Oglądaj polski Eurosport po wycofaniu Playera w 2024!

Eurosport to jeden z najbardziej popularnych kanałów sportowych w Europie. Mimo to, z końcem 2022 roku podjęli decyzje o wycofaniu usługi Playera z Polski! Na szczęście, jest alternatywny sposób na dostęp do streamingu online! W tym artykule dowiesz się co zrobić, żeby oglądać Eurosport na żywo online z każdego miejsca!

Sprawdź ofertę
Oglądaj Eurosport PL wszędzie z ExpressVPN. 49% zniżki!

ExpressVPN ma globalną sieć szybkich serwerów, które ominą geoblokady i odblokują polski Eurosport w każdym miejscu.3 miesiące za darmo i 30-dniowa gwarancja zwrotu.


Aktualizacja: 9 czerwiec 2024

Jak oglądać Eurosport PL na żywo przez internet?

Duża część widzów przyzwyczaiła się na przestrzeni ostatnich lat do usługi Player Eurosport online na żywo. Ta opcja była rozwiązaniem na dostęp do streamingów sportowych za pośrednictwem strony oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Usługa została jednak wycofana z Polski i pozostaje niedostępna od końca 2022 roku.

To jednak nic straconego, ponieważ na podobnych warunkach, można oglądać Eurosport na żywo przez internet za pośrednictwem platformy o niemal identycznej nazwie: Player.pl. Tym razem chodzi jednak o usługę, której właścicielem jest stacja TVN.

Dostęp uzyskamy po opłaceniu jednego z pakietów abonamentowych. Do wyboru są różne kombinacje, m. in. zawierające Eurosport 1 na żywo oraz Eurosport 2 na żywo. Dodatkowo zgarniamy dostęp do filmów, seriali oraz innych programów rozrywkowych.

eurosport pl na żywo

Player.pl działa na przeglądarkach internetowych i urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Telefony, tablety, smart TV – wszędzie na takich samych zasadach.

Pomimo, że Eurosport transmisje online przeniósł do innej platformy, standardowa strona tej stacji nadal działa. Cały czas możemy korzystać z artykułów newsowych, wideo i pozostałych treści. Tutaj również widać wpływ współpracy z TVN, ponieważ po wpisaniu standardowego adresu (Eurosport.com) jesteśmy automatycznie przekierowani na adres: eurosport.tvn24.pl.

Jednocześnie należy zaznaczyć, że zakup usługi Player.pl jest możliwy wyłącznie w strefie dostępu, czyli na terenie Polski. Jeśli już wykupimy pakiet, możemy oglądać Eurosport przez internet na terenie UE, Norwegii, Islandii oraz Liechtensteinie. W innych rejonach, nawet przy aktualnej subskrypcji, dostęp będzie zablokowany!

Eurosport transmisja na żywo poza strefą dostępu

W dzisiejszych czasach, kiedy niemalże każda dziedzina życia przenosi się do internetu, media i przemysł rozrywkowy również postanowiły wykorzystać możliwości, jakie daje globalna sieć. Eurosport przez internet to nie odosobniony przypadek. Tak samo działają transmisje na żywo z innych wydarzeń sportowych, koncertów, czy filmów i seriali.

Streamingi stają się coraz bardziej popularne, a wraz z nimi rośnie liczba platform oferujących takie usługi. Żeby móc legalnie udostępniać treści, takie jak Eurosport PL na żywo, media muszą uzyskać prawa telewizyjne do emisji, co jest zwykle bardzo kosztowne.

To właśnie one są główną przyczyną, dla której transmisje są uzależnione od naszej lokalizacji. W celu ochrony swoich interesów, twórcy treści udostępniają licencje i zezwolenia wyłącznie na określonym terenie.

eurosport transmisja na żywo

Wdrożenie takich ograniczeń geograficznych wiąże się z implementacją geoblokad, czyli narzędzi, które blokują dostęp do treści dla osób z innych lokalizacji. Geoblokady funkcjonują dzięki oprogramowaniu, które weryfikuje adres IP odwiedzającego stronę internetową i uniemożliwia dostęp, jeśli adres IP pochodzi z nieuprawnionej lokalizacji.

Mimo że opłacenie subskrypcji za usługi na danym terenie daje nam dostęp do treści, to nie jest wystarczające, aby Eurosport transmisja na żywo był dostępny wszędzie. Wystarczy, że wyjedziemy poza strefę dostępu i nici z oglądania.

Dlatego, aby obejrzeć Eurosport na żywo, musimy użyć VPN (wirtualnej sieci prywatnej), która umożliwi nam zmianę adresu IP i wybranie lokalizacji serwera, z którego będziemy korzystać. W ten sposób będziemy mogli ominąć geoblokady obejrzeć transmisje live z dowolnego miejsca na świecie.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jak odblokować Eurosport przez internet z VPN?

Odblokowanie Eurosport PL na żywo za granicą jest prostsze niż się wydaje, a cały proces zajmie tylko kilka minut. Oto kroki, które musisz podjąć:

 1. Wybierz dostawcę VPN. Polecamy ExpressVPN, który jest liderem w naszym rankingu.
 2. Wybierz plan subskrypcji, który najbardziej Tobie odpowiada. Dostawcy zazwyczaj oferują najlepsze ceny za dłuższe subskrypcje, ale wybierz opcję z 30-dniową lub dłuższą gwarancją zwrotu! W ten sposób zawsze będziesz mógł się wycofać!
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN. Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz na stronie operatora usługi.
 4. Wybierz odpowiedni serwer, aby obejrzeć Eurosport na żywo. W tym wypadku chodzi o serwer z Polski.
 5. Przejdź na stronę Player.pl, zaloguj się do swojego konta i ciesz się nieograniczonym dostępem!

Dzięki VPN będziesz mógł cieszyć się transmisjami sportowymi i innymi treściami online, które normalnie są niedostępne poza Twoją lokalizacją. Eurosport transmisja na żywo to tylko początek – z VPN masz do dyspozycji wiele innych korzyści!

Wypróbuj ExpressVPN i oglądaj Eurosport przez internet!

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji korzystać z usługi wirtualnych sieci prywatnych, to polecamy rozpocząć swoją przygodę od ExpressVPN! Dlaczego? Ponieważ mają dla Ciebie niezwykle korzystną ofertę! 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Co to dokładnie oznacza? To proste – opłacasz subskrypcję i korzystasz z usługi przez miesiąc.

Jeśli Ci się nie spodoba (w co trudno nam uwierzyć!), bez problemu możesz zrezygnować i odzyskać kasę. Wystarczy tylko poinformować o tym obsługę klienta mailowo lub przez czat na stronie. Nie musisz się martwić o żadne ukryte warunki czy podejrzane zapisy. Nie ma też jakichkolwiek irytujących pytań o powody rezygnacji. Wiemy, ponieważ sami testowaliśmy to wielokrotnie!

Wystarczy, że skorzystasz z oferty przez nasz link, a cały pakiet korzyści będzie do Twojej dyspozycji. Polecamy tego dostawcę od dawna, ponieważ to jedna z najlepszych opcji na rynku. Mają odpowiednie zasoby i technologię. Z ich pomocą nie tylko odblokujesz Eurosport PL na żywo, ale zapewnisz sobie dodatkowo prywatność i bezpieczeństwo w sieci każdego dnia.

Ranking VPN w 2024: Eurosport transmisja na żywo

Internet bez wątpienia niesie wiele możliwości, ale nie brakuje też odcieni szarości. Coraz trudniej zachować prywatność w sieci. Restrykcje terytorialne dają się we znaki za każdym razem, kiedy przekroczymy granicę – szczególnie kiedy korzystamy z serwisów VOD.

Z tego oraz kilku innych powodów, stworzyliśmy specjalny ranking najlepszych sieci VPN do streamingu Eurosport na żywo i nie tylko.

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Porównaliśmy wiele opcji nie zostawiając miejsca na kompromisy. Nawet oferty wybitne w jednym obszarze były skreślane, jeśli nie spełniały naszych minimalnych wymagań w pozostałych. Oto co i dlaczego braliśmy pod uwagę do oglądania Eurosport przez internet:

 1. Ilość serwerów. Im więcej, tym większa jest szansa na uzyskanie stabilnego połączenia i uniknięcie przeciążeń. Wiele dostępnych lokalizacji to także szansa na uzyskanie adresu IP z różnych krajów, co pozwala na skuteczne omijanie geoblokad i oglądanie Eurosport PL na żywo z różnych zakątków świata!
 2. Szybkość serwerów. To kluczowy czynnik wpływający na jakość streamingu. Wybieramy oferty, których serwery zapewniają najszybsze połączenia i płynny streaming.
 3. Bezpieczeństwo . Korzystanie z VPN pozwala na ukrycie adresu IP i zwiększenie prywatności w sieci. Najlepsi dostawcy mają do zaproponowania wiele dotykowych funkcji, np. kill switch, blokady reklam, szyfrowanie SSL i wiele więcej!
 4. Prywatność. Jeden z fundamentów na których powstała cała koncepcja VPN. Wybieramy dostawców z polityką zero-logów, którzy mają siedziby poza krajami 5, 9 lub 14 oczu.
 5. Obsługa. Doceniamy różne kanały komunikacji i rozbudowane sekcje FAQ. Sprawdzamy też kompetencje konsultantów, którzy powinny być w stanie doradzić np. wybór najlepszego serwera do naszych potrzeb.
 6. Stosunek jakości do ceny. Dobre ceny przy dłuższych zobowiązaniach to jedno. Szukamy też planów z gwarancją zwrotu pieniędzy dla kupujących bez podawania przyczyn.

Wszystkie z naszych propozycji posiadają odpowiednie narzędzia, żeby odblokować Eurosport PL na żywo z dowolnej lokalizacji!

Zalety VPN to nie tylko Eurosport transmisja na żywo

Najlepsze sieci VPN zostały stworzone w oparciu o dwa fundamentalne założenia: potrzeba wolnego oraz bezpiecznego internetu. Oglądanie Eurosport przez internet z dowolnego miejsca to tak naprawdę jedna z wielu możliwości. Jak jeszcze można wykorzystać sieci VPN?

Omijanie geoblokad daje podobne korzyści w przypadku większości serwisów streamingowych. Netflix, Disney+, HBO Max, ViaPlay – wszystkie działają na takich samych zasadach. To jednak nie wszystko. Restrykcje terytorialne w niektórych krajach przybierają formę cenzury materiałów filmowych, naukowych i innych. Nawet ceny biletów mogą zaleć od tego skąd je zamawiamy!

Wirtualne sici prywatne pozwalają połączyć się z wybranym serwerem, a przez to zmienić naszą lokalizację IP. W ten sposób omijamy geoblokady i odblokowujemy Eurosport PL na żywo lub pozostałe serwisy i treści, które w innym wypadku byłyby niedostępne.

eurosport przez internet

Bezpieczeństwo to kolejna kwestia. Większość osób ma świadomość istnienia hakerów i złośliwego oprogramowania. Czasy się jednak zmieniły i współcześnie walczymy też ze śledzeniem, kradzieżą naszych danych, targetrowaniem reklam.

Dobre VPN zaszyfrują nasze połączenie, a dzięki temu ukryją prawdziwe IP. W ten sposób nie tylko Eurosport transmisja na żywo będzie w naszym zasięgu, ale także anonimowe korzystanie z internetu. O bezpieczeństwo nie mysimy się martwić nawet korzystając z takich rozwiązań, jak otwarte WiFi!

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

FAQ

Eurosport PL na żywo gdzie oglądać?

Po wycofaniu, usługi Playera, Eurosport na żywo można oglądać na platformie o podobnej nazwie: player.pl. Dostęp uzyskamy po opłaceniu miesięcznej subskrypcji.

Jak oglądać Eurosport przez internet za darmo

Usługa nie jest bezpłatna, ale możesz wypróbować darmowy okres próbny! Wtedy sprawdzisz bez ryzyka, czy Eurosport transmisja na żywo jest warta zachodu i pieniędzy.

Wnioski: Czy warto oglądać Eurosport na żywo z VPN?

Usługa Eurosport Player została wycofana z Polski pod koniec 2022 r. Na szczęście, oglądanie sportowych zmagań jest dalej możliwe na platformie Player.pl.

Eurosport transmisja na żywo przestaje być jednak dostępna, kiedy przekroczymy granice strefy dostępu. Umowy licencyjne pozwalają serwisom streamingowym emitować treści wyłącznie na określonym obszarze. Na pomoc przychodzą sieci VPN. Przepuszczają połączenie przez zewnętrzny serwer, a dzięki temu ukrywają prawdziwe IP. To pozwala nam omijać geoblokady i oglądać Eurosport przez internet bez ograniczeń!

Ze swojej strony polecamy sprawdzić numer jeden rankingu redakcji: ExpressVPN. Z ich pomocą nie tylko obejrzysz Eurosport na żywo z dowolnego miejsca, ale zapewnisz sobie prywatność i bezpieczeństwo każdego dnia.

Co ważne, nie musisz nam wierzyć na słowo, ponieważ możesz skorzystać z 30-dniowej gwarancji, która pozwala sprawdzić usługę praktycznie za darmo!

kate

Klaudia, radca ds. Prywatności i Cyberbezpieczeństwa, to pasjonatka pisania, eksplorująca nowe technologie, ze szczególnym zainteresowaniem bezpieczeństwem cybernetycznym. Jej odkrycie stron VPN i blogów o bezpieczeństwie online poszerzyło jej wiedzę w tej dziedzinie. Posiadając wykształcenie z zakresu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytet Warszawski, wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia artykułów na stronę internetową, co pozwala jej pomagać wielu ludziom. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nią pod adresem klaudia@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl