VPN na iPad – który najlepszy?

VPN na iPad jest tak samo ważny, jak VPN na telefon, czy komputer. Sieć VPN (virtual private network) jest aktualnie powszechnym sposobem, na bezpieczny dostępu do Internetu. W Indonezji 41 procent użytkowników Internetu korzysta z VPN, 39 procent w Tajlandii, 36 procent w całej Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Brazylii i Turcji. Z 649 milionów użytkowników Internetu w Chinach 29 procent korzysta z VPN – to około 190 milionów ludzi. Na całym świecie rośnie wykorzystanie sieci VPN. Rośnie także – użycie urządzeń mobilnych.

Przejdź na ExpressVPN
Potrzebujesz najlepszego VPN?

Nie szukaj więcej i pobierz ExpressVPN, najlepsza aktualnie dostępna usługa VPN - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Najlepszy VPN na iPad

Usługi VPN iPad Polska lub iPad Pro VPN, są wykorzystywane coraz częściej. Połączenia VPN na iPhonie lub iPadzie są wykonywane miliony razy dziennie. iPad VPN, staje się coraz częściej wyszukiwaną frazą, bo więcej osób łączy się z Internetem na urządzeniu mobilnym niż na jakimkolwiek innym urządzeniu. Rządy, przestępcy i wszyscy ludzie, których wolisz unikać w życiu, doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego aktualnie, ich głównym celem jest teraz szpiegowanie przeglądanych stron internetowych z iPhone’a lub iPada!

vpn ipad

iPad VPN oferuje prawdziwą prywatność. Pamiętasz jak Apple nie pozwoliło odblokować telefonu z systemem iOS, należącego do terrorysty? Poparło ich 46% użytkowników, przy sprzeciwie 35%. Cieszy mnie, że ludzie przywiązują coraz więcej wagi do prywatności, do której mamy prawo.

Dla mnie ekran telefonu jest jednak za mały do korzystania z zasobów internetu, dlatego musiałem poszukać rozwiązania na urządzenia z systemem iOS, ale chodziło mi o VPN iPad.

Wiesz, że ogromne instytucje, takie jak banki, inwestują miliony dolarów, aby zapewnić sobie i swoim pracownikom prywatność? Z roku na rok, kwoty te są podnoszone. To jest jeden z tych działów, które mają niemal nieograniczony budżet. Pracownik instytucji państwowej lub dużej korporacji, powinien dbać o połączenie VPN iPad nawet na prywatnym sprzęcie. Nie tylko na tablecie, bo ważne jest każde urządzenie, z którego korzysta.

Na szczęście dla Ciebie nie potrzebujesz „nieograniczonego” budżetu. VPN iPad, który pozwoli na równie dobre połączenie telefonu i komputera, kosztuje dosyć mało i na takim prozwiązaniu się skupię. Nawet w ograniczonej kwocie potrzebujesz NAJLEPSZYCH zabezpieczeń. Dzięki dobrej sieci VPN (i zdrowemu rozsądkowi) będziesz bezpieczny — zwłaszcza jeśli masz iPad-a.

Czy możesz uzyskać darmowy VPN iPad?

Chociaż na rynku istnieje kilka darmowych sieci VPN, którym możesz zaufać, ważne jest, aby poznać ich ograniczenia. Ważne jest również, aby zrozumieć, dlaczego tak ważne jest, aby trzymać się z dala od wielu bezpłatnych sieci VPN.

vpn na ipad

Większość darmowych sieci VPN dostępnych w App Store jest zbyt powolnych lub ma ograniczony przesył danych. To sprawia, że cokolwiek poza codziennym przeglądaniem kilku stron www staje się trudnością. Co gorsza, niektóre sieci VPN będą nawet gromadzić dane na Twój temat, aby sprzedawać je stronom trzecim. To jest dokładne przeciwieństwo tego, co powinien zapewniać VPN! Aby zachować bezpieczeństwo dzięki VPN, najpierw odwiedź nasz darmowy przewodnik po VPN dla iOS, gdzie znajdziesz solidne rekomendacje.

Jak skonfigurować VPN na iPad?

Aby skonfigurować VPN na iPadzie, wykonaj następujące czynności:

 1. Zdecyduj, która z wymienionych tutaj sieci VPN odpowiada Twoim potrzebom (np. ExpressVPN).
 2. Odwiedź stronę internetową tej usługi VPN i subskrybuj. Roczna subskrypcja jest zwykle lepsza pod względem kosztów (możesz zaoszczędzić ponad 50 do nawet 70 procent kosztów).
 3. Po dokonaniu subskrypcji zaloguj się przy użyciu hasła.
 4. Z konta użytkownika pobierz oprogramowanie VPN. Postępując zgodnie z instrukcjami, wybierz i pobierz oprogramowanie na iOS lub iPhone lub iPad – w zależności od usługi.
 5. Po zainstalowaniu, uruchom oprogramowanie i wybierz preferowany protokół bezpieczeństwa.
 6. Najlepszy jest zwykle OpenVPN, alternatywnie możesz użyć IKEv2 lub LPTP / IPSec. Jeśli chodzi o PPTP, ma znane luki w zabezpieczeniach i należy go omijać.
 7. Z listy serwerów VPN wybierz serwer z kraju / miasta, w którym chcesz znaleźć lokalizację wyjściową, a następnie kliknij „Połącz”.
 8. Twój VPN zmieni kolor na zielony po nawiązaniu połączenia, co oznacza, że działa. Dodatkowo, na górnym pasku, pojawi się ikona VPN, tablet jest gotowy do pracy.
 9. Teraz surfuj po sieci, korzystając ze swojej wolności!

Co daje używanie iPad Pro VPN (iOS)?

Korzystając z VPN iPad Polska możesz spokojnie:

 1. Ominąć cenzurę i uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi
 2. Przesyłać strumieniowo i pobierać filmy z pełną prywatnością.
 3. Przestać dawać się śledzić, oraz zapisywać swoje nawyki w Internecie. Nie pozwalasz gromadzić metadanych dla rządu i reklamodawców.
 4. Zaszyfrować wszystkie dane, aby zapobiec włamaniu się na konta, nawet w publicznej sieci Wi-Fi.
 5. Uzyskasz dostęp do usługi przesyłania strumieniowego aktualnie zablokowanej w twoim regionie, takiej jak Netflix USA, BBC iPlayer i niezliczone inne usługi online. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym artykułami na temat przesyłania strumieniowego oraz usług Netflix VPN.

VPN iPad – potrzeba, czy fanaberia?

Ludzie nie chcą udzielać rządowi dostępu do prywatnych danych. Jednocześnie, aż 55 procent respondentów uważa, że ​​rząd skorzystałby i szpiegowałby ich, gdyby mogli odblokować tablety iPad i telefony iPhone.

W coraz większej ilości państwa istnieje ustawa upoważniającą dostawców usług internetowych do sprzedawania Twoich danych reklamodawcom bez Twojej zgody. Śledzą Twoje ruchy i zbierają dane o Tobie. Moim zdaniem wygląda to na potwierdzenie obaw wielu ludzi. Jeśli myślisz, że szyfrowanie to jakaś mroczna praktyka, zastanów się, czy naprawdę chcesz się ze wszystkimi dzielić wiedzą na Twój temat?

ipad pro vpn

Niezależnie od tego, czy opowiedziałeś się po stronie Apple w sprawie udzieleniu wsparcia dla odblokowania telefonu terrorysty, czy nie, musisz przyznać, że mamy prawo do prywatności. Nasza prywatność, powinna być standardem, prawda?

Czym więc jest iPad VPN? Jak postrzegać uruchamianie usług VPN na iPad-ach? Ja myślę, że jest tylko jedno wyjaśnienie w tym temacie. Dla mnie iPad VPN, to nic innego, jak.

Przejdź na ExpressVPN
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Kiedy iPad VPN powinien być włączony, a kiedy wyłączony? Czyli problemy bezpieczeństwa publicznych sieci WiFi.

Urządzenia z iOS mają doskonałą reputację pod względem prywatności i bezpieczeństwa. Jednak w przypadku hakowania publicznego Wi-Fi lub śledzenia przez dostawców usług internetowych i administratorów sieci lokalnej, każde urządzenie jest jednakowo wrażliwe. Jeśli często łączysz się z publicznymi hotspotami Wi-Fi za pomocą iPada – ważne jest, aby korzystać z oprogramowania VPN iPad.

Bez VPN możesz paść ofiarą hotspotów utworzonych przez hakerów. Możesz również stracić swoje dane logowania lub dane karty debetowej z powodu złej konfiguracji takich hotspotów. VPN to jedyny sposób, aby uchronić się przed hakowaniem Wi-Fi dlatego zawsze go włączaj.

Podsumowanie

Podsumowując jednym zdaniem, wszystko co możesz przeczytać powyżej. ZAWSZE korzystaj z włączonego VPN, niezależnie, czy używasz darmowego WiFi, czy pracujesz w domu. Dla mnie oczywistym wyborem będzie ExpressVPN, ale decyzja należy do Ciebie!

Niektórzy twierdzą, że jestem uosobieniem Internetu, ale nie wiem, czy to komplement. Uwielbiam pograżać się w czeluściach internetowego świata. Mam także wieloletnie doświadczenie w marketingu w sieci. Śledzenie każdej nowej technologii, podążanie za nowinkami technicznymi to prawdziwa pasja. Moją domeną jest jednak bezpieczeństwo w sieci I sposoby ochrony siebie i swoich danych przed elektronicznymi zagrożeniami.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl