Oglądaj mecze na żywo mistrzostwa świata w piłce ręcznej w 2023

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej to bardzo ważne wydarzenie dla każdego miłośnika sportów drużynowych. W naszym artykule podpowiadamy jak i gdzie oglądać mecze na żywo mistrzostwa świata w piłce ręcznej w 2023 zarówno jeśli chodzi o płatne jak i darmowe serwisy.

Sprawdź ofertę
Oglądaj MŚ w piłce ręcznej z ExpressVPN - 49% ZNIŻKI!

ExpressVPN skutecznie usuwa blokady geograficzne, aby oglądać piłkę ręczną na żywo. Sprawdź teraz i odbierz 3 miesiące za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów.

Aktualizacja: 7 czerwiec 2024

Najlepsze miejsca aby oglądać mś w piłce ręcznej na żywo

Jeśli chodzi o płatne serwisy mamy dostęp do takich opcji jak Viaplay, który jest dostępny na terenie Unii Europejskiej oraz beIN Sport dostępny dla użytkowników z Francji.

mś w piłce ręcznej na żywo

 • beIN Sport – jego właścicielem jest katarski nadawca telewizyjny. Obejrzymy tu mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo, ale musimy wykupić abonament oraz dostęp jest utrudniony.
 • Viaplay to płatny serwis streamingowy, w którym znajdziemy duży wybór filmów, seriali i wydarzeń sportowych, także piłka ręczna mężczyzn na żywo. Dostęp do serwisu jest możliwy za pomocą przeglądarki oraz za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na urządzenia mobilne, komputery oraz smart TV.

Nie zapominajmy jednak, że mecze na żywo mistrzostwa świata w piłce ręcznej możemy oglądać także w darmowych serwisach. Gdzie? Dowiemy się tego w następnej części artykułu.

Gdzie bezpłatnie oglądać mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo?

Mś w piłce ręcznej na żywo możemy oglądać na platformie internetowej TVP Sport dla użytkowników z terytorium Polski, ZDF dla użytkowników z terytorium Niemiec oraz TV2 dla użytkowników z Danii.

mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo

 • TVP Sport – portal należący do Telewizji Polskiej S.A.. Możemy korzystać z transmisji i oglądać ms piłce ręcznej mężczyzn na zywo za pomocą tej platformy całkowicie za darmo. Z serwisu korzystamy bezpośrednio za pośrednictwem przeglądarki oraz przez aplikacje mobilne.
 • ZDF – serwis należący do niemieckiej telewizji publicznej. Oprócz licznych materiałów sportowych jak piłka ręczna mężczyzn na żywo znajdziemy tu także filmy, seriale oraz telewizję na żywo.
 • TV2 – portal należący do rządu duńskiego. Podobnie jak w poprzednim przypadku znajdziemy tu zarówno materiały ze świata sportu jak mś w piłce ręcznej na żywo oraz filmy, seriale czy programy rozrywkowe.

Piłka ręczna mężczyzn na żywo poza strefą dostępności

Dlaczego takie transmisje jak mecze na żywo mistrzostwa świata w piłce ręcznej są dostępne jedynie na wyznaczonych terytoriach? Dzieje się tak z tego względu, że materiały są chronione prawami autorskimi. W umowach między twórcami i nadawcami treści znajdują się informacje o tym, gdzie dane materiały mogą być wyświetlane.

Nadawcy treści są zobowiązani do kierowania materiałów jedynie do określonych użytkowników. Wykorzystuje się do tego rozpoznawanie adresów IP, za pomocą których nadawcy sprawdzają lokalizacje użytkowników. Jeśli użytkownik próbuje logować się spoza strefy dostępności, otrzyma komunikat, że materiały są zablokowane.

Czy można poradzić sobie z tym problemem i oglądać mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo z dowolnego miejsca? Okazuje się, że tak. Potrzebujemy do tego sprawdzonej usługi VPN, za pomocą której zmienimy nasz adres IP i skutecznie ominiemy blokady geograficzne. W ten sposób piłka ręczna mężczyzn na żywo będzie dostępna z dowolnej lokalizacji.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Jak odblokować mistrzostw świata piłkarzy ręcznych na żywo z VPN?

Przygotowaliśmy krótki poradnik, za pomocą którego szybko i skutecznie odblokujemy mecze na żywo mistrzostwa świata w piłce ręcznej z dowolnego miejsca na świecie.

 1. Wybieramy najlepszy VPN na rynku – nasi eksperci polecają ExpressVPN
 2. Rejestrujemy konto i pobieramy oprogramowanie na nasze urządzenie
 3. Instalujemy oprogramowanie VPN
 4. Włączamy oprogramowanie i wybieramy serwer w
  1. Polsce, aby korzystać z TVP
  2. Niemczech, aby korzystać z ZDF
  3. Danii, aby korzystać z TV2
 5. Cieszymy się z interesujących nas zmagań sportowych.

Trik – jak przetestować ExpressVPN za darmo!

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy trik, za pomocą którego przetestujemy ExpreessVPN całkowicie za darmo. Wystarczy, że wykorzystamy 30-dniową gwarancję zwrotu kosztów. Na początku musimy zarejestrować się z tego linku ExpressVPN wybrać plan subskrypcji i zarejestrować konto. Następnie korzystamy z wszystkich funkcjonalności serwisu przez 30 dni, możemy oglądać mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo i korzystaj z pełnego zabezpieczenia naszych urządzeń.

Możemy ustawić sobie przypomnienie, aby przed upływem tego czasu przesłać informację na temat rezygnacji z usługi i prośbę o zwrot kosztów. Najlepsze jest to, że nie musimy nic wyjaśniać, ani odpowiadać na żadne pytania. Po prostu zgłaszamy chęć rezygnacji i mniej więcej w ciągu 5 dni otrzymujemy pełny zwrot kosztów. To proste i wygodne, a dodatkowo możemy odblokować z dowolnego miejsca mś w piłce ręcznej na żywo.

Najlepszy VPN aby oglądać piłka ręczna mężczyzn na żywo

Nasi eksperci przetestowali najlepsze usługi VPN, aby wybrać najlepszą opcję do oglądania takich materiałów jak mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo . Poniżej przedstawiamy zwycięzców rankingu:

Najlepszy 1 ExpressVPN
9.7
2 Recenzja CyberGhost VPN 2024
9.6
3 Private Internet Access (PIA) aktualizacja recenzji VPN czerwiec 2024
9.5
4 Recenzja IPVanish VPN (Aktualizacja czerwiec 2024)
9.3
5 NordVPN
9.1

Dodatkowe korzyści ze stosowania VPN

To, że możemy ogladać mś w piłce ręcznej na żywo z dowolnego miejsca na świecie i za darmo to nie jedyna korzyść z używania sieci VPN. Poniżej prezentujemy najważniejsze zalety tego rozwiązania.

Omijanie geo-blokad i walka z cenzurą

Geo-blokady są stosowane w różnych sytuacjach, a najczęściej są związane z prawami autorskimi – tak jak w przypadku mś w piłce ręcznej na żywo. Wykorzystując VPN bez problemu omijamy blokady geograficzne i uzyskujemy dostęp do materiałów, które wcześniej nie były dla nas osiągalne.

Dla przykładu, Netflix posiada różne bazy bibliotek w zależności od naszych lokalizacji. Oznacza to, że użytkownicy z USA mają dostęp do innych treści niż użytkownicy z Polski.

piłka ręczna mężczyzn na żywo

Za pomocą VPN możemy zmienić IP i odblokować wszystko co nas interesuje. W niektórych przypadkach ograniczenia dotyczą całych serwisów, jak Hulu, który jest dostępny tylko w USA, a dzięki VPN możemy z niego korzystać bez względu na to gdzie jesteśmy.

Warto wspomnieć również o skutecznej walce z cenzurą. Jest ona obecna w coraz większej ilości krajów. Rządy krajów nakładają blokady na strony związane z polityką, serwisy społecznościowe, czy normalne strony, które mogą się im nie podobać.

Jeśli chcemy ominąć cenzurę, wystarczy, że połączymy się z VPN i zmienimy naszą wirtualną lokalizację. Uzyskamy dostęp do wszystkich interesujących nas stron internetowych i materiałów jak piłka ręczna mężczyzn na żywo.

Bezpieczeństwo i ochrona naszej prywatności

W momencie, w którym łączymy się z Internetem za pośrednictwem VPN wszystkie dane są szyfrowane. Odpowiadają za to zaawansowane protokoły, z których korzysta między innymi wojsko. Zapewnia nam to gwarancję, że wszystko co robimy jest w pełni anonimowe, a nasze urządzenia są zabezpieczone.

Dodatkowo nasz rzeczywisty adres IP zostaje ukryty, a nasze urządzenie przyjmuje IP serwera, z którym się łączymy, dzięki temu nikt nie jest w stanie monitorować naszej aktywności.

Często zdarza się również tak, że na uczelni, w kawiarni czy hotelu korzystamy z publicznych sieci Wi-fi. W związku z tym, że są dostępne dla każdego, mogą być łatwym łupem dla hakerów.

Dzięki VPN, połączenie z bezpłatnymi Wi-fi jest w pełni bezpieczne, niezależnie od tego czy oglądamy mistrzostwa świata w piłce ręcznej na żywo czy robimy inne rzeczy.

Przejdź na ExpressVPN
Oferta specjalna, tylko do końca czerwiec 2024

Mecze na żywo mistrzostwa świata w piłce ręcznej – podsumowanie

W naszym artykule odpowiedzieliśmy na pytanie – ms w pilce recznej gdzie ogladac. Przedstawiliśmy zarówno płatne serwisy jak beIN Sport i Viaplay oraz darmowe – TVP, ZDF, TV2. Niezależnie od tego z jakiego serwisu streamingowego skorzystamy, sprawdzony VPN pozwoli nam oglądać zmagania z dowolnego miejsca i ominąć geoblokady.

Nasi eksperci wybrali najlepszy VPN, który pozwoli oglądać mecze na żywo mistrzostwa świata w piłce ręcznej z dowolnego miejsca na świecie w bezpłatnych lub płatnych serwisach. Wynik był jednogłośny, ExpressVPN pozostaje bezkonkurencyjny. Oferuje najlepszą jakość usług w przystępnej cenie.

marcin

Marcin, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z wiedzą w zakresie analizy, oceny i integracji, studiował telekomunikację na Politechnika Wrocławska. Przez lata poświęcił się tworzeniu i publikowaniu treści związanych z cyberbezpieczeństwem. Jego celem jest dostarczanie czytelnikom najwyższej jakości tematów i wskazówek dotyczących cyberbezpieczeństwa, umożliwiając im pozostanie bezpiecznymi i cieszenie się doświadczeniami online. W przypadku jakichkolwiek pytań, śmiało skontaktuj się z nim pod adresem marcin@prywatnoscwsieci.pl.

Skomentuj

Dodaj Odpowiedź

PrywatnośćwSieci.pl