Oglądaj NFL na żywo: podpowiadamy jak!

Poziom rozgrywek, jakie prowadzi w 2024 roku amerykańska Narodowa Liga Futbolowa i towarzyszące im emocje sprawiają, że NFL na żywo jest doceniany przez wielu kibiców. Niestety, mecze nie są transmitowane przez polskie stacje telewizyjne. Doradzamy, jak poradzić sobie z tym problemem i oglądać mecze NFL na żywo w Polsce.

Weź to!
Odblokuj mecze NFL na żywo w Polsce z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

Omiń geo-blokady, wybierz jeden z wielu dostępnych serwerów w USA i oglądaj NFL gdzie chcesz i w pełnej prędkości. Teraz ExpressVPN 3 miesiące za darmo i 30-dniowa gwarancja zwrotu kosztów!

Aktualizacja: 7 czerwiec 2024

Najlepsze miejsca żeby oglądać mecze NFL online

Najprostszym sposobem, żeby od razu zacząć emocjonować się rozgrywkami mecze nfl online jest oczywiście przebywanie w Stanach Zjednoczonych Ameryki i kupienie sobie biletu na mecz! Prawdopodobnie jednak jesteś tutaj dlatego, że nie masz takiej możliwości i futbol amerykański na żywo jest dla ciebie niedostępny. Poniżej przedstawiamy miejsca, gdzie możemy oglądać transmisje online.

mecze nfl online

  • Peacock TV: to płatna platforma streamingowa dostępna dla użytkowników na terytorium USA. Oferuje zarówno firmy, seriale jak i wydarzenia sportowe, a także transmisje na żywo. Usługa dostępna za pośrednictwem przeglądarki jak i za pomocą dedykowanych aplikacji na smartfony, komputery oraz smart TV.
  • Amazon Prime Video: amerykańska platforma streamingowa, która oferuje usługę wideo na życzenie. Usługa jest dostępna w Polsce, ale każdy kraj ma dedykowaną inną bibliotekę materiałów, przez co wiele materiałów z bazy USA nie jest dostępnych w Polsce. Może okazać się, że będziemy potrzebować dostępu do bazy USA, jeśli chcemy oglądać najważniejsze rozgrywki NFL.
  • Hulu: to płatna telewizja internetowa, dostępna dla użytkowników z USA. Znajdziemy tu bogatą bazę filmów, seriali, wydarzeń sportowych jak i materiały na żywo. Mam do dyspozycji wiele znanych materiałów jak produkcje własne Hulu. Co najważniejsze dla nas, mamy tu również mecze NFL na żywo.
  • NFL Game Pass: Oczywiście, możesz go w każdej chwili nabyć na stronie Narodowej Ligi Futbolowej i oglądać od zaraz futbol amerykański na żywo. Jednak ostrzegamy od razu, że musisz się przygotować na drenaż portfela.

Biorąc pod uwagę, że cała oprawa meczu i komentarze sportowe i tak nie są tłumaczone na język polski, za takie pieniądze nie wygląda to na świetną okazję. Lepiej skorzystać z darmowych źródeł, które prezentujemy poniżej.

Jak ogladac NFL w Polsce za darmo?

Postanowiliśmy wyszukać usługę, za pomocą której obejrzymy NFL bezpłatnie. Nie było to łatwe, ale udało się nam znaleźć Yahoo Sport App. Jest to bezpłatna aplikacja, za pomocą której możemy oglądać różne wydarzenia sportowe, w tym również mecze NFL online. Niestety Yahoo Sport jest dostępne wyłącznie dla użytkowników z terytorium USA. Oglądanie nie jest możliwe na innych urządzeniach niż telefony komórkowe z systemem Android lub iOS.

Mamy tu wiele problemów, ale za to możemy cieszyć się z darmowej transmisji. Problem z oglądaniem tego sportu jedynie na telefonach komórkowych jest trudny do rozwiązania, ale za to prezentujemy poniżej rozwiązanie na temat tego jak poradzić sobie z blokadami geograficznymi.

Jak oglądać mecze NFL online poza strefą dostępności?

Okazuje się, że futbol amerykański na żywo nie jest dostępny we wszystkich lokalizacjach. Wiąże się to z prawami autorskimi i umowami pomiędzy twórcami i nadawcami treści. Nadawcy są zobowiązani do kontrolowania tego, kto może korzystać z zamieszczonych materiałów. Wykorzystuje się do tego sprawdzanie adresów IP, które są przypisywane indywidualnie do naszych urządzeń przez dostawców usług internetowych.

nfl na żywo

Jeśli posiadamy adres IP, który nie jest dopuszczony do odbioru konkretnych transmisji – adres spoza terytorium USA, to uzyskamy komunikat, że transmisja nie jest dla nas dostępna.  Jak w takim razie oglądać NFL na zywo z dowolnego miejsca na świecie, w tym również z Polski?

Istnieje proste rozwiązania, a konkretnie skorzystanie z dobrej sieci VPN. Za pomocą VPN możemy skutecznie omijać geo-blokady. Odbywa się to za pomocą zmiany adresu IP.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jak się połączyć, żeby oglądać mecze NFL online?

Co zrobić, żeby już za chwilę wygodnie rozsiąść się na kanapie i oglądać NFL na żywo? Musisz wykonać tylko 5 prostych kroków.

  1. Wybierz najlepszy VPN do odblokowania kanałów transmitowanych w USA, na którym są emitowane rozgrywki NFL – polecamy ExpressVPN.
  2. Przejdź na official site i wybierz subskrypcję. Teraz ExpressVPN jest przeceniony o 49%
  3. Pobierz i zainstaluj VPN na twoim urządzeniu
  4. Wybierz serwer USA i połącz się z nim
  5. Wybierz interesujący Cię serwis i oglądaj: Peacock TV, Amazon Prime Video, Hulu, NFL Game Pass, Yahoo Sport App

Jak widzimy odblokowanie interesujących nas materiałów za pomocą VPN jest bardzo proste. Nie potrzebujemy do tego ani specjalistycznej wiedzy, ani specjalnych umiejętności. Wystarczy wykonać kroki z naszego krótkiego poradnika i możemy cieszyć się z dostępu do usługi.

Sposób na testowanie ExpressVPN przez 30 dni za darmo

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy chcą oglądać NFL mecze na żywo. Prezentujemy sposób, który pozwoli na skorzystanie z ExpressVPN przez 30 dni za darmo i możliwość odblokowania takich usług jak futbol amerykański na żywo.

Wystarczy, że skorzystamy z tego linku ExpressVPN i wybierzemy interesujący nas plan subskrypcji. Następnie możemy przez 30 dni korzystać z wszystkich funkcjonalności usługi. Przed upływem 30 dni należy zgłosić chęć otrzymania zwrotu kosztów.

Najważniejsze jest to, że nie musimy podawać powodów, dla których chcemy zrezygnować czy też odpowiadać na żadne pytanie. Zwrot otrzymujemy przeważnie w ciągu 5 dni roboczych. Proste, prawda?

Najlepszy VPN dla transmisji futbol amerykański na żywo

Teraz czas na kluczowe pytanie, jaki VPN wybrać, żeby bez problemów oglądać mecze NFL online? Przede wszystkim nie chcemy, żeby połączenie zostało przerwane w kluczowym momencie. Bez względu na to, czy emocjonujemy się wynikiem ze względu na zakłady, czy oczekujemy czysto sportowych emocji.

Spróbowaliśmy dla was zmierzyć się z pytaniem, który VPN wybrać. Oprócz szybkości połączenia i możliwości wyboru jednego z amerykańskich serwerów, ważna była dla nas również cena usługi VPN i jakość interfejsu użytkownika. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie te cechy, żeby przedstawić wam najlepsze sieci VPN, które pozwolą na oglądanie NFL na żywo w sezonie 2024 z dowolnego miejsca.

A oto opcje usług, które najlepiej wypadły w naszym rankingu

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Decyzja o tym, którą usługę wybierzesz zależy od ciebie. Jeśli jednak mecze NFL na żywo są dla ciebie priorytetem, polecamy nasz numer 1!

Inne zalety z korzystania z VPN?

Jeśli chcemy oglądać NFL na żywo tak, żeby nic nie przerywało nam emocjonujących rozgrywek NFL, skorzystajmy z jednego z poniższych VPN. Zadajesz sobie pytanie – do czego jeszcze, oprócz oglądania Dallas Cowboys i innych ekip, możesz używać sieci VPN? Naszym zdaniem wykupienie takiej usługi otwiera wiele możliwości.

futbol amerykański na żywo

Po pierwsze, możesz korzystać z portali niedostępnych w Polsce i przeglądać strony internetowe i serwisy, których treść jest u nas cenzurowana albo limitowana. Po drugie, prywatna sieć jest znacznie bezpieczniejsza – dotyczy to zarówno przekazywania informacji biznesowych, jak i korzystania na przykład z bankowości internetowej. Poza tym warto rozważyć korzystanie z VPN jeśli gramy w gry online albo korzystamy z torrentów do ściągania lub wysyłania plików.

VPN to również bezpieczeństwo w publicznych sieciach Wi-fi, w których należy szczególnie uważać na próby ataku hakerów. Nie zapominajmy również o skutecznej walce z cenzurą, dzięki zmianie VPN, możemy bez problemu odblokowywać dostęp do wszelkich interesujących nas materiałów.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Najczęściej zadawane pytania

NFL co to jest?

NFL to amerykańska Narodowa Liga Futbolowa. Profesjonalna liga amerykańskiego futbolu składa się z 32 drużyn, które prezentują najwyższy światowy poziom. Dostęp do rozgrywanych przez nie meczów daje możliwość obserwowania ciekawych rozgrywek w naprawdę fascynujących konfiguracjach. Sezon zaczyna się we wrześniu i trwa przez 18 tygodni, do stycznia. Każdy z zespołów gra 17 razy, co oznacza, że w każdym tygodniu możesz jeden raz oglądać futbol amerykański na żywo.

NFL gdzie oglądać?

Jeśli chcemy oglądać mecze NFL online musimy przede wszystkim skorzystać z usługi VPN, aby ominąć geo-blokady, które są nakładane na serwisy streamingowe.  Nasi eksperci polecają najlepszy w naszym rankingu VPN. Następnie możemy skorzystać z płatnych serwisów, w których obejrzymy futbol amerykański na żywo jak NFL Games Pass, Hulu, Amazon Prime Video czy Peacock TV.

Jeśli interesuje nas natomiast darmowa oferta serwisów, które transmitują rozgrywki NFL online, mamy do dyspozycji jedynie Yahoo Sport App. Jest to aplikacja dostępna w sklepie Google oraz Apple.

Podsumowanie

Gdzie oglądać NFL przebywając w Polsce? Sprawa nie jest łatwa, bo pomimo tego, że mamy do dyspozycji zarówno płatne jak i darmowe źródła to wszystkie serwisy są przeznaczone dla użytkowników z USA. Opublikowaliśmy skuteczny sposób na odblokowanie materiałów również w Polsce. Wystarczy zastosować sprawdzony VPN i możemy oglądać futbol amerykański na żywo praktycznie z dowolnego miejsca na świecie – również z Polski.

Z naszego rankingu dowiedzieliśmy się, co powinien mieć najlepszy VPN do odblokowania NFL na żywo z Polski i oglądania streamingu w najwyższej jakości bez zacinania i w pełnej prędkości. Eksperci jednogłośnie stwierdzili, że ExpressVPN sprawdza się w typ przypadku najlepiej. Za jego pomocą uzyskujemy dostęp zarówno do NFL online jak i wielu innych ciekawych wydarzeń sportowych.

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl