest w stanie dowiedzieć się o tym, że ominęliśmy takie blokady.

Kolejna zaleta jaką oferuje VPN do Disney Plus to większa dawka rozrywki i lepszy dostęp do stron internetowych, serwisów streamingowych, które często kierują usługi do konkretnych odbiorców. Przykładem może być serwis Hulu, który kieruje swoją ofertę jedynie do użytkowników z USA. W przypadku Netflix spotykamy się natomiast z różnymi bibliotekami, w zależności od naszej lokalizacji. Z Disney+ VPN możemy odblokować wszystko co jest dla nas interesujące.

VPN Disney Plus

Zwiększone bezpieczeństwo i ochrona prywatności

Oprócz licznych korzyści jak oglądanie Disney Plus przez VPN, należy pamiętać, że usługa jest po to żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Dzięki połączeniu przez VPN wszystkie nasze dane są szyfrowane, dzięki temu nikt nie jest w stanie ich wykraść czy monitorować naszej aktywności. Ukrywamy swoje rzeczywiste IP oraz lokalizację, co również często bywa atakiem hakerów.

Na koniec warto wspomnieć o ochronie naszych urządzeń podłączonych do publicznych sieci Wi-Fi w szkole, bibliotece, parku czy restauracji. Przeważnie takie sieci internetowe są słabo zabezpieczone, co zachęca hakerów do działania. Dzięki Disney Plus VPN połączenie również w publicznych Wi-Fi jest całkowicie bezpieczne.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Jak oglądać Disney Plus przez VPN

Przygotowaliśmy krótki poradnik odnośnie tego jak wykorzystać VPN do Disney Plus.

 1. Wybieramy najlepszego dostawcę usług VPN, polecamy ExpressVPN
 2. Rejestrujemy konto i wybieramy interesujący nas plan subskrypcji
 3. Pobieramy plik instalacyjny na nasze urządzenie
 4. Instalujemy aplikację na urządzeniu
 5. Łączymy się z serwerem w:
  1. Polsce żeby korzystać z regionalnych bibliotek serwisu
  2. USA – jeśli chcemy odblokować dodatkowe treści
 6. Wchodzimy na stronę Disney+ i korzystamy do woli!

Więcej porad odnośnie Disney Plus przez VPN znajdziemy w naszym artykule – Oglądaj Disney+ Polska.

VPN do Disney Plus – podsumowanie

Przetestowaliśmy usługi Disney Plus VPN pod różnymi aspektami, tak żeby jak najlepiej sprawdziły się do oglądania Disney+. Zwycięzcą testu jest ExpressVPN, który zapewnia szybkie serwery dostępne w różnych lokalizacjach na całym świecie. Zapewnia to możliwość odblokowania dowolnych bibliotek serwisu oraz oglądanie materiałów w pełnej rozdzielczości bez zacinania.

Oprócz korzyści związanych z usługą Disney+, VPN zapewnia nam również wiele innych ciekawych rozwiązań. Jest to przede wszystkim zwiększenie naszego bezpieczeństwa i prywatności w Internecie. Nie zapominajmy również o aktualnej ofercie, w której możemy testować usługę przez 30 dni za darmo.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl