Słuchaj Spotify za granicą. Odblokuj ulubioną muzykę!

Uwielbiasz słuchać Spotify Polska, ale za granicą nie jest to możliwe? A może Twoje miejsce pracy blokuje Ci dostęp do Twojej ulubionej muzyki? Znaleźliśmy na to sposób! Spotify za granicą jest dostępne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób odblokować Spotify za granicą, oraz jak słuchać Spotify Premium Rodzina nawet podczas pracy.

Sprawdź ofertę
Używaj Spotify bez ograniczeń z ExpressVPN. 49% TANIEJ

Szybkie serwery od ExpressVPN są dostępne na całym świecie i bez problemu odblokują Spotify z każdego miejsca. 30 dni gwarancji + 3 miesiące za darmo


Aktualizacja: 13 czerwiec 2024

Dostępność Spotify Polska

Spotify to bardzo popularny serwis streamingowy muzyki. Dostępny jest on na wiele urządzeń, począwszy od telefonów, przez Smart TV, tablety, aż po komputery. Użytkować można Spotify za granicą oraz w Polsce, i oferuje on aż 60 milionów utworów! Niestety, Spotify za granicą często ograniczony jest prawami autorskimi, w związku z czym niektóre kraje blokują tą aplikację lub tylko poszczególne utwory. Dlatego też, nie zawsze jesteś w stanie słuchać Spotify za granica. Często zdarza się też, iż nie możesz korzystać z tej aplikacji na przykład w miejscu pracy, ponieważ pracodawca może uważać, iż ma ona negatywny wpływ na Twoją produktywność.

Spotify-za-granica

Spotify Polska dostępne jest pod adresem: https://www.spotify.com/pl. Aby zacząć streamować muzykę, musisz założyć konto, które dostępne jest w kilku wersjach: Darmowej, lub też różnych rodzajach wersji Premium: Duo, Student czy Rodzina. Wykupując dostęp do wersji Premium, nie będziesz słyszał reklam oraz będziesz mógł słuchać swojej ulubionej muzyki bez dostępu do Internetu. Spotify Premium cennik waha się od 9,99 PLN do 29,99 PLN za miesiąc.

Jak uzyskać dostęp do Spotify za granicą: poradnik

Posiadając konto Spotify PL, za Spotify za granica możesz doświadczyć problemów z uzyskaniem dostępu do Twojej ulubionej muzyki. Spotify za granica działa bowiem na innych zasadach, przez co na przykład możesz nie być w stanie słuchać polskich utworów. Natomiast jest na to sposób! Wystarczy zainstalować jeden z polecanych przez nas serwisów VPN, dzięki którym będziesz mógł słuchać swojej ulubionej muzyki z każdego miejsca na świecie. Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, w jaki sposób słuchać Spotify Polska będąc za granicą.

  1. Wybierz odpowiadającą Ci usługę VPN. Na naszej stronie przedstawiamy różnych sprawdzonych dostawców, więc może ona dla Ciebie stanowić dobry punkt startowy.
  2. Załóż konto, a następnie ściągnij aplikację VPN.
  3. Włącz wybraną przez siebie aplikację VPN, wybierz odpowiadający Ci serwer oraz kliknij start! Jeżeli chcesz słuchać Spotify za granica, a posiadasz Spotify Polska, Twoim wyborem powinien być serwer umieszczony w Polsce.
  4. Uruchom Spotify Polska i ciesz się swoją ulubioną muzyką!

Poniżej przedstawiamy dobrą ofertę dla nowych klientów jednego z naszych sprawdzonych serwisów VPN. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do Spotify za granicą!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Najlepsze serwisy VPN do słuchania Spotify za granicą

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, słuchanie Spotify za granicą bywa utrudnione, dlatego warto zaopatrzyć się w dobrej jakości usługę VPN. Dzięki VPN nie tylko uzyskasz możliwość słuchania ulubionej muzyki w każdej chwili, ale także wiele innych korzyści, o których wspomnimy w kolejnej części tego artykułu.

Jedyną trudnością, jaką napotkasz, może okazać się wybór odpowiedniej usługi VPN. Ponieważ na rynku obecnych jest wielu dostawców, trudno jest wybrać tego, który faktycznie zapewnia usługę na wysokim poziomie. Tutaj z pomocą przychodzi stworzony przez nas ranking. Umieszczamy go poniżej.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Czy darmowe VPN są bezpieczne?

Spotify-za-granica

Niestety, na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Przy wybieraniu VPN należy zwrócić uwagę po pierwsze, na swoje bezpieczeństwo, a po drugie – na możliwości, jakie dzięki niemu uzyskujemy. Darmowe usługi VPN bardzo często mają ograniczoną liczbę dostępnych serwerów, przez co będą mniej uniwersalne podczas ich użytkowania. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na fakt, iż niektóre VPN są darmowe, jest handlowanie informacjami o Tobie. Utrzymanie serwerów jest kosztowne, a jeżeli VPN nie uzyskuje pieniędzy w formie subskrypcji, musi je zarabiać w inny sposób. Bardzo często zdarza się więc, że firma taka będzie handlować informacjami o tym, co robisz w Internecie. Tak więc jeżeli chcesz mieć pewność, iż Twoja prywatność jest chroniona, a ty w Internecie jesteś bezpieczny – zainwestuj w subskrypcję dobrego serwisu VPN.

Dlaczego warto używać VPN?

Dostęp do Spotify za granicą (i nie tylko)

Największym plusem, jaki niesie korzystanie z dobrej usługi VPN jest zwiększona dostępność serwisów streamingowych. W związku z czym, możesz słuchać Spotify za granica, Spotify Polska nawet na egzotycznych wakacjach! Ale to nie wszystko. Oprócz dostępu do Spotify Premium za granicą, będziesz mógł też skorzystać z serwisów VOD, takich jak Netflix czy Hulu.

Ochrona Twojej prywatności

Dzięki użyciu VPN, Twoja prywatność będzie chroniona. Będziesz widoczny pod IP serwera, przez który się łączysz, dzięki czemu nikt nie jest w stanie Cię wyśledzić. Jest to szczególnie ważne, ponieważ dzięki takiemu zabiegowi masz pewność, że Twoje dane pozostaną tylko Twoje, i nikt inny nie będzie oceniał tego, co robisz w Internecie. Nikt inny też się o tym po prostu nie dowie, ponieważ Twój dostawca usługi VPN będzie chronić Twoją tożsamość.

FAQ

Jak działa Spotify?

Spotify to nic innego jak serwis streamingowy z muzyką. Dzięki Spotify Premium za granicą, możesz słuchać swoich ulubionych utworów na żądanie. Wykupując Spotify Premium za granicą, masz dostęp do swoich piosenek także offline oraz na wielu urządzeniach, a dzięki Spotify VPN możesz mieć słuchać ulubionej muzyki nawet będąc na wakacjach. Jak już wcześniej wspominaliśmy, cena Spotify Premium waha się od 9,99 PLN do 29,99 PLN. W większości wypadków Spotify to niezawodna aplikacja. Problemy pojawiają się, gdy na przykład posiadasz Spotify z kontem zarejestrowanym w Polsce, a chciałbyś mieć dostęp do niego jadąc na zagraniczne wakacje. Spotify za granica nie zawsze będzie działać poprawnie, ponieważ jest blokowany przez niektóre państwa.

Chcesz używać Spotify za granica? Spotify Polska nie działa na wakacjach? Skorzystaj z usługi VPN.

Jak zmienić kraj Spotify?

Spotify za granica nie zawsze działa dobrze. Również i Spotify cennik wygląda inaczej, w zależności od tego, z jakiego kraju się rejestrujesz. Aby zmienić kraj, przez który słuchasz Spotify, nie należy pobierać nowej aplikacji na komputer lub urządzenie mobilne. Spotify Premium za granicą zadziała, jeśli połączymy się przez docelowy serwer. A więc jeśli chcemy posłuchać polskiej muzyki przebywając poza granicami Polski, należy zainstalować oprogramowanie VPN, a następnie połączyć się ze Spotify używając w tym celu polskiego serwera.

Spotify-Polska

Zakończenie

Muzyka ma wiele zastosowań w naszym życiu: uspokaja, motywuje czy też rozwesela. Dzięki Spotify jesteśmy w stanie słuchać muzyki w każdej chwili, z każdego zakątka świata. I chodź Spotify premium za granicą nie zawsze działa idealnie, dzięki VPN jesteśmy w stanie obejść te problemy i cieszyć się każdą chwilą spędzoną przy wspaniałych dźwiękach.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl