Oglądaj mecze NFL online: podpowiadamy jak!

Poziom rozgrywek, jakie prowadzi w 2022 roku amerykańska Narodowa Liga Futbolowa i towarzyszące im emocje sprawiają, że NFL na żywo jest doceniany przez wielu kibiców. NFL przyglądają się jednak nie tylko fani tego sportu. Jeśli interesujesz się zakładami bukmacherskimi, też pewnie chętnie oglądasz futbol amerykański na żywo. Niestety, mecze nie są transmitowane przez polskie stacje telewizyjne. Doradzamy, jak poradzić sobie z tym problemem i oglądać mecze NFL online na dużym i małym ekranie!

Wypróbuj ExpressVPN teraz!
Najpewniejszy streaming przez ExpressVPN

Oglądaj bezpiecznie NLF online bez zbędnych kosztów. ExpressVPN to świetne prędkości i stabilność połączenia bez względu na lokalizację.

Problem z dostępnością NFL na żywo?

Najprostszym sposobem, żeby od razu zacząć emocjonować się rozgrywkami NFL na żywo jest oczywiście przebywanie w Stanach Zjednoczonych Ameryki i kupienie sobie biletu na mecz! Prawdopodobnie jednak jesteś tutaj dlatego, że nie masz takiej możliwości i futbol amerykański na żywo jest dla ciebie niedostępny.

Jeśli przebywasz na terenie Stanów Zjednoczonych albo Australii, masz jeszcze opcję włączenia streamingu NFL na żywo. Pewnie jednak jesteś w Polsce. W takim przypadku wyświetli ci się tylko smutny komunikat po angielsku „Gra jest niedostępna”. Czy to oznacza, że nici z NFL na żywo?

mecze nfl online

Pewnie dalej szukasz sposobów na streamowanie NFL na żywo! Możesz zdecydować się na wykupienie NFL Game pass. Oczywiście, możesz go w każdej chwili nabyć na stronie Narodowej Ligi Futbolowej i oglądać od zaraz futbol amerykański na żywo. Jednak ostrzgamy od razu, że musisz się przygotować na drenaż portfela. Biorąc pod uwagę, że cała oprawa meczu i komentarze sportowe i tak nie są tłumaczone na język polski, za takie pieniądze nie wygląda to na świetną okazję.

Na szczęście naszeu zespołowi szybko udało się znaleźć rozwiązanie tego problemu. Korzystając z naszego sposobu, można oglądać futbol amerykański na żywo, a szczególnie mecze NFL online! Z pomocą przychodzi VPN, czyli usługa wirtualnej sieci prywatnej.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak się połączyć, żeby oglądać mecze NFL online?

Co zrobić, żeby już za chwilę wygodnie rozsiąść się na kanapie i oglądać NFL na żywo? Musisz wykonać tylko cztery kroki: wybrać jedno ze sprawdzonych przez nas rozwiązań VPN, połączyć się z siecią za jego pośrednictwem, wybrać właściwy serwer w USA i przejść na stronę, na której transmitowane są mecze. Ale po kolei:

  •  Skorzystamy z usługi zwanej VPN. Na początek parę słów dla niewtajemniczonych. VPN to usługa wirtualnej sieci prywatnej. Innymi słowy, to bezpieczny internetowy tunel, za pomocą którego można przesyłać i szyfrować swoje dane.
  • Gdy już wybierzesz swojego dostawcę, ściągnij i zainstaluj oprogramowanie VPN zgodnie ze wskazówkami na stronie internetowej producenta.
  • Gotowe? Teraz czas na wybór serwera w USA. Po co? Nasz komputer łączy się za pośrednictwem usługi VPN, przykładowo %name%, z serwerem w wybranym kraju. Od tego momentu z zewnątrz wygląda to tak, jakbyśmy byli w kraju, w którym znajduje się ten serwer. Pozwala to skorzystać na przykład dla serwisów streamingowych i oglądać futbol amerykański na żywo. Innymi słowy, VPN pozwala obejść restrykcje związane z lokalizacją. Tego właśnie szukaliśmy!
  • Zawsze kilka stacji telewizyjnych online na terenie Stanów Zjednoczonych transmituje mecze NFL online, więc z pewnością znajdziemy coś dla siebie.

Korzystając z VPN to banalnie proste – mecze NFL online są nasze! Wystarczy, że połączymy się z usługą, wybierzemy serwer w USA i skorzystamy z programu jednej z amerykańskich darmowych telewizji internetowych. Jedynym warunkiem jest posiadanie amerykańskiego adresu IP. A dzięki usłudze VPN amerykańska strona rozpozna nasz adres IP jako lokalny i pozwoli na oglądanie bez przeszkód NFL na zywo!

Oglądaj za darmo

Jak już wspomnieliśmy, najlepszym miejscem do oglądania NFL na żywo za pośrednictwem VPN są naszym zdaniem stacje telewizyjne online. Sprawdźcie przede wszystkim amerykańską Sling TV, ale możecie też zajrzeć na PlutoTV czy Stadium. Korzystanie z serwera VPN daje też możliwość oglądania przez L’Équipe na serwerze francuskim, albo za pośrednictwem 7plus na serwerze australijskim.

Jaki VPN jest najlepszy do streamingu?

Teraz czas na kluczowe pytanie, jaki VPN wybrać, żeby bez problemów oglądać mecze NFL online? Przede wszystkim nie chcemy, żeby połączenie zostało przerwane w kluczowym momencie. Bez względu na to, czy emocjonujemy się wynikiem ze względu na zakłady, czy oczekujemy czysto sportowych emocji.

nfl na żywo

Ważnym ograniczeniem jest tutaj prędkość naszego połączenia internetowego. To od niego zależy jakość streamingu przy oglądaniu wydarzeń takich jak mecze NFL online. A ponieważ pierwszym zadaniem VPN jest zabezpieczenie naszych danych w internecie, połączenia są szyfrowane. Siłą rzeczy szyfrowanie zużywa nieco przepustowości naszego łącza. Dla nas oznacza to po prostu, że potrzebujemy większej prędkości i odpowiedniego VPN, który sprawnie radzi sobie z szyfrowaniem nie obciążając zanadto naszego łącza.

Jest jeszcze jedna trudność. Czasem nie wystarczy sam amerykański IP, żeby oglądać futbol amerykański na żywo. Czasem zdarza się, że stacje telewizyjne blokują adresy, z których jest zbyt wiele połączeń. Dlatego warto wybrać VPN, który oferuje wybór co najmniej kilku serwerów w USA. To proste: jeśli masz wybór, możesz szybko przełączyć się na inny serwer i spokojnie oglądać mecze NFL online.

Spróbowaliśmy dla was zmierzyć się z pytaniem, który VPN wybrać. Oprócz szybkości połączenia i możliwości wyboru jednego z amerykańskich serwerów, ważna była dla nas również cena usługi VPN i jakość interfejsu użytkownika. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie te cechy, żeby przedstawić wam najlepsze sieci VPN, które pozwolą na oglądanie NFL na żywo w sezonie 2022 z dowolnego miejsca.

A oto opcje usług, które najlepiej wypadły w naszym rankingu

Decyzja o tym, którą usługę wybierzesz zależy od ciebie. Jeśli jednak mecze NFL na żywo są dla ciebie priorytetem, polecamy nasz numer 1!

Może i darmowy, ale za to niebezpieczny

Wiecie, że przygotowując nasze rankingi kładziemy duży nacisk również na bezpieczeństwo usług. Dlatego na początek musimy odradzić darmowe usługi VPN. Niestety mamy ogromne wątpliwości co do ich bezpieczeństwa. A nie chcemy przecież, żeby w czasie kiedy oglądamy futbol amerykański na żywo ktoś uzyskał dostęp do naszych prywatnych danych.

Poza tym większość z nich nie zapewnia wystarczająco szybkiego transferu, żeby bez zakłóceń oglądać mecze NFL online. Na szczęście niektóre z płatnych usług VPN, które pozytywnie przeszły nasze testy, dają możliwość bezpłatnego wypróbowania. Szczególnie ciekawa wydaje nam się opcja oferowana przez ExpressVPN. Sama usługa nie jest najtańsza na rynku, ale mamy tutaj opcję zwrotu pieniędzy w ciągu miesiąca od rozpoczęcia subskrypcji. Jeśli więc znudzi nam się futbol amerykański na żywo, coś nam się nie spodoba, albo po prostu zdecydujemy się na inną opcję, zyskujemy gwarancję odzyskania pieniędzy za abonament. Przyjrzyjmy się bliżej kilku opcjom VPN.

Zalety VPN

Jeśli chcemy oglądać NFL na żywo tak, żeby nic nie przerywało nam emocjonujących rozgrywek NFL, skorzystajmy z jednego z poniższych VPN. Zadajesz sobie pytanie – do czego jeszcze, oprócz oglądania Dallas Cowboys i innych ekip, możesz używać sieci VPN? Naszym zdaniem wykupienie takiej usługi otwiera wiele możliwości.

futbol amerykański na żywo

Po pierwsze, możesz korzystać z portali niedostępnych w Polsce i przeglądać strony internetowe i serwisy, których treść jest u nas cenzurowana albo limitowana. Po drugie, prywatna sieć jest znacznie bezpieczniejsza – dotyczy to zarówno przekazywania informacji biznesowych, jak i korzystania na przykład z bankowości internetowej. Poza tym warto rozważyć korzystanie z VPN jeśli gramy w gry online albo korzystamy z torrentów do ściągania lub wysyłania plików.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Najczęściej zadawane pytania

NFL gdzie oglądać?

Najczęściej pytacie po prostu, gdzie oglądać mecze NFL online. Z naszego przeglądu wynika, że najlepiej oglądać mecze w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych online. Oczywiście używając najlepszego w naszym rankingu VPN.

NFL co to jest?

NFL to amerykańska Narodowa Liga Futbolowa. Profesjonalna liga amerykańskiego futbolu składa się z 32 drużyn, które prezentują najwyższy światowy poziom. Dostęp do rozgrywanych przez nie meczów daje możliwość obserwowania ciekawych rozgrywek w naprawdę fascynujących konfiguracjach. Sezon zaczyna się we wrześniu i trwa przez 18 tygodni, do stycznia. Każdy z zespołów gra 17 razy, co oznacza, że w każdym tygodniu możesz jeden raz oglądać futbol amerykański na żywo.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Podsumowanie

Użycie usługi VPN do oglądania wydarzeń sportowych, wśród których króluje futbol amerykański na żywo, to najlepsze rozwiązanie. Nie mamy ograniczeń geograficznych, więc możemy korzystać z darmowego streamingu prosto ze Stanów Zjednoczonych. Cena usługi VPN jest znacznie niższa niż dostęp przez NFL Game pass, albo przez zagraniczną kablówkę. Poza tym bezpieczne połączenie może nam się przydać w wielu innych sytuacjach, o czym przeczytacie w kolejnych postach!

Jestem pisarką, która kocha nowe technologie, a szczególnie tematy związane z cyber-bezpieczeństwem. W ten sposób trafiłam na strony na temat VPN oraz blogi dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Dzięki temu, że tworzę artykuły dla tego serwisu, mam też możliwość pomagania wielu osobom. Jest to dla mnie sposób, w jaki mogę odwdzięczyć się społeczeństwu, a także wciąż zyskiwać inspirację do robienia tego, co robię najlepiej.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl