Oglądaj transmisje NHL na żywo i za darmo w 2024!

NHL to najlepsza liga hokejowa na świecie. Pomimo, że rozgrywki odbywają się za oceanem, a mecze NHL na żywo są rozgrywane w nocy czasu Polskiego, nie brakuje w naszym kraju kibiców tej dyscypliny! Możemy mieć jednak problemy z oglądaniem, jeśli wyjedziemy za granicę. Dlaczego tak jest? Czy można sobie z tym poradzić? W tym artykule wyjaśniamy wszystkie szczegóły!

Sprawdź ofertę
Oglądaj NFL wszędzie, dzięki ExpressVPN! 49% ZNIŻKI!

ExpressVPN udostępnia globalną sieć szybkich serwerów, które odblokują streaming z każdego miejsca. 3 miesiące za darmo i 30 dni gwarancji zwrotu!

Aktualizacja: 27 maj 2024

Hokej NHL online – gdzie są najlepsze transmisje?

Dobre wiadomości dla kibiców z Polski! Stacja ViaPlay podpisała w 2021 roku 5-letnią umowę na pokazywanie National Hockey League w Polsce. Prawa na NHL transmisje obejmują 1400 meczów rocznie, czyli rundę zasadniczą, play-offy i dodatkowe eventy, jak chociażby mecze gwiazd!

Platforma ViaPlay staje się jednym z największych graczy na rynku transmisji sportowych w Polsce. Dostęp można uzyskać na podstawie miesięcznej lub rocznej subskrypcji u samego operatora. Dostawcy usług telewizyjnych mają również własne pakiety z ViaPlay.

Oglądać mecze NHL na żywo możemy przez stronę internetową lub aplikację mobilną. Apka działa praktycznie na wszystkich urządzeniach powszechnego użytku: komputery, telewizory, telefony, tablety, konsole. Tak samo na Androidach oraz iOS.

Czy płatne subskrypcje to jedyna możliwość? Nie!

NHL transmisje za darmo – gdzie ich szukać?

Znaleźliśmy jedną możliwość, żeby oglądać mecze NHL na żywo całkowicie za darmo! To austriacka telewizja Puls4, która udostępnia filmy, seriale, programy rozrywkowe i sport! Kontrakt jest ważny do końca sezonu 2023-2024 i podobnie jak ViaPlay, obejmuje wszystkie rozgrywki zasadnicze i pucharowe.

mecze nhl na żywo

NHL transmisje ze streamingu Puls4 są dostępne za pośrednictwem przeglądarki internetowej oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Apka jest kompatybilna ze wszystkimi systemami i możną ją pobrać za darmo w sklepie Google Play oraz App Store.

Gdzie jest haczyk?

Darmowy hokej NHL online przez Puls4 jest dostępny wyłącznie na terenie Austrii. Na stronę możemy wejść w każdej chwili, ale transmisje nie będą dostępne.

Zobaczymy jedynie komunikat: location error. Z czego to wynika?

Streaming NHL na żywo poza strefą dostępu

Ograniczenia w dostępnie do treści wynikają z umów licencyjnych. Nordic Entertainment Group (NENT) to firma, która dystrybuuje prawa do transmisji z NHL. Umowy jak ta z ViaPlay czy Puls4 są zawierane na określony czas i dotyczą konkretnej lokalizacji. NHL transmisje to roczne przychody ze wszystkich praw telewizyjnych na ponad 5 miliardów dolarów.

W grze są ogromne pieniądze, dlatego serwisy telewizyjne i streamingowe muszą przestrzegać postanowień zawartych w licencjach. Robią to przy pomocy tak zwanych geoblokad. To systemy, które sprawdzają adres IP każdego użytkownika, który odwiedza serwis internetowy. Na tej podstawie blokują lub umożliwiają dostęp do transmisji.

nhl transmisje

Skutecznym i sprawdzonym rozwiązaniem są sieci VPN (Virtual Private Network). Dzięki nim, możemy się połączyć zewnętrznym serwerem o dowolnej lokalizacji i zmienić lokalizację naszego adresu IP. W ten sposób, blokady nie rozpoznają naszego fizycznego położenia, a jedynie adres serwera z którym jesteśmy połączeni.

W rezultacie omijamy restrykcje terytorialne i hokej NHL online jest do naszej dyspozycji.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

Jak oglądać mecze NHL na żywo w Internecie?

Okej, wiesz już, gdzie możesz obejrzeć hokej NHL online. Teraz musisz jeszcze dowiedzieć się, w jaki sposób to zrobić! Ten krótki poradnik pokaże Ci krok po kroku, w jaki sposób połączyć się z siecią VPN i oglądać mecze NHL na żywo przez Internet. Jako przykład posłużymy się sprawdzonym portalem ViaPlay.

Zaczynajmy!

  1. Po pierwsze, wybierz oprogramowanie VPN, które Twoim zdaniem najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Może to być na przykład ExpressVPN, sprawdzona sieć VPN na hokej NHL online.
  2. Następnie wybierz rodzaj subskrypcji i zainstaluj sieć VPN na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym. Instalacja sieci VPN jest bardzo prosta, jedyne, co musisz zrobić, to klikać „dalej”.
  3. Włącz wybrane przez siebie oprogramowanie VPN i wybierz odpowiedni serwer. Następnie kliknij „Połącz”. Dla ViaPlay wybierz Polskę. Jeśli chcesz oglądać przez Puls4 – Austria.
  4. Wejdź na stronę wybranej platformy i wyszukaj mecze NHL online.

To wszystko! Oglądaj NHL transmisje w zaciszu swojego domu!

Wypróbuj ExpressVPN za darmo i oglądaj mecze NHL na żywo!

Nie miałeś nigdy do czynienia z VPN i masz wątpliwości czy warto? Sprawdź wersję bez ryzyka! Dla takich osób ExpressVPN przygotował 30-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy. Wybierasz i opłacasz subskrypcję, a jeśli chcesz zrezygnować, wystarczy, że dasz znać na maila lub czacie i po wszystkim!

Wszystkie pieniądze otrzymasz z powrotem w ciągu maksymalnie 5 dni. Żadnych niespodzianek zapisanych drobnym drukiem w niewidocznych miejscach. Nie musisz się też obawiać pytań o powody od konsultantów! Nic takiego nie ma miejsca, ponieważ taka jest polityka ExpressVPN! Wystarczy wejść w ten link.

Wiemy, ponieważ to zweryfikowaliśmy! Polecamy tego dostawcę od dawna i nie tylko po to, żeby odblokować NHL transmisje. To gwarancja bezpieczeństwa i prywatności w sieci, którą warto stosować na co dzień.

Najlepsze sieci VPN do oglądania mecze NHL online

Ilość dostępnych sieci VPN w Internecie jest co najmniej przytłaczająca. Obecnie, możemy znaleźć setki, jak nie tysiące sieci VPN, a każda jedna oferuje nowe, ciekawe funkcjonalności. Jak zatem wybrać taką, przy pomocy której będziesz mógł oglądać NHL transmisje online?

Jest to trudne i bardzo czasochłonne zadanie. Ale nic się nie martw, za chwilę zaprezentujemy Ci ranking stworzony we współpracy najlepszych ekspertów w branży. W rankingu tym znajdziesz najlepsze sieci VPN obecnie na rynku, dzięki którym obejrzysz mecze NHL na żywo.

Ale zanim zaprezentujemy Ci nasz ranking, powiemy kilka słów na temat tego, jak ranking ten był tworzony. A więc wszystko zaczyna się od naszych ekspertów. Są to osoby, które „nie z jednego pieca jadły chleb”. Specjaliści doświadczeni w dziedzinie zarówno informatyki, jak i samych sieci VPN.

Następnie wyszukują oni w Internecie te sieci, za pomocą których można streamować wideo przez Internet. Instalują je na swoich komputerach i dokładnie sprawdzają, jak działają, a przede wszystkim, czy można streamować hokej NHL online. Następnie każdy z nich sporządza rzeczową recenzję. Właśnie dlatego nasze opinie są tak wiele warto i godne zaufania.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN maj 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja maj 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Jakie są korzyści z używania sieci VPN?

Oglądaj NHL transmisje na żywo i walcz z geoblokadami

Dzięki VPN możesz uzyskać inny adres protokołu internetowego, czyli inny adres IP. Adresy IP wskazują, gdzie znajduje się urządzenie podczas przeglądania Internetu, przesyłania strumieniowego treści lub angażowania się w inną aktywność online.

hokej nhl online

Niektóre witryny i usługi nie pozwalają użytkownikom z określonych krajów na dostęp do części lub całości tego, co mają do zaoferowania. Jest to powszechne w przypadku usług przesyłania strumieniowego, które mają różne biblioteki w zależności od kraju, w jakim się znajdujesz. Dlatego też, aby oglądać mecze NHL na żywo, warto robić to przez VPN, aby mieć dostęp do wszystkich meczy w całym sezonie.

Bezpieczeństwo i prywatność

Zdarza się, że bez Twojej wiedzy aplikacja lub witryna internetowa może śledzić Twoją aktywność online. Następnie mogą analizować gromadzone dane i wykorzystywać je, aby kierować do Ciebie reklamy.

Natomiast jeśli korzystasz z VPN, uniemożliwia to ludziom, oprogramowaniu i przeglądarkom internetowym uzyskanie dostępu do Twojego połączenia. Dzięki temu informacje, które przesyłasz i otrzymujesz, są bezpieczne i anonimowe.

Kolejnym plusem używania sieci VPN jest bezpieczeństwo, jakie sieć ta zapewnia. Dzięki niej możesz cieszyć się bezpieczeństwem na wysokim poziomie, ponieważ stosowane jest 256-bitowe szyfrowanie.

To sprawia, że ​​cała Twoja komunikacja online wygląda jak bezsensowny, zniekształcony tekst i znaki dla każdego, kto znajdzie sposób na ich przechwycenie. Tak więc dzięki VPN jesteś chroniony z każdej strony! Nie tylko oglądając hokej NHL online, ale także po prostu korzystając z Internetu. Już dziś oglądaj NHL transmisje na żywo ze spokojnym sercem.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca maj 2024

FAQ

Co to jest NHL?

National Hockey League (NHL) to liga profesjonalnego hokeja z siedzibą w Północnej Ameryce. W rozgrywkach uczestniczą 32 drużyny z USA i Kanady. Rywalizują na przestrzeni 8 miesięcy o prestiżowy Puchar Stanleya.

NHL gdzie oglądać?

Do dyspozycji są opcje płatne i darmowe. Miesięczną lub roczną, płatną subskrypcję można wykupić na platformie streamingowej ViaPlay. Za darmo można oglądać hokej NHL online w austriackiej telewizji Puls4.

Wnioski – jak oglądać mecze NHL na żywo?

NHL to jedna z najbardziej rozpoznawalnych lig na świecie, nawet bez podziału na dyscypliny sportowe. NHL transmisje są dostępne przez płatną platformę ViaPlay lub darmową telewizję Puls4. W każdym przypadku ważna jest jednak lokalizacja.

ViaPlay jest dostępne na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii. Puls4 za darmo działa wyłącznie na terenie Austrii. W innych lokalizacjach usługi będą niedostępne ze względu na restrykcje terytorialne.

Rozwiązaniem są sieci VPN, które pozwalają zmienić adres IP i odblokować streaming. Naszym wyborem pozostaje ExpressVPN – numer jeden naszego rankingu. To czołowy dostawca, który posiada zasoby i technologię, żeby udostępnić hokej NHL online w każdych warunkach. Przy okazji zyskujemy bezpieczeństwo i anonimowość w sieci.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl