Jak oglądać Disney Plus w Polsce za pomocą VPN?

Jeśli ktoś chce obejrzeć filmy z serii Gwiezdnych Wojen, Avengersów, czy najnowsze programy Nationa Geographic, musi uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż usługa zostanie aktywowana w Polsce. Disney+ trafił do Stanów zjednoczonych już 12 listopada 2019 roku. Istnieje jeszcze inna opcja, która zyskuje coraz większą popularność na świecie – serwisy Disney+ VPN, takie jak ExpressVPN. Odkryj Disney Plus jak oglądać w Polsce!

Przejdź na ExpressVPN
Potrzebujesz najlepszego VPN?

Nie szukaj więcej i pobierz ExpressVPN, najlepsza aktualnie dostępna usługa VPN - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Czy serwis jest dostępny poza Stanami Zjednoczonymi?

Disney od lat szykuje się do wielkiego starcia niczym bohaterowie jego najbardziej kasowej serii – Avengersi. Do niedawna tytuły należące do tej firmy można było obejrzeć na Netflixie i innych serwisach streamingowych. Wszystko się skończyło, ponieważ gigant wypowiedział wszelkie umowy i założył swój własny serwis, gdzie większość produkcji będzie miała swoją premierę o wiele wcześniej nić u konkurentów.

disney plus vpn polska

Na sam początek należy zadać sobie to proste pytanie. To oczywiste, że tak duża firma planuje swoją ekspansję na cały świat ze swoją nową usługa VOD, na którą poświęcono tak dużo pieniędzy. W dniu oficjalnej premiery tylko trzy państwa uzyskały możliwość zapoznania się z zawartością Disney+. Były to Stany Zjednoczone, Kanada i Holandia, gdzie fani Disneya mogą sobie oglądać jego produkcje, korzystając między innymi z Apple TV.

Jak na razie wiadomo, do szeroko pojętej Europy usługa ma trafić pod koniec marca 2020 roku. Niestety nie wiadomo jeszcze, czy Disney+ Polska jest przewidziana w europejskiej premierze. Zdarzało się już wcześniej, że takie premiery omijały nasz kraj. Czy zatem Disney Plus w Polsce pojawi się w 2020 roku? Tego nie podano, jak na razie można liczyć na inne sposoby użytkowania tego interesującego serwisu.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Disney Plus jak oglądać w Polsce?

Wiele osób w Polsce zadaje sobie to pytanie – jak oglądać Disney Plus w Polsce? Jeszcze 10 lat temu mogłoby to być problemem, jednak dzisiaj obejrzenie serialu The Mandalorian, nie powinno nikomu przysporzyć kłopotów, nawet przed premierą w Polsce.

jak oglądać disney plus w polsce

Wystarczy skorzystać z usług VPN. Nie ma obecnie prostszego sposobu na obchodzenie blokady geolokalizacyjnej w sieci. Wystarczy wybrać odpowiedni serwis do VOD, zapoznać się z jego wadami i zaletami i uruchomić go. Kilka kliknięć i można już teraz bez problemu doskonale bawić się przy całej serii Star Wars lub innych produkcjach, których premiera Disney dopiero nadejdzie.

Tylko od użytkownika VPN zależy, skąd pochodzi w Internecie. Serwis przekieruje jego ruch przez swoje serwery znajdujące się w wielu krajach świata. W tym szczególnym przypadku należy wybrać kraje, które posiadają już oficjalnie Disney Plus, VPN z Wielkiej Brytanii nie wystarczy, ponieważ tam usługa Disney trafi dopiero w marcu.

 1. Wybierz dostawcę VPN z listy poniższej
 2. Subskrybuj usługę VPN
 3. Pobierz, zainstaluj i uruchom VPN
 4. Wybierz serwer w USA
 5. Kliknij przycisk „Połącz”
 6. Odwiedź disneyplus.com i ciesz się pokazem

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jaki jest najlepszy Disney+ VPN w 2022 roku?

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie tego typu. Wszystko zależy od preferencji użytkownika. Możemy jednak polecić serwisy, które zostały sprawdzone przez ogromne liczby użytkowników, którzy wyrazili pozytywne opinie.

Korzystanie z profesjonalnych usług VPN zapewnia:

 • bardzo szybkie serwery, które bez problemu poradzą sobie z filmami w wersji HD,
 • możliwość ominięcia jakichkolwiek blokad lokalizacyjnych, w celu oglądania Disney Plus Polska,
 • bardzo skomplikowane szyfrowanie, które chroni prywatność i procesy płatnicze swoich użytkowników,
 • politykę niezachowywania historii przeglądania sieci swoich użytkowników.

Najlepsze opinie w sieci posiada ExpressVPN, który ma serwery w aż 160 lokalizacjach i prezentuje szereg ciekawych funkcji, które znacząco ułatwiają korzystanie z sieci i oglądanie filmów i seriali w jakości HD. Niestety nie ma co liczyć na polskie wersje programów, ale w dzisiejszych czasach nie stanowi to większego problemu dla Internautów.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. ExpressVPN ma najwięcej serwerów na świecie i porównując wygodę, którą daje — jego koszt miesięcznej subskrypcji będzie najniższy ze wszystkich płatnych usług tego typu. W sytuacji, kiedy ktoś potrzebuje oglądać wyłącznie Disney+ w Polsce, śmiało można uznać, że wszystkie serwisy poradzą sobie bez najmniejszych problemów (o ile ich przepustowość na to pozwala — przy ExpressVPN nie powinno to stanowić najmniejszego problemu).

Nie istnieje coś takiego jak VPN Disney+, zamiast tego należy zapoznać się z platformami, które zapewnią rzetelne i sprawne usługi. Do najlepszych z nich należą:

Czy mogę używać darmowych Disney Plus VPN Polska?

Oczywiście, że tak. Internet rządzi się swoimi prawami i pozwala na wybór. Jednak są pewne istotne ograniczenia i inne wady, o których powinna się dowiedzieć każda osoba, próbująca szukać darmowych Disney+ VPN.

Darmowe VPN zawsze chcą coś w zamian lub oferują mocno ograniczone usługi, aby użytkownik w końcu wykupił pełną wersję. Jak doskonale wiadomo wszystko, co generuje koszty, musi na siebie zarabiać i tak samo ma się sprawa z VPN.

Usługi tego typu mogą zbierać informacje o ruchu w sieci, które później wykorzystują do swoich celów, więc nie ma tutaj mowy o całkowitej anonimowości – co przecież powinno być domeną VPN. Dodatkowo nie ma co liczyć na zaawansowane szyfrowanie podczas przeglądania sieci, korzystając z darmowych usług tego typu. Ostatnim i według wielu użytkowników, najbardziej istotnym szczegółem jest przepustowość łącza. Płatne serwisy zapewniają bardzo szybki przesył danych między serwerami. Z logicznych przyczyn darmowe usługi nie mogą tego zapewnić – są po prostu bardzo wolne.

disney+ vpn

W ten sposób oglądanie serwisów VOD za pomocą darmowych VPN może być nie tylko bardzo trudne, ale i niebezpieczne. Dlatego, jeśli ktoś chce przetestować usługi tego typu, powinien najpierw wypróbować wersję demonstracyjną jednego z wyżej wymienionych serwisów.

Jakie inne korzyści daje VPN?

Przede wszystkim prywatność. Uruchamiając jakąkolwiek stronę internetową, pozostawiamy po sobie ślady, na które zresztą się zgadzamy, akceptując różne „umowy” podczas pierwszego uruchomienia danej witryny. Ruch w sieci jest nieustannie monitorowany przez rozmaite instytucje, które następnie wykorzystują te dane głównie w celach marketingowych.

Podczas korzystania z usług tego typu, bez względu na to, czy to specjalnie wykupiony VPN Disney+, czy usługa wybrana do przeglądana sieci – jesteśmy anonimowi. Nikt nie może wyśledzić z jakiego kraju, a nawet, z jakiego miasta pochodzimy. Zamiast tego w sieci widnieje informacja o adresie serwera VPN, z którego aktualnie się korzysta.

Do innych zalet Disney Plus VPN można zaliczyć:

 • zmiana adresu IP,
 • zwiększenie zabezpieczeń przeglądania sieci,
 • odblokowanie pod względem lokalizacji wszystkich stron i popularnych serwisów VOD,
 • dostęp do tańszych sklepów internetowych z innych krajów, i wiele innych.

Rzesza osób zdecydowała się na całkowite przejście na usługi Disney+ VPN i cała ich aktywność w Internecie przechodzi przez serwery anonimowo. W ten sposób nikt nie jest w stanie wyśledzić ich aktywności, a także złamać zabezpieczeń w celu wychwycenia danych osobowych i haseł z różnych witryn. Jest to niezwykle istotna kwestia w czasach, kiedy zakupy w sieci to codzienność większości internautów.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Podsumowanie

Disney+ w Polsce z pewnością kiedyś się pojawi. Skończyły się jednak czasy, kiedy to Polacy muszą czekać latami, aż w końcu ktoś zdecyduje, że dostaniemy coś, co pozostałe kraje mają od dawna. Tym bardziej że sprawa Disney+ polska nie została jeszcze wyjaśniona i nikt dokładnie nie wie, czy i kiedy zostanie uruchomiona w kraju nad Wisłą.

Na szczęście Internet pozwala każdemu samemu decydować o tym, co i kiedy może robić. Dlatego każdy, kto tylko chce, może już dzisiaj uruchomić głównego konkurenta Netflixa i przekonać się, czy gra jest warta świeczki.

Wystarczy wybrać bezpieczny i rzetelny serwis VPN i cieszyć się z możliwości oglądania tych wszystkich wspaniałych filmów i seriali, które niewątpliwie namieszają na światowym rynku serwisów streamingowych. Śmiało możemy polecić każdemu ExpressVPN jako najlepsza obecnie na rynku usługa tego typu w sieci.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl