Oscary transmisja na żywo – gdzie oglądać w 2024

Ceremonia rozdania Oscarów budzi wiele emocji nie tylko wśród nominowanych aktorów, ale również pośród publiczności, która oklaskuje swoich ulubieńców. Gala jak co roku jest organizowana przez Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. W naszym artykule podpowiadamy jak oglądać Oscary transmisja na żywo w 2024.

Sprawdź ofertę
Oglądaj rozdanie Oskarów z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Usuń geo-blokady i oglądaj Galę Oskarów z dowolnego miejsca. Kliknij i odbierz 3 miesiące za darmo i 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 27 maj 2024

Transmisja gali oscarowej – najlepsze strony streamingowe

Żeby nie przegapić największych emocji związanych z rozdaniem Oscarów najlepiej skorzystać z transmisji na żywo. Problem w tym, że prawa do transmisji wydarzenia posiadają jedynie nieliczni. W Polsce mamy dostęp jedynie do płatnego rozwiązania jakim jest serwis internetowy Canal+. Transmisja Oscarów jest tu oczywiście dostępna po wykupieniu odpowiedniego abonamentu. Canal+ posiada w ofercie 2 rodzaje subskrypcji.

transmisja gali oscarowej

Pierwsza z nich zapewnia głównie dostęp do filmów i seriali, druga jest rozszerzona o transmisje wydarzeń sportowych. Decydując się na zakup abonamentu w tym serwisie będziemy mieć dostęp nie tylko do takich materiałów jak rozdanie Oscarów transmisja, ale również do hitów kinowych, najnowszych filmów i wielu ciekawych materiałów ze świata sportu.

Czy istnieje opcja aby Oscary transmisja na żywo była dostępna bezpłatnie? Okazuje, się że tak!

Oscary gdzie ogladac za darmo?

Transmisja Gali Oscarowej jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników z terytorium Singapuru za pośrednictwem serwisu internetowego Channel 5. Jest to kanał telewizyjny dostępny dla każdego użytkownika z tego regionu nadawany w języku angielskim. Należy on do państwowego nadawcy MediaCorp, który jest nadawcą programów informacyjnych oraz rozrywkowych.

Transmisja Oscarów i sam serwis jest dostępny bezpośrednio za pośrednictwem przeglądarki. Musimy jedynie pamiętać, że jest on dostępny jedynie dla osób przebywających na terenie Singapuru. Jeśli będziemy próbować połączyć się z serwisem spoza tego terenu, otrzymamy komunikat, że rozdanie Oscarów transmisja jest dla nas niedostępna.

Oscary transmisja online poza strefą dostępności

Dlaczego rozdanie Oscarów transmisja jest dostępna jedynie w określonych regionach, a w innych jest zablokowana? Wszystko jest związane z prawami autorskimi i sprzedażą praw do transmisji określonych materiałów. Jeśli chodzi o nadawców i twórców treści są oni związani odpowiednimi umowami, które również określają, gdzie można transmitować określone materiały jak transmisja Oscarów.

Nadawcy muszą sprawdzać adresy IP użytkowników, którzy korzystają z ich transmisji. Jeśli użytkownik posiada adres IP spoza strefy dostępności, dostęp do usługi jak Oscary transmisja na żywo jest automatycznie blokowany. Są to tak zwane geo-blokady, które są obecnie praktycznie w każdym dostępnym serwisie streamingowym.

rozdanie oscarów transmisja

Czy da się w jakiś sposób rozwiązać ten problem i oglądać takie materiały jak rozdanie Oscarów transmisja za darmo, niezależnie od tego gdzie się znajdujemy? Okazuje się, że tak i jest na to bardzo prosty sposób. Wystarczy wybrać dobry VPN i za jego pomocą zmienić adres IP i naszą wirtualną lokalizację, a tym samym odblokować interesujące nas materiały.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Transmisja Gali Oscarowej – jak odblokować z VPN?

Jeśli chcemy oglądać takie materiały jak Oscary transmisja na żywo, warto skorzystać z naszego krótkiego poradnika, który tłumaczy jak szybko odblokować to korzystając z usługi VPN:

 1. Wybieramy najlepszy VPN – nasi eksperci polecają ExpressVPN
 2. Wybieramy plan subskrypcji i rejestrujemy konto
 3. Pobieramy oprogramowanie na nasze urządzenie
 4. Instalujemy i włączamy oprogramowanie VPN
 5. Wybieramy serwer w
  1. Polsce aby oglądać serwis Canal+
  2. Singapurze aby oglądać Channel 5 za darmo
 6. Transmisja Oscarów jest dostępna tam gdzie chcemy!

Wypróbuj ExpressVPN za darmo – zdradzamy jak!

Żeby korzystać z VPN nie musimy ponosić kosztów. Postanowiliśmy przedstawić naszym czytelnikom specjalny sposób, za pomocą którego możemy korzystać całkowicie za darmo ze wszystkich funkcjonalności usługi ExpressVPN. Wszystko co musimy zrobić to kliknąć w ten link ExpressVPN i wybrać interesujący nas abonament. Następnie korzystamy z usługi przez 30 dni. Możemy oglądać Oscary transmisja na żywo czy robić cokolwiek nas interesuje.

Wystarczy przed upływem tego czasu zgłosić chęć rezygnacji z usługi i wyrazić chęć otrzymania zwrotu kosztów. Najlepsze jest to, że nikt nie zadaje żadnych pytań, nie musimy nic wyjaśniać, ani odpowiadać na żadne pytania. Po prostu otrzymujemy zwrot kosztów i tyle.

Najlepszy VPN aby oglądać transmisja Gali Oscarowej

Nasi eksperci przetestowali najlepsze usługi VPN po to żeby wyłonić najlepszą usługę, która nie tylko pozwoli oglądać takie materiały jak transmisja Oscarów, ale również korzystać z szybkiego i stabilnego połączenia. Podczas testów wzięliśmy pod uwagę:

 • Ilość serwerów – im więcej serwerów tym lepiej rozkładają się ich obciążenie przy większej ilości użytkowników i nie spotykamy się z zacinaniem czy spowalnianiem połączenia.
 • Serwery w różnych lokalizacjach – wiele lokalizacji pozwala wybrać IP z dowolnego kraju i odblokować interesujące nas materiały.
 • Szybkość połączenia – oglądanie materiałów na żywo w dobrej rozdzielczości wymaga szybkiego połączenia, dobry VPN powinien takie posiadać.
 • Stosunek jakości do ceny – usługa dobrej jakości nie musi być droga, wybrane przez nas usługi posiadają dobry stosunek jakości do ceny – otrzymujemy wysoką jakość usług w rozsądnej cenie.
 • Wsparcie klienta – dobry kontakt z obsługą klienta przydaje się w różnych sytuacjach, nie tylko wówczas, gdy pojawiają się problemy. Często potrzebujemy porad, warto aby obsługa klienta była szybka i merytoryczna.
 • Funkcje dodatkowe – oprócz samego VPN możemy otrzymać również ciekawe dodatki jak menadżer haseł czy inne przydatne aplikacje.
Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN maj 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja maj 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Korzyści ze stosowania VPN

To, że możemy oglądać takie materiały jak rozdanie Oscarów transmisja to nie jedyny benefit korzystania z usług VPN. To jedynie początek tego, co otrzymujemy.

Omijanie geo-blokad i walka z cenzurą

O omijaniu geo-blokad wspominaliśmy już w momencie, gdy mówiliśmy o takich materiałach jak Oscary transmisja na żywo. Jednak możemy nie tylko stosować ten sposób w przypadku serwisu Canal+ czy Channel5. Popularne serwisy jak Netflix, HBO, Hulu czy Disney+ nie są dostępne we wszystkich lokalizacjach lub posiadają różne bazy materiałów. Stosując VPN możemy odblokować dostęp do dowolnych serwisów z dowolnego miejsca na świecie.

transmisja oscarów

Dodatkowa korzyść to możliwość walki z cenzurą Internetu, która staje się coraz bardziej dokuczliwa. Nie tylko jeśli chodzi o Chiny czy Rosję, ale coraz więcej miejsc na Świecie cenzuruje to, do czego mamy dostęp. Mogą to być strony polityczne, informacyjne, ale też serwisy społecznościowe jak Facebook czy Instagram.

Wszystko odbywa się na zasadzie rozpoznawania adresu IP i blokowanie wszystkich z danego kraju dla konkretnej strony www. Za pomocą VPN zmieniamy IP i skutecznie omijamy cenzurę, również w przypadku serwisów, które udostępniają materiały jak transmisja Gali Oscarowej.

Nasze bezpieczeństwo i ochrona prywatności

Oprócz możliwości korzystania z dowolnej formy rozrywki jak transmisja Oscarów, mamy do dyspozycji zwiększenie poziomu bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu. Połączenie za pomocą VPN gwarantuje nam szyfrowanie danych, wszystko przechodzi przez tunel, gdzie dane są zabezpieczone i niewidoczne dla nikogo. Czy oglądamy takie rzeczy jak transmisja Gali Oscarowej czy robimy inne rzeczy w Internecie, jesteśmy w stu procentach chronieni.

Nasz rzeczywisty adres IP jest ukryty, ponieważ korzystamy z IP serwera z którym się łączymy. W związku z tym, nikt nie jest w stanie śledzić naszej aktywności czy sprawdzać jaka jest nasza realna lokalizacja.

Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniach w publicznych, darmowych sieciach Wi-fi, z których korzystamy w szkole, kawiarni czy bibliotece. Takie sieci często są wykorzystywane przez hakerów do różnego rodzaju ataków. Korzystając z VPN nasze urządzenia są w pełni bezpieczne, również w darmowych sieciach Wi-fi i bez względu na to czy oglądamy rozdanie Oscarów transmisja czy wykonujemy inne aktywności.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Transmisja Gali Oscarowej – podsumowanie

Okazuje się, że tak ważne wydarzenie jak rozdanie Oscarów transmisja nie jest wcale tak łatwo dostępne. Dla mieszkańców Polski możemy korzystać z płatnej transmisji za pośrednictwem Canal+. Jeśli interesują nas darmowe rozwiązania, możemy skorzystać z Channel+ jeśli nasz adres IP wskazuje na Singapur. Natomiast w przypadku, gdy chcemy oglądać Oscary transmisja na żywo z dowolnego miejsca i w dowolnym serwisie, najlepiej wykorzystać sprawdzony VPN. Nasi eksperci polecają ExpressVPN jako najlepszy VPN do oglądania transmisja Oscarów.

Dodatkowo dobry VPN zapewnia nam najwyższą ochronę podczas korzystania z Internetu. Za jego pomocą zapewniamy sobie anonimowość i chronimy naszą prywatność. To obecnie najlepsza opcja jaką możemy zapewnić dla ochrony naszych urządzeń, danych i pieniędzy.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl