Oglądaj Tour de France na żywo w 2024 roku

Tour de France to od dekad najważniejszy rowerowy wyścig na świecie. Jeśli ktoś interesuje się rowerami lub kolarstwem – TDF relacja na żywo powinna jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych roku. Nic w tym dziwnego, ponieważ wszyscy najwięksi kolarze świata przygotowują się przede wszystkim do tego wyścigu, który nieoficjalnie wyłania najlepszego kolarza roku na świecie. Relacja na żywo Tour de France niestety nie zawsze jest łatwo dostępna.

Sprawdź ofertę
Oglądaj TDF z zagranicy z ExpressVPN - Oferta specjalna

ExpressVPN pozwala ominąć blokadę geograficzną, aby oglądać tour de france. Otrzymaj BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE plus 49% zniżki z gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

Aktualizacja: 21 kwiecień 2024

TDF na żywo – możliwości obejrzenia

Problem z dostępem do możliwości obejrzenia dowolnego wydarzenia sportowego to coś, z czym mierzył się kiedyś każdy. Jeśli chodzi o Tour de France na żywo, sytuacja powtarza się niemal co roku.

W Polsce od czasu do czasu włodarze telewizji publicznej decydują się na wykupienie licencji na transmitowanie na żywo Tour de France. Jednak kiedy jako państwo niewiele mamy do powiedzenia w czołówce wyścigu, rezygnują z transmisji, pozostawiając fanów kolarstwa samych sobie.

relacja na zywo tour de france

Eurosport Polska – telewizja zawsze umożliwia obejrzenie TDF na żywo, ale wymaga opłacenia abonamentu, co dla wielu użytkowników może ją dyskwalifikować. Decydując się jednak na Eurosport, otrzymuje się także całą masę najważniejszych wydarzeń sportowych – nie tylko Tour de France na żywo.

Czy są miejsca, gdzie Tour de France transmisja jest dostępna za darmo?

Tour de France na żywo – gdzie oglądać za darmo?

Na szczęście wyszukanie możliwości obejrzenia Tour de France na żywo w Internecie są dość spore. Należy pogodzić się jedynie z pewnymi trudnościami, ale te nie powinny stanowić bariery dla żadnego konesera tego interesującego sportu. Oto 2 najłatwiejsze sposoby na uzyskanie dostępu do Tour de France relacja na żywo:

 • France TV Sport – publiczna telewizja francuska. Udostępnia swoim rodakom oglądanie relacja na żywo Tour de France całkowicie za darmo. Jedyne, co trzeba zrobić – to przekierować swoje połączenie internetowe na wybrany serwer francuski. Jeśli nikomu nie przeszkadza to, że podczas wyścigu kolarskiego relację na żywo będzie przedstawiał francuski komentator – to będzie najlepsze wyjście.
 • RTBF – belgijska telewizja, która udostępnia swoim rodakom możliwość obejrzenia Tour de France na żywo. Sytuacja wygląda identycznie jak w przypadku francuskiej telewizji. Jedyne, co trzeba zrobić, to uruchomić odpowiedni serwer VPN i można cieszyć się wyścigu. Relacja na zywo Tour de France w tym przypadku będzie w języku francuski.

Pamiętajmy jedynie, że France.tv i RTBF są dostępne dla użytkowników z terytorium Francja i Belgia, jeśli znajdujemy się w innym miejscu, TDF na żywo nie będzie dla nas dostępne.

TDF na żywo poza strefą dostępu

Transmisja Tour de France jest ograniczona do określonych obszarów, co jest powszechną praktyką w przypadku usług telewizyjnych i streamingowych z powodu umów licencyjnych. Oprogramowanie geoblokujące jest wykorzystywane do sprawdzenia naszej lokalizacji i ograniczenia dostępu, jeśli znajdujemy się poza wyznaczonym obszarem.

Nawet jeśli mamy płatną subskrypcję, możemy nadal nie mieć dostępu do transmisji z innego kraju. Jednak VPN (wirtualna sieć prywatna) może być wykorzystana do połączenia się z zewnętrznymi serwerami i zmiany naszego adresu IP, co umożliwia obejście blokady geograficznej i oglądanie Tour de France na żywo z dowolnego miejsca.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

TDF relacja na żywo w 2024 roku – jak uzyskać dostęp?

Uruchomienie Tour de France na żywo relacja może być karkołomnym zadaniem. Dlatego postaramy się wyjaśnić krok po kroku, jak uruchomić wybraną transmisję TDF na żywo.

Najważniejszym zadaniem jest zaopatrzenie się w odpowiednią usługę VPN. Program ten może przydać się nawet do oglądania kolarskiego wyścigu Tour de France na żywo w Eurosporcie.

Oto poradnik krok po kroku, co trzeba zrobić, żeby relacja na żywo Tour de France nie była najmniejszym problemem:

 1. Wybierz odpowiedni VPN, dzięki któremu relacja z Tour de France na żywo nie będzie spowalniać ani zacinać. Z naszej strony możemy polecić aktualny numer jeden, który spełnia wszystkie najważniejsze standardy.
 2. Zarejestruj się i zainstaluj oprogramowanie, postępując według poleceń dostawcy usługi.
 3. Włącz program i zaloguj się na wcześniej podane dane.
 4. Uruchom odpowiedni serwer usługi i upewnij się, że wybrana relacja na żywo Tour de France działa poprawnie. Dla innych telewizji może przydać się inny serwer:
  1. Eurosport w wersji polskiej – serwer polski,
  2. France TV Sport – serwer francuski,
  3. RTBF – belgijski serwer.
 5. Powtarzaj punkty 3-4 przy każdym przejściu do TDF relacja na żywo.

Spróbuj ExpressVPN za darmo!

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z żadnej usługi VPN, warto rozpocząć od ExpressVPN. Oferują oni 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Co to oznacza? Wystarczy, że opłacisz subskrypcję i korzystasz z usługi. Jeśli Ci się spodoba – świetnie! A jeśli nie – otrzymasz zwrot pieniędzy. Wystarczy tylko skontaktować się z obsługą klienta przez mail lub czat na stronie.

tour de france na żywo

Nie ma żadnych ukrytych zapisów w drobnym druku lub dziwnych warunków. Aby skorzystać z oferty, wystarczy wejść w ten link. Bez wahania polecamy tego dostawcę, ponieważ znamy go od lat i znamy opinie ich klientów oraz naszych czytelników!

ExpressVPN to usługa, która umożliwi Ci swobodne oglądanie transmisji Giro d’Italia, bez żadnych ograniczeń. Ponadto, otrzymasz szereg innych korzyści!

Najlepsze VPN do oglądania TDF relacja na żywo w 2024

Wybór najlepszego VPN do oglądania Tour de France na żywo może być bardzo trudny m zadaniem. Dlatego nasi specjaliści dołożyli wszelkich starań, żeby stworzyć ranking z aktualnie najlepszymi usługami tego typu, z którymi każdy etap Tour de France, Tour de Pologne i inne wydarzenia sportowe, będą działały bez zarzutu.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN kwiecień 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja kwiecień 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Korzyści z użytkowania usług VPN

Programy zmieniające IP mają znacznie szersze zastosowanie niż uruchomienie TDF relacja na żywo. Jeśli ktoś zdecyduje się na wykupienie jednego z najwyższej jakość VPN, może być pewien, że będzie używał go praktycznie nieustannie.

Dzięki dostępowi do niezliczonej liczby serwerów można odblokować praktycznie całą światową zawartość Internetu – bez względu na miejsce, w którym aktualnie ktoś przebywa. Na takiej samej zasadzie, jak można ominąć blokady, dotyczące TDF relacja na żywo, identycznie można zrobić z każdym innym wydarzeniem sportowym.

Do tego dochodzi możliwość odblokowania wszystkich najważniejszych platform streamingowych, na czele z Netflixem, HBO GO, czy Disney+. Mając uruchomiony VPN, w Internecie praktycznie nie ma granic.

tdf na żywo

Bezsprzecznie jedną z kluczowych funkcji VPN są zabezpieczenia. Usługi tego typu korzystają z zabezpieczeń na poziomie militarnym, które skutecznie blokują wszelkie próby przechwycenia naszych danych i innych informacji, które przesyłamy do Internetu.

Tak samo, jak organizatorzy wyścigu robią, co się da, żeby na trasie nikomu nic się nie stało, tak samo twórcy VPN dbają o swoich użytkowników. Wiele osób korzysta z VPN tylko po to, żeby bezpiecznie przeglądać Internet.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca kwiecień 2024

Podsumowanie

Możliwość obejrzenia TDF relacja na żywo z VPN to ogromna szansa dla każdego fana kolarstwa. Skorzystanie z płatnego VPN umożliwi odblokowanie jednej z kilku transmisji, dzięki czemu zawsze można szybko przełączać się między nimi, jeśli pojawią się jakieś problemy.

Każda edycja Tour de France jest wyjątkowa i warta oglądania. Wybierając aktualny numer jeden można mieć pewność, że wszystko przebiegnie bezproblemowo.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl