Oglądaj Tour de France na żywo w 2023 roku

Tour de France to od dekad najważniejszy rowerowy wyścig na świecie. Jeśli ktoś interesuje się rowerami lub kolarstwem – TDF relacja na żywo powinna jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych roku. Nic w tym dziwnego, ponieważ wszyscy najwięksi kolarze świata przygotowują się przede wszystkim do tego wyścigu, który nieoficjalnie wyłania najlepszego kolarza roku na świecie. Relacja na zywo Tour de France niestety nie zawsze jest łatwo dostępna.

Sprawdź ofertę
Oglądaj TDF z zagranicy z ExpressVPN - Oferta specjalna

ExpressVPN pozwala ominąć blokadę geograficzną, aby oglądać tour de france. Otrzymaj BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE plus 49% zniżki z gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

TDF na żywo – możliwości obejrzenia

Problem z dostępem do możliwości obejrzenia dowolnego wydarzenia sportowego to coś, z czym mierzył się kiedyś każdy. Jeśli chodzi o Tour de France na żywo, sytuacja powtarza się niemal co roku. W Polsce od czasu do czasu włodarze telewizji publicznej decydują się na wykupienie licencji na transmitowanie na żywo Tour de France.  Jednak kiedy jako państwo niewiele mamy do powiedzenia w czołówce wyścigu, rezygnują z transmisji, pozostawiając fanów kolarstwa samych sobie.

relacja na zywo tour de france

Na szczęście wyszukanie możliwości obejrzenia Tour de France na żywo w Internecie są dość spore. Należy pogodzić się jedynie z pewnymi trudnościami, ale te nie powinny stanowić bariery dla żadnego konesera tego interesującego sportu. Oto 3 najłatwiejsze sposoby na uzyskanie dostępu do Tour de France relacja na żywo:

 • Eurosport Polska – telewizja zawsze umożliwia obejrzenie TDF na żywo, ale wymaga opłacenia abonamentu, co dla wielu użytkowników może ją dyskwalifikować. Decydując się jednak na Eurosport, otrzymuje się także całą masę najważniejszych wydarzeń sportowych – nie tylko Tour de France na żywo.
 • France TV Sport – publiczna telewizja francuska. Udostępnia swoim rodakom oglądanie relacja na zywo Tour de France całkowicie za darmo. Jedyne, co trzeba zrobić – to przekierować swoje połączenie internetowe na wybrany serwer francuski. Jeśli nikomu nie przeszkadza to, że podczas wyścigu kolarskiego relację na żywo będzie przedstawiał francuski komentator – to będzie najlepsze wyjście.
 • RTBF – belgijska telewizja, która udostępnia swoim rodakom możliwość obejrzenia Tour de France na zywo. Sytuacja wygląda identycznie jak w przypadku francuskiej telewizji. Jedyne, co trzeba zrobić, to uruchomić odpowiedni serwer VPN i można cieszyć się wyścigu. Relacja na zywo Tour de France w tym przypadku będzie w języku francuski.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Marzec 2023

TDF relacja na żywo w 2023 roku – jak uzyskać dostęp?

Uruchomienie Tour de France na żywo relacja może być karkołomnym zadaniem. Dlatego postaramy się wyjaśnić krok po kroku, jak uruchomić wybraną transmisję TDF na żywo. Najważniejszym zadaniem jest zaopatrzenie się w odpowiednią usługę VPN. Program ten może przydać się nawet do oglądania kolarskiego wyścigu Tour de France na żywo w Eurosporcie. Wyścig ten najczęściej ma miejsce w cieplejszy momencie roku, kiedy wiele osób może znajdować się za granicą. Telewizje mają to do siebie, że blokują dostęp do wybranych wersji swojego kanału dla osób zza granicy. Wtedy wystarczy skorzystać z VPN.

Oto poradnik krok po kroku, co trzeba zrobić, żeby relacja na zywo Tour de France nie była najmniejszym problemem:

 1. Wybierz odpowiedni VPN, dzięki któremu relacja z Tour de France na zywo nie będzie spowalniać ani zacinać. Z naszej strony możemy polecić aktualny numer jeden, który spełnia wszystkie najważniejsze standardy.
 2. Zarejestruj się i zainstaluj oprogramowanie, postępując według poleceń dostawcy usługi.
 3. Włącz program i zaloguj się na wcześniej podane dane.
 4. Uruchom odpowiedni serwer usługi i upewnij się, że wybrana relacja na zywo Tour de France działa poprawnie. Dla innych telewizji może przydać się inny serwer:
  1. Eurosport w wersji polskiej – serwer polski,
  2. France TV Sport – serwer francuski,
  3. RTBF – belgijski serwer.
 5. Powtarzaj punkty 2-4 przy każdym przejściu do TDF relacja na żywo.

Najlepsze VPN do oglądania TDF relacja na żywo

Wybór najlepszego VPN do oglądania Tour de France na żywo może  być bardzo trudnym zadaniem. Dlatego nasi specjaliści dołożyli wszelkich starań, żeby stworzyć ranking z aktualnie najlepszymi usługami tego typu, z którymi każdy etap Tour de France, Tour de Pologne i inne wydarzenia sportowe, będą działały bez zarzutu.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2023
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN Marzec 2023
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja Marzec 2023)
9.3
5 NordVPN
9.1

Darmowe VPN do oglądania TDF relacja na żywo mogą być niebezpieczne

W Internecie można natrafić na bardzo dużą liczbę darmowych usług VPN, które mają rzekomo takie same możliwości jak płatne. Niestety, jeśli ktoś spróbuje oglądać TDF na żywo, czy transmisja live z dowolnych innych dyscyplin sportowych – bardzo szybko przekona się o tym, że nie mają one nic wspólnego z rzetelnymi, płatnymi usługami.

tour de france na żywo

Wyścig Tour de France jest bardzo szybki i niekiedy w sekundzie może wydarzyć się bardzo dużo ważnych rzeczy. Niestety darmowe VPN mają najczęściej ograniczone możliwości przysyłania danych. Dlatego relacja na zywo Tour de France może bardzo zacinać, a nawet być niemożliwa do wyświetlenia.

Kolejną wadą darmowych usług jest to, że najczęściej udostępniają tylko kilka wątpliwej jakości serwerów. Jeśli przykładowo właśnie rozgrywają się kluczowe momenty trzeciego etapu i serwer zaczyna niedomagać, może okazać się, że nie ma na co przełączyć, ponieważ usługodawca nie zapewnia więcej możliwości. W takiej sytuacji może być już za późno na  przejście na profesjonalny VPN do oglądania Wielkie Pętli, ponieważ coś ważnego mogło się już wydarzyć.

Kluczowym aspektem korzystania z darmowych usług VPN będzie bardzo niska anonimowość i bezpieczeństwo w sieci. Jeśli ktoś chce po prostu obejrzeć TDF relacja na żywo – z pewnością nie interesują go kwestie bezpieczeństwa, ale później może to odczuć. Darmowe usług VPN muszą na czymś zarabiać i minimalizować koszty prowadzenia działalności. Dlatego rezygnuje się z zaawansowanych narzędzi szyfrowania i odsprzedaje informacje o użytkownikach. Najczęściej nawet nie jest to nielegalne działanie, ponieważ osoba napalona na kolejny z etapów TDF na żywo nie zwraca uwagi na umowy, które akceptuje i zgadza się na zbieranie danych o użytkowniku oraz instalacje niebezpiecznych, śledzących plików cookie.

Jeśli ktoś chce oglądać zmagania CCC Team, Polska Press SP, Team Ineos, Groupama FDJ, czy Chrisa Froome, zmierzająego po kolejne trofeum TDF, powinien jednak skupić się na darmowej wersji płatnego VPN. Usługodawcy zdają sobie sprawę z tego, że nie każdy od razu zapłaci za program w Internecie. Dlatego ExpressVPN udostępnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W ten sposób można otrzymać najlepszą usługę do maskowania ruchu w sieci, przed miesiąc za darmo.

Korzyści z użytkowania usług VPN

Programy zmieniające IP mają znacznie szersze zastosowanie niż uruchomienie TDF relacja na żywo. Jeśli ktoś zdecyduje się na wykupienie jednego z najwyższej jakość VPN, może być pewien, że będzie używał go praktycznie nieustannie. Dzięki dostępowi do niezliczonej liczby serwerów można odblokować praktycznie całą światową zawartość Internetu – bez względu na miejsce, w którym aktualnie ktoś przebywa. Na takiej samej zasadzie, jak można ominąć blokady, dotyczące TDF relacja na żywo, identycznie można zrobić z każdym innym wydarzeniem sportowym. Do tego dochodzi możliwość odblokowania wszystkich najważniejszych platform streamingowych, na czele z Netflixem, HBO GO, czy Disney+. Mając uruchomiony VPN, w Internecie praktycznie nie ma granic.

tdf na żywo

Bezsprzecznie jedną z kluczowych funkcji VPN są zabezpieczenia. Usługi tego typu korzystają z zabezpieczeń na poziomie militarnym, które skutecznie blokują wszelkie próby przechwycenia naszych danych i innych informacji, które przesyłamy do Internetu. Tak samo, jak organizatorzy wyścigu robią, co się da, żeby na trasie nikomu nic się nie stało, tak samo twórcy VPN dbają o swoich użytkowników. Wiele osób korzysta z VPN tylko po to, żeby bezpiecznie przeglądać Internet.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca Marzec 2023

Podsumowanie

Możliwość obejrzenia TDF relacja na żywo z VPN to ogromna szansa dla każdego fana kolarstwa. Skorzystanie z płatnego VPN umożliwi odblokowanie jednej z kilku transmisji, dzięki czemu zawsze można szybko przełączać się między nimi, jeśli pojawią się jakieś problemy. Każda edycja Tour de France jest wyjątkowa i warta oglądania. Wybierając aktualny numer jeden można mieć pewność, że wszystko przebiegnie bezproblemowo.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl