Oglądaj HBO Max Polska (Aktualizacja 2024)

Wszyscy entuzjaści uniwersum Gry o Tron, Westworld, Sukcesji i wielu innych mają powody do zadowolenia. HBO Max Polska jest już do dyspozycji od kilku miesięcy! Problemy zaczynają się jednak kiedy wyjeżdżamy za granicę i serwis jest niedostępny pomimo wykupionej przez nas subskrypcji. Co wtedy robić? Jak sobie z tym poradzić? Podpowiadamy!

Spróbuj teraz
Oglądaj HBO Max z każdego miejsca! 49% zniżki!

ExpressVPN posiada potężną bazę szybkich serwerów, które omijają blokady i odblokowują HBO Max. 3 miesiące za darmo + 30-dniowa gwarancja zwrotu!

Aktualizacja: 7 czerwiec 2024

Dostępność HBO Max w Polsce i za granicą

Serwis HBO Max za granicą zastąpił wcześniejszą platformę od Warnera – HBO GO. Każdy użytkownik, który wykupi subskrypcję w planie miesięcznym lub rocznym otrzymuje dostęp do ogromnej biblioteki VOD. Znajduje się tam szeroka oferta filmów, seriali i kilka innych formatów dla różnych grup odbiorców. Dodatkowo można liczyć na wczesny dostęp do produkcji kinowych Warnera – już parę miesięcy od premiery!

hbo max w polsce

Platforma HBO Max w Polsce została uruchomiona w marcu 2022 i działa praktycznie na wszystkich urządzeniach oraz systemach operacyjnych. Niestety dostęp jest ograniczony naszą lokalizacją. Jeśli wykupiliśmy subskrypcję w Polsce, nie będziemy mogli korzystać z usługi po przekroczeniu granicy. Jest jednak rozwiązanie!

Streaming HBO Max Polska za granicą

Blokada streamingu poza krajem wykupienia subskrypcji to chleb powszedni wszystkich serwisów VOD, a nie tylko problem HBO Max w Polsce. Wszystko wynika ze skomplikowanych umów licencyjnych jakie muszą zawierać serwisy VOD z właścicielami praw do dystrybucji treści. Twórcy filmowi w erze cyfryzacji bacznie pilnują swoich przychodów z każdego rynku. W rezultacie, większość współczesnych pozycji jest regulowana prawnie.

hbo max za granicą

Witryny streamingowe muszą przestrzegać postanowień kontraktowych i ograniczać dostęp do treści zgodnie z umowami. Podstawowym narzędziem są tutaj geoblokady. To proste oprogramowanie, które identyfikuje nasz adres IP. W zależności od lokalizacji, może zablokować dostęp do HBO Max Polska za granicą. To rozwiązanie możemy spotkać niemal w każdej branży, która posiada jakiekolwiek regulacje dotyczące rynku międzynarodowego.

Odpowiedzią na te wyzwania są VPN (wirtualne sieci prywatne). To usługa, która umożliwia m. in. połączenie z zagranicznym serwerem, które zmienia nasz adres IP. W ten sposób możemy obejść restrykcje terytorialne, ponieważ jesteśmy rozpoznawani jaki przebywający w miejscu lokalizacji naszego serwera. Nie tylko odblokujemy HBO Max za granicą, ale również zadbamy o nasze bezpieczeństwo oraz anonimowość w cyberprzestrzeni, które są dzisiaj na wagę złota.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jak oglądać HBO Max Polska za granicą?

Jest prosty sposób, który sprawi, że każdy będzie mógł oglądać HBO Max po polsku z dowolnego miejsca na Ziemi. Odpowiedni VPN skutecznie zamaskuje nasz adres IP, sprawiając, że platforma będzie nas traktować tak, jakbyśmy mieszkali na terenie wybranego przez nas kraju.

Oto co trzeba zrobić, żeby uzyskać nieograniczony dostęp do nowej platformy streamingowej:

  1. Wybrać odpowiednią usługę VPN.
  2. Zarejestrować się na stronie producenta wybranego przez nas oprogramowania.
  3. Pobrać, zainstalować i uruchomić aplikację z wykorzystaniem danych podanych przy procesie rejestracji.
  4. Wybrać i uruchomić serwer znajdujący się na terenie Polski. Bez tego nie uruchomimy HBO Max za granicą Jeśli zależy nam na dostępie do największej biblioteki, możemy wybrać serwer USA.
  5. Zarejestrować się na platformie HBOMax Polska za granicą.
  6. Uruchomić usługę i cieszyć się z nieograniczonego dostępu do najnowszych filmowych i serialowych hitów.

Procedura jest dość prosta i każdy powinien sobie z nią poradzić. Jeśli ktoś kiedykolwiek odblokowywał w ten sposób inne usługi zablokowane na terenie Polski, poradzi sobie bez najmniejszego kłopotu. Warto w tym miejscu się zatrzymać i zastanowić nad tym, jaki VPN będzie odpowiedni to tego, aby uruchomić usługę streamingową w wysokiej rozdzielczości.

Wypróbuj ExpressVPN za darmo!

Zarówno nowicjusze jak i znawcy technologii VPN powinni być zadowoleni z programu 30-dniowej gwaranci zwrotu od ExpressVPN.

Oferta umożliwia nieograniczony dostęp do funkcji serwisu przez cały miesiąc! Organizator bierze 100% ryzyka na siebie. Jeśli przed upływem 30 dni wyrazimy chęć rezygnacji – otrzymamy całkowity zwrot kosztów! Nie trzeba się obawiać żadnych warunków zapisanych małym drukiem typowych dla wielu korporacji!

Jedyne co trzeba zrobić to skontaktować się z dostawcą usługi przez maila lub czat na żywo i poinformować o rezygnacji. Zero uciążliwych pytań i naciągania. Wiemy, ponieważ sami to sprawdziliśmy! Prosimy o zwrot i maksymalnie w ciągu 5 dni mamy kasę z powrotem na koncie.

Rekomendujemy ten VPN od wielu lat. Gwarantują najwyższą jakość, a wyzwania jak HBO Max Polska za granicą to dla nich normalka. Potężna baza szybkich serwerów to gwarancja nieograniczonego dostępu do treści. Wszystko bez zbędnych formalności!

Jaki jest najlepszy VPN, aby oglądać HBO Max Polska za granicą?

Wybór odpowiedniej usługi VPN, która pozwoli na oglądanie HBO Max za granicą to nie taka prosta sprawa. Obecnie można korzystać z dziesiątek, jeśli nie setek różnych usług maskujących IP. Dzielimy je na darmowe i płatne. Żeby móc oglądać pliki wideo w dużej rozdzielczości, należy wykupić dostęp do płatnego VPNa. Tylko one charakteryzują się cechami, które zapewnią zarówno anonimowość, jak i bezpieczeństwo oraz komfort oglądania ulubionych seriali i filmów z Warner Bros New Line Cinema i innych wytwórni.

Nasi specjaliści dołożyli wszelkich starań, żeby wybrać najlepsze usługi VPN, przetestować je i zorganizować w jeden ranking, według którego każdy wybierze najbardziej odpowiadający mu program.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Oto najważniejsze funkcje, na które należy zwracać uwagę przy wybieraniu wirtualnej sieci prywatnej.

  1. Odpowiednia liczba serwerów. W tym przypadku w Polsce (do oglądania HBO Max Polska za granicą) oraz Stanach Zjednoczonych (dla szerszej biblioteki).
  2. Wysoka przepustowość serwerów, która umożliwi odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości.
  3. Polityka niezachowywania logów użytkowników.
  4. Wysokiej klasy szyfrowanie.

Do czego mogą się jeszcze przydać usługi VPN?

Oczywiście, usługi VPN to nie tylko HBO Max za granicą, ale także cała masa innych możliwości. Internet praktycznie nie ma granic, a możliwość odblokowania jego całej jego zawartości, bez względu na to, gdzie mieszkamy, to coś niesamowitego.

W przypadku, gdy ktoś często korzysta z różnych usług w Internecie, z pewnością spotkał się z różnymi blokadami geolokalizacyjnymi, które działają na podobnej zasadzie co HBO Max w Polsce lub wyłącznie dla Stanów Zjednoczonych.

hbo max polska za granicą

Nawet jeśli wybierzemy się w podróż do egzotycznego kraju i spróbujemy skorzystać z witryn, z których korzysta się codziennie, może się okazać, że będą one zablokowane. W tym momencie najlepszy rozwiązaniem będzie zainwestowanie kilku dolarów miesięcznie w VPN.

Ostatnią, ale nie najmniej ważną kwestią jest anonimowość i bezpieczeństwo, które dla wielu użytkowników wirtualnych sieci prywatnych są na tyle ważne, że wyłącznie po to decydują się na wykupienie subskrypcji.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

FAQ

HBO Max co to jest?

To odpowiedź na działania Netflixa i Disneya. Nowa platforma przejmie to, co oferuje HBO Now oraz HBO GO i doda do tego wiele nowości, dzięki którym będzie mogła stawać w szranki z największymi konkurentami na rynku.

Co oglądac na HBO Max?

W bibliotece znajdą się wszystkie najważniejsze produkcje HBO i Warner Bros uzupełnione o produkcje takich telewizji jak Cartoon Network, CNN TNT TBS i innych.

Największe hity to własne produkcje HBO jak Gra o Tron, Dom Smoka, Sukcesja i wiele więcej seriali. Regularnie pojawiają się też najnowsze hity kinowe we wczesnym dostępie.

Ile kosztuje HBO Max?

HBO Max w Polsce jest dostępne w dwóch planach cenowych. Miesięczny kosztuje 29,99 PLN każdego miesiąca. Roczny to jednorazowa płatność 234,99 PLN za 12 miesięcy.

Podsumowanie

HBO Max w Polsce działa od marca 2022 i zgodnie z oczekiwaniami zyskał uznanie wielu użytkowników. Niestety problemy zaczynają się po wyjeździe za granicę, kiedy pomimo wykupionej subskrypcji, usługa może być niedostępna. Wszystko przez restrykcje terytorialne, które sprawiają, że HBO Max za granicą nie działa.

Wtedy na pomoc przychodzi sprawdzone rozwiązanie w postaci VPN. Jeśli ktoś jest niedoświadczony, powinien podczas wyboru skorzystać z powyższego rankingu lub aktualnego numeru jeden na rynku – ExpressVPN. Wybierając tę wirtualną sieć prywatną można mieć pewność, że wszystkie produkcje będą się uruchamiały w wysokiej jakości i nie będą się zacinać. Przy okazji zapewnimy sobie prywatność i bezpieczeństwo w sieci.

magda

Magda, inżynier Bezpieczeństwo cybernetyczne, wykorzystuje swoje doświadczenie związane z tematami związanymi z Internetem, aby wnieść swój wkład na tej stronie i promować wiedzę w społeczeństwie. Z wykształceniem z zakresu sztucznej inteligencji i analizy danych na Akademia Górniczo-Hutnicza, Magda zdobyła wiedzę na temat ochrony siebie w świecie online. Ona lubi pisanie drobiazgowo opracowanych artykułów i recenzji dotyczących bezpiecznych połączeń i ochrony danych. W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało skontaktować się z nią pod adresem magda@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl