Oglądaj HBO Max Polska w kompletny poradnik (Aktualizacja)

Serwisy VOD przejmują władze na rynku telewizji i filmu. Przodujące platformy należą do światowych gigantów jak Netflix, Amazon, Disney oraz HBOMax. Ostatni z czwórki gigantów postanowił na nowość, która ma wprowadzić świeżość i zapewnić jej jeszcze większy udział na rynku platform streamingowych. Usługa startuje w maju na terenie Stanów Zjednoczonych, a dopiero później dla HBO Max Polska. Jeśli ktoś nie może się doczekać silnego konkurenta dla Apple TV i innych przodujących platform streamingowych, musi skorzystać z odpowiednich usług VPN. Wybór jednak nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać.

Przejdź na ExpressVPN
Potrzebujesz najlepszego VPN?

Nie szukaj więcej i pobierz ExpressVPN, najlepsza aktualnie dostępna usługa VPN - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Gdzie można oglądać HBOMax?

Od maja 2020 można oglądać HBOMax wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych Usługa zastąpi wcześniejszą platformę wywodzącą się z telewizji Home Box Office –  HBO Now. Informacje dotyczące dalszej ekspansji serwisu na Europę i resztę świata nie są jeszcze dostępne. Szacuje się, że usługa będzie dostępna dla innych krajów w tym Polska w 2022 roku.

hbo max w polsce

Dla fanów produkcji wywodzących się z wytwórni Warner Bros, jak Wonder Woman, czy seriali, które oferta HBO Max dopiero zaproponuje, jak Adult Swim, Teoria Wielkiego Podrywu, Gra o Tron oraz oryginalnych serii, debiutujące na nowej platformie (Max originals), i dłużej to będzie prawdziwy cios.

Na razie należy uzbroić się w cierpliwości i czekać, aż najpierw usługa wystartuje w Stanach Zjednoczonych, a później premiera HBO Max w Polsce. W oczekiwaniu na naszą rodzimą premierę, z pewnością przyda się dobra usługa VPN.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak oglądać HBO Max w Polsce?

Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość lub po prostu wykupić odpowiednią usługę, która sprawi, że każdy będzie mógł oglądać HBO Max z dowolnego miejsca na Ziemi. Odpowiedni VPN skutecznie zamaskuje nasz adres IP, sprawiając, że platforma będzie nas traktować tak, jakbyśmy mieszkali na terenie USA.

Oto co trzeba zrobić, żeby uzyskać dostęp do nowej platformy streamingowej:

  1. Wybrać odpowiednią usługę VPN.
  2. Zarejestrować się na stronie producenta.
  3. Pobrać, zainstalować i uruchomić aplikację z wykorzystaniem danych podanych przy procesie rejestracji.
  4. Wybrać i uruchomić serwer znajdujący się na terenie Stanów Zjednoczonych.
  5. Zarejestrować się na platformie HBOMax, podając dane świadczące o miejscu zamieszkania na terenie USA.
  6. Uruchomić usługę i cieszyć się z dołączenia do grona HBO Now subscribers oraz nowych, którzy zdecydowali się zarejestrować, żeby oglądać HBOMax.

Procedura jest dość prosta i każdy powinien sobie z nią poradzić. Jeśli ktoś kiedykolwiek odblokowywał w ten sposób inne usługi zablokowane na terenie Polski, poradzi sobie bez najmniejszego kłopotu. Warto w tym miejscu się zatrzymać i zastanowić nad tym, jaki VPN będzie odpowiedni to tego, aby uruchomić usługę streamingową w wysokiej rozdzielczości.

Jaki jest najlepszy VPN, aby oglądać HBO Max Polska?

Wybór odpowiedniej usługi VPN, która pozwoli na oglądanie HBO Max Polska to nie taka prosta sprawa. Obecnie można korzystać z dziesiątek, jeśli nie setek różnych usług maskujących IP. Dzielimy je na darmowe i płatne. Żeby móc oglądać pliki wideo w dużej rozdzielczości, należy wykupić dostęp do płatnego VPNa. Tylko one charakteryzują się cechami, które zapewnią zarówno anonimowość, jak i bezpieczeństwo oraz komfort oglądania ulubionych seriali i filmów z Warner Bros New Line Cinema i innych wytwórni.

Oto najważniejsze funkcje, na które należy zwracać uwagę przy wybieraniu wirtualnej sieci prywatnej.

  1. Odpowiednia liczba serwerów (w tym przypadku w Stanach Zjednoczonych).
  2. Wysoka przepustowość serwerów, która umożliwi odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości.
  3. Polityka niezachowywania logów użytkowników.
  4. Wysokiej klasy szyfrowanie.

Nasi specjaliści dołożyli wszelkich starań, żeby wybrać najlepsze usługi VPN, przetestować je i zorganizować w jeden ranking, według którego każdy wybierze najbardziej odpowiadający mu program.

Czy do oglądania HBO Max w Polsce wystarczy mi darmowy VPN?

W przypadku możliwości oglądania telewizji przez Internet można od razu powiedzieć, że nie ma takiej możliwości. Darmowe usługi mają bardzo dużo ograniczeń i jedną z nich jest przepustowość serwerów, która umożliwia jedynie przeglądanie stron internetowych. W przypadku oglądania HBO Max Polska prawdopodobnie uruchomi się co najwyżej nieprzyjemny pokaz slajdów, po którym użytkownik tylko zniechęci się do oglądania wybranej produkcji.

hbo max

Oprócz tego darmowe usługi VPN charakteryzują się tym, że udostępniają zaledwie kilka serwerów, nie stosują odpowiednich zabezpieczeń oraz zapisują logi swoich użytkowników, aby później odsprzedać je stronom trzecim. W końcu nie ma nic za darmo i logiczne jest, że usługodawca znalazł sposób, w który może czerpać zyski lub opłacać wydatki związane ze swoją działalnością.

Do czego mogą się jeszcze przydać usługi VPN?

Oczywiście, usługi VPN to nie tylko HBO Max Polska, ale także cała masa innych możliwości. Internet praktycznie nie ma granic, a możliwość odblokowania jego całej jego zawartości, bez względu na to, gdzie mieszkamy, to coś niesamowitego. W przypadki, gdy ktoś często korzysta z różnych usług w Internecie, z pewnością spotkał się z różnymi blokadami geolokalizacyjnymi, które działają na podobnej zasadzie co HBOMax wyłącznie dla Stanów Zjednoczonych.

oglądać hbo max

Nawet jeśli wybierzemy się w podróż do egzotycznego kraju i spróbujemy skorzystać z witryn, z których korzysta się codziennie, może się okazać, że będą one zablokowane. W tym momencie najlepszy rozwiązaniem będzie zainwestowanie kilku dolarów miesięcznie w VPN.

Ostatnią, ale nie najmniej ważną kwestią jest anonimowość i bezpieczeństwo, które dla wielu użytkowników wirtualnych sieci prywatnych są na tyle ważne, że wyłącznie po to decydują się na wykupienie subskrypcji.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

FAQ

1. Czym jest HBO Max?

To odpowiedź na działania Netflixa i Disneya. Nowa platforma przejmie to, co oferuje HBO Now oraz HBO GO i doda do tego wiele nowości, dzięki którym będzie mogła stawać w szranki z największymi konkurentami na rynku.

2. Jaka będzie Platforma HBO Max Polska i jej oferta?

Już w dniu premiery ma zapewniać około 10.000 godzin treści. W bibliotece znajdą się wszystkie najważniejsze produkcje HBO i Warner Brros uzupełnione o produkcje takich telewizji jak Cartoon Network, CNN TNT TBS i innych.

hbo max polska

3. Ile będzie kosztować?

Dostęp do platformy ma kosztować 15 dolarów. Oczywiście HBO Max w Polsce prawdopodobnie będzie kosztować inaczej, ale dzisiaj trudno jest określić cenę miesięcznej subskrypcji.

Podsumowanie

HBO Max w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Zanim nadejdzie do kraju nad Wisłą, należy uzbroić się w cierpliwość lub odpowiednią usługę VPN, która umożliwi komfortowe jej użytkowanie. Jeśli ktoś jest niedoświadczony, powinien skorzystać z powyższego rankingu lub aktualnego numeru jeden na rynkuExpressVPN. Wybierając tę wirtualną sieć prywatną można mieć pewność, że wszystkie produkcje będą się uruchamiały w wysokiej jakości i nie będą się zacinać.

Wykorzystując swoje doświadczenie w tematach internetowych staram się wnieść znaczący wkład w rozwój tego serwisu, a przez to popularyzować wiedzę w społeczeństwie. Lubię pisać artykuły i recenzje oparte na drobiazgowych badaniach, począwszy od bezpiecznych połączeń, na ochronie danych skończywszy. W konsekwencji muszę radzić sobie w zagadnieniami i regulacjami prawnymi, które zmieniają się bardzo często, przez to ciągle trzeba starać się być na bieżąco.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl