Oglądaj WWE na żywo

WWE w Polsce jest sportem niszowym. Jeszcze kilka dekad temu wiele osób oglądało zmagania Hulka Hogana i innych ogromnych facetów, walczących w tych specyficznych walkach. Dzisiaj popularne telewizje niestety odwróciły od tego sportu i coraz trudniej jest znaleźć WWE Polska. Od czasu do czasu można spotkać jakieś retransmisje, ale jeśli chodzi o WWE na żywo, to jest to praktycznie niemożliwe. Na szczęście pojawiły się nowe technologie jak VPN, które znacznie ułatwiają rozwiązanie tego problemu. To właśnie dzięki nim transmisja WWE w Polsce jest możliwa do oglądania. Wystarczy wyszukać odpowiednie miejsce do oglądanie WWE na żywo w Internecie, przeprowadzić kilka dodatkowych działań i wszystko będzie dostępne.

Sprawdź ofertę
Oglądaj WWE z zagranicy z ExpressVPN - Oferta specjalna

ExpressVPN pozwala ominąć blokadę geograficzną, aby oglądać WWE. Otrzymaj BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE plus 49% zniżki z gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni.

Aktualizacja: 7 czerwiec 2024

Możliwość obejrzenia WWE na żywo

W naszym kraju żaden program telewizyjny nie jest zainteresowana wykupieniem WWE Polska. Zamiast tego skupiają się na nieco popularniejszych w naszym kraju MMA, które najczęściej jest udostępniane jako gala PPV. Szkoda, ponieważ popularny w USA wrestling działa na całkowicie innych zasadach i z pewnosćią zaciekawiłby dużą część fanów sportów walki. Jeśli ktoś chce, ale nie wie, gdzie oglądać WWE na żywo to może mieć twardy orzech do zgryzienia.

wwe w Polsce

Internet daje jednak bardzo duże możliwości i zawsze można skierować się na zagraniczne portale. WWE Network oferuje oglądanie największych federacji wrestlingu na świecie i co ciekawe – udostępnia 30-dniowy okres próbny. Transmisja na żywo WWE w Polsce jest na chwilę obecną niemożliwa. Dlatego warto skupić się na portalu WWE Network oraz tym, jak go uruchomić.

wwe transmisja

WWE Network to jedna z największych internetowych telewizji, umożliwiająca oglądanie wszystkich najważniejszych wydarzeń. Jeśli ktoś chce oglądać NXT Takeover, Universal Championship, WWE Payback, czy inne wydarzenia mające miejsce w Amway Center, gdzie walczą wszystkie najważniejsze gwiazdy WWE – Roman Reigns, Big E – w standardowych walkach oraz tag team match, a nawet kobiety w wydarzeniach women s to WWE Network jest obowiązkowe.

Oczywiście nie można sobie tak po prostu uruchomić strony, gdzie będzie wyświetlana gala WWE. Najpierw trzeba się zarejestrować, a to można zrobić, mieszkając na terenie Stanów Zjednoczonych lub posiadająca amerykańskie IP

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Przewodnik – jak obejrzeć WWE Polska za granicą

Żeby móc obejrzeć galę WWE transmisja w naszym kraju, należy zmienić pozorne miejsce zamieszkania za pomocą VPN. Chodzi o to, żeby platforma do oglądania WWE na żywo online odczytywała nas, jakbyśmy mieszkali na terenie Stanów Zjednoczonych. Można to zrobić poprzez pobranie odpowiedniego programu i uruchomienie serwera VPN. Na początku sprawa może wydawać się nieco trudna, ale zaręczamy, że po przeczytaniu kilku punktów poniższego przewodnika, każdy bez problemu będzie w stanie oglądać WWE na żywo online.

  1. Pobranie odpowiedniej usługi VPN. W Internecie można znaleźć wiele dobrych i bardzo złych dostawców serwerów wirtualnej sieci prywatnej. Dlatego zalecamy skorzystanie z aktualnego numeru jeden według naszych ekspertów. Wybrany portal może dodatkowo poprosić o zaakceptowanie plików cookie w celach informacyjnych – to standardowa procedura.
  2. Po zarejestrowaniu konta i zainstalowaniu aplikacji (instalacja wygląda identycznie, jak z każdym innym programem na komputerze lub urządzeniu przenośnym), należy zalogować się na swoje konto w usłudze VPN i uruchomić serwer Stanów Zjednoczonych.
  3. W tym momencie IP komputera wygląda tak, jakby był on umiejscowiony w USA i można bez problemu uruchomić WWE transmisja w Polsce na WWE Network. Zarejestrowanie konta w WWE Network jest płatne, jednak twórcy udostępnili okres próbny, po którym każdy może zrezygnować. Jeśli komuś się spodoba, będzie opłacał miesięczny abonament (koszt jest nieporównywalny do tego, ile może wynieść cena biletów) i mógł oglądać wszystkie WWE transmisje w sieci.

Najlepszy VPN do oglądania WWE w Polsce

Już przy pierwszym podpunkcie powyższego przewodnika z pewnością u wielu osób pojawiło się pytanie: „Jak wybrać najlepszy VPN do oglądania WWE Polska”? Okazuje się, że wybór wcale nie jest taki prosty, a w Internecie znajduje się cała masa usług, które więcej szkodzą, niż pomagają. Nasi eksperci są jednomyślni i uważają, że jeśli ktoś chce oglądać WWE live online – powinien skorzystać z najwyższej jakości płatnych usług VPN. Poniżej znajduje się aktualny ranking z najlepszymi narzędziami do zmiany IP, które bez najmniejszego problemu poradzą sobie z WWE transmisja.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Używanie darmowych VPN do oglądania WWE Polska może być niebezpieczne

Oczywiście są darmowe usługi VPN, ale ich oferta jest tak słaba, że już na starcie można sobie odpuścić próbę uruchomienia WWE w Polsce za ich pomocą. Pomimo tego, że mogą oferować serwer z USA, uruchomienie transmisji może być bardzo problematyczne. Na wszystko składa się wiele czynników. Oto największe bolączki osób korzystających z darmowych VPN (nie tylko w przypadku WWE transmisja):

  1. Niska prędkość przesyłu danych. Darmowe VPN najczęściej działają na bardzo wolnych serwerach, które umożliwiają jedynie przeglądanie stron www. Jeśli ktoś chciałby uruchomić WWE transmisja, mógłby zostać zaskoczony nieprzyjemnym pokazem slajdów, który całkowicie zabiłby radość z tej rozrywki.
  2. Brak odpowiednich zabezpieczeń. Twórcy takich usług nie stosują zaawansowanych zabezpieczeń, które stanowią o sile VPN. W tym przypadku należy spodziewać się standardowych rozwiązań, które nie zabezpieczą użytkownika.
  3. Niewiele dostępnych serwerów. Bezpłatne usługi umożliwiają przełączenie IP na zaledwie kilka zagranicznych serwerów. Nawet jeśli znajduje się wśród nich USA, to najprawdopodobniej będzie miał bardzo słabą jakość, a użytkownik nie będzie miał żadnej alternatywy (w płatnych VPN zawsze można przełączyć na inny serwer z danego kraju), żeby uruchomić WWE Polska.
  4. Zapisywanie logów użytkowników. Usługi tego typu muszą jakoś zarabiać pieniądze, więc sprzedają informacje o tym, co robią ich użytkownicy. Rejestrując się, użytkownik akceptuje regulamin, a jego dane poruszania się po sieci są przekazywane do prawnych właścicieli usługi VPN. Wtedy mogą oni sprzedawać informacje o tym, że np. ktoś chciał oglądać WWE transmisja.

Jak widać, oglądanie WWE Polska za pomocą darmowych VPN najprawdopodobniej będzie niemożliwe. Zamiast tego warto skorzysta z ExpressVPN i jego 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Inne korzyści z używania VPN

Narzędzie do zmiany IP to oczywiście nie tylko możliwość oglądania WWE transmisja. To także masa innych opcji. Wystarczy wyobrazić sobie identyczną sytuację z każdą inną dyscypliną sportową i platformą streamingową. Ktoś, kto ma wysokiej jakości narzędzia VPN, może bez problemu uruchamiać transmisje NBA, NHL, UFC, itd. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

wwe na żywo

Warto zaznaczyć, że przebywając za granicą, VPN może przydać się do odblokowania zawartości polskiego Internetu. Wiele popularnych portali i usług blokuje swoje serwisy za granicą. Wtedy wystarczy przełączyć się na polski serwer i można korzystać z Internetu do woli – np. do oglądania KSW na Ergo Arenie.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Podsumowanie

WWE w Polsce być może nie jest tak popularny, jak inne sporty walki, ale to nie jest powodem, żeby odbierać fanom wrestlingu możliwości jego obserwowania. Wystarczy stabilne łącze internetowe, wysokiej jakości usługa VPN i w kilka minut można odblokować ogromne zasoby, jakie zapewnia portal WWE Network. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć interesujących i pełnych emocji gal największej na świecie federacji wrestlingu.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl