Możliwość oglądania Apple TV+ w Polsce

Apple TV Plus to nowe rozwiązanie, które nie jest jeszcze tak dobrze znane w Polsce, ale systematycznie zwiększa grono swoich fanów. Proste urządzenie podłączane do telewizora i umożliwiające oglądanie wszystkich najpopularniejszych serwisów streamingowych to coś, co z pewnością w najbliższych latach znajdzie swoje miejsce na szafce od telewizora wielu Polaków. Kto nie chciałby w wygodny sposób oglądać Netflix HBO, Prime Video i innych serwisów skonsolidowanych w jednej platformie?  Już powszechnie wiadomo, że ta firma to przede wszystkim jakość i jeśli coś robi, robi to na najwyższym poziomie, dzięki czemu można przypuszczać, że jeśli ktoś miałby zrobić coś takiego, to właśnie Apple.

Sprawdź ofertę
Korzystaj z Apple TV wszędzie z ExpressVPN. 49% ZNIŻKI!

Szybkie serwery z całego świata od ExpressVPN bez problemu odblokują Apple TV w dowolnym miejscu. Teraz przez 3 miesiące za darmo i 30 dni gwarancji zwrotu


Aktualizacja: 11 czerwiec 2024

Czy można oglądać Apple TV Plus poza granicami USA?

W miarę systematycznego rozwoju technologicznego społeczeństwa polskiego wzrasta zainteresowanie nowymi technologiami. Coraz więcej osób decyduje się na produkty firmy Apple. Bardzo duży odsetek ludzi nosi w swoich kieszeniach telefony firmy Apple lub korzysta z komputera z nadgryzionym jabłkiem.

apple tv+ polska

Apple TV+ Polska dopiero się rozwija i jego oferta nie może być porównywalna z tym, co można obejrzeć w USA. Okazuje się, że w związku z różnymi sprawami, Apple TV plus w Polsce jest pod wieloma względami zacofane w stosunku do zachodu, a przede wszystkim USA. Prawa rynku są nieubłagane i jeśli w danym sektorze jest większy popyt na pewne treści, to jego użytkownicy je otrzymują. W przypadku Apple TV+ Polska sytuacja jest nieco trudniejsza, ponieważ oferta jest nieco okrojona w stosunku do USA, co może irytować dużą część użytkowników. Oglądanie takich tytułów jak The Morning Show, Sesame Street, czy wielu filmów, które nakręcił sam Steven Spielberg, może być niedostępne w polskiej wersji Apple TV.

Jak widać, istnieje kilka możliwość korzystania z Apple TV plus polska, można natrafić jednak na pewne zgrzyty. Warto zwrócić jednak uwagę na to, że ta niedogodność może zostać pominięta, a użytkownicy Apple TV+ w Polsce mogą cieszyć się pełną biblioteką usług z amerykańskiej wersji. O tym, jak oglądać Apple TV z dostępem do całego asortymentu, opiszemy w dalszej części artykułu.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

W jaki sposób można uzyskać dostęp do Apple TV?

Technologia VPN w łatwy sposób umożliwia dostęp do Apple TV w wersji amerykańskiej. To bardzo proste. Wystarczy wybrać  odpowiedni serwis VPN, ExpressVPN, zarejestrować się i uruchomić go. Oczywiście istnieją różne opcje wyboru VPN i nie każdy zapewnia taki sam komfort użytkowania – zupełnie tak samo, jak w przypadku różnych wersji Apple TV.

apple tv plus polska

Okazuje się, że w sieci coraz częściej pojawiają się pytania dotyczące możliwości oglądania Apple TV 4K z dostępem do pełnej gamy możliwości. W końcu na koncie Apple TV plus Polska nie będzie można swobodnie oglądać amerykańskiej biblioteki Netflixa. Dlatego należy zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie i wypróbować VPN Apple TV.

Dzisiejsze narzędzia są bardzo proste w użytkowaniu i zapewniają odpowiednią pomoc dla osób niedoświadczonych. Korzystając z VPN, usługi Apple TV w wersji amerykańskiej, staną otworem przed każdym fanem Apple TV plus w Polsce. Już nikt nie będzie musiał zadawać pytań o to, jak oglądać Apple TV plus w Polsce, wystarczy jedynie dowiedzieć się, jaką usługę VPN wybrać.

Oczywiście wielu osobom w głowie pojawi się pytanie dotyczące tego, w jaki sposób można podłączyć VPN do niezależnego od komputera urządzenia firmy Apple. Nowoczesne usługi VPN mogą działać już z poziomu routera, co sprawia, że cała domowa sieć może być odpowiednio zabezpieczona i umożliwiać dostęp do całej zawartości światowego Internetu. W ten sposób każda z aplikacji Apple TV będzie działać bez najmniejszych problemów. Bez względu, czy to Apple Music, Netflix, HBO, czy inna popularna telewizja streamingowa – wszystko zostanie odblokowane dzięki jednemu prostemu narzędziu. VPN Apple TV+ to niezwykle wygodna sprawa i każdy powinien się zastanowić nad tym, czy nie potrzebuje czegoś takiego w swoim domu.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jaki jest najlepszy VPN do oglądania Apple TV+ w Polsce?

Usług VPN jest wiele i to, które z nich są najlepsze, zależy od samych użytkowników i ich oczekiwań. To, co dla jednego będzie przydatną funkcją, dla innego może się okazać całkowicie zbędnym bajerem. VPN Apple TV+ w Polska będzie działał bardzo dobrze z każdym VPN, pochodzącym z najwyższej półki. Dlatego warto zastanowić się nad innymi kwestiami, które w rzeczywistości są o wiele ważniejsze niż odpowiedzenie na pytanie, jak oglądać Apple TV plus. Mowa tutaj o zabezpieczeniach i pełnych możliwościach danego serwisu VPN.

Odpowiednio dobrana usługa VPN zapewni całkowitą anonimowość w sieci, ale także będzie działać płynnie w każdym rejonie świata i nie będzie gromadzić żadnych danych o swoich użytkownikach. Oto kilka najistotniejszych kwestii, nad którymi należy się zastanowić przed podjęciem decyzji o wybraniu odpowiedniej usługi VPN Apple TV+ Polska.

  • Lokalizacje serwerów – najlepszy VPN będzie udostępniał serwery rozproszone po całym globie, dzięki którym każdy będzie mógł odblokować interesujące go treści. Często lokalne państwowe telewizje lub platformy blokują swoje treści dla osób zza granicy. Zamiana swojego IP na pochodzące z danego kraju, udostępnia pełną treść danej usług – nawet Apple TV Plus w Polsce.
  • Zabezpieczenia – obecnie najistotniejsza kwestia dla większości osób często korzystających z Internetu. Usługi VPN znane są z tego, że potrafią bardzo dobrze zabezpieczyć swoich użytkowników przed przechwyceniem ich danych osobowych i nie tylko. Wiele osób korzysta z VPN tylko po to, by przeglądać strony internetowe, ponieważ obecnie jest to jeden z najbezpieczniejszych na to sposobów.
  • Brak zachowywania logów użytkowników – usługa wysokiej klasy będzie charakteryzowała się niezapisywaniem danych dotyczących poruszania się po sieci swoich użytkowników. Dla wielu osób prywatność to rzecz święta i warto zwrócić uwagę na tę kwestię przy wyborze oprogramowania.
  • Duża prędkość przesyłu danych – jeśli ktoś chce oglądać Apple TV Plus Polska za pomocą VPN, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na maksymalną prędkość przesyłu danych. Nie jest to tajemnicą, że oglądanie filmów i seriali przez Internet wymaga bardzo dużej przepustowości sieci, a usługi VPN ze względu na przesyłanie wszystkiego przez swoje serwery, znacząco ją obniżają. Dlatego wybierając VPN, należy dowiedzieć się, czy umożliwia on oglądanie Apple TV plus Polska w dużych rozdzielczościach.
  • Maksymalna liczba jednoczesnych połączeń – jedne VPN umożliwiają podłączenie jednego bądź kilku urządzeń do jednego konta, inne z kolei zwiększają swoje możliwości nawet do kilkunastu urządzeń. W zależności od potrzeb użytkownika należy dostosować się do oferty dostawcy. Jeśli ktoś posiada więcej urządzeń z systemem iOS i planuje oglądanie Apple TV na swoim telefonie iPhone lub innych urządzeniach Apple, powinien rozważyć tę opcję.

Oto ranking najlepszych VPN na rynku, które posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Czy można użyć do tego darmowego VPN?

Każdy, kto kiedykolwiek potrzebował zmiany swojego IP, słyszał lub korzystał z darmowych VPN. Jak oglądać Apple tv+ i czy jest to w ogóle możliwe za pomocą darmowego VPN? Okazuje się, że tak, ale istnieje jest jeden, istotny haczyk – można to robić wyłącznie w płatnych usługach na okresie próbnym, które niczym nie ustępują swoim płatnym wersjom. Oczywiście nic nie jest tak kolorowe i wszystko, co dobre musi się kiedyś kończyć. Okres próbny, jak sama nazwa wskazuje, musi się kiedyś skończyć i najczęściej trwa maksymalnie kilka tygodni.

apple tv+

Jeśli chodzi o całkowicie darmowe usługi VPN, to nie należy się spodziewać po nich wiele. Prędkość przesyłu danych najczęściej jest tak niska, że umożliwia jedynie przeglądanie stron www, a oglądanie jakichkolwiek filmów, czy seriali jest za ich pomocą niemożliwe. Dochodzą do tego wątpliwości w kwestii bezpieczeństwa i mała dostępność serwerów i sytuacja staje się prosta – oglądanie Apple TV+ w Polsce za pomocą darmowych VPN jest niemożliwe.

Dlatego, jeśli ktoś chce w ten sposób dowiedzieć się jak oglądać Apple TV plus za pomocą darmowych serwisów, powinien dać sobie spokój – o ile nie jest na bezpłatnym okresie próbnym jednej z najlepszych VPN w Internecie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czym jest Apple TV Plus?

To kompleksowa platforma, umożliwiająca łatwy i wygodny dostęp do wszystkich najpopularniejszych platform streamingowych w sieci.

Co mogę na nim oglądać?

Oferta jest bardzo duża i obejmuje takie serwisy jak Netflix, HBO i wiele innych popularnych serwisów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Apple ma bardzo ambitne plany rozszerzenia swojej oferty o swoją oryginalną zawartość.

Ile ta usługa kosztuje?

Przez tydzień obowiązuje 7-dniowy okres próbny, po którym w Polsce płaci się 24,99 zł miesięcznie, a w wersji amerykańskiej 4,99$ na miesiąc.

Jak się zarejestrować?

Rejestrować się można w sposób standardowy z poziomu przeglądarki internetowej bądź z telewizora, postępując według wyświetlanych krok po kroku instrukcji. Cały proces jest niezwykle prosty i intuicyjny.

Podsumowanie

Apple TV plus Polska dopiero raczkuje i jeśli ktoś chce mieć taką samą ofertę, jak zachód, powinien rozważyć zakup usługi VPN. W ten sposób już nikt nie będzie musiał zadawać pytań w sieci „Jak oglądać Apple TV+?”, tylko skupi się na ogromnych możliwościach, jakie niesie za sobą dobrej jakości VPN. Pełna amerykańska biblioteka filmów, seriali i usług niestety bije na głowę to, co można oglądać w polskiej wersji. Oprócz tego dochodzą inne pozytywne aspekty związane z korzystaniem z płatnych VPN. Wiele osób wykupuje subskrypcje jedynie po to, by czuć się bezpiecznie podczas przeglądania Internetu. O jakich pobudkach by nie mówić, możliwość oglądania pełnej oferty Apple TV Plus w Polsce to wystarczający powód do zakupu VPN. Jednym z najlepszych VPN obecnie na rynku jest ExpressVPN – jeśli ktoś nie ma ochoty na żmudne poszukiwania odpowiedniej usługi VPN, może śmiało wybrać nasz numer 1.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl