5 Najlepszych TikTok VPN w 2024

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. W związku z lukami bezpieczeństwa oraz blokowaniem serwisu w niektórych krajach bardzo ważne jest używanie VPN podczas korzystania z TikToka. W naszym artykule testujemy dostępne usługi i wybieramy najlepszy TikTok VPN w 2024.

Sprawdź ofertę
Korzystaj z TikToka bez ograniczeń z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Omiń geo-blokady i korzystaj z pełnej prędkości połączenia niezależnie od tego gdzie jesteś. Odbierz 3 miesiące za darmo i 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 21 kwiecień 2024

5 najlepszych VPN TikTok w 2024

Przetestowaliśmy wiele rozwiązań i usług, aby wytypować topowy VPN za TikTok. Nasi eksperci przetestowali usługi w praktyce, porównaliśmy najlepsze i postanowiliśmy uwzględnić wszystko tworząc podsumowanie.

Wszystko prezentujemy w rankingu poniżej:

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Jak wybrać TikTok VPN dla danego kraju?

Serwery na całym świecie

TikTok działa w ten sposób, że publikowane treści są powiązane z krajem, w którym się znajdujemy. Może to być problemem w momencie, gdy jesteśmy za granicą czy po prostu chcielibyśmy obejrzeć materiały z innego kraju.

Jeśli serwery są zlokalizowane w różnych miejscach na świecie, możemy swobodnie radzić sobie z powyższymi problemami. Z VPN za TikTok wybieramy dowolny serwer i łączymy się z nim. Im więcej serwerów tym lepsze rozłożenie obciążenia i mniej problemów ze spowolnieniami łącza.

Cena usługi

Postaraliśmy się znaleźć usługę najwyższej jakości, ale nie zapomnieliśmy również o stosunku jakości do ceny. Wybraliśmy takie rozwiązania, które zapewniają wszystko to co ma najlepszy VPN dla TikTok, ale nie zapomnieliśmy również o portfelach klientów.

Topowe usługi z naszego rankingu posiadają również darmowe wersje próbne lub gwarancję zwrotu kosztów, więc można je testować bez żadnego ryzyka.

Kompatybilność

Dobry Tik Tok VPN powinien być kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi i urządzeniami. W takim wypadku będziemy w stanie korzystać z Tik Toka na wszystkich naszych urządzeniach i zabezpieczyć je w dowolny sposób.

vpn tiktok

Prędkość połączenia

W niektórych przypadkach jest tak, że serwisy VPN odznaczają się niższą prędkością połączenia z racji na szyfrowanie danych i zabezpieczenia. Wybraliśmy takie usługi, które mają najwyższy poziom zabezpieczeń, ale nie przekłada się to negatywnie na prędkość połączenia VPN za TikTok.

Prywatność

Podstawowa funkcja każdego VPN to zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa podczas korzystania z internetu. Nasi eksperci testowali VPN TikTok pod kątem zabezpieczeń i kwestii braku logów, która ma bardzo duży wpływ na nasze bezpieczeństwo.

Wsparcie klienta

Wsparcie klienta jest bardzo ważne nie tylko w przypadku problemów, ale gdy chcemy się czegoś dowiedzieć czy po prostu potrzebujemy porady od zespołu technicznego. W naszym rankingu znajdują się jedynie takie usługi TikTok VPN, które odznaczają się bardzo dobrą obsługą klienta.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Uważaj na bezpłatne sieci VPN dla TikTok!

Darmowy VPN TikTok wydaje się być kuszącym rozwiązaniem i z pewnością wiele osób go wybiera, ale czy jest to rzeczywiście dobre i bezpieczne? Okazuje się, że darmowe sieci VPN stwarzają wiele zagrożeń i posiadają liczne ograniczenia. VPN potrzebuje środków do odpowiedniego działania – tworzenia zabezpieczeń, uruchomiania i obsługi serwerów.

vpn za tiktok

Jeśli TikTok VPN podaje, że jest całkowicie darmowy to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zarabia w inny sposób – przykładowo sprzedając nasze dane dla zewnętrznych firm.

Znacznie lepiej jest skorzystać z sieci VPN, które oferują gwarancję zwrotu kosztów lub bezpłatną wersję próbną. W taki sposób możemy bezpłatnie przetestować jakość ich usług, a jeśli okaże się, że nie wszystko się nam podoba, otrzymać zwrot kosztów. Przykładem takiego rozwiązania jest ExpressVPN, który zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów, a subskrypcja może zostać anulowana w dowolnym momencie.

Jak korzystać z TikTok VPN?

Możemy ustawić połączenie z VPN w sposób manualny, ale jest to nie tylko trudne, ale również niewygodne. Najlepszą opcją będzie zainstalować dedykowaną aplikację dla VPN za TikTok. Przygotowaliśmy krótki poradnik, za pomocą którego dowiemy się jak zacząć korzystanie z VPN:

  1. Wybieramy najlepszy VPN dla TikTok dostępny na rynku, nasi eksperci polecają ExpressVPN
  2. Rejestrujemy konto i wybieramy plan subskrypcji
  3. Pobieramy aplikację na nasze urządzenie
  4. Instalujemy i uruchamiamy TikTok VPN
  5. Korzystamy z TikToka bezpiecznie i bez żadnych ograniczeń.

Korzyści ze stosowania VPN

VPN dla TikTok to dopiero początek, VPN pozwala nam korzystać z Internet w zupełnie inny sposób.

Zwiększony dostęp i walka z cenzurą

Z pomocą VPN możemy uzyskać dostęp do wielu interesujących stron i contentu, które wcześniej nie były dla nas w ogóle dostępne. Wystarczy, że przy pomocy VPN zmienimy naszą wirtualną lokalizację – przez zmianę naszego adresu IP. W ten sposób walczymy z cenzurą, którą jest nakładana przez rządy wielu krajów. Przez nią użytkownicy są blokowani i nie mają dostępu do wszystkich treści.

vpn dla tiktok

W przypadku blokad geograficznych są one często spotykane w serwisach streamingowych, które oferują wideo na życzenie. Przykładowo Hulu jest dostępne jedynie w Stanach Zjednoczonych i jeśli połączymy się z serwerem w USA, otrzymamy dostęp do serwisu z dowolnego miejsca. Natomiast w przypadku takich gigantów jak Netflix czy HBO mamy do czynienia z odmiennymi bazami materiałów dla każdego kraju. Tu również VPN pomaga rozszerzyć dostęp i doskonale sprawdza się w serwisach streamingowych.

Zwiększona ochrona i prywatność

Jeśli zdecydujemy się na VPN TikTok, pamiętajmy także, że to rozwiązanie służy przede wszystkim do zabezpieczenia naszych urządzeń. Mamy do dyspozycji wysokiej klasy szyfrowanie danych. W topowych VPN-ach wykorzystuje się szyfrowanie AES-256, które jest wykorzystywane przez agencje rządowe czy wojsko. Dane są zabezpieczone i przechodzą przez swojego rodzaju tunel, do którego nikt nie ma dostępu.

Dodatkowo nasze rzeczywiste IP zostaje ukryte, dzięki czemu możemy bez problemu surfować po internecie zachowując całkowitą anonimowość. Ukrycie adresu IP zapewnia nam wiele korzyści, unikamy śledzenia i prób wyłudzeń.

Na koniec warto również wspomnieć, że VPN zapewnia bezpieczeństwo także w przypadku darmowych sieci Wi-fi. Jak się okazuje wiele osób z nich korzysta. Darmowe Wi-fi są dostępne w szkołach, bibliotekach, hotelach czy na lotnisku. To jednak bardzo dobra furtka dla hakerów, którzy właśnie w takich sieciach często próbują ataków na osoby podłączone do sieci. Z VPN za TikTok nie musimy się o to obawiać, nasze urządzenia są w pełni bezpieczne.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

VPN dla TikTok – podsumowanie

Z naszych testów wynika, że VPN TikTok jest bardzo przydatny podczas korzystania z serwisu. Nie tylko mamy możliwość korzystania z pełnego bezpieczeństwa, ale dodatkowo omijamy blokady geograficzne i mamy dostęp do filmów i materiałów na TikToku, które wcześniej nie były dla nas dostępne.

Żeby wybrać najlepszy VPN za TikTok stworzyliśmy test, w którym wzięliśmy pod uwagę takie elementy jak dostępność serwów na całym świecie, koszt usługi, kompatybilność z różnymi urządzeniami i systemami, prędkość połączenia, poziom prywatności oraz wsparcie klienta. Wyniki naszych testów są następujące:

  1. ExpressVPN - Najlepszy
  2. CyberGhost VPN
  3. Private Internet Access
  4. IPVanish
  5. NordVPN

Pamiętajmy również, że nie warto używać darmowych VPN dla TikTok, ponieważ mogą być dla nas niebepieczne lub po prostu mają bardzo ograniczone funkcje. Jeśli szukamy oszczędności lepiej wybrać sprawdzony VPN TikTok z wersją trail lub gwarancją zwrotu kosztów.

Właśnie taką opcję oferuje lider naszego rankingu ExpressVPN. Mamy możliwość testować usługę przez 30 dni bez żadnych ograniczeń, a jeśli cokolwiek się nam nie spodoba możemy wystąpić o zwrot kosztów. Otrzymamy go w kilka dni i bez żadnych pytań.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl