Jak oglądać Sky Showtime Polska za granica w 2024

Sky Showtime to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Serwis od niedawna jest dostępny w Polsce, ale problemem pojawia się w momencie, gdy wyjeżdżamy za granicę. W naszym artykule podpowiadamy jak oglądać Sky Showtime Polska z dowolnego miejsca na świecie w 2024.

Sprawdź ofertę
Oglądaj Sky Showtime gdzie chcesz z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Omijaj geo-blokady i oglądaj Sky Showtime w pełnej prędkości gdziekolwiek jesteś! Odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 19 lipiec 2024

Dostępność Sky Showtime

Sky Showtime to stosunkowo nowy serwis streamingowy, w którym możemy obejrzeć produkcje Nickelodeon, Sky, DreamWorks, Universal, Showtime, Paramount Pictures i innych platform streamingowych jak Paramount+ czy Peacock. Żeby z niego korzystać musimy wykupić odpowiedni abonament.

sky showtime w polsce

Możemy oglądać Sky Showtime w Polsce za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub pobrać dedykowane aplikacje na smartfony, tablety, laptopy czy Smart TV.

Streaming jest dostępny dla widzów z terytorium Polski. Czy możemy korzystać z usługi również za granicą?

Sky Showtime poza strefą dostępności

Jak wygląda sytuacja, gdy chcemy włączyć Sky Showtime Polska wyjeżdżając za granicę? Okazuje się, że mogą być z tym problemy. Jest to związane z prawami telewizyjnymi. Nadawcy treści są zobowiązani do nakładania blokad geograficznych.

Wynika to z ich umów z twórcami treści, które określają gdzie i na jakich zasadach można emitować dane materiały. Żeby sprawdzać i przydzielać dostęp do materiałów dla użytkowników wykorzystuje się sprawdzanie adresu IP. Za jego pomocą można dokładnie określić z jakiej lokalizacji loguje się dana osoba.

sky showtime za granica

Dostawca usług internetowych przypisuje dla każdego użytkownika unikalny adres IP, dlatego bez problemu można rozpoznawać kto i co robi w Internecie. Jeśli IP jest spoza strefy dostępności, otrzymamy komunikat, że materiały nie są dla nas dostępne.

Co zrobić w takiej sytuacji, czy dostęp do materiałów jest całkowicie niemożliwy? Nasi eksperci znaleźli na to rozwiązanie. Wystarczy wykorzystać sieć VPN, za pomocą której możemy zmienić nasz wirtualny adres IP i ominąć blokady geograficzne.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

Jak odblokować Sky Showtime za granica z VPN?

Przygotowaliśmy krótki poradnik, który w prosty sposób pozwoli skorzystać ze streamingu i oglądać Sky Showtime Polska z dowolnego miejsca na świecie.

 1. Wybieramy najlepszy VPN – nasi eksperci polecają ExpressVPN
 2. Rejestrujemy konto i wybieramy plan subskrypcji
 3. Pobieramy oprogramowanie na nasze urządzenie
 4. Instalujemy i uruchamiamy oprogramowanie VPN
 5. Łączymy się z VPN i wybieramy serwer zlokalizowany w Polsce
 6. Oglądamy Sky Showtime za granica bez żadnych ograniczeń

Wypróbuj ExpressVPN za darmo!

Jeśli chcemy przetestować sobie jak działa zmiana IP i poznać więcej korzyści wynikających z tej usługi możemy to zrobić bez problemu z ExpressVPN. Firma oferuje bardzo ciekawe rozwiązanie, a mianowicie 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów.

Wystarczy, że w normalny sposób zarejestrujemy konto za pomocą tego linku ExpressVPN i możemy zacząć korzystać z VPN. Do dyspozycji są wszystkie możliwości usługi, nie ma żadnych ograniczeń. Możemy oglądać Sky Showtime w Polsce, korzystać z torrentów czy po prostu zabezpieczyć nasze połączenie.

Jedyne o czym musimy pamiętać to zgłoszenie się przed upływem 30 dni do ExpressVPN z prośba o anulowanie subskrypcji i zwrot poniesionych kosztów. Najlepsze jest to, że nie musimy nic wyjaśniać, nikt nie zadaje pytań, po prostu po kilku dniach otrzymujemy nasze pieniądze z powrotem. To doskonała opcja, aby przetestować VPN i oglądać Sky Showtime za granica.

Najlepszy VPN dla Sky Showtime Polska w 2024

Przetestowaliśmy wszystkich najlepszych dostawców VPN pod kątem korzystania z takich serwisów streamingowych jak Sky Showtime. Poniżej prezentujemy wyniki naszych testów.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN lipiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja lipiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Porównaliśmy parametry ich usług, wzięliśmy pod uwagę poniższe sprawy:

 • Ilość serwerów – im więcej serwerów, tym lepiej rozkłada się obciążenie łącza i nie spotykamy się z opóźnieniami. Dodatkowo dobre rozłożenie serwerów na całym świecie pozwala dowolnie omijać blokady geograficzne, co pozwala oglądać Sky Showtime za granica czy walczyć z cenzurą.
 • Prędkość połączenia – w wielu przypadkach sieci VPN mogą spowalniać połączenie z racji na wykorzystanie silnego szyfrowania. W naszym rankingu przeprowadziliśmy testy prędkości testowanych VPN i wybraliśmy takie, które zapewniają szybkie i stabilne połączenie. To bardzo ważne, aby Sky Showtime Polska oglądać w pełnej jakości i bez zacinania.
 • Bezpieczeństwo – VPN powstał po to, żeby zapewnić nam jak najwyższy poziom bezpieczeństwa, więc warto zwrócić uwagę na rodzaj stosowanego szyfrowania i protokoły bezpieczeństwa. Oprócz tego, że obejrzymy Sky Showtime w Polsce warto zwrócić uwagę na to, co otrzymamy dodatkowo.
 • Cena usługi – często cena idzie w parze z jakością, ale nie zawsze. Jeśli nie musimy nie powinniśmy przepłacać. Wybraliśmy usługi VPN, które cechują się najwyższą jakością usług i jednocześnie są przyjazne dla naszego portfela.
 • Support – Wsparcie klienta na odpowiednim poziomie to kolejny ważny aspekt. Dobre usługi VPN posiadają kilka form kontaktu, a na odpowiedzi nie trzeba długo czekać. Sprawdziliśmy jak wygląda to w praktyce i uwzględniliśmy tworząc poniższy ranking.

Dodatkowe korzyści ze stosowania VPN

Możliwość oglądania Sky Showtime za granica to dopiero początek, warto wspomnieć również o innych korzyściach ze stosowania VPN.

Omijanie geo-blokad i walka z cenzurą

Dla wielu użytkowników najważniejszą funkcją VPN jest wolność w cyfrowym świecie, czyli dostęp do wszystkich możliwych materiałów. Często jest on ograniczany przez blokady geograficzne czy cenzurowanie konkretnych stron internetowych.

Właśnie tu z pomocą przychodzi VPN i opcja zmiany adresu IP. Dzieje się to w momencie, gdy łączymy się z wybranym serwerem za pomocą sieci VPN. Obchodzimy cenzurę i co najważniejsze robimy to anonimowo, cały ruch jest zabezpieczony i niemożliwy do śledzenia praktycznie przez nikogo.

sky showtime polska

Jeśli chodzi o same blokady geograficzne to najczęściej spotykamy je w serwisach streamingowych tak, jak w przypadku Sky Showtime Polska.

Mogą przybierać różne oblicza. Przykładowo w Netflixie dotyczą one samych baz materiałów, które różnią się w zależności od kraju, w których korzystamy z serwisu. Natomiast Hulu działa jedynie w Stanach Zjednoczonych i musimy uzyskać lokalny adres IP, aby korzystać z serwisu w innych lokalizacjach.

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności

VPN to usługa, która ma gwarantować pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu. Wszelkie dane są szyfrowane i w najlepszych sieciach VPN wykorzystuje się szyfrowanie, które jest praktycznie niemożliwe do złamania. Zajęłoby to miliony lat, a raczej nikt nie jest w stanie dożyć takiego wieku. Szyfrowanie, które jest wykorzystywane w sieciach VPN używa się również w wojskowości czy agencjach rządowych.

Kolejna sprawa to ukrycie naszego rzeczywistego adresu IP. Dzięki temu unikamy śledzenia naszej aktywności oraz lokalizacji. Jesteśmy bardziej bezpieczni jeśli chodzi o różnego rodzaju ataki hakerskie i możemy odblokowywać rzeczy, które wcześniej nie były dla nas dostępne jak Sky Showtime w Polsce.

VPN przydaje się również w przypadku publicznych sieci Wi-fi, do których każdy może się podłączyć, przez co narażają nas na dodatkowe niebezpieczeństwo. Jeśli mamy VPN nie musimy się o nic martwić, nasze połączenie również z publiczną siecią Wi-fi okaże się w pełni bezpieczne.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca lipiec 2024

FAQ

Jak oglądać Sky Showtime w Polsce?

Żeby oglądać Sky Showtime w Polsce musimy zarejestrować konto i wykupić abonament, ponieważ dostęp do serwisu jest płatny. Następnie korzystamy z dedykowanych aplikacji lub uruchamiamy interesujące nas materiały bezpośrednio za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Czy Sky Showtime jest dostępny w Polsce?

Tak Sky Showtime Polska jest dostępne od 14 lutego 2023 roku. Użytkownicy mogą korzystać z materiałów oferowanych przez serwis po rejestracji i opłaceniu abonamentu.

Sky Showtime w Polsce – podsumowanie

W naszym artykule dowiedzieliśmy się jak poradzić sobie z problemem oglądania Sky Showtime za granica. Mianowicie wszystko czego potrzebujemy, żeby poradzić sobie z tym problemem to wykorzystanie sprawdzonego VPN.

Za jego pomocą możemy wygodnie zmieniać adres IP i omijać blokady geograficzne. Dzięki temu możemy oglądać Sky Showtime z dowolnego miejsca na świecie. VPN to również wiele innych korzyści, które są przydatne na co dzień.

Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu. Cały ruch przechodzi przez tunel, w którym dane są szyfrowane i niedostępne dla niepowołanych osób. Dodatkowo mamy możliwość skutecznie walczyć z cenzurą czy omijać blokady geograficzne.

Nasi eksperci przetestowali najlepsze usługi VPN pod tym kątem, aby jak najwygodniej i bezproblemowo oglądać Sky Showtime za granica. Wyłoniliśmy zwycięzcę ExpressVPN, który najlepiej wypadł w testach. Obecnie możemy skorzystać z ciekawej oferty od ExpressVPN, a mianowicie 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów, dzięki której testowanie usługi może być dla nas całkowicie bezpłatne.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl